نمایش پست تنها
قدیمی 06-13-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

سپاسها: : 0

299 سپاس در 262 نوشته ایشان در یکماه اخیر

یوفا:
لوكاس پودولسكي مهاجم لهستاني الاصل تيم ملي فوتبال آلمان كه در بازي يكشنبه شب تيمش برابر لهستان هر دو گل آلمان‌ها را به ثمر رساند نسبت بهزدن اين گل‌ها چندان ابراز خوشحالي نكرد.

به گزارش یوفا: پودولسكي كه هفته پيش 23 ساله شد، در اين بازي با همكاري ميروسلاو كلوزه ديگر مهاجم لهستاني الاصل تيم آلمان توانست دو گل براي تيمش به ثمر برساند و تيمش را به نخستين پيروزي در يورو 2008 برساند.

پودولسكي در اين باره گفت: «ما يك پيروزي حياتي را كسب كرديم اما، اين پيروزي براي من چندان جذاب نبود. چرا كه من اصليتي لهستاني دارم و تمام خانواده‌ام در لهستان زندگي مي‌كنند.»

پودولسكي ادامه داد: «من دو قلب دارم، يكي آلماني و ديگري لهستاني. چند تن از اعضاي خانواده‌ام در استاديوم حاضر بودند و پس از بازي به خانه بازمي‌گشتند بنابراين در انتهاي بازي به سوي آنها رفتم.»

پودولسكي درباره دو گل خود گفت: «پس از به ثمر رساندن گل‌ها به نشانه احترام خوشحالي نكردم. من خانواده پر جمعيتي در لهستان دارم و مي‌خواستم با اين كار به آنها اداي احترام كرده باشم.»

مهاجم باشگاه بايرن مونيخ درباره اين پيروزي هم گفت: «با تلاش‌هاي سخت خود به گل رسيديم و در بازي‌هاي آتي باز هم شايستگي‌هاي خود را به اثبات خواهيم رساند.»
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید