نمایش پست تنها
قدیمی 03-25-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

السد قطر4- مس کرمان یک، سقوط مس در ده دقیقه

السد با این پیروزی موقتا به صدر جدول گروه رفت و منتظر نتیجه الهلال والاهلی است. تحت هر شرایطی مس روی پله سوم باقی خواهد ماند.

هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا
گل ها: ادینهو (15) برای مس کرمان لئوناردو داسیلوا( 46 و 49) ، لوریه لو (51) و البلوشی (59) برای السد
داور: هیرویوشی تاکایاما
اخطار: سالاری پور ( مس کرمان)

مس کرمان: سامان صفا،فرزاد حسین خانی،حمید غنی زاده، پیروز قربانی، امیرحسین یوسفی (78- مجتبی انصافی)، مهدی رجب زاده، قاسم دهنوی، زالدرون، فرزاد آشوبی،ادینهو (52- میلاد فخرالدینی) و علی سامره (55- فرهاد سالاری پور)
سرمربی: لوکا بوناچیچ

شرح گلها:
صفر- یک ( مس کرمان):پاس بلند پیروز قربانی با اشتباه مدافع قطری به ادینهو رسید و او در موقعیت تک به تک با یک بغل پا توپ را تبدیل به گل کرد. ( دقیقه 15)
یک- یک: پاس عرضی از جناح راست میان دومدافع مس کرمان به لئوناردو داسيلوا رسید و با یک ضربه تمام کننده بازی را به تساوی کشاند. (دقیقه46)
2-یک ( السد): سانتر از جناح راست در محوطه جریمه به داسیلوا رسید که ضربه سر او پس از برخورد با تیرک دروازه برگشت خورد و ضربه برگشتی پس از برخورد با صفا وارد دروازه شد. ( دقیقه49)
3- یک ( السد): شوت فيليپه لوريه‌لو از بالای سر سامان صفا وارد دروازه شد ( دقیقه 51)
4- یک ( السد):سانتر بازیکن قطری را مدافعان مس برگشت دادند اما توپ مقابل پای طلال البلوشی افتاد تا او پیروزی تیمش را حتمی کند.( دقیقه 59)

شرح بازی:
نیمه اول مس کرمان با یک گل اتفاقی توانست شرایط خوبی در زمین پیدا کند. گل زود هنگام ادینهو باعث از هم پاشیده شدن تیم حریف و از دست رفتن تمرکز بازیکنان این تیم شد و همین مساله فرصتی را در اختیار لوکا بوناچیچ قرار داد تا برنامه هایش را در زمین پیاده کند. نیمه دوم همه چیز برعکس شدو این قطری ها بودند که با یک گل زود هنگام کنترل بازی را در دست گرفتندو درکمتر از پانزده دقیقه توانستند به یک برتری قاطع دست پیدا کنند.

بهترین بازیکن:
لئوناردو داسیلوا که با دو گل امید را به اردوی تیمش بازگرداند و زمینه ساز پیروزی السد قطر شد

اتفاق ویژه:
بازگشت ادینهو و گلزنی او یکی از اتفاقات ویژه این بازی بود
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید