نمایش پست تنها
قدیمی 06-18-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

سپاسها: : 0

299 سپاس در 262 نوشته ایشان در یکماه اخیر

روبرتو دونادوني: اين صعود يك لحظه‌ي رضايت‌بخش است

یوفا: "روبرتو دونادوني" پس از صعود تيمش به مرحله يک چهارم نهايي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي اروپا (يورو2008) از نتيجه حاصل شده ابراز خوشحالي کرد.

به گزارش یوفا: "دونادوني" سرمربي تيم فوتبال ايتاليا پس از پيروزي دو بر صفر برابر فرانسه در نشست مطبوعاتي پس از بازي گفت: گمان نمي کنم بهترين لحظه دوران مربيگري‌ام باشد اما، بدون شک يک لحظه رضايت بخش براي من است. اين پيروزي حاصل تلاش تمامي بازيکنانم است به ويژه بازيکناني که در طول دو سال اخير سخت کار کردند. وي افزود: لحظات سختي را در طي اين دو سال پشت سر گذاشتيم و شاگردان من همواره خود را در اين ميان پيدا کردند.

"دونادوني" در ادامه گفت: به عنوان يک بازيکن همواره با سخت کوشي سعي در پيروزي در بازي‌ها داشته‌ام اما، متاسفانه ديگر دوران فوتبال من به پايان رسيده است بنابراين بايد به شاگردان خود تکيه کنم. شاگردان من سزاوار اين پيروزي بودند و از نظر من اين پيروزي به هيچ وجه بر پايه شانس به دست نيامد.

وي در پايان در مورد بازي بعدي تيمش برابر اسپانيا در مرحله يک چهارم گفت: اسپانيا تيم بسيار خوبي است و آنها اين مساله را در بازي ها دوستانه پيش از آغاز رقابت ها ثابت کرده‌اند. بازي ما در برابر اسپانيا نيز آسان نخواهد بود.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید