نمایش پست تنها
قدیمی 03-08-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آشنایی با حریف ذوب آهن، ببرهای جده

الاتحاد ، تیمی است که ذوبی ها در جده میهمان آنها هستند و به دنبال دومین پیروزیشان در لیگ قهرمانان آسیا هستند تا امیدوار به صعود به مرحله بعد باشند

سایت گل-قدیمی ترین تیم فوتبال عربستان هستند که در 1927 تاسیس شدند، تیمی که مجموعه ورزشی فوق العاده پیشرفته ای در کنار دریای سرخ و در شهر جده دارد. فصل قبل قهرمان لیگ عربستان شدند اما این فصل روی پله سوم قرار دارند و در جام حذفی هم در مرحله یک هشتم نهایی و با شکست مقابل الاهلی از صعود به مرحله نیمه نهایی باز ماند.
پر افتخارترین تیم قاره آسیا هستند با دو بار قهرمانی در لیگ قهرمانان ، یک بار قهرمانی در جام در جام آسیا و یک نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان؛ اولین قهرمانی آنها در سال 1997 به دست آمد، جایی که با شکست دادن چونام دراگونز کره جنوبی با نتیجه سه بر دو قهرمان جام در جام آسیا شدند.
قهرمانی دوم اما در سال 2004 به دست آمد و ببرها دومین دوره لیگ قهرمانان آسیا را به خانه بردند، آنها در بازی فینال با نتیجه سنگین شش بر سه از پس ایلهوا چونمای کره جنوبی برآمدند. قهرمانی سوم اما در لیگ قهرماانن بعدی اتفاق افتاد و الاتحاد اولین تیمی شد که توانسته از عنوان قهرمانی اش دفاع کند. آنها بازی فینال را با نتیجه 5 بر سه این بار از العین امارات بردند و قهرمان شدند. فصل قبل برای سومین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدند اما در فینال مقابل پوهانگ استیلزر و فاریاس برزیل، که این فصل هدایت الاهلی همشهری را بر عهده دارد، شکست خوردند و نایب قهرمان شدند.
هدایت این تیم بر عهده انزو تروسروی آرژانتینی است که جانشین گابریل کالدرون شده است، مرد آرژانتینی که مهم ترین اتفاق های چند سال اخیر و بیشترین جام ها را برای الاتحاد به دست آورده است. کالدرون در ژانویه 2010 و پس از قبول شکست دو بر یک مقابل النصر که چهارمین باخت پی در پی این تیم بود از کار برکنار شد.
اوضاع خوبی ندارند، در لیگ عربستان هفته قبل به الشباب باختند و با این شکست رتبه دوم را از دست دادند، در جام حذفی حتی نتوانستند تا نیمه نهایی بالا بیایند و در اولین بازی لیگ قهرمانان هم در ازبکستان با نتیجه سه بر صفر مغلوب بنیادکار شده اند. اخراج انزو تروسرو خیلی نزدیک به نظر می رسید. در ورزشگاه 27 هزار نفری پرنس عبدا... الفیصل شهر جده میزبان ذوب آهن هستند، ورزشگاهی که در روز اول شاهد پیروزی استقلال و شکست الاهلی بوده است.
ماجرای پیوستن لوییس فیگو به این تیم مدتها نقل محافل بود، فیگو ابتدا قبول کرد عازم عربستان شود و پیراهن ببرهای جده را بپوشد اما سپس تغییر عقیده داد و در اینتر ماند تا الاتحاد نتواند بزرگترین خرید قاره را انجام دهد.
تیم سوم جدول رده بندی عربستان هستند با کسب 39 امتیاز از 20 بازی و با یک امتیاز فاصله نسبت به الشباب که روی پله دوم قرار دارد و با فاصله ای 14 امتیازی نسبت به الهلالی که قهرمانی اش مسجل شده است.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید