نمایش پست تنها
قدیمی 03-09-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض کروش از من هم خوش‌شانس‌تر است

مظلومی: مبارک باشد، ایران به جام جهانی صعود کرد/کروش از من هم خوش‌شانس‌تر است

لیگ برتر - سرمربی استقلال معتقد است با این قرعه کشی ایران می تواند به راحتی به جام جهانی صعود کند.

به گزارش خبرآنلاین؛پرویز مظلومی در نشست خبری بازی با راه آهن در مورد این بازی گفت:« امیدوارم فردا بازی خوبی را ارائه کنیم، چون راه‌آهن در دور رفت تیم ما را خیلی اذیت کرد و با وجود اینکه یک گل جلو بود بازی را بست. راه‌آهن بدشانس بوده و جایگاه این تیم در رتبه پانزدهم جدول نیست و می‌دانم که آنها کار سختی را در پیش دارند و امشب طی جلسه‌ای روند آنها را بررسی می‌کنیم تا در بازی فردا به سه امتیاز برسیم و از صدر جدول عقب نمانیم.»
او در ادامه در مورد قرعه کشی جام جهانی هم

حرف زد و گفت:«با توجه به گروه‌بندی انجام شده، از حالا صعود تیم ملی ایران به جام جهانی 2014 را تبریک می‌گویم.صعود تیم ملی به جام جهانی را تبریک می‌گویم و اگر قرار است این تیم‌ها را هم نبریم بهتر است که به جام جهانی نرویم. البته کروش خیلی خوش‌شانس است برخلاف اینکه همه به من می‌گویند من خوش‌شانس هستم اما کروش خوش‌شانس‌تر است.»
او در پایان گفت:« متأسفانه خیلی ها فکر می کنند من از کروش انتقاد می‌کنم اما اگر به آرشیو خودتان رجوع کنید من اولین مربی بودم که از آمدن او حمایت کردم و به فدراسیون تبریک گفتم. او مربی بزرگی است اما من به خاطر برنامه‌ریزی انتقاد می‌کردم. جباری و تیموریان اگر در تیم ملی باشند آیا به نفع فوتبال ملی نیست؟ روی این بازیکنان سرمایه‌گذاری شده و حالا باید از آنها استفاده کرد. ما از هواپیما پیاده نشده باید با راه‌آهن بازی کنیم. پنج روز بعد باید در فینال حذفی به میدان برویم و این مسائل به ما فشار وارد کرده است.»

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید