نمایش پست تنها
قدیمی 04-24-2013
li@
Guest

پیش فرض امان از لات بازي!

يكي از دلايلي كه من موقع رفتن به مركز شهر ماشين نميبرم و از تاكسي استفاده ميكنم راننده هاي عجيب سطح شهره! متأسفانه فرهنگ جاهلي در سطح شهر ما بيداد ميكنه!در يه مسير كوتاه بارها مورد هتك حرمت و توهين قرارميگيري بي اونكه كسي بتونه حقت رو بگيره! اگه بروبازوي داشتي و يه قيافه خشن شايد كمي از گزند اينجور راننده ها در امان باشي وگرنه ....
غرض ذكر مصيبتي است كه ديروز اتفاق افتاد !توي يه پيكان مسافركش بودم در حال رفتن به خيابان مصوري راننده از اون جاهل هاي خوردو خمير بود! روبروي فروشگاه اتكا نميدونم چه چيز توي ماشين بغلي توجهش رو جلب كرد كه روشو برگردوند! همون موقع هم ماشين جلويي كه يه پرايد بود ترمز كرد و ايشون هم چون هواسش نبود و از طرفي فاصله طولي رو رعايت نفرموده بود كوبوند به پشت ماشين جلويي!هيچكدوم خسارت نديدن ...ولي نكته جالب ماجرا اينجاست كه ايشون با اون هيكل غول آسا پريد بيرون و شروع كرد به بي حرمتي به راننده جلويي كه يه پيرمرد نحيف با محاسن سفيد بود!طفلي پيرمرده كه چشماي ابي داشت اولش خواست اعتراض كنه ولي رفتار شنيع اون پسره رو كه ديد موضع انفعالي گرفت و سرشو انداخت پايين و رفت !موقع رفتن گفت من دلم برا خودت ميسوزه با اين طرز رانندگي ممكنه به كسي بزني !در جواب پسره ضمن فحاشي گفت:"يه كوپن جور سگ خمه بان جنازگي!!" (يه كوپن از بيمه مٍثل سگ ميندازم روجنازش!!) و كلي فحش در ادامه ...آتيش گرفتم !از اينهمه بي معرفتي ! ولي چكار ميشه كرد ..هرگز نرود ميخ آهنين در سنگ!

ویرایش توسط li@ : 04-24-2013 در ساعت 08:02 AM
2 کاربر زیر از سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید