نمایش پست تنها
قدیمی 03-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

استقلال 3ـ الغرافه قطر0؛ اقتدار استقلال تماشايي بود

سایت گل- در شرايطي كه اميرقلعه‌نويي شكست تلخي را در ازبكستان متحمل شده بود، صمد مرفاوي توانست با برتري سه بر صفر مقابل الغرافه عيدي خوبي به هوادارانش بدهد. استقلال با اين پيروزي 7 امتيازي شد و تيم الغرافه قطر 6 امتيازي باقي ماند تا نماينده ايران از بخت زيادي براي صعود به مرحله بعد برخوردار باشد هر چند كه بايد منتظر نتيجه بازي تيم‌هاي الجزيره امارات و الاهلي عربستان باشد.

هفته سوم ليگ قهرمانان آسيا
گل‌ها: مجيدي(15)،(52)، پژمان منتظري(78) براي استقلال
ورزشگاه :آزادي، تماشاگر 50 هزارنفر
داور: كوالنكو والنتن ازبكستاني
اخطار: حسين كاظمي، ميلاد نوري(استقلال)، حامد شامي(الغرافه)

استقلال: محمد محمدي، خسرو حيدري، پژمان منتظري، اميرحسين صادقي، حنيف عمران‌زاده، حسين كاظمي، فابيو جان‌واريو(86ميلاد نوري)، محسن يوسفي، فرهاد مجيدي، سياوش اكبرپور، سيدمهدي سيدصالحي(75آرش برهاني)
سرمربي: صمد مرفاوي

شرح گل:
1ـ0(استقلال): استقلال با چند حمله مناسب بازي را آغاز كرد و در دقيقه 15 توانست با گل فرهاد مجيدي مزد برتري خود را بگيرد.
2ـ0(استقلال): در دقيقه 52 فرهاد مجيدي پشت مدافعان الغرافه صاحب توپ و در شرايطي كه دروازه‌بان حريف تا نزديكي محوطه جريمه پيش آمده بود كاپيتان استقلال با تيزهوشي توپ را از بالاي سر او به تور رساند.
3ـ0(استقلال): استقلال كه سرپا حمله بود در دقيقه78 صاحب يك ضربه ايستگاهي شد كه پژمان منتظري سانتر خسروحيدري را به زيبايي تبديل به گل سوم تيمش كرد.

بهترين بازيكن:
فرهاد مجيدي كه در هفته‌هاي اخير متور گلزني‌اش دوباره روشن شده بدون ترديد ستاره اين مسابقه مهيج بود. مجيدي دو گل زد تا سهم عمده‌اي در اولين پيروزي فوتبال ايران در سال 89 در برد بين‌المللي باشد.

اتفاق ويژه:
حضور بيش از 50 هزار تماشاگر در تعطيلات نوروزي و پيروزي سه بر صفر استقلال مقابل الغرافه نويدبخش آغاز سال جديد با طعم پيروزي براي فوتبال ايران بود. هر چند كه سپاهان دقايقي قبل بازي را به تيم پاختاكور ازبكستان واگذار كرده بود.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید