نمایش پست تنها
قدیمی 02-17-2011
behnam5555 آواتار ها
behnam5555 behnam5555 آنلاین نیست.
مدیر تاریخ و بخش فرهنگ و ادب کردی

سپاسها: : 3,172

3,713 سپاس در 2,008 نوشته ایشان در یکماه اخیر
behnam5555 به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط حسن رحمانی نمایش پست ها
با سلام خدمت هنرمند ارجمند و پیشکسوت جناب آقای احمد نقده
از اظهار لطف شما، سپاسگذارم
از دوران گذشته و همکاری های هنریتان با هنرمندان بزرگواری چون آقای تقی پور، و مرحوم سیافی نوشته بودید.
من از آن دوران و مجموعه هنری فعال واقع در خیابان خیام کرمانشاه، چیزهایی شنیده ام هنرمندان خوبی از کرمانشاه نظیر آقایان محمدرضا زندی، برادران قلندرلکی، محمد حبیبیان، رضا بحرایی و داریوش گراوندی و سرکار خانم شیرزادی برخاسته از آن محفل هنری بودند، که در آن زمان مورد عنایت هنرمندان نامدار و بزرگ تهران بودند که با آمدنشان به شهرستانها شور و نشاط و علاقمندی در هنرمندان شهرستانی ایجاد میکردند.
عذر میخواهم که دیر پاسخ شما را مینویسم. و خوشحالم که شما همچنان سلامت و علاقمند به کار هنری، در مرکز دلخواه من «مهاباد» که از نظر طیف هنرمند و هنرمند پروری از قدیم الایام سرآمد کردستانات است، به فعالیت مشغول هستید.
هنوز هم که هنوز است من مدیون تلاش استادان ارجمندی چون علی خضری، محقق نامی احمد شریفی و مناف ایران پناه که افتخار شاگردی آنها را در کرمانشاه داشتیم، هستم.
بازی و بازیگری با مرحوم سیافی برای من هم بعد از گذشت شش سال از مرگ نابهنگام ایشان خاطره است و افسوس که رسم روزگار این است......

به هرحال برایتان آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم. و امیدوارم با تلاش عزیزانی مثل شما، مرکز مهاباد همانطور که در دو یا سه سال پیش مرکز برتر در جشنواره مراکز شناخته شد، بتواند در عرصه تولیدات هنری، در جهت خدمت به فرهنگ و اجتماع مردم خوب و آگاه و فهیم آن خطه پیشتاز و پیشرو باشد.

باسلام خدمت دوست عزیزم آقای رحمانی گرامی

لطف کردی بزرگواری نمودی دست مریزاد خیلی خوشحال شدم که هنوزهم هزار بار شکرپابرجای ؛راستی اشاره ای به آقا ی داریوش گراوندی کردی من اصلاً یادم نبود اسمی از او ببرم؛بهرحال سلام منو به اون تپل عزیزم برسان.
یادی هم از علی خضری کرده بودی که فعلاً خارج تشریف دارند؛آقای شریفی هم هراز گاهی میاد مرکز خوبه بد نیست اون سیگار را داشته باشه واون..... دیگه فیل هم جلودارش نیست.
خوشحالم از ایینکه تاپیکتو میبینم .

پایدار باشی

دل به هیوات لیده دا , لانکی دلی
تو له وه رزی یادی مه ن دا , سه رچلی

خالید حسامی( هیدی )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید