نمایش پست تنها
قدیمی 03-23-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

چرا پیغامش از لحاظ املایی اینطوریه اشتباه از شماست یا واقعا همینا رو نوشته ؟

وقتی میگید ویروس کشی کرد یعنی چی ؟ منظورتون اینه یه سری ویروس پیدا کرد و پاک کرد یا نه فقط اسکن کرد و چیزی پیدا نکرد ؟

با این حال پیشنهاد من این هست :

با یه نرم افزار مثل NC یا با داس یا CMD ویندوز (در start>run>cmd )
از فایلهایی که در شاخه اصلی درایوهای شما هست یه لیست بگیرین :
من فکر میکنم شما در درایوهاتون فایلی شبیه این داشته باشین : autorun.inf لطفا لیست فایلهای روی درایو مثلا e خودتونو بنویسین (به مای کامپیوتر و دیدن ظاهری اکتفا نکنید )

من فرض میکنم شما در در شاخه اصلی درایوهاتون ویروس اتوران رو دارید ....
یه سی دی bootable بذارید روی سیستم بعد سیستم رو بوت کنید
اونوقت تمام فایلهای autorun.inf رو در شاخه اصلی درایوها پاک کنید
(یا با دستورات داس یا من توصیه میکنم کار با NC رو یادبگیرید خیلی راحت و کاربردیه)
بعد که این کار رو کردید بدون اینکه بخواید با ویندوز آلوده-تون بالا بیاید درایو ویندوز رو فرمت کنید (قبل از همه ی این کارا تمام فایلهای ضروریتونو از درایو ویندوز خارج کنید تا مشکلی پیش نیاد)

ویندوز تاره نصب کنید
بدون اینکه هیچ کار اضافه ای بکنید و سراع درایوهاتون و فایلهاتون که احتمالا آلوده هستند...
از روی سی دی کاسپر رو نصب کنید یه اسکن کامل از کل سیستم بکنید (متاسفانه کاسپر قدیمی ویروس اتوران رو نمیشناسه اگر کاسپر خیلی جدید داشته باشید چه بهتر اگه نه تازه بعد از اینکه اسکن کلی کردین ) میتونین مهیای توی اینترنت رفتن بشید کاسپر رو آپ دیت کنید
و دوباره سر به سر سیستم بذارین
سخت و طولانی شد ؟ در عوض تا حالاش مطمئن شدین که سیستم آلوده نست و از این به بعد فلش دیگران یا خودتونو که متصل میکنین به سیستم کاسپر اماده باشه تا سیستمتون آلوده نشه

اما اما اما به احتمال خیلی زیاد بعد از اینکه از اون طریق که عرض کردم اون فایلها رو پاک کردید
درصد زیادی از مشکلاتتون حل شده...

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید