نمایش پست تنها
قدیمی 03-25-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ذوب آهن 3ـ بنيادكار0؛ اسكولاري مقهور هنرنمايي ذوب آهن

سایت گل- خوشبين‌ترين هوادار ذوب آهن هم فكر نمي‌كرد مصاف ذوب آهن با بنيادكار يكي از اصلي‌ترين مدعيان ليگ قهرمانان آسيا با برد سه بر صفر ذوب آهن همراه باشد. ذوب آهن با سه گلي كه به بنيادكار ازبكستان زد بار ديگر به رقيب همشهري‌اش سپاهان درس حرفه‌اي‌گري و استفاده از موقعيت گل داد.

هفته سوم ليگ قهرمانان آسيا

گل‌ها: سيدمحمد حسيني(44)، محمد قاضي(54)، محمد خلعتبري(80) براي ذوب آهن
ورزشگاه : فولادشهر، تماشاگر 10 هزارنفر
داور: گوي ميونگ يونگ از كره‌جنوبي
اخطار: دنيلسون، غفوراف(بنيادكار)

ذوب آهن:‌ شهاب گردان، محمد حسيني، علي احمدي، فرشيد طالبي، محمد منصوري(88 محسن مسلمان)، حسن اشجاري، محمد خلعتبري، قاسم حدادي‌فر، ايگور كاسترو(75اسماعيل فرهادي)، سينا عشوري، محمد قاضي(83مصطفي صالحي‌نژاد)
سرمربي: منصور ابراهيم‌زاده

بنيادكار: مستراف، غفوراف، حيدراف، دنيلسون، كاپاتازه، حسناف، سولياف، كارپنكو، اسماعيلاف، جباراف، كوالفس(53سالماف)
سرمربي:‌ فليپ اسكولاري

شرح گل:
1ـ0(ذوب آهن): در دقيقه 44 سانتر بي‌نقص و عرضي حسن اشجاري با ضربه سر و دقيق سيد محمد حسيني اولين گل بازي را رقم زد.
2ـ0(ذوب آهن): در دقيقه 54 پاس خلعتبري به محمد قاضي و شوت سركش او از پشت محوطه جريمه از فراز دستان مستورف به گل دوم بازي تبديل شد.
3ـ0(ذوب آهن): در دقيقه 80 حركت در عمق قاسم حدادي‌فر و پاس طلايي او به محمدخلعتبري او را در موقعيت تك به تك قرار داد ضربه خلعتبري از زير دستان دروازه‌بان بنيادكار گل سوم بازي را در پي داشت.

بهترين بازيكن:
در بازي امروز همه بازيكنان به نوعي بهترين بودند گل زيباي محمد قاضي از پشت محوطه جريمه، گل اول بازي كه با مثلث زيباي قاسم حدادي‌فر و محمدرضا خلعتبري و سيد محمدحسيني كه در نهايت تبديل به گل اول مسابقه شد و در نهايت گل سوم كه پايان كننده بازي و برد ذوب آهن مقابل بنيادكار ازبكستان بود. اما در اين بازي تنها كسي كه هم در دفاع و هم در حمله حضور موثري داشت قاسم حدادي‌فر بود كه طراح اصلي هر سه گل بازي بود.

اتفاق ويژه:
فيلپ اسكولاري مربي سرشناس تيم بنيادكار با عصبانيت‌هاي انتهاي بازي و برخوردهاي تند با بازيكنانش در كنار زمين و پرخاشگري‌هايش و اعتراض به داوري نشانه‌هاي شكست را در چهره‌اش پديدار كرد.

تيم ذوب آهن با اين برد 7 امتيازي شد و جاي بنيادكار را در صدرجدول گرفت. در اين گروه تيم‌هاي الاتحاد عربستان و الوحده امارات از ساعت 20 در ورزشگاه آل نهيان به مصاف هم رفته‌اند. تيم الاتحاد عربستان با يك امتياز در رده سوم قرار دارد و تيم الوحده بدون امتياز در مكان چهارم قرار گرفته است.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید