نمایش پست تنها
قدیمی 03-13-2010
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تاثیر آلبوم بر رسانه‏ها
در مصاحبه‎ی ۲۰۰۷ با مجله‏ی رولینگ استونز، مَت سُروم، درامر گروه وِلوِت ریوُلوِر، تاثیرات آهنگ‏های ناتمام را این‏طور توصیف کرد :

لارس، دوست خوب من است. او برای من پیش‏آهنگ‏های کارشان را پخش کرد و من برگشتم و نگاهی به او کردم و گفتم : اون کثافتو آماده کن و بده بیرون (منتشر کن). خیلی خنده‏داره! پیش‏آهنگ‏ها واقعا مریض‏گونه‏اند. آهنگ‏های ۸ دقیقه‏ای، تغییر مکرر تندای آهنگ‏ها، تندیِ دیوانه‏وار. به او گفتم : رفیق، به مرور که شما دارید پیر می‎شوید اگر نمی‏خواهید تندی آهنگ‏ها را کم کنید، چرا زیادترش می‏کنید؟! چه جوری می‏خواهید این آهنگ‏ها را زنده اجرا کنید؟ و من و لارس تمام شب بیرون در مهمونی بودیم و می‏دونستم که او فردا باید به استودیو برود و این کار احمقانه، یعنی نواختن آهنگ‏های ۸-۹ دقیقه‏ای را انجام دهد. و من واقعا به او می‏خندیدم. – چون اون فقط پیش‏آهنگ را برای من پخش کرده بود که البته نشانه‏هایی از درام تند‏تر هم داشت. من به او تلفن زدم و گفتم : هی، رفیق، حالت چطوره؟ و اون گفت : رفیق، دارم می‏میرم! آنها هر چیزی را روی نوار ضبط می‌کنند، بدون ویرایش کامپیوتری، زنده، بدون کلیک. من واقعا درباره‏ی آلبوم شگفت ‏زده‏ام.

۶ آهنگ از آهنربای مرگ برای جمعی از خبرنگاران موسیقی در انگلستان در ۱۵ خرداد ۸۷ (۴ ژوئن ۰۸) در مهمانی‏ای به همین مناسبت پخش شد که حاکی از وجود دو آهنگ حماسی ۸ دقیقه‏ای بر روی آلبوم بود.
تک‏آهنگ اصلی آلبوم، که هنوز نامی برای آن مشخص نشده، گفته می‏شود که یادآور تک‏آهنگ حماسی سال ۱۹۹۰ آنها که موفق به برنده شدن اولین جایزه‏ی متالِ گِرَمی شد یعنی تک است. گفته می‏شود که گروه ساخت آهنگ بدون سولو را ترک کرده و برخلاف خشم مقدس این آلبوم دارای سولوهای متعدد است. همچنین گروه به پیچیدگی و ضبط چند لایه‏ای قدیمی خود در آلبوم ...و عدالت برای همه بازگشته‌است. گفته می‏شود آلبوم در حدود ۷۵ دقیقه‌است.
ترش هیت همراه با کوآیتِس اولین وبگاه‏هایی بودند که تحلیل خود را از آهنربای مرگ منتشر کردند : این آلبوم در واقع یک ارتقا عظیم از آلبوم سال ۲۰۰۳ یعنی خشم مقدس است. متال هَمِر هم اذعان داشت که آهنربای مرگ دارای ریف‏های تند و تیز، صدا غیر معمول گوشخراش است و سبک جدید متالیکا را با گروه‏هایی همچون اسلایر، لد زپلین و حتی ریج اگینس ماشین مقایسه کرده‌است. راک سَئند هم اولین تک‏آهنگ با چیزهایی همچون تین‏لیزی مقایسه کرده‌است.

پدیدآورندگان

گروه
* جیمز هتفیلد – آواز، ریتم گیتار
* کرک همت – لید گیتار، هم‏آوازی
* رابرت تروهیو – بیس گیتار، هم‏آوازی
* لارس اولریک – درامز، پرکاشن

تهيه‏كنندگان
* ریک روبین – تهیه‏کننده
* تد جنسن – مسترینگ
* گِرِگ فیدلمن - میکسینگ

and the roads becomes my bride

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید