نمایش پست تنها
قدیمی 03-06-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض کاهش سهم گوگل کروم در میان سایر مرورگرها

کاهش سهم گوگل کروم در میان سایر مرورگرها

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: شرکت نت اپلیکیشن که در زمینه رهگیری وب سایت ها و مرورگرهای اینترنتی فعالیت می کند، اعلام کرد مرورگر کروم در ماه ژانویه سال جاری مجددا از عرصه رقابت با دیگر مرورگرها عقب مانده است. بنابر این گزارش، سهم مایکروسافت از بازار مرورگرها در این ماه برخلاف ماه فوریه روند رو به افزایشی داشته است.

این برای دومین ماه پیاپی است که مرورگر کروم در رتبه بندی شرکت نت اپلیکیشن جایگاه پایین ‌تری از رقبایش به دست می آورد.

بر اساس تحلیل های جدید، سهم کروم با نیم درصد کاهش در پایان ماه فوریه 18.9 درصد بوده است. مرورگر گوگل در ماه دسامبر و در اوج محبوبیت خود تنها 19.1 درصد از سهم این بازار را در به خود اختصاص داده بود. هم اکنون مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس به ترتیب رتبه های اول و دوم و پس از آن ها کروم رتبه سوم را در اختیار دارد.

این موسسه کاهش سهم کروم را با تصمیم ماه ژانویه گوگل مرتبط دانسته بود. گوگل در آن زمان پس از آنکه متوجه شد تیم بازاریابی مرورگر کروم گوگل قوانین گوگل در زمینه آگهی های پولی را زیر پا گذاشته است، تصمیم گرفت لینک دانلود مرورگر کروم را از روی صفحه اول نتایج جست و جوهای خود حذف کند.

منبع:
Computer world

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید