موضوع: طنز ورزشي!
نمایش پست تنها
قدیمی 08-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

امیر حسین آیت‌اللهی سرپرست انتصابی سازمان در حالیکه 3 کاندیدای دیگر کنار کشیده بودند توانست 43 رای از 44 رای را به خود اختصاص دهد، گفته می شود آن یک رای سفید نیز به دلیل تمام شدن جوهر خودکار یکی از اعضا بوده وگرنه ایشان هم قصد داشته با نوشتن نام "امیر حسین آیت اللهی" مهر تاکیدی بر این انتخاب بگذارد!

بعد از این جریانات برخی که انگار لات بازی های سریال "زیر هشت" رویشان تاثیر گذاشته بود یهو ریختند روی سر آقای رئیس و او را کتک زدند، "تابناک" چهارم مرداد تعداد این نفرات را به نقل از آیت اللهی پنج،شش نفر عنوان کرد و "خبرآنلاین" در روز پنجم مرداد تعداد ضاربین را باز هم از قول آیت الهی 8 نفر دانست! احتمالا تا الان که شما این متن را می خوانید تعداد افراد حمله کننده به رئیس فدارسیون شنا از مرز سی چهل نفر گذشته است!!

آیت اللهی گفت ضاربین در هنگام کتک زدن می گفتند: " 100درصد رای آورده‌ای، این هم بقیه‌اش!"، البته ما که هرچه فکر کردیم به نتیجه ای نرسیدیم، ،آخه 100 در 100 که خودش کامل است و بقیه ای ندارد، پس این کتک ها بقیه ی چه بوده است؟!، در همین راستا خدا را شکر می کنیم که رئیس فدراسیون مثلا با هفتاد یا هشتاد درصد آرا رای نیاورد؛ صفر درصد بقیه ی صد در صد این بوده است که هشت نفر ناجوانمردانه با زنجیر به آدم حمله کنند، فکرش را بکنید اگر رای ها بیست یا سی درصد بقیه داشت ضاربان می خواستند چیکار کنند؟!

به هر حال شنا ورزشی است که در آب انجام می گیرد و خیلی ها در آن زیر آبی می روند، و اخیرا علاوه بر آبکی بودن محیط این ورزش انتخاب رئیس فدراسیونش نیز کمی تا قسمتی آبکی شده است، در همین راستا امیدواریم ضاربین هم دستگیر شده و آب خنک بخورند، تا همه چیز این ورزش به هم بیاید!!

منبع: عصر ايران-ورزشي
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 08-02-2010 در ساعت 01:21 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید