نمایش پست تنها
قدیمی 03-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تاريخچه حريف مس كرمان مقابل تيم هاي ايراني ،‌6 برد به لطف ضيافت پنالتي

الهلال تا به حال 11 بار مقابل تیم های ایرانی بازی کرده است و صاحب 6 برد(که دو تای آن در ضربات پنالتی بوده)، یک مساوی و 4 شکست شده اند

سايت گل-
1990/آنها استقلال را در مرحله گروهی جام باشگاه های آسیا با یک گل شکست دادند، استقلالی که مدافع عنوان قهرمانی بود. 1990/همین دو تیم در فینال جام باشگاه های آسیا مقابل همدیگر ایستادند و باز هم الهلال ولی این بار در ضربات پنالتی استقلال را شکست داد و قهرمان شد، بازی دو تیم در وقت های قانونی و اضافی یک بر یک مساوی شده بود. تک گل استقلال را امیر هاشمی مقدم زد.

1991/در مرحله نیمه نهایی جام در جام آسیا مقابل پرسپولیس قرار گرفتند و در بازی رفت و در عربستان دیدار دو تیم بدون گل مساوی شد.

1991/پرسپولیس اما در بازی برگشت یک بر صفر الهلال را شکست داد و به فینال رفت، برای پرسپولیس مرتضی کرمانی مقام گل زد.

1996/در مرحله نیمه نهایی جام در جام موفق شدند استقلال را در ضربات پنالتی شکست دهند، بازیهایی که استارت حضور ناصر حجازی در استقلال بود. عربستان آن سال حاضر نشد برای محمود فکری و مهدی پاشازاده روادید صادر کند. پنالتی آخر استقلال را بهزاد غلامپور هدر داد تا استقلال به فینال نرسد.

1997/در جام باشگاه های آسیا و در بازیهای که به صورت مجتمع در لبنان برگزار می شد با یک گل به پرسپولیس باختند، گلی که مهدی مهدوی کیا آن را زد.

1998/در مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاه ها دو بر یک به استقلال باختند، فرهاد مجیدی و سیروس دین محمدی برای استقلال گل زدند. بازی ای که استقلال با اخراج رضا حسن زاده 46 دقیقه ده نفره بود.

1999/پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی با یک گل مغلوب این تیم شد.

2000/پرسپولیس در روز آخر با نتیجه سه بر یک الهلال را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا صعود کرد. برای پرسپولیس علی انصاریان از روی نقطه پنالتی، اسماعیل حلالی و حامد کاویانپور گل زدند.

2002/استقلال را در امارات با نتیجه سه بر دو شکست دادند در حالیکه استقلال با دو گل تا دقیقه 76 از حریف جلو بود اما تعویض احمقانه رولند کخ و به بازی آوردن وحید شمسایی کار دست آبی ها داد. هر سه گل الهلال را پاتریک سوفوی کامرونی زد و برای استقلال هم رسول خطیبی و علی سامره گل زدند.

2008/در بازی رفت مقابل صبا در عربستان به تساوی یک بر یک رسیدند، تک گل صبا را حمید فرزانه به ثمر رسید و گل الهلال را هم اوسامه هوساوی وارد دروازه المیر تولیا کرد.

2008/در بازی برگشت با یک گل صبا را در قم شکست دادند، برای آنها تائب گل زد. آنها در بازی اول و در خانه السد قطر موفق به پیروزی سه بر صفر شدند، دو گل از یاسر القحطانی و یک گل تیاگو نوس برزیلی.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید