نمایش پست تنها
قدیمی 07-27-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool کمالوند:بطری پرت کردند ، بطری پرت کردیم!

ایسنا نوشت:
فراز کمالوند سه‌شنبه شب پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل تیم پرسپولیس در نشست پس از بازی اظهار کرد: این بازی کیفیت فنی بالایی نداشت چون تیم‌ها به تازگی از شرایط بدن‌سازی‌شان خارج شده بودند؛ اما در هر حال نتیجه‌ی بازی می‌توانست مساوی شود. اگر تیم تراکتورسازی صاحب موقعیت‌های زیادی نشد، تیم پرسپولیس هم موقعیت چندانی نداشت. پرسپولیس تنها یک موقعیت گل داشت که از آن استفاده کرد.
وی افزود: آن گل هم به دلیل کم‌تجربگی بازیکنان ما بود که در لحظات ابتدایی نیمه‌ی دوم هنوز سازماندهی کافی را به دست نیاورده بودند. پرسپولیس پس از آن یک موقعیت نصف و نیمه بیش‌تر نداشت. ما هنوز به کیفیت فوتبال مدنظرمان نرسیدیم و باید در آینده بهتر شویم.
او گفت:‌ البته باید بدانید که تراکتورسازی تمریناتش را زمانی آغاز کرد که پرسپولیس تازه از اردوی آلمان برگشته بود. ما در این مسابقه چند بازیکن اصلی‌مان را هم در اختیار نداشتیم که تمام این موارد به اضافه سنگینی و سخت بودن نخستین بازی لیگ، شرایط را برای تراکتورسازی دشوار کرد.
کمالوند درباره رفتار ناشایست هواداران تیمش که در حین بازی بطری‌های آب زیادی را به درون زمین پرتاب کردند و در دقایق پایانی هم صندلی‌های زیادی را به آتش کشیدند، گفت:‌ نمی‌خواهم رفتار تماشاچیان تراکتورسازی را توجیه کنم؛ اما هر عملی،‌ عکس‌العمل خود را دارد. زمانی که ما برای تمرین به درون زمین آمدیم طرفداران پرسپولیس حدود 200 بطری آب را به سمت بازیکنان ما پرتاب کردند و طرفداران تراکتورسازی هم جوابش را در ادامه کار دادند. رفتار تماشاگران هر دو تیم درست نبود و این هم به دلیل فرهنگ ناسالمی است که در تمام استادیوم‌های ایران وجود دارد.
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید