بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-19-2009
Aposter-prspls_club آواتار ها
Aposter-prspls_club Aposter-prspls_club آنلاین نیست.
ربات اتوماتیک

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow باقری گلزن ترین هافبک ملی جهان «کریم باقری» رکورد «بابی چارلتون» را شکست

خلاصه خبر رو در زیر میتوانید بخوانید:

کریم باقری کاپیتان با اخلاق و ارزشمند تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی کشورمان، در بازی ایران مقابل سنگاپور گلزنی کرد و تعداد گلهای زده خود را در تیم ملی به عدد 50 رساند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، باقری با این گل همچنان دومین گلزن برتر تاریخ فوتبال ایران محسوب می شود.
در ضمن باقری با این گل رکورد گلزنی بابی چارلتون بازیکن افسانه ای انگلیسی را شکست. چارلتون 49 بار برای تیم ملی کشورش گلزنی کرده بود. ضمناً باقری با این گل گلزن ترین هافبک جهان شناخته شد و از این حیث رکورد قابل قبولی از خود به جای گذاشت.
در کارنامه کاپیتان کریم باقری در تیم ملی 7 گل زده در یک بازی آن هم مقابل مالدیو ثبت شده که در نوع خود جالب است و یک رکورد جاودانه محسوب می شود.
گفتنی است؛ در حال حاضر علی دایی از ایران با 109 گل زده برترین گلزن تاریخ جهان است و فرانس پوشکاش از مجارستان با 84 گل و پله گلزن افسانه ای برزیل با 77 گل زده ملی در رده های بعدی قرار دارند و کریم باقری با 50 گل ملی از این جهت در رتبه سی ام جای دارد.
جالب اینکه اگر روند گلزنی وی ادامه داشته باشد با به ثمر رساندن 17 گل دیگر کریم عنوان دهمین گلزن تاریخ جهان را به خود اختصاص می دهد که در نوع خود جالب و بیادماندنی است. در حال حاضر ماجد عبدا... از عربستان با 67 گل زده ملی در رتبه دهم برترین گلزنان جهان قرار دارد.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 01-31-2009
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض نيكبخت: عمدا اخراج شدم!

نيكبخت: عمدا اخراج شدم!

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: در مقابل پيام عمدا اخراج شدم.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، عليرضا واحدي نيكبخت پس از اخراجش در بازي مقابل پيام گفت: عمدا اين كار را انجام دادم تا با توجه به خطر دو كارته بودن از بازي بعد محروم شوم و بتوانم مقابل استقلال به ميدان بروم.
وي افزود: با اين حال تصور مي‌كردم داور به من كارت زرد نشان دهد و انتظار اخراج شدن را نداشتم.
نيكبخت همچنين درباره اعتراض تماشاگران گفت: تماشاگران حق دارند به تيم اعتراض كنند، البته شعارهايي كه از دقيقه 50 شروع شد بر روحيه تمام بازيكنان تاثير داشت و گويا تمامي آنها بدنشان قفل شده بود، ما نمي‌دانستيم چه كار كنيم، در هر صورت خوشحالم كه سه امتياز را گرفتيم و اميدوارم تماشاگران از اين بعد بيشتر صبور باشند، هر چند كه باز هم مي‌گويم اعتراض حق تماشاگران است.
نيكخت واحدي خاطرنشان كرد: در هر صورت بازيكنان پرسپوليس تمام تلاش خود را انجام دادند اما پيام بسيار دفاعي و بسته بازي مي‌كرد آنها سعي داشتند با تلف كردن وقت يك امتياز به دست آورند اما در نهايت با تلاش تمامي بازيكنان سه امتياز را به دست آورديم .
نيكخبت واحدي درباره مشكلات تيم پرسپوليس گفت: به خدا ديگر نمي‌دانم كه چه بگويم، من چيزي به مغزم نمي‌رسد اگر شما مشكل پرسپوليس را مي‌دانيد بگوييد تا آن را حل كنيم.
با تشکر فریبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

قدیمی 07-01-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض نیکبخت واحدی به تراکتورسازی پیوست

نیکبخت واحدی به تراکتورسازی پیوست

شفق به مهر خبر داد: نیکبخت واحدی به تراکتورسازی پیوست مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس در حالی با عقد قراردادی یکساله به تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پیوست که روز دوشنبه در نشست با عباس انصاریفرد برای ماندن در پرسپولیس ابراز تمایل کرده بود. ناصر شفق مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام رسمی خبر پیوستن علیرضا نیکبخت واحدی به این باشگاه گفت: امروز در نشستی که با بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس داشتیم با وی برای عقد قراردادی یکساله به توافق رسیدیم.
شفق ادامه داد: امروز تولد نیکبخت واحدی بود که به همین مناسبت ضمن توافق برای پیوستن به تراکتورسازی جشن کوچکی هم برای او در محل دفتر بنده گرفتیم.
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: تاکنون از پنج سهمیه لیگ برتری خود در جذب بازیکنان جدید استفاده کرده ایم که حضور صابر میرقربانی ، الوترائوره ، رسول خطیبی ، عباس آقایی و مهرداد پولادی در تراکتورسازی قطعی شده است و احتمالا یک دروازه بان جدید نیز جذب خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: با محمد نصرتی نیز به توافقات نهایی رسیده ایم و به احتمال فراوان او تنها بازیکنی خواهد بود که به عنوان لژیونر به تیم ما ملحق خواهد شد.

قدیمی 07-02-2009
پرهام پورتاجی پرهام پورتاجی آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 0
در ماه گذشته یکبار از ایشان سپاسگزاری شده

البته خیلی خوبه هر فصل یه زنگ تفریح هم باشه.
قدیمی 11-01-2009
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض علی کریمی تا پایان نیم‌فصل محروم شد

علی کریمی تا پایان نیم‌فصل محروم شد

علی کریمی، هافبک تیم استیل أذین تا پايان نيم فصل نمي‌تواند تيمش را همراهي كندعلی کریمی هافبک تیم استیل أذین که در بازی روز شنبه (9 آبان) این تیم مقابل پرسپولیس یک کارت زرد و یک کارت قرمز دریافت کرد، در 2 بازی بعدی این تیم محروم است.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، کریمی تا پایان نیم‌فصل ليگ برتر نمی‌تواند در ترکیب استیل آذین قرار بگیرد. یک جلسه محرومیت او به دلیل 3 اخطاره شدن و یک جلسه دیگر هم به دلیل دریافت کارت قرمز است.
با تشکر فریبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

قدیمی 11-15-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض دایی مربیگری را بیشتر دوست دارد

نباید فراموش کرد که علی دایی مربیگری را بیشتر از حضور در هیات مدیره دوست دارد..
.

به نقل از خبر آنلاين ، پس از اتفاقاتی که در مورد مربیگری‌اش در لیگ برتر افتاد ترجیح داد فعلاً سکوت کند؛ اما این سکوت چندان طولانی نیست. علی دایی که چندی پیش شایعه خرید شموشک را درباره او ساخته بودند، می‌داند که مدیران جدید سایپا از او چه می‌خواهند. او تا کنون با آرش کوشا هیچ ملاقاتی نداشته اما می‌گوید شنیده‌ام مدیر درستی است و می‌خواهد کار کند.
با این حال او هیچ مذاکره‌ای با این مدیر نداشته و نمی‌داند که سایپا چه سرنوشتی در لیگ برتر دارد. اگرچه برخی افراد نزدیک به باشگاه سایپا، حضور دایی در هیات مدیره این تیم را محتمل می‌دانند اما خود دایی چندان رغبتی برای حضور در هیات مدیره ندارد.
دلیل او هم کاملا مشخص است. دایی مربیگری را بیشتر از حضور در هیات مدیره سایپا دوست دارد و می‌خواهد با نشستن روی نیمکت یک تیم لیگ برتری توانایی‌های خود را به رخ مدیران فعلی فوتبال کشور بکشاند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 12-30-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض مصاحبه عابدزاده با بي بي سي فارسي:دايي با ارتباطات پشت پرده سرمربي شد

مصاحبه عابدزاده با بي بي سي فارسي:دايي با ارتباطات پشت پرده سرمربي شد

او همانطور که سرمربی تیم ملی شد،هدایت تیم فوتبال پرسپولیس را برعهده گرفت، زلاتکو کرانچار مربی بسیار خوبی بود اما کاشانی و دایی به خاطر ارتباطات پشت پرده وی را از کار برکنار کردند تا او سرمربی پرسپولیس شود!

سايت گل - مربی دروازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه مصاحبه های جنجالی خود پس از این که در گفت و گو با خبرگزاری های داخلی مدعی شد افرادی غیر فوتبالی باعث کنار گذاشتن وی از کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس شدند در اقدامی عجیب در گفت و گو با تلویزیون بی بی سی فارسی ادعاهای خود را در این باره تکرار کرد.
احمدرضا عابدزاده مربی دورازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس پس از آن که از کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس کنار گذاشته شد، در مصاحبه هایی جداگانه با چند خبرگزاری ورزشی داخلی اعلام کرد ماجرای برکناری وی از تیم پرسپولیس به حسین رضا زاده سرپرست فدراسیون وزنه برداری مربوط می شود(!) وی در این باره مدعی شد افراد سیاسی در خصوص برکناری اش نقش مستقیمی ایفا کردند تا در کادر پرسپولیس نباشد!
عابدزاده که به شدت از موضوع برکناری اش از کادر فنی پرسپولیس رنج می برد شب گذشته در مصاحبه با تلویزیون بی بی سی فارسی مجددا سخنان خود را تکرار کرد، وی در این مصاحبه تلفنی به شدت از رئیس سازمان تربیت بدنی به دلیل انتصاب حبیب کاشانی در باشگاه پرسپولیس انتقاد کرد.
عابدزاده در ادامه این گفت و گوی تلفنی ضمن حمله مستقیم به علی دایی، سرمربی جدید پرسپولیس را به فعالیت های پشت پرده متهم کرد و در خصوص وی گفت:« او همانطور که سرمربی تیم ملی شد،هدایت تیم فوتبال پرسپولیس را برعهده گرفت، زلاتکو کرانچار مربی بسیار خوبی بود اما کاشانی و دایی به خاطر ارتباطات پشت پرده وی را از کار برکنار کردند تا او سرمربی پرسپولیس شود!
سخنان احمدرضا عابدزاده در حالی مطرح می شود که حسین رضازاده سرپرست فدراسیون وزنه برداری به شدت ادعای وی را رد می کند، با این حال مربی سابق دروازه بانان پرسپولیس همچنان بر گفته خود تاکید دارد که رضازاده باعث برکناری وی شده است!منابع خبری موثق از باشگاه پرسپولیس خبر می دهند که علی دایی در حین مذاکره با حبیب کاشانی برکناری احمدرضاعابدزاده را یکی از شروط اصلی خود برای حضور در پرسپولیس ذکر کرده و اعلام داشته به هیچ عنوان نمی تواند با وی در کادر فنی همکاری کند به همین دلیل سرپرست باشگاه پرسپولیس قید ادامه همکاری با عابدزاده را زد تا قرارداد دایی با باشگاه پرسپولیس منعقد شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض اسطوره هايي که چشم ديدن يکديگر را ندارند !

چرا بايد کريمي، دوباره سهم عرب ها شود؟؛ اسطوره هايي که چشم ديدن يکديگر را ندارند !

- فوتبال ايران در دل خود حاوي عيب و اشکالهاي بي شماري است که نور تاباندن به آنها، عمدتاً جزو دلمشغولي ها و دغدغه هاي منتقدان و کارشناسان به شمار مي آمده است. البته فهرست کردن اين قبيل کاستي ها، نمي تواند کار چندان سختي باشد. نگاهي به محتواي آنچه در پيرامون جريان نقاد فوتبال کشور مي گذرد، به راحتي نشان مي دهد مسايلي همچون بي کفايتي مديران، کاستي در زيرساختها، افول فني باشگاه ها و تيم ملي، نقصان در فرهنگ فوتبال و... در زمره مسايلي بوده است که منتقدان مي کوشيده اند با مانور دادن روي آنها، گامي در راستاي بهبود اوضاع بردارند.
با اين همه، رنج بزرگ و درد عظيم، درست زماني شروع مي شود که فوتبال ضعيف و مملو از اشکال ايران، حتي در موزه ثروتها و دارايي هايش نيز طعم تلخ بي کفايتي و نابساماني را مي چشد. وقتي وارد مبحث ستاره ها و اسطوره ها مي شويم، درمي يابيم فوتبال کشورمان چگونه اسير سؤرفتارهاي آدمهايي است که قرار است چراغ سقفش باشند، اما با کژرفتاري هاي خود آرامش را بر آن حرام مي کنند؟

2 - اسطوره هاي فوتبال ايران نمي توانند يکديگر را تحمل کنند؛ اين جانمايه کلامي است که شرحش مي دهيم. اگر به محض ورود علي دايي به پرسپوليس، احمدرضا عابدزاده از اين باشگاه جدا مي شود، اگر علي پروين در هيچ يک از روزهاي پرشمار سلطنتش در سراي سرخ، نمي تواند سايه سنگين علي دايي را تحمل کند، اگر ناصر حجازي هميشه با امير قلعه نويي سر ناسازگاري دارد و هزار اگر و اماي ديگر، ريشه را بايد در همان فرهنگ معيوبي جست که باعث مي شود ستاره هاي فوتبال ايران، توان تعامل با يکديگر را نداشته باشند و هر يک، محبوبيت و مقبوليت ديگري را زنگ خطري بزرگ براي خود قلمداد کنند. آيا مايه تأسف نيست که انرژي بزرگ حاصل از همزيستي دو فوق ستاره، هيچ گاه در فوتبال ايران شکل نمي گيرد؟

3 - وقتي مي شنويم با حضور ناگهاني علي دايي در پرسپوليس، پروژه خروج علي کريمي از کشور يک بار ديگر - و اين بار جدي تر از گذشته- کليد خورده است، افسوس مي خوريم که چطور سقف کوتاه فوتبال ما، نمي تواند دو اسطوره را بر دوش يکديگر تاب بياورد؟ علي دايي پرسپوليس را مي خواهد که علي پروين گرد آن نباشد، اثري از عقاب آسيا در آن به چشم نخورد و البته جادوگر خوش نقش و نگار فوتبال کشور نيز سهمي از آن نخواهد!
درست مثل خود علي کريمي که ترجيح مي دهد تک ستاره تيم محبوبش باشد و بر همين اساس، نه معاونت با علي دايي را مي پذيرد- چنان که در تيم ملي هم نپذيرفت- و نه علاقه اي به همزيستي با پروين دارد. واقعاً ظرفيت فوتبال ما کم است يا ستاره هايمان آن قدر بزرگند که با هم جمع نمي شوند؟ هيچ کدام؛ ظاهراً اينجا هم درگير بي تدبيري ها و بدرفتاري هايي هستيم که اجازه نمي دهند انرژي بالقوه بزرگ اين فوتبال، به فصل درآيد.

4 - شايد بشود از جام ملتهاي 2004 آسيا در چين، به عنوان آخرين تورنمنتي ياد کرد که در آن، ستاره هاي فوتبال ايران تقريباً به همگرايي رسيده بودند. نه خبري از پاس ندادن باند علي کريمي به دايي وجود داشت و نه چيزي راجع به پشت چشم نازک کردن شهريار براي مهدوي کيا شنيده مي شد. نتيجه چه بود؟ تيم ملي فوتبال ايران با ارايه درخشان ترين بازي هاي خود در يک دهه اخير، تا يک قدمي قهرماني در اين تورنمنت هم پيش رفت، اما به واسطه ناداوري، از فتح طلاي آسيا ناکام ماند.
نمايشهاي جذاب ملي پوشان درچين، در شرايطي همچنان در ذهن هواداران هميشگي فوتبال مي درخشد که تيم ملي دو سال بعد در مرحله نهايي جام جهاني 2006 آلمان، به معناي واقعي کلمه مفهوم انشقاق ستاره ها را درک کرد و به تمام وجود قرباني خودخواهي اسطوره هايش شد. همين حالا وقتي مي شنويم خداداد عزيزي مي گويد «اگر الان به هشت آذر 76 برگرديم، دايي آن پاس را به من نمي دهد» معلوم مي شود اختلاف نظرها بين آقايان اسطوره تا کجا پيش رفته و چطور بوده که علي دايي در قامت سرمربي تيم ملي، تا لحظه آخر در برابر دعوت از مهدوي کيا مقاومت کرد و البته در مورد علي کريمي حاضر شد سقوط کند، اما آقاي شماره هشت را در اقليمش راه ندهد...!

5 - پرسپوليسي ها که پس از ناکامي در جذب علي کريمي در مهلت نقل و انتقالات نيم فصل، سخت اميدوار بودند با آغاز فصل جديد مانعي در راه انتقال ستاره مورد علاقه شان وجود نداشته باشد، حالا احتمالاً مجبورند به تماشاي نمايشهاي جادوگر خود، از طريق کانالهاي عربي حاشيه خليج فارس بسنده کنند و براي هميشه رؤياي تماشاي کريمي در ورزشگاه آزادي را از ياد ببرند. آنچه بر اين روزهاي پرسپوليس مي گذرد، البته، ترجمان ناتواني فوتبال ايران است؛ فوتبالي که ستاره کم دارد و متأسفانه توان گرد هم جمع کردن همين اسطوره هاي انگشت شمار را هم در خودش نمي بيند!
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-18-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هوا بس ناجوانمردانه سرد است برادر

مخصوصا هوای فدراسیون فوتبال
جناب دادکان کاری کرد کارستان
امیدوارم کش نیاد و همینجا تموم بشه
قدیمی 01-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض كيا برترين لژيونر تاريخ فوتبال ماست نه دايي

مطمئنا اگر این نظر سنجی یک ماه پیش انجام می شد دایی بخش عمده ای از آرایش را از دست می داد چرا که آن موقع عنوان سرمربی پرسپولیس را یدک نمی کشید و آرای چند صد هزار پرسپولیسی در کیسه اش ریخته نمی شد.پرسپولیسی ها همیشه به گزینه پرسپولیسی 90 رای می دهند حتی اگر گزینه آنها گزینه برتر نباشد

سايت گل - هر چند که در نظر سنجی برنامه 90 علی دایی با برتری مطلق نسبت به رقبایش به عنوان بهترین لژیونر تاریخ فوتبال ایران انتخاب شد ، اما این نظر شرکت کنندگان با آمار و نظر کارشناسان همخوانی ندارد.
مهدي مهدوي كيا را بايد موفق ترين لژيونر تاريخ فوتبال ايران دانست ، حضور با ثبات در بوندس لیگا و موفقیت تاریخی این بازیکن در هامبورگ دستاوردی است که هرگز هیچ لژیونر ایرانی به آن دست پیدا نکرده بود .
مهدوی کیا 11 سال در بوندس لیگا حضور داشت و در این مدت 255 بازی انجام داد. هیچ ایرانی تا به امروز در لیگ های اروپایی به این تعداد بازی انجام نداده و این احتمال وجود دارد که هرگز این رکورد شکسته نشود. اما از نظر کیفی هم آنهایی که عملکرد درخشان "موشک " را در هامبورگ بیاد می آوردند از نتیجه نظرسنجی 90 شوکه شدند.
مهدوی کیا آنقدر در هامبورگ خوش درخشید که به یکی از محبوب ترین ستاره های این تیم تبدیل شد.هامبورگ با هافبک ایرانی اش دوبار در بوندس لیگا سوم شد و به لیگ قهرمانان راه پیدا کرد که در هر دو مرتیه مهدی یکی از ارکان اصلی موفقیت این تیم بود. اوج کار مهدی در فصل 2003-2002 رقم خورد ، اودر آن فصل با ساختن 15 گل بهترین پاسور بوندس لیگا لقب گرفت.
ضمن اینکه از سوی هواداران هامبورگ هم به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد. اینکه یک بازیکن آسیایی به عنوان بهترین پاسور بوندس لیگا و بهترین بازیکن یک باشگاه اروپایی برگزیده شود یک اتفاق تاریخی به حساب می آید، به همین دلیل هم او در سال 2003 عنوان مرد سال آسیا را به دست آورد و بسیاری از تیم های بزرگ اروپا خواهان به خدمت گرفتن او شدند.
فصل 2006-2005 دیگر فصل درخشان " کیا " در بوندس لیگا بود، در پایان آن فصل اکثر نشریات آلمانی این ایرانی را به عنوان بهترین دفاع راست بوندس لیگا انتخاب کردند.برای اینکه به یاد بیاوریم مهدوی کیا به چه میزان در هامبورگ موفق و محبوب بوده کافی است به این نکته اشاره شود که او شماره هفت این تیم را برتن می کرد ؛ ارزشمند ترین پیراهن هامبورگ که قبل از او بزرگانی همچون کوین کیگان آن را برتن داشتند.
تمامی این دستاوردها و ثبات 11 ساله مهدوی کیا نشان می دهد که او از علی دایی و جواد نکونام موفق تر بوده اما چرا این دو بالاتر از بازیکن جدید استیل آذین قرار گرفتند؟ رای دایی را باید رای سرمربی پرسپولیس دانست نه شخص علی دایی. نظر سنجی 90 چند هفته ای است که به میدان کری خواندن بین طرفدران پرسپولیس ، تراکتورسازی و استقلال تبدیل شده است و علی دایی گزینه ای بود که هواداران تراکتور و پرسپولیس تعلق خاطر قابل توجه ای به او داشتند.
مطمئنا اگر این نظر سنجی یک ماه پیش انجام می شد دایی بخش عمده ای از آرایش را از دست می داد چرا که آن موقع عنوان سرمربی پرسپولیس را یدک نمی کشید و آرای چند صد هزار پرسپولیسی در کیسه اش ریخته نمی شد.پرسپولیسی ها همیشه به گزینه پرسپولیسی 90 رای می دهند حتی اگر گزینه آنها گزینه برتر نباشد . فصل گذشته در نظر سنجی 90 در رابطه با بهترین بازیکن فصل علی کریمی با برتری قابل توجه ای اول شد، ولی امسال در رای گیری درباره بهترین بازیکن نیم فصل در حالی که عملکرد " جادوگر " به مراتب بهتر از فصل قبل بود او بعد از کریم باقری رتبه دوم را به خود اختصاص دادوکریمی چون بازیکن پرسپولیس نبود پشت سر باقری قرار گرفت .
این دوشنبه هم تعصب پرسپولیسی ها به سود سرمربی قرمزها تمام شد. همچنین اگر کریم باقری یکی از گزینه ها بود بازهم از درصد دایی کاسته می شد چرا که آرای هواداران پرشور تراکتور بین این دو ستاره آذری زبان تقسیم می شد. از طرفی برتری نکونام نسبت به مهدوی کیا نشان می دهد که گروهی از رای دهندگان شناخت کافی نسبت به عملکرد کلی بازیکنان نداشتند و تنها به وضعیت فعلی آنها توجه کردند .در واقع باید گفت نتیجه نظر سنجی دوشنبه شب را احساسات هواداران رقم زد و نه شایستگی گزینه ها .
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, علی دایی, علی دائی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش