نمایش پست تنها
قدیمی 04-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

احتمالات صعود و مرور کامل روز چهارم لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب

سايت گل-

گروه اول نتایج روز چهارم:

الغرافه یک-استقلال یک/الاهلی2-الجزیره صفر

جدول رده بندی: استقلال 8 امتیاز/الغرافه قطر 7 امتیاز/الاهلی عربستان 6 امتیاز/الجزیره امارات یک امتیاز

احتمال صعود: استقلال اگر بازی بعدی اش مقابل الاهلی را با پیروزی پشت سر بگذارد بی شک به عنوان تیم اول گروه راهی مرحله بعد می شود. آنها برای صعود به مرحله بعد این رقابتها به 2 امتیاز از این دو بازی بعدی نیاز دارند.

برنامه هفته پنجم/25 فروردين
استقلال – الاهلي /الغرافه – الجزيره

گروه دوم نتایج روز چهارم:

بنیادکار صفر-ذوب آهن یک/الاتحاد 4-الوحده صفر

جدول رده بندی: ذوب‌آهن ايران 10 امتياز /الاتحاد عربستان 7 امتياز /بنيادكار ازبكستان 6 امتياز /الوحده امارات بدون امتياز

احتمالات صعود: ذوب‌آهن با كسب يك تساوي از 2 بازي باقي مانده، صعودش به جمع 16 تيم برتر آسيا را به عنوان تیم اول گروه دوم قطعي می کند. آنها از همین حالا هم در مرحله بعد حاضر هستند.

برنامه هفته پنجم/25 فروردين:
الوحده - ذوب‌آهن /الاتحاد - بنيادكار

گروه سوم نتایج روز چهارم:

سپاهان2-پاختاکور صفر/الشباب3-العین2

جدول رده بندی: الشباب عربستان 7 امتياز /پاختاكور ازبكستان 6 امتياز /سپاهان ايران 5 امتياز /العين امارات 4 امتياز

احتمالات صعود: با پيروزي الشباب در اين گروه فاصله تيم اول و آخر جدول به 3 امتياز رسيد تا وضعيت 2 تيم صعود كننده از اين گروه بسيار پيچيده‌تر از گذشته شود. سپاهان برای صعود به عنوان تیم اول باید هر دو بازی بعدی شان را ببرد، آنها با 4 امتیاز از دو بازی بعدی هم می توانند صعود می کنند به شرطی که الشباب را در اصفهان شکست بدهند.

برنامه هفته پنجم/24 فروردين
سپاهان - الشباب /پاختاكور- العين

گروه چهارم نتایج روز چهارم:

مس3-السد یک/الهلال3-الاهلی2

جدول رده بندی: الهلال عربستان 10 امتياز /السد قطر 6 امتياز با تفاضل گل3 /مس ايران 6 امتياز با تفاضل گل 1-/الاهلي امارات يك امتياز

احتمالات صعود: مس اگر دو بازی بعدی اش را ببرد صعود می کند، آنها با 4 امتیاز دیگر هم راهی مرحله بعد می شوند به شرطی که الاهلی را حتما ببرند، دیدار السد و الهلال مساوی نشود و در هفته پایانی هم تفاضل بهتری نسبت به السد داشته باشند. از این گروه صعود الهلال به عنوان تیم اول قطعی است.

برنامه هفته پنجم/24 فروردين
الاهلي - مس/الهلال - السد
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 04-01-2010 در ساعت 08:25 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید