نمایش پست تنها
قدیمی 01-16-2016
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض سلام

دیدم داره از دستم در میره . گفتم بیام زودتر اینجا کتاب ها رو معرفی کنم که رو هم تلنبار نشه اصلا ًحوصله نداشته باشم بیام معرفیشون کنم
شما هم منتظر لامصب همه اهل مطالعه فرهنگی .....

اولین کتاب ، قصه ما به سر رسید غلاغه به خونش نرسید باید مطالعه کنید تا با شهر جابلقا بیشتر آشنا بشید

دومین کتاب در مزمت فوتبال و فوتبالیستهاست . که با بیان طنز داره از فوتبال انتقاد میکنه

سومین کتاب شهر شیشه ای هست این کتاب از نظر من حالت پست مدرن و جالبی داره ( پست مدرن به بیان ساده زندگی آدمهایی هست که زندگی مدرن و عادت های مربوط به این دوران رو تجربه کردند و در اون بزرگ شدند ما الان در دوران پست مدرن هستیم . مثلاً تلویزیون اولین بار که اومده بود بسیار وسیله مفرح و عجیب بود ولی الان دیگه خز شده خیلی چیزها خز شده
حتی خیلی چیزها روتین و تکراری شده از فیلم ها و کتاب ها و داستان ها تا هر چیزی که اون بیرون میتونه وجود داشته باشه )
پست مدرن یک فرهنگ هست یعنی ابزار و تکنولوژی دیگه نمیتونه تاثیری روی این فرهنگ بزاره تکنولوژی تولید مدرنیزم کرد ولی پست مدرن تولید انسانهاست چون روح اونها در سیطره ابزار و و اشیاء نیست روح اونها در حال رشد و پرواز هست . و انسان نمیتونه محدودیت رو بپذیره .
کتابش همچین روحیه ای داره سعی میکنه از روتین ها عبور کنه جالبه ...

از تو بیشتر پروسی ها رو کشتم ..... :| نمیدونم میشه اسم همچین آدمی رو قهرمان گذاشت یا نه ... فکر نکنم .

و در نهایت نوشته جشن از جلال آل احمد که بسیار جالب هست . فکر کنم توضیح ندم جالب باشه . این نوشته آل احمد به نظرم هنوز برای ما بکر باشه .

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: pdf ghalaghe.pdf‏ (168.4 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf football.pdf‏ (157.2 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf glass city.pdf‏ (117.8 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf ghahreman !.pdf‏ (111.3 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf jashn.pdf‏ (94.2 کیلو بایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید