نمایش پست تنها
قدیمی 11-08-2013
کارگر سایت آواتار ها
کارگر سایت کارگر سایت آنلاین نیست.
ادمین در لباس کارگر!

سپاسها: : 907

4,878 سپاس در 836 نوشته ایشان در یکماه اخیر
کارگر سایت به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض فتانه ولیدی دانلود آهنگهاي فتانه وليدي خواننده قديمي كرد

خانم فتانه وليدي رو من كم ميشناختم اما ظاهرا عده زيادي با صداي ايشون خاطره دارند جسته گريخته از اين ور اون ور شنيده بودم كه ايشون در ميانه هاي راه دچار يك مساله خاص ميشوند
راستش از اونجايي كه دل شنيدن اخبار و احوالات بد ادمهاي خوب رو ندارم تمايلي هم به بيشتر شنيدن و دانستن نشان ندادم

به نظر ميرسه انچنان كه در نت در نوشته اي ذكر شده بود ايشان در پي معشوق خود و گريز از شرايطي تحميلي و سخت خاص دوران ارباب سالاري و خوانيني آنزمان دچار بيماري هاي روحي صعب العلاجي ميشوند و بيش از چند دهه هست كه جسم ايشان ياري فعاليتهاي هنري را نميدهد
اما انچنان كه در نوشته هاي خبرگزاري ها نوشته شده است پدر ايشان اعلام كرده به زودي اين هنرمند قديمي به بازخواني چند ترانه فولكلور خواهند پرداخت .

انچه در مورد ايشان مطرح است شكستن تابوي خواندن و هنر براي زنان زمان خود بوده است

ترانه صبري گول فروش كه شايد تا پيش از اين تنها از خواننده محترم شهين طالباني شنيده بوديم از اهنگهاي معروف ايشان ميباشد .

3 ترانه كه به نظر من كيفيت بهتري دارند (اما مشكل نوع ضبط و كيفيت همچنان در اون باعث تغيير صداي خواننده {به نظر من } شده است مشهود است )

رو اپلود كرده ام كه 2 تا آن دوصدايي هست كه به قول بعضي ها به همراه اقاي عباس كمندي است كه من نميتونم تاييد يا رد كنم .

fattane validi فتانه وليدي به به له بهار (دو صدايي با عباس كمندي)
(چقدر صداي بم ميچسبه ! چقدر خوبه كه بم بودن صدا يك مزيته ! چقدر زيق زيقيسم بده !)

fatane validi كه-و مل كه-و ملكه (دو صدايي با عباس كمندي )

فتانه ولیدی - لاي لاي دلم لاي له باغ سينه

ویرایش توسط کارگر سایت : 11-08-2013 در ساعت 12:44 AM
5 کاربر زیر از کارگر سایت سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید