نمایش پست تنها
قدیمی 06-03-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض کي‌روش: براي اين پيروزي برنامه داشتيم

کي‌روش: براي اين پيروزي برنامه داشتيم

من اصلا نمي‌دانستم که اين داور ژاپني است. من وظيفه ام اين است که روي کار خودم تمرکز کنم و در اين بازي هم همين کار را کردم. نقد کردن داور وظيفه مطبوعات است.

سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان با ابراز رضايت از عملکرد شاگردانش در ديدار برابر ازبکستان گفت: مي‌دانستيم که بازي سختي پيش رو داريم و به همين خاطر با برنامه ريزي وارد ميدان شديم و با حفظ تمرکزمان توانستيم به پيروزي برسيم.

کارلوس کي‌روش در پايان ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و ازبکستان که با پيروزي يک بر صفر ملي پوشان کشورمان به پايان رسيد در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه جار ضمن بيان اين مطلب افزود: شاهد بازي زيبايي از سوي هر دو تيم بوديم که جا دارد به بازيکنان هر دو تيم و تماشاگران تبريک بگويم.

وي ادامه داد: بازي سختي را پشت سرگذاشتيم و همانطور که قبل از اين نيز گفته بودم ازبکستان تيم بسيار خوبي بود و توانست در اين ديدار فشار زيادي روي تيم ما بياورد اما ما براي اين ديدار برنامه ريزي داشتيم و مي خواستيم در تمام طول 90 دقيقه بازي را کنترل کنيم و با اضافه کردن مهاجمان در پايان بازي به اهداف‌مان برسيم.

کي‌روش با بيان اينکه از نتيجه به دست آمده بسيار خوشحال است و از عملکرد بازيکنانش راضي است خاطرنشان کرد: اين پيروزي از اين جهت براي ما اهميت داشت که ما يک تيم خوب و قدرتمند با بازيکنان و کادر فني خوب را برديم و اين براي ما ارزش زيادي دارد. ازبکستان تيم بسيار قدرتمندي بود که فوتبال زيبايي را به نمايش گذاشت.

سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: بازيکنان ما در اين ديدار جنگجويانه تلاش کردند و در تمام طول بازي تمرکزشان را حفظ کردند تا در نهايت توانستيم به يک پيروزي با ارزش دست پيدا کنيم. ما براي اين ديدار برنامه ريزي خوبي داشتيم و خوشحالم که به آن رسيديم.

وي ادامه داد: همانطور که قبل از اين نيز گفته بودم اين هشت بازي براي ما حکم فينال را دارد و بايد در همه بازيها با تمام توانمان تلاش کنيم. براي کشورهاي ديگر هم شرايط همينطور است و همه تيم ها تلاش مي کنند که به پيروزي برسند و به رقابتهاي جام جهاني صعود کنند.

کي‌روش در پاسخ به اين پرسش که نظر شما در مورد قضاوت داور ژاپني چيست گفت: من اصلا نمي‌دانستم که اين داور ژاپني است. من وظيفه ام اين است که روي کار خودم تمرکز کنم و در اين بازي هم همين کار را کردم. نقد کردن داور وظيفه مطبوعات است.

سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان در مورد انتخاب ترکيب اوليه و تغييراتي که در ترکيب داده بود گفت: ما براي کل اين ديدار برنامه داشتيم و تلاش کرديم در طول بازي تغييراتي را انجام دهيم که به هدفمان برسيم. ما مي خواستيم بازي را کنترل کنيم و با اضافه کردن مهاجمان از ضد موقعيت ها استفاده کنيم که خوشبختانه به اين مهم رسيديم. من مطمئن بودم هر چه بيشتر تلاش کنيم به نتيجه خواهيم رسيد.

وي در پاسخ به اين پرسش که چند درصد اين پيروزي شانس و چند درصد برنامه‌ريزي بود گفت: همانطور که در زندگي هر چقدر تلاش کنيد نتيجه خواهيد گرفت و شانس هم بيشتر خواهيد داشت در فوتبال هم همينطور است و هر چه تلاش کنيد نتيجه مي‌گيريم.

کارلوس کي روش در پايان گفت: اين شروع مسير ما براي رسيدن به جام جهاني بود و خوشحالم که توانستيم در اين بازي سه امتياز را کسب کنيم. ما بازي‌هاي سختي در پيش داريم و بايد روي همه آنها تمرکز کنيم تا به پيروزي برسيم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید