نمایش پست تنها
قدیمی 10-25-2010
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

امروز که برای تمدید adsl خودم به حسابگر رفته بودم با یکی از عزیزان اونجا برخورد کردم که با هم صحبت کردیم و این تاپیک و بحثهای اخیر پاتوق کرمانشاهی ها رو در باره وضعیت اینترنت استان و خصوصا حسابگر مشاهده کرده بود
کمی صحبت کردیم و بعد پیش اقای کرانی مدیر حسابگر رفتیم تا به طور مستقیم در این زمینه صحبت کنیم
اولا از ما گلایه ای نداشتند و من خوشحالم که بچه ها از جاده ی ادب و انصاف خارج نشده بودند با این وجود در موارد مشابه ما دیده ایم که بسیار برخورد زننده ای میکنند در کرمانشاه هر وقت از کسی انتقادی بکنی
اما این شرکت حقیقا با روی باز با من و دوستم صحبت کردند و حرف ما رو هم شنیدند که جا داره ازشون تشکر کنم که به نظر بقیه احترام میگذارند

من همونطور که نوشته بودم اونجا هم مجددا عرض کردم که از نظر سرعت یا قطعی و کیفیت و حتی قیمت حسابگر بسیار قابل تاییده اما و اما و اما از نظر برخورد با مشتری و خدمات پشتیبانی که بیشتر به شخص مربوط میشه تا به مدیر یک سیستم جای انتقاد فراوان داره و شاید واقعا همه متفق القول هستند که اینطور هست
فاکتوری که برای من بسیار مهم تر از قیمت و سرعت و عدم قطعی است
خود مدیران ارشد این شرکت هم واقف بودند و مثل بنده و شمایی که کلی توی بخش کرمانشاه از یه سری فرهنگ های خودمان گله کردیم مینالیدند
بله ما توی یه سوپر مارکت میریم یه دونه کبریت میخواییم باید بیست دفعه اهم اهم بکنیم تا اقای فروشنده بهمون نگاه کنه بعد بگیم سلام خسته نباشین ببخشید جسارته کبریت خدمتتون هست تا ایشون تنها بگویند "نچ"
حتی سر هم تکون نمیدن
متاسفانه کرمانشاه اینطوره
من گفتم که تهران مدیر یه شرکت یه همون سوپر مارکتیه شما رو با اغوش باز ! میپذیره کلاه هم سرت میگذاره اما احترامه رو میگیره

ما واقعا دوست داریم یه شرکت کرمانشاهی و قدیمی مثل حسابکر که خیلی زخمت هم کشیده سر این قضیه تاپ و اول و بهترین باشه چون خیلی نگاه ها به اونجاست همونطور که قبلا هم نوشتیم و حتی بچه ها هم دقیقا همون اسامی رو تایید کردند چند تا کارمند بسیار منطقی و معقول که با احترام زیادی برخورد میکنند دارند
ان شاالله سایر عزیزان اونجا هم با تذکرات مکرر مدیریت اونجا اقای کرانی که ظاهرا امروز جلسه ویژه در این باره داشته اند با دلسوزی بیشتری به کارشون علاقه نشون بدن
ما هم واقعا اگر کاری از دستمون بیاد برای شهرمون و همشهریامون میکنیم.

کاربران زیر از دانه کولانه به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید