بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا

ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا در این بخش به بحث و بررسی ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا میپردازیم

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تيم منتخب هفته چهارم ليگ قهرمانان آسيا ؛ طالبي و عقيلي انتخاب شدند

روز خوب ايراني ها در ليگ قهرمانان با انتخاب دو مدافع ادامه يافت....

سايت گل ـ جان دردن سردبير بخش آسيايي گل دات كام در پايان روز چهارم ليگ قهرمانان آسيا يازده مرد برتر اين هفته را بعد از مشورت با خبرنگاران محلي انتخاب كرده است.

يازده مرد برگزيده او شامل مي تيانه از تيم چانچونگ به عنوان دروازه‌بان، لي يونگ پيو(الهلال)، فرشيد طالبي(ذوب آهن)، هادي عقيلي(سپاهان)، آتسوتو يوشيدا(كاشيما) به عنوان 4 مدافع، كيم چول هو(سونگنام)، سعود خريري(الاتحاد)، كاماچو(الشباب)، لي هيون جين(سوون) به عنوان هافبك‌ها و فلاويو(الشباب) و ويكتور(الاهلي) به عنوان دو مهاجم برتر انتخاب شدند.

به نوشته سايت گل طالبي 28 ساله به دليل بازي خوب مقابل بنيادكار به خصوص به دليل قدرت سرزني در اين مسابقه و عقيلي كه گل اول سپاهان را در بازي پاختاكور ساخت به دليل استحكام در كل بازي حضور در حملات و كنترل ضدحملات حريف در اين تيم جاي گرفته‌اند.

روز چهارم ليگ قهرمانان نتايج خوبي براي نمايندگان ايران داشت و آنها سه برد و يك تساوي به دست آورند. اين در حالي است كه عربستاني‌ها هم در اين روز نتايج خوبي گرفتند و هر چهار تيم عربستاني حاضر در اين رقابت‌ها در روز چهارم به پيروزي رسيدند تا تيم‌هاي ايراني و عربستاني شانس‌هاي اصلي صعود به مرحله بعدي ليگ قهرمانان باشند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-02-2010
زکریا فتاحی آواتار ها
زکریا فتاحی زکریا فتاحی آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 20

120 سپاس در 80 نوشته ایشان در یکماه اخیر
زکریا فتاحی به Yahoo ارسال پیام

تلويزيون ورزشي عربستان:
ذوب آهن تاكتيك‌پذيرترين تيم غرب آسيا

تلويزيون سعودي اسپورت معتقد است ذوب آهن تاكتيك‌پذيرترين تيم باشگاهي در جمع مدعيان گروه‌هاي چهارگانه ليگ قهرمانان آسيا در غرب اين قاره است.
به گزارش ايسنا، مفسران اين شبكه با بيان اين مطلب كه ذوب آهن در دو ديدار رفت و برگشت بنيادكار را با تمام سرمايه‌هايش شكست داد، گفت: ازبك‌ها در طول 180 دقيقه نبرد هيچ گاه نتوانستند به اين تيم ايراني كه مدعي قهرماني جام برتر فوتبال ايران نيز است، گل بزنند. بازي بسته و بستن فضاهاي حركتي تيم بنيادكار، گرفتن قدرت بدني اين تيم و به ثمر رساندن 4 گل به اين تيم پرقدرت نشان داد كه ذوب آهن حريفي تاكتيك‌پذير است كه با شناخت درست از حريفانش قادر به شكست آنها است، همان بلايي كه در جده بر سر الاتحاد و در نيمه دوم آوردند و بازي را به تساوي كشانده و حتي در دقايق پاياني اميد به شكست نايب قهرمان فصل پيش جام باشگاه‌هاي آسيا داشتند.
مفسر تلويزيون سعودي اسپورت با ستايش از شهاب كردان، محمد قاضي و خلعتبري گفت: محمد قاضي را بايد ريوالدوي فوتبال ايران ناميد.
تلويزيون سعودي اسپورت درخصوص ديدار ذوب آهن با الاتحاد در خانه ذوب آهن گفت: الاتحاد به لطف دو شكست بنيادكار در برابر ذوب آهن ايران اين شانس را پيدا كرده است كه با اين تيم ازبك هم امتياز شود اما آنها بايد با اطلاعات كامل و شناخت دقيق از اين تيم ايراني در اصفهان ظاهر شوند چرا كه در يك نگاه كلي حركت تيمي ذوب آهن بر الاتحاد عربستان سعودي برتري دارد.

درمان غم عشق بگویم که چه باشد
وصل است و بهار است و می بربط و چنگ است
....
زنهار مرو هیچ سوی بیشه ی عشاق
چنگال غمش تیزتر از چنگال پلنگ است

----
ئه و روژه ی "مه جنون" له زوخاو نوشی ...مه ینه ت فه وتانی، کفنیان پوشی
من بومه واریس له قه وم و خویشی . . . سپاردی به من ئازاری و ئیشی

قدیمی 04-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

برنامه و جدول رده بندي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا

*گروه اول‌

چهارشنبه 25/1/89
استقلال ايران با الاهلي عربستان در ورزشگاه آزادي
الغرافه قطر با الجزيره امارات در ورزشگاه دوحه

جدول رده بندي
1- استقلال 8 امتياز
2- الغرافه 7 امتياز
3- الاهلي 6 امتياز
4- الجزيره 1 امتياز

* گروه دوم

چهارشنبه 25/1/89
الوحده امارات با ذوب آهن ايران در ورزشگاه آل نهيان ابوظبي
الاتحاد عربستان با بنيادکار ازبکستان در ورزشگاه ملک عبدالله جده

جدول رده بندي
1- ذوب آهن 10 امتياز
2- الاتحاد 7 امتياز
3- بنيادکار 6 امتياز
4- الوحده -

* گروه سوم

سه شنبه 24/1/89
پاختاکور ازبکستان با العين امارات در ورزشگاه پاختاکور تاشکند
سپاهان ايران با الشباب عربستان در ورزشگاه فولادشهر اصفهان

جدول رده بندي
1- الشباب 7 امتياز
2- پاختاکور 6 امتياز
3- سپاهان 5 امتياز
4- العين 4 امتياز

* گروه چهارم

سه شنبه 24/1/89
الاهلي امارات با مس کرمان در ورزشگاه الرشيد دوبي
الهلال عربستان با السد قطر در ورزشگاه ملک فهد رياض

جدول رده بندي
1- الهلال 10 امتياز
2- السد 6 امتياز
3- مس 6 امتياز
4- الاهلي 1 امتياز

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-12-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

به امید برد مقابل الاهلی و جشن صعود در آزادی با 100000 آبی دل

از همه ی استقلالیهای عزیز خواهش می کنم واسه این بازی به ورزشگاه برن و استادیوم رو پر کنن

به امید سومین ستاره ی لنگ گور کن پیراهنمون
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 04-13-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

الاهلي امارات2 ـ مس كرمان1؛ سومين شكست نارنجي‌ها در آسيا

مس احتمال تنها حذف شده ايراني در دور مقدماتي ليگ قهرمانان آسيا خواهد بود. آنها در يك بازي متوسط مغلوب حريفي شدند كه بايد آن را شكست مي‌دادند. در حال حاضر در گروه چهارم تيم الهلال عربستان با 10 امتياز صدرنشين است و السد قطر و مس کرمان با شش امتياز و الاهلي امارات با سه امتياز در رده هاي بعدي قرار دارند

هفته‌ پنجم ليگ قهرمانان آسيا
ورزشگاه ورزشگاه شيخ راشد امارات
گل‌ها:‌ فرزاد حسين‌خاني (گل به خودي)(35) و احمد خليل(81) براي اهلي، مهدي رجب‌زاده (75) براي مس
داور: محسن باسما(سوريه)

مس كرمان :‌سامان صفا، پيروز قرباني، مجتبي انصافي، فرهاد سالاري‌پور، فرزاد حسين‌خاني، قاسم دهنوي، فرزاد آشوري، فراز فاطمي، روح‌الله بيگدلي، مهدي رجب‌زاده، ادينيهو
سرمربي:‌ لوكا بوناچيچ

شرح بازي:
مس كرمان با دو اشتباه فردي كه از طرف دو مدافع اين تيم فرزاد حسين‌خاني و پيروز قرباني رخ داد مقابل ضعيف‌ترين تيم اين گروه شكست خورد تا بخت‌هاي اين تيم براي صعود به مرحله بعدي ليگ قهرمانان به حداقل برسد.
مس در اين مسابقه مثل دو مسابقه بيرون از خانه قبلي تيمي نه چندان قدرتمند و البته كم روحيه بود كه در نهايت مسابقه پاياپايش را به حريف نه چندان قدرتمند واگذار كرد. مس در اين مسابقه با گل به خودي حسين خاني در نيمه اول از حريف عقب افتاده اما با گل رجب‌زاده به تساوي رسيد با اين حال و در اوج حملات پنالتي مبتديانه قرباني روي مهاجم حريف الاهلي را صاحب پنالتي و گل برتري كرد. مس كه بايد منتظر نتيجه السد و الهلال بماند در صورت شكست السد در بازي امشب و توقف يا شكست اين تيم در روز پاياني مقابل الاهلي بخت صعود پيدا مي‌كند. اتفاقي كه با توجه به قدرت پايين اهلي چندان محتمل نيست.
مس كه در اين بازي از همان تركيب قبلي در مسابقات قبلي استفاده كرده بود و مهدي رجب‌زاده نيز در تركيب ثابت حضور داشت حالا بايد به بازي‌هاي آخر ليگ فكر كند تا فاصله خود را از منطقه خطر افزايش بدهد.
آنها در صورت برد در مسابقه امروز 9 امتيازي مي‌شدند و مي‌توانستند كاملا به صعود اميدوار بشوند. اما افسوس امروز حتي ادينيهو هم در حد انتظار بازي نكرد.

شرح گلها:
1ـ0(الاهلي): تک گل نيمه اول را فرزاد حسين‌خاني مدافع تيم مس به اشتباه وارد دروازه تيم خودي کرد.
1ـ1(مس): روی حرکات طولی میلاد فخرالدینی از کناره های زمین بارها خط دفاعی الاهلی را دچار آشفتگی کرد تا اینکه در دقیقه 73 مهدی رجب زاده روی پاس عرضی این بازیکن گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.
2ـ1(الاهلي): در دقیقه 81 سعد سرور با حرکت در عمق دفاع مس توسط مدافعین این تیم درون محوطه جریمه سرنگون شد که داور سوری بلافاصله اعلام ضربه پنالتی کرد. این ضربه پنالتی را خلیل احمد به گل دوم و پیروزی بخش تیمش تبدیل کرد.

اتفاق ويژه:
حضور مهدي رجب‌زاده و گلزني او يك طرف و گزارش گزارشگر كرماني كه به دبي رفته بود در طرف ديگر. به جز اين صداي آژير كه مرتباً در ورزشگاه خالي از تماشاگر اهلي پخش مي‌شد واقعا اعصاب همه را خرد كرده بود.اما اتفاق اصلی مصدومیت کمک داور بازی و همینطور عدم حضور معدنچی در شادی تیمش بعد از گل بود.

بهترين بازيكن:
فرزاد آشوبي بهترين بازيكن مسي‌ها در اين ميدان بود كه علاوه بر توپ گيري چنين بار حملات نارنجي‌پوشان را پايه‌گذاري كرد. اما به تنهايي براي پيروزي كافي نبود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-13-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

به امید برد و یک روز آبی زیبای دیگر و جشن صعود در آزادی با 100000 آبی دل
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 04-13-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاهان اصفهان 1-0 الشباب عربستان
اين تيم سپاهان است....

سپاهان با اين برد ارزشمند 8 امتيازي شد و شانس صعود خود به مرجله حذفي را تقريبا قطعي نمود

اميد اميني-پي سي سيتي
بازي امروز در شرايطي در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد كه سپاهان شديدا به 3 امتياز اين بازي خانگي نياز داشت. سپاهان بازي را هجومي آغاز كرد و دقيقه 8 بازي بود كه شوت احمد جمشيديان دور از دستان وليد عبدالله وارد دروازه تيم عرستاني شد و شپاهان را پيش انداخت
اين گل باعث شد تا سپاهان با خيالي آسوده تر بازي را دنبال كند. در دقايق پاياني نيمه اول سپاهان صاحب يك ضربه پنالتي شد كه اين هادي عقيلي نتوانست آن را به گل تبديل كند.
در نيمه دوم هر دو تيم صاحب موقعيت هاي زيادي شدند با بي دقتي مهاجمان به هدر رفت. دو بار تير دروازه عربها لرزيد و در آن سو نيز مهدي رحمتي دو سه موقعيت حريف را با هوشياري دفع كرد، البته سپاهان در اين بازي خوش شانس نيز بود چراكه در اواخر بازي و در وقتهاي اضافه دروازه اين تيم چندبار تا آستانه فرو ريختن پيش رفت و در نهايت سپاهان توانست در اين مسابقه سخت و نفس گير و البته حياتي به پيروزي دست پيدا كند و با خيالي آسوده به استقبال بازيهاي روز آخر رود
در ديگر مسابقه اين گروه، پاختاكور توانست در زمين خود با حساب 3 بر 1 العين امارات را شكست دهد.با اين نتايج پاختاكور 9 امتيازي شد و به صدر جدول رفت، سپاهان با 8 امتياز دوم است و الشباب با 7 امتياز در رده سوم ايستاده است و العين امارات نيز با 4 امتياز عملا شانسي براي صعود ندارد.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-14-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال تهران 2-1 الاهلي جده: جشن آبي در ورزشگاه آزادي

استقلال با اين پيروزي 11 امتيازي شد تا با اقتدار صعودش به مرحله بعد را جشن بگيرد. بازي هاي خوب استقلال در رقابت هاي آسيايي مي توان موجب شود تا هواداران اين تيم ناكامي در رقابت هاي داخلي را فراموش كنند

سايت گل- هفته پنجم رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا، ورزشگاه آزادي تهران
استقلال 2-1 الاهلي
گل ها: مهدي سيد عباسي 25، امير حسين صادقي 45(استقلال) ويكتور سيموئز(پنالتي)37(الاهلي)
داور: سان با اوجي(ژاپني)
اخطارها: حنيف عمران زاده، حسين كاظمي، فابيو جان واريو، آرش برهاني (استقلال) علا الريشاني، صاحب عبدالله، احمد مبارك (الاهلي)

استقلال: محمد محمدي، امير حسن صادقي، حنيف عمران زاده، حسين كاظمي، پژمان منتظري، فابيو جان واريو(رينالدو 89)، خسرو حيدري، محسن يوسفي، مهدي سيد صالحي (كيانوش رحمتي 86)، سياوش اكبرپور، فرهاد مجيدي (آرش برهاني 75)
سرمربي: صمد مرفاوي

الاهلي (عربستان): ياسر المسيلم، محمود موعاز(سيف غزال 48)، علي البيشي، مارسينيو، احمد مبارك، صاحب العبدالله، احمد درويش، علا الريشاني، حمود عباس (عبدالرحيم جزاوي 48)، ويكتور سيموئز، مالك موعاز (حسن الراهب 69)
سرمربي: سرجيو فارياس

شرح بازي:
استقلال با دو گلي كه در نيمه اول به ثمر رساند، به يك پيروزي با ارزش در مقابل ميهمان عربستاني اش دست يافت تا اولين تيم ايراني صعود كننده به مرحله بعد لقب بگيرد

شاگردان صمد مرفاوي بازي را هجوم هاي هاي پياپي آغاز كردند و از همان دقايق ابتدايي نشان دادند كه تنها براي كسب سه امتياز به ميدان آمده اند. نفوذهاي خسرو حيدري از سمت راست و فرارهاي فرهاد مجيدي در عمق كاملا مدافعان تيم حريف را سردرگم و دستپاچه كرده بود.

استقلالي ها در بازي رفت در خانه حريف نيز به پيروزي رسيده بودند و هر نتيجه اي به جز كسب سه امتياز هواداران پر شور اين تيم در ورزشگاه را راضي نمي كرد.

تلاش هاي بازيكنان استقلال خيلي زود به نتيجه رسيد و در دقيقه 25 آنها به گل اول شان رسيدند. اگرچه اين گل به نام سيد صالحي ثبت شد اما او گلزني اش را مديون پاس زيباي فرهاد مجيدي است، پاس در عمقي كه دو مدافع حريف را كاملا از جريا بازي خارج كرد.

پس از اين گل باز هم اين بازيكنان استقلال بودند كه توپ و ميدان را در اختيار داشتند اما روي يك اشتباه از سياوش اكبرپور تيم الاهلي صاحب يك ضربه پنالتي شد كه سيموئز آن را به گل تساوي تيم حريف تبديل كرد.

دريافت گل تساوي نيز نتوانست تمركز بازيكنان استقلال را به هم بزند و آنها به حملاتشان ادامه دادند تا اينكه در آخرين دقيقه بازي توانستند به گل برتري دست پيدا كنند.

اميرحسين صادقي، مدافع پيش تاخته آبي ها روي اشتباه مدافعان حريف دروازه ياسر المسيلم را باز كرد تا نيمه اول با برتري شاگردان صمد مرفاوي به پايان برسد.

در آغاز نيمه دوم فارياس دو تعويض انجام داد تا بتوانند با بستن راه هاي نفوذ بازيكنان استقلال، بازي را از دست حريف خارج و در ضد حملات به گل برسند اما اين تغييرات تاكتيكي هيچ گاه به سرانجام نرسيد و بازيكنان الاهلي نتوانستند در اين نيمه به گل برسند.

البته يكي از حربه هاي اصلي تيم عربستاني در نيمه دوم گرفتن ضربات آزاد در پشت محوطه جريمه بود اما هيچ يك از ضزبات خطرناك سيموئز و مارسينيو راهي به چهارچوب دروازه استقلال نداشت.

در دقايق پاياني بازي كه برهاني جانشين مجيدي شد، دو موقعيت بسيار خوب براي گلزني به دست آورد اما نتواست از آنها استفاده كند.

در يكي از اين موقعيت ها او دروازه بان حريف را نيز پشت سر گذاشت اما آنقدر در زدن ضربه نهايي تعلل كرد تا مدافعان حريف رسيدند و موقعيت از دست رفت.

با اين پيروزي استقلال 11 امتيازي شد و صعودش به مرحله بعدي مسابقات مسجل شد.

شرح گل:
1ـ0(استقلال): فرهاد مجيدي در ميانه زمين صاحب توپ شد و پس از يك حركت عرضي، سيد صالحي را در عمق صاحب توپ كرد. مهاجم سابق سپاهان نيز با يك ضربه محكم و حساب شده اولين گل بازي را رقم زد.
1ـ1(الاهلي): خطاي سياوش اكبرپور روي بازيكن شماره 16 اهلي يك ضربه پنالتي براي اين تيم به ارمغان آورد و ضربه را بازيكن برزيلي اين تيم سيموز در خلاف جهت حركت محمدي وارد دروازه كرد.
2ـ1(استقلال): ضربه كرنر فابيو جان واريو با ضربه سر اميرحسين صادقي و پس از برخورد به مدافع شماره 12 الاهلي وارد دروازه اين تيم شد.

اتفاق ويژه:
در بازي امروز چهره هاي معروف زيادي در ورزشگاه حضور داشتند تا از نزديك بازي را تماشا كنند. افشين قطبي، ناصر حجازي، محمد مايلي كهن و اصغر شرفي از تماشاگران ويژه اين ديدار بودند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-14-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اولین باخت ذوب؛صدرنشینی با احتمال حذف

سایت گل - روند موفقیت مطلق ذوب آهن در آسیا با شکست مقابل الوحده به پابان رسید.این در حالی اود که تلاش 2 تيم در پايان نيمه اول با تساوي بدون گل خاتمه يافته بود و همه در انتظار یازی بهتری از ذوب بودند.اما در آغاز نيمه دوم، تيم الوحده تا حدودي بر بازي مسلط شد و در نهایت پس از آنکه در دقيقه 65 توسط امين عبدالله تيرك دروازه ذوب آهن را لرزاند در دقيقه 71 توسط امين عبدالله دروازه عباس قاسمي را باز كرد. الوحده در ادامه نيز يك بار ديگر توسط جمعه مبارك در دقيقه 85، توپ را به تيرك دروازه ذوب‌آهن زد.در عین حال تلاش ذوب‌آهن در ادامه براي بازكردن دروازه الوحده ثمري نداشت تا اين تيم اولين شكست خود را در ليگ قهرمانان آسيا تجربه كند و با همان 10 امتياز همچنان در صدر اين گروه قرار داشته باشد.

الوحده امارات با كسب اين پيروزي، با 3 امتياز همچنان در قعر جدول رده‌بندي گروه دوم مسابقات قرار گرفت. ديگر ديدار اين گروه ميان تيم‌هاي الاتحاد عربستان و بنيادكار ازبكستان در ورزشگاه پرنس عبدالله شهر جده برگزار خواهد شد.

الاتحاد با 7 امتياز در مكان دوم و بنيادكار با 6 امتياز در جايگاه سوم گروه دوم ليگ قهرمانان آسيا قرار دارند.در صورت برد بنیادکار در بازی امشب این تیم شانس اول صعود در این گروه را به دست می آورد و در انتظار روز آخر و بازی ذوب - الاتحاد می ماند. جالب ابنکه با ابن باخت صعود ذوب از قطعبت خارج شد، چراکه در صورت شکست ابن تیم مقابل اتحاد در روز آخر در صورت تساوی یا برد بنیادکار در بازی امشب، این دو به صعود نزدیک می شوند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-15-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض گزارش کامل بازی استقلال الاهلی(ما که رفتیم دور بعد آسیا...)

از ساعات ابتدایی دیروز یعنی از ساعت حدود ۸ صبح طرفداران نسبتا زیادی به دم ورشگاه اومده بودن.
درست ساعت ۲:۱۰ بود که بالاخره در ورزشگاه رو باز کردن.
از اون ساعت تا میانه های بازی تعداد زیادی هوادار آبی دل به ورزشگاه اومدن که جمعیتی حدود ۷۵۰۰۰ تا۸۰۰۰۰ نفر تخمین زده شدن.
موقع تمرین قبل بازی یک جوی رو برای عربها بوجود آورده بودیم که واقعا ترسیده بودن.
تمام بازیکنها رو تشویق می کردیم و واسه مخالفت با عربها حتی شعار خلیج فارس ایران رو هم زیاد می دادیم
نشستم مجتبی جباری روی نیمکت هم باعث تشقویق زیاداو شد
بازی پایاپای شروع شد تا اینکه استقلال پس از چند حرکت روی پاس استثنایی فرهاد به سید صالحی به گل رسید.
این بازیکنهای الاهلی از همون دقای ابتدایی وقت کشی و عرب بازی رو شروع کردن
در این دقایق بهترین موقعیت بازی رو فرهاد خراب کرد
و جالبه بعد گلشون که در دقیقه ۴۰ با ضربه ۱نالتی به ثمر رسید اوجش رو نشون دادن که یکی از بازیکناشون بهد از زمین خوردن خودشو به زمین انداخت و بعد از اومدن برانکارد سریع بلند شد خودش رفت بیرون انگار نه انگار
در این دقایق استقلالیها چند حرکت خطرناک دیگه هم انجام داده بودن روی چند ضربه ایستگاهی تا اینکه روی ضربه کرنر فابیو امیرحسین با یک ضربه سر عالی بازی رو دوباره به نفع ما چرخون
تمام ورزشگاه به طوری منفجر شد که نگو هم یک صدا امیرحسین صادقی

نیمه دوم هم نیمه ی پایاپایی بود نسبتا ولی داور چینی بازی واقعا خطاهای الکی زیادی به نفع الاهلی گرفت و به بعضی از بازیکنهای ما مثل آرش الکی کارت داد
بازی رو گرفته بودیم و داشتیم فشار می آوردیم و چند موقعیت واقعا عالی رو از دست دادیم که به یک باره با دو تعویض تیم ما یک کم به دفاع رفت
اول آرش جای فرهاد رو گرفت و بهد کیانوش جای سید صالحی
در این دقایق با تمرین کردن مجتبی جباری تمام استادیوم شور و شوق خاصی گرفته بود و مجتبی رو کلی تشویق کردیم
در دقایق پایانی آرش در موقعیتی تک به تک می تونست خیال همه رو راحت کنه ولی با دریبل دروازبان هم نتونست توپ رو گل کنه
ولی ما بازی رو بردیم و ورزگاه آزادی کامل تیم رو تشویق کرد و تو ورزگاه جشن صعود رو برپا کردیم و این شادیها به سطح شهر هم رسید
تا تهران دیروز غرق در شادی همه ی آبی دلان باشه
این تشویق ها تا توی خیابانها و بی آر تی هم رید و یک روز به یادموندنی برای همه ی آبی دلان رقم خورد

عکسها و فیلمهام رو هم بعد از ضهر می ذارم
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)