نمایش پست تنها
قدیمی 04-13-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mina110 نمایش پست ها
بنده هم همین طوررر چه جالب که خانم عاشق انگشت هاتون برگردوندین ...من فکر نمیکردم کسی این کار را انجام بده...
خوب شاید دارم درست میگم
البته از نظر روانشناختی
دید مردها دید منطقیه و دید خانمها دید احساسی
ما وقتی پشت دستمون رو می خواهیم نگاه کنیم باید کمی دست رو از خودمون دور کنیم
مردها چه می کنند وقتی کاری انجام می دهند؟
مثلا نقاشی می کنند؟
صافکاری
تعمیر
مثلا شستن ماشین
به کمی عقبتر می روند و از دور نگاه می کنند
همین اتفاق هم در دیدن ناخن می افته
دست را از خودمون دور می کنیم و چون نمی تونیم مچمون رو بچرخونیم پس پشت دست را نگاه می کنیم
مردها دارای دید دور خوبی هستند اما دید نزدیک بدی دارند برای همین مردها یک خانم را از صدمتری دید می زنند ولی تغییرات آرایشی روی صورت همسر خود را نمی توانند ببینند مگر خانم از مرد چند قدم فاصله بگیرد

و برگرداندن ناخنها
طبیعیه که ناخن را باید با دید نزدیک (زنانه) دید پس مچ دست باید بچرخه تا ناخن نزدیک صورت بشه و به کمتر از 50 سانت فاصله برسه
خانمها دارای دید نزدیک خوبی هستند برای همین خانمها در قسمت مونتاژ وسایل تولیدی در کارخانه ها بسیار موفقتر هستند و هنگام مونتاژ پیچ اضافه نمی آورند
خانمها می توانند یک تار مو را روی کت آقایون ببینند اما نمی توانند درخت کنار خیابان را که شیش متر با در پارکینگ فاصله دارد ببینند
مچ شوهره رو میگیره و میگه تار موی زنونه که رنگ شده مال کیه رو کت تو؟
ولی درخت رو نمی بینه صاف ماشینو پرس میکنه بهش... و میگه داشتم پارک می کردم درخت اومد جلو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نذاشت پارک کنم

حالا جدا از شوخی اگر خواستین در مورد دید نزدیک خانمها و دید دور آقایون چیزهایی دارم که به عرض برسانم
فعلا تست رو جواب بدین
سپاس
امیر (دید هر کس منحصر به شخصیت فردی همان نفر می باشد)
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید