نمایش پست تنها
قدیمی 06-26-2008
k@vir آواتار ها
k@vir k@vir آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

37 سپاس در 28 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض نشست صمیمانه خبرنگاران با استاد شجریان برگزار شد

موسسه فرهنگی هنری آسمان فرهنگستان هنر، روز گذشته میزبان نشست خبری «محمدرضا شجریان»، «یونس شکرخواه»، مشاور مطبوعاتی شجریان، «محمد رفیعی» مسئول برگزاری کنسرت شجریان، «مژگان شجریان» و اهالی رسانه و مطبوعات بود، تا در مورد مسایل پیشآمده درباره کنسرت اخیر استاد گفتگو کنند.
در این جلسه که تحت عنوان «نشست صمیمانه خبرنگاران با استاد» برگزار شد، «محمدرضا شجریان» از خبرنگاران خواست تا موضوع عدم ارائه بلیت به خبرنگاران و مسائل پیش آمده را تمام شده تلقی کرده و از طرح مجدد این موضوع در رسانه ها بپرهیزند. وی سپس درباره مشکلات پیش آمده در خصوص فروش بلیت بصورت اینترنتی گفت: توزیع عادلانه بلیت از دغدغه های همیشگی من بوده ولی هربار به هر روشی که این بلیت ها توزیع شده باز با نارضایتی عده ای از مردم مواجه بوده ایم.
شاید هیچکس به اندازه من توجه و حساسیت مرا در توزیع بلیت نداشته باشد چون من از سال۱۳۵۰ که برگزاری کنسرت هایم آغاز شد تا همین امروز با مشکل توزیع بلیت مواجه بوده ام.
در ادامه شجریان در خصوص انتخاب گروه جوان شهناز، افزود: اجرا با این گروه، دلیل جدایی من از گروه آوا و حتی علیزاده و کلهر نیست چون من از این هنرمندان جدا نشده ام، بلکه از آنجاکه هنرمندان دوست دارند در زمان های مختلف با هم کار کنند، بر این اساس من هم هرچند وقت یکبار سعی می کنم گروه جدیدی را انتخاب کنم. همچنین شجریان در پاسخ به این سوال که با وجود ناتمام بودن پروژه باغ هنر بم چرا عواید این کنسرت به آرامگاه شمس تبریزی اختصاص می یابد، گفت: ما همچنان برای بم نیاز به کمک داریم و متاسفانه کمک های دائمی نیز به ما نمی رسد. در واقع کارهایمان در حالت تعطیل است چراکه زمان احداث این پروژه هزینه کل ساختمان ۲/۵میلیارد تومان تخمین زده شده بود در حالیکه با افزایش قیمت ها در ساخت و ساز این مبلغ به ۵/۵میلیارد تومان رسیده و این در حالیست که تاکنون کمک های مالی مردم برای احداث این پروژه به یک میلیارد هم نرسیده است. وی با بیان اینکه قرار نیست ما برای بازسازی آرامگاه شمس کمک مالی داشته باشیم، اظهار داشت: تنها هدف ما یادآوری بنیاد شمس تبریزی است. چراکه دلمان می خواهد مردم با این مرد با اندیشه و عرفان بیشتر آشنا شوند و ما نیز بتوانیم نام بزرگان مان را گرامی بداریم.

روزنامه ابتکار
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید