نمایش پست تنها
قدیمی 09-12-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb آخرین سمفونی بابک بیات بزودی تکمیل می شود

خبرگزاری مهر: فرزند مرحوم بابک بیات گفت: آخرین سمفونی بابک بیات در مرحله تکمیل کار است و در آینده نزدیک عرضه می شود.
به گزارش خبرنگار مهر در کرمان، باربد بیات ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در سینما شهر تماشای کرمان گفت: آخرین سمفونی زنده یاد بابک بیات چهار قسمت است که دو قسمت آن نوشته شده بود و پس از درگذشت وی شروع به تکمیل آن کردم.
فرزند بابک بیات گفت: تکمیل سمفونی مراحل مختلفی از ضبط تا بخشهای دیگر دارد و به همین علت اتمام این سمفونی مدتی طول کشیده است.

بیات افزود: حدود 50 ملودی و کار پاپ از وی باقی مانده که هنوز انتشار پیدا نکرده است.

بیات ادامه داد: مستندی تحت عنوان سه گانه نیز قرار بود تهیه شود که نسخه نهایی آن باید تدوین شد.

وی با اشاره به اینکه مرحوم بیات در دو حوزه موسیقی فیلم و موسیقی پاپ کار می کرد، تصریح کرد: جوایز بسیاری به آثار مرحوم بیات اختصاص داده شد و حدود 10 سریال و 100 فیلم با موسیقی بابک بیات پخش شد و ملودی سمفونیهایی نیز توسط وی ساخته شد که از جمله آنها می توان به قطعه ارکسترال "سرزمین خورشید" نام برد.

وی در خصوص فعالیتش در حوزه موسیقی نیز گفت: تکمیل سمفونی به جا مانده از مرحوم بابک بیات را هم اکنون در دست مطالعه دارم.

منبع : خبرگزاري مهر

بابك بيات موسيقى فيلم را با فيلم "غريبه" كه با همراهى واروژان ساخته شد , شروع كرد.
بعد از فيلم "غريبه" بيات موسيقى فيلم هاى :
خوشيد در مرداب
شب آفتابى ( با ترانه عروسك قصه من)
برهنه تا ظهر با سرعت
فرياد زير آب
سريال چنگك
و بسيارى موسيقى فيلم هاى ديگر را ساخت.

دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید