بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تراكتور و جمعيت بانوان هوادار

تراكتور و جمعيت بانوان هوادار

فرماندهی نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی طی اعلامیه ای از حضور هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه تقدیر کرد.

سایت گل- سردار نصرتی، فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی در اطلاعیه ای که از شبکه استانی سهند پخش شد از هواداران تیم تراکتورسازی و حضور پرشور و بی سابقه آنها در ورزشگاه تشکر کرد. وی اظهار کرد:« بسیار مایه خوشحالی است که با کمترین هزینه و برنامه ریزی چنین حضوری در ورزشگاه صورت گرفت و از تک تک مردم با شعور استان تشکر ویژه ای انجام می دهیم.»
وی همچنین وعده داد که برای بازیهای آینده این تیم و احتمال حضور همین تعداد هوادار در بازی مقابل تیم های استیل آذین و پرسپولیس تمهیدات ویژه ای اندیشیده خواهد شد و امکانات بیشتری برای هواداران درنظر گرفته خواهد شد.
جالب اينكه تعدادی بانو به همراه خانواده شان در تپه های مشرف به ورزشگاه نشسته و شاهد بازی بودند. به نظر می رسد که عشق مردم تبریز به تراکتورسازی جنسیت نمی شناسد و همه مردم این شهر اعم از مرد و زن عاشق تیم شهرشان هستند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 01-30-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

قطبي سه شنبه به ايران باز مي گردد
بنابر اعلام اصغرحاجيلو سرپرست تيم ملي فوتبال کشورمان، افشين قطبي که از فدراسيون فوتبال دوهفته مرخصي گرفته است تا به کارهاي شخصي خود رسيدگي کند، روز سه شنبه هفته جاري به ايران بازمي گردد. قطبي که به هلند سفر کرده است پس از بازگشت به ايران مقدمات برپايي اردوي تيم ملي فوتبال براي ديدارهاي مقدماتي جام ملتهاي آسيا را فراهم خواهد کرد. تيم ملي فوتبال کشورمان در آخرين ديدارمسابقات مقدماتي جام ملتهاي آسيا روز 12 اسفند ماه در ديداري تشريفاتي در تهران به مصاف تيم ملي فوتبال تايلند خواهد رفت.

مهابادي: داور بايد بازيکن استيل آذين را اخراج مي کرد
سرمربي مقاومت سپاسي گفت: داور بايد در صحنه پنالتي ،بازيکن استيل آذين را اخراج مي کرد.
داوود مهابادي پس از باخت 2 بر يک مقابل استيل آذين اظهار داشت: هر دو تيم موقعيت هاي متعدد گلزني داشتند. داور و کمک ايشان چندين سوت به ضرر مقاومت زدند و دو موقعيت آفسايد اشتباه را براي ما گرفتند. در صحنه پنالتي نيز بازيکن حريف بايد اخراج مي شد اما کارت زرد گرفت و يک پنالتي صد در صد هم در نيمه دوم براي ما گرفته نشد.

ابراهيم زاده: رفيعي با ذوب آهن مشکل دارد
سرمربي ذوب آهن گفت: محمود رفيعي در گذشته ثابت کرده با ذوب آهن مشکل دارد.منصور ابراهيم زاده پس از شکست خانگي يک بر صفر برابر پاس همدان تصريح کرد: خوشحال هستم که هر وقت ذوب آهن بازي را واگذار مي کند تمام خبرنگاران در نشست کنفرانس خبري حاضر مي شوند. پاس تيم بزرگي است و از بازيکنان تکنيکي برخوردار است. به تيم پاس براي اين پيروزي تبريک مي گويم.
سرمربي ذوب آهن در مورد قضاوت محمود رفيعي خاطرنشان کرد: در مورد پنالتي که در اواخر نيمه اول به سود پاس گرفت حرفي نمي زنم، اما به عقيده من در صحنه اي که محمدرضا خلعتبري در محوطه جريمه سرنگون شد صد در صد خطاي پنالتي بود که داور چشم پوشي کرد. رفيعي در اين ديدار بي دقت بود. او در برخي صحنه ها در ميانه ميدان براي ردگم کني به نفع ذوب آهن سوت مي زد، اما از برخي صحنه هاي قطعي چشم پوشي مي کرد.

مايلي کهن: بين من و عابديني قهر و دعوايي نبود
سرمربي سايپا گفت: بين من و عابديني قهر و دعوايي نبوده که بخواهيم با هم آشتي کنيم. محمد مايلي کهن پس از شکست يک بر صفر مقابل ملوان اظهار داشت: بازي خوبي را شاهد بوديم و برد حق ملوان بود. در اين ديدار مشکل داوري نداشتيم و بازيکنان هر دو تيم بازي جوانمردانه اي انجام دادند. مايلي کهن در واکنش به سؤال يکي از خبرنگاران که درباره آشتي با عابديني در جشن 100 سالگي فوتبال پرسيده بود عنوان کرد: بين من و عابديني قهر و دعوايي نبوده که بخواهيم با هم آشتي کنيم. در آن مراسم هم وقتي با هم مواجه شديم به خوبي برخورد داشتيم و با هم دست داديم.

دوشنبه داور داربي انتخاب مي شود
علي کفاشيان و مهدي تاج رئيس و نايب رئيس فدراسيون فوتبال اعلام کردند 5 داور گزينه اصلي قضاوت در داربي هستند و روز يکشنبه داور مورد نظر انتخاب و با او جلسه اي برگزار مي شود و دوشنبه معرفي خواهد شد.

مدير روستا: براي هيچ تيمي بازي نمي کنيم
سرمربي پاس گفت: بازيکنان ما براي هيچ تيمي بازي نمي کنند و فقط به دنبال شاد کردن دل مردم همدان هستند.علي اصغر مديرروستا اظهار داشت: بازي خوبي انجام داديم و بازيکنان با فکر و منطق بازي کردند. از تمامي نقاط زمين استفاده کرديم و توانستيم به يک پيروزي خارج از خانه دست يابيم.

اوج بازي جوانمردانه
امين متوسل زاده بازيکن مقاومت سپاسي شيراز در جريان بازي اين تيم با استيل آذين، در حالي که در موقعيت گل صددرصد قرار داشت به دليل مصدوميت دروازه بان استيل آذين توپ را به اوت زد تا بازي جوانمردانه را رعايت کند. اين در حالي بود که داور بازي را متوقف نکرده بود و متوسل زاده مي توانست به راحتي دروازه را باز کند اما ترجيح داد بازي جوانمردانه را رعايت کند.
در همين حال دبير ستاد منشور اخلاقي سازمان ليگ با تقدير از مکتب رفتاري باشگاه مقاومت سپاسي، حرکت امين متوسل زاده را رفتار برتر اخلاقي ليگ نهم دانست.
عليرضا عليپور در گفتگو با فارس، اظهار کرد: حرکتي که امين متوسل زاده در ديدار مقاومت سپاسي و استيل آذين انجام داد به عنوان رفتار برتر اخلاقي فصل انتخاب شد و ستاد منشور اخلاقي يک سفر حج عمره برايش در نظر گرفت.
وي در مورد پاداش 3 ميليون توماني کميته انضباطي به اين بازيکن گفت: کميته انضباطي پيشنهاد پاداش 3 ميليون توماني را به سازمان ليگ ارائه مي کند و اين سازمان پاداش را به بازيکن پرداخت خواهد کرد.

تريم جانشين استيلي؟!
اگر چه هنوز مسؤولان استيل آذين نظر نهايي خود را در مورد استعفاي حميد استيلي اعلام نکرده اند اما منابع خبري سايت گل گزارش مي دهند يک گزينه ايراني و يک گزينه خارجي براي جانشيني حميد استيلي کانديدا هستند.
فاتح تريم سرمربي نامدار ترکيه اي گزينه خارجي و افشين پيرواني مربي سابق پرسپوليس گزينه ايراني حسين هدايتي براي نشستن روي صندلي سرمربيگري تيم استيل آذين هستند.
البته با توجه به احتمال ضعيف قبول اين پيشنهاد از سوي فاتح تريم و تأکيد مصطفي آجورلو (مديرعامل استيل آذين) مبني بر ادامه راه استيل آذين با يک مربي ايراني در مصاحبه چند روز قبلش به نظر مي رسد شانس افشين پيرواني بيشتر از فاتح تريم است.البته برخي منابع ازمصطفي دنيزلي هم نام مي برند.

مخالفت سعيدلو با افزايش قيمت بليت داربي 68
نايب رئيس فدراسيون فوتبال از مخالفت رئيس سازمان تربيت بدني با افزايش قيمت بليت داربي شصت و هشتم خبر داد.مهدي تاج اعلام کرد باتوجه به جلساتي که در چند روز قبل در خصوص مبلغ بليت ديدار پرسپوليس و استقلال در فدراسيون فوتبال برگزار شد، مقرر شد با درخواست سازمان ليگ قيمت بليت داربي شصت و هشتم افزايش يابد اما اين موضوع با مخالفت علي سعيدلو رئيس سازمان تربيت بدني مواجه شد. بر همين اساس قيمت بليت هاي داربي هزار، 2 هزار و 4 هزار تومان اعلام شد.

کنوپ هم از تيم ملي جدا شد
ابه کنوپ، دستيار هلندي افشين قطبي در تيم ملي که مربيگري دروازه بان ها را بر عهده داشت، به دليل مشکلات خانوادگي از سمت خود استعفا کرد و از تيم ملي فوتبال ايران جدا شد. کنوپ که با استعفايش از سوي فدراسيون فوتبال موافقت شده است، دوشنبه ايران را به مقصد هلند ترک مي کند.

پنج داور ايراني در انتظار تست آمادگي بدني Cfa
کلاس هاي دومين گروه داوران اليت آسيا با حضور 38 داور که پنج نفر آنها ايراني بودند از امروز در هتل هيلتون کوالالامپور مالزي آغاز شد.
به گزارش مهر و به نقل از پايگاه خبري فوتبال آسيا، هدايت ممبيني داور ايراني گروه اول بود که کلاس هايش به پايان رسيد و حالا در گروه دوم اليت هاي آسيا عليرضا فغاني، يدا.. جهانبازي، مسعود مرادي، سعيد مظفري زاده و محسن ترکي حضور دارند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-31-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

کفاشيان: علاقه منديم با اسپانيا، ايتاليا و انگلستان بازي کنيم
رئيس فدراسيون فوتبال گفت: به نفع ورزش کشور است که رئيس سازمان تربيت بدني و رئيس کميته ملي المپيک يک شخص باشد.
علي کفاشيان در گفتگو با ايسنا، درباره خبرهايي مبني بر حضور احتمالي اش در مديريت کميته ملي المپيک، اظهار داشت: به هيچ وجه تمايلي به رياست کميته ملي المپيک ندارم. اکنون عضو هيأت اجرايي کميته هستم که اگر مشمول قانون دوشغله ها نباشم، در همين حد در کميته حضور خواهم داشت. اخباري که در اين زمينه مطرح مي شود تنها شايعه اي بيش نيست.
رئيس فدراسيون فوتبال همچنين درباره درخواست قطبي براي بازيهاي تدارکاتي مقابل تيمهاي درجه اول جهان، گفت: مشغول بررسي فراهم کردن چنين امکاني هستيم. موضع فدراسيون انجام بازي با حريفان صاحب نامي چون اسپانيا، ايتاليا، انگلستان و... است. در اين خصوص از کميته بين الملل فدراسيون خواسته ايم ضمن ارزيابي شرايط آينده، مذاکراتي با کشورهاي مختلف انجام دهد و به محض قطعي شدن هر بازي آن را اعلام خواهيم کرد.
کفاشيان درباره تأمين هزينه هشت ميليارد و 870 ميليون توماني براي آماده سازي تيمهاي ملي در سال 89 نيز گفت: هزينه رسيدگي و تدارک تيمهاي ملي در رده هاي سني مختلف بسيار زياد است. ما تورنمنتهاي رسمي متعددي را براي تمام تيمهاي ملي از رده نونهالان تا بزرگسالان در سال آينده پيش رو داريم، از اين رو تيمهاي ما به اردوهاي آماده سازي و بازيهاي تدارکاتي متعدد نياز دارند. ما خواسته ايم همان طور که سال پيش از بخشهاي مختلف بودجه هايي به فدراسيون تزريق شد، براي سال آينده هم اين کار البته با ميزان بيشتر صورت گيرد. به هرحال هدفمند کردن يارانه ها مي تواند بودجه دستگاههاي مختلف را افزايش دهد که مي خواهيم توجه خوبي هم به فدراسيون فوتبال شود.
کفاشيان با ابراز خرسندي از بازگشت مهدي مهدوي کيا به فوتبال ايران درباره امکان بازي وي براي تيم استيل آذين در ادامه رقابتهاي ليگ با توجه به مسائل و موانعي که عباس ترابيان رئيس کميته بين الملل فدراسيون مطرح کرده است، گفت: باشگاه استيل آذين در اين خصوص درخواستي به فدراسيون ارائه کرد. براي امکان حضور او در بازيهاي اين فصل يکسري شرايط بايد رعايت شود و از سازمان ليگ هم خواسته ايم طبق قوانين و مقررات عمل کند. آمار چنين نقل و انتقالاتي و ضوابطي که باعث بازي کردن يک بازيکن در ميانه فصل براي تيمي مي شود بي گمان از سوي مراجع مختلف به فيفا گزارش داده مي شود و اصلاً نمي شود تخلف يا تخطي از قانون در اين مورد صورت گيرد. اما براساس شرايطي که وجود دارد به نظر مي رسد مهدوي کيا بتواند براي استيل آذين در ادامه مسابقات ليگ بازي کند، اما تصميم نهايي در جلسه سازمان ليگ با مسؤولان اين باشگاه، گرفته خواهد شد.

بازگشت وسلي برزيليا به پرسپوليس
مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس از بازگشت دوباره وسلي برزيليا به اين تيم خبر داد.
مصطفي شکري در خصوص شرايط وسلي برزيليا اظهار داشت: با توجه به درخواست کادر فني و موافقت مسؤولان باشگاه امروز با اين بازيکن قرارداد مجدد امضا مي کنيم و وسلي تا پايان فصل جاري براي پرسپوليس بازي خواهد کرد.
وي درباره شرکت آلفا تصريح کرد: دادگاه Cas براي شرکت آلفا زماني را مشخص کرده بود تا به تعهدات خود عمل کند. با توجه به اينکه شرکت آلفا نتوانست به تعهدات خود عمل کند، از دادگاه Cas خواست اين پرونده را مختومه اعلام کند.
شکري تأکيد کرد: مسؤولان پرسپوليس مخالف اين موضوع هستند و با ارسال نامه اي از دادگاه درخواست خواهيم کرد متخلفان اين پرونده را مشخص کند. اعتقاد داريم اين پرونده بايد به سود باشگاه پرسپوليس بسته شود.
مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس درباره شايعه شکايت مجدد وينگادا از باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: اين موضوع را از طريق فيفا پيگيري کرده ايم و مطلع شديم، هيچ شکايتي از باشگاه انجام نشده است. با ارسال نامه اي از وينگادا خواسته ايم مبلغي که از باشگاه طلب دارد را اعلام کند تا در اولين فرصت بدهي وي را پرداخت کنيم.

ابومسلم 5 سکه طلا به متوسل زاده مي دهد
سخنگوي ابومسلم از اهداي 5 سکه طلا به امين متوسل زاده، بازيکن تيم مقاومت سپاسي از سوي اين باشگاه خبر داد.
حامد غفاري در گفتگو با فارس اظهار داشت: اين سکه ها در مراسم ويژه اي در مشهد و پيش از مسابقه روز سه شنبه با مقاومت از سوي مهدي زمان به بازيکن مقاومت سپاسي اهدا خواهد شد تا به اين ترتيب از حرکت جوانمردانه اين بازيکن تجليل شود.
باشگاه ابومسلم در راستاي حمايت از منشور اخلاقي و رفتار جوانمردانه چنين اقدامي را انجام مي دهد.

تاج: بيوتر را با پسرش اشتباه گرفته اند
نايب رئيس فدراسيون فوتبال دلال بودن مربي تيم ملي را رد کرد و گفت: احتمالاً کنوپ را با پسرش اشتباه گرفته اند.
مهدي تاج همچنين در مورد استعفاي ابه کنوپ و جايگزين وي به فارس گفت: براي جايگزيني وي از يک مربي ايراني استفاده خواهيم کرد.

دومين پنالتي
استقلال در بازي با ابومسلم براي دومين بار در فصل جاري صاحب ضربه پنالتي شد که کيانوش رحمتي آن را به هدر داد.
پنالتي اول استقلال را هم آرش برهاني از دست داده بود، درست مثل کيانوش که توپ را به هوا زد.

صدرنشيني حيدري و حاج صفي در جدول پاسورها
در پايان هفته بيست وپنجم ليگ برتر، خسرو حيدري و احسان حاج صفي بازيکنان استقلال و سپاهان اصفهان با 7 پاس گل، مشترکاً در صدر جدول گلسازهاي ليگ قرار گرفتند.

محرمي: به برد پرسپوليس در داربي اطمينان دارم
مجتبي محرمي، بازيکن چپ پاي سابق پرسپوليس با اطمينان خاصي از برتري پرسپوليس بر استقلال در داربي 68 حرف مي زند.
محرمي به فوتبال ايران مي گويد: «من شانس پرسپوليس را براي پيروزي در داربي بيشتر از استقلال مي دانم چون پرسپوليس در بازيهاي اخير بازي به بازي بهتر شده است. از سوي ديگر به اعتقاد من پرسپوليس روي نيمکت و بازيکنان داخل زمين از استقلال بهتر است به همين دليل مي گويم پرسپوليس برنده داربي 68 خواهد بود.»

استيلي : سکوي سوم را پس مي گيريم
سرمربي استيل آذين گفت: پس از برگزاري نشستي با مسؤولان باشگاه سؤ تفاهمات پيش آمده برطرف شد و دوباره به تمرينات بازخواهم گشت.
حميد استيلي روز پنجشنبه و پس از پيروزي تيمش برابر مقاومت سپاسي در هفته بيست و پنجم رقابتهاي ليگ برتر استعفا، اما پس از نشست روز جمعه با حسين هدايتي مالک باشگاه استيل آذين تصميمش را عوض کرد.
استيلي پس از برگزاري اين نشست گفت: پس از برتري برابر مقاومت سپاسي به دليل اينکه فشار رواني زيادي را متحمل شده بودم به رختکن رفتم و از بازيکنان خداحافظي کردم. خستگي من بيشتر به دليل شکست هفته گذشته برابر استقلال بود که برايم بسيار سنگين بود.
وي ادامه داد: البته مي خواستم با استعفايم دست هيأت مديره باشگاه را هم باز بگذارم، اما پس از اينکه 24 ساعت از اين اتفاق گذشت و کمي آرام شدم فهميدم که مي توانستم تصميم بهتري بگيرم. باشگاه استيل آذين با تلاش و زحمات تمامي دست اندرکاران آن از مديران گرفته تا بازيکنان اکنون در جايگاه خوبي در ليگ برتر ايستاده است.
سرمربي استيل آذين تأکيد کرد: در اين جلسه حرفها را رودرو زديم و تمام موارد بررسي شد. در اين گفتگوي دو طرفه تمامي سؤ تفاهمها برطرف شد و من هم به تمرينات تيم برمي گردم. ديگر حرف و حديثهايي که پشت سر تيم بود به پايان رسيده و مدير عامل و هيأت مديره و بازيکنان همگي براي کسب سهميه آسيا تلاش خواهيم کرد.
استيلي با اشاره به جايگاه پنجمي استيل آذين در ليگ برتر اظهار داشت: مي توانيم دوباره با تلاش بازيکنان و مديران باشگاه و همچنين حضور مهدي مهدوي کيا که به تازگي به خانواده استيل آذين اضافه شده دوباره سکوي سوم را پس بگيريم و فصل آينده يکي از تيمهاي حاضر در ليگ قهرمانان آسيا باشيم. اين امر درسايه همدلي و دوستي در تيم به دست مي آيد.

ورزش روي آنتن
شبکه سوم سيما درنظر دارد مسابقات زير را به صورت مستقيم پخش نمايد:
امروز

پارما - اينتر ساعت 17:30
آرسنال - منچستريونايتد ساعت 19:30
يوونتوس - لاتزيو ساعت 23:15
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-31-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض و اينك كالچوپولي به سبك ايراني

در ايتاليا ماجراي مشهور به كالچوپولي، زماني سلامت فوتبال در اين كشور را زيرسئوال برد كه مدركي دال بر ارتباط غيرمعمول لوچانو موجي، مدير اين باشگاه با رئيس كميته داوران ايتاليا در قالب يك شنود تلفني منتشر شد

سايت گل –
1- شرايط فوتبال ايران، در اين روزها، بي‌شباهت به دوراني نيست كه تيم يوونتوس در ايتاليا در صدر جدول سري A يكه‌تازي مي‌كرد و رقبا به اين باشگاه اتهام مي‌زدند كه با تقلب در داوري صاحب افتخار مي‌شود. در حال حاضر سپاهان صدرنشين ليگ ايران است و اين تيم به همراه سرمربي‌اش امير قلعه‌نويي، در افكار عمومي متهم به دستكاري در نتايج از طريق اهرم داوران هستند. مثال اين مسئله، پنالتي‌هاي سوخت شده رقباي سپاهان در بازي مقابل اين تيم (به عنوان مثال بازي‌هاي سپاهان با صبا، ملوان، مقاومت سپاسي و...) و برخي آسانگيري‌هاي داوري به سود زردهاست. (به عنوان مثال پنالتي‌اي كه سپاهان را از استقلال پيش انداخت.)

2- امير قلعه‌نويي سرمربي سپاهان در اين فصل هرگز فرصتي براي لذت بردن از صدرنشيني و بازي‌هاي مقتدرانه تيمش نداشته است. چرا كه سيل اتهاماتي كه شروع آن به باشگاه سابقش استقلال باز مي‌گردد، توانايي‌هاي فني او را زير سايه قرار داده است. امروز گرچه سپاهاني‌ها از خود دفاع مي‌كنند، اما با اتفاقات بازي صبا، جو دوباره عليه اين تيم ثروتمند بالا گرفته است. آنها كه فقط براي تقويت خط دفاعي و دروازه‌باني خود نزديك به 2 ميليارد تومان هزينه كرده‌اند، از نظر افكار عمومي فوتبال (كه بيشتر به پرسپوليس و استقلال گرايش دارد) تيمي هستند كه براي داوري هزينه مي‌كنند...

3- داوران ايراني مثل پزشكان، صنفي به هم پيوسته هستند كه هرگز (به جز يك مورد)، اتهامي را درباره خود نپذيرفته‌اند. اين در حالي است كه در بدنه فوتبال ايران نقل قول‌ها و شواهد بسياري وجود دارد كه داوران نيز بخشي از چرخه مالي فوتبال هستند و در جابه‌جايي‌هاي غيررسمي مالي،‌ سهم دارند. با اين حال هرگز مدركي در اين زمينه وجود نداشته است كه بتوان به آن استناد كرد. در عين حال واكنش‌هاي شديد از طرف كميته داوران و خود آنها، مانع از پيگيري اتهامات مي‌شود. چند سال پيش وقتي روزنامه شرق، گزارشي در همين زمينه منتشر كرد و داوران را به جانبداري از يك تيم خاص متهم كرد، با برخوردي شديد، مواجه شد و داوران تهديد به استعفا كردند.

4- در ايتاليا ماجراي مشهور به كالچوپولي، زماني سلامت فوتبال در اين كشور را زيرسئوال برد كه مدركي دال بر ارتباط غيرمعمول لوچانو موجي، مدير اين باشگاه با رئيس كميته داوران ايتاليا در قالب يك شنود تلفني منتشر شد. اين همان مدركي بود كه يووه را به حكم دادگاه به دسته دوم برد و ميلان را با جريمه امتيازي مواجه كرد. فضاي امروز فوتبال ايران، غبارآلود و ملهم از اتهاماتي است كه بدون مدرك و براساس مشاهدات به زبان مي‌آيد. اما براي اثبات اين مسئله، احتياج به مدركي شبيه به همان فايل صوتي رسواكننده‌اي است كه فوتبال ايتاليا را با انقلابي بزرگ مواجه كرد.

شايد در اين زمينه نياز به كمك نهادهاي فرادستي باشد... و البته ما روزنامه‌نگاران شجاعي لازم داريم كه براي كشف حقيقت ارزش قائل باشند و هزينه آن را بدهند. شما چه طور فكر مي‌كنيد؟
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

2 بازيکن عراقي در استقلال اهواز
باشگاه استقلال اهواز با استفاده از تعطيلي ليگ برتر دو بازيکن مطرح عراقي را به ترکيب تيمش اضافه خواهد کرد. عبدالوهاب ابوالهيل که از فولاد خوزستان جدا شده است به همراه جهاد مرحال الزگاني، هافبک نفوذي و گلزن تيم کرکوک عراق به تمرينات استقلال اهواز اضافه مي شوند تا در صورت توافق نهايي با مديران اين باشگاه در 8 هفته پاياني و حساس ليگ برتر به ميدان بروند. ابوالهيل اولين بار با پيراهن استقلال اهواز وارد ليگ برتر ايران شد.

استقلالي ها در برج ميلاد!
اعضاي تيم فوتبال استقلال در ضيافت ناهاري که در برج ميلاد برپا شد شرکت کردند. در اين مراسم که ديروز در مجموعه برج ميلاد تهران برگزار شد، بازيکنان استقلال در سالن Vip گرد هم آمدند و پس از صرف ناهار غلامحسين مظلومي، مدير تيم به نمايندگي از باشگاه استقلال براي آنان سخن گفت. استقلالي ها سپس به محوطه برج ميلاد رفتند و پس از توضيحات راهنما در سالن ورودي برج راهي بالکن برج ميلاد در ارتفاع 295 متري برج ميلاد شدند.

برازيليا:نه رفتنم با خودم بود نه بازگشتم
مهاجم برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نه رفتنم به اختيار خودم بود و نه بازگشتم.
وسلي برازيليا افزود: در حال حاضر به صورت اختصاصي تمرين مي کنم تا به مرز آمادگي مطلوب و شرکت در تمرينات گروهي برسم. تمام تلاشم را مي کنم تا در کوتاهترين زمان آماده شوم تا بتوانم در ترکيب تيم بازي کنم. خوشحالم که علي دايي متوجه من بود و تصميم گرفت به پرسپوليس برگردم. برازيليا درباره داربي پرسپوليس برابر استقلال، گفت: در مدتي که براي پرسپوليس بازي کردم با تمام وجودم کار کردم؛ دوست داشتم در شرايطي به اين تيم برمي گشتم که مي توانستم در بازي داربي مقابل استقلال بازي کنم. حتي يک دقيقه بازي کردن در اين مسابقه براي من ارزش زيادي دارد. در ديدار رفت براي پرسپوليس به ميدان رفتم و شرايطي که از حريف جلو بوديم و مي توانستيم برنده باشيم اما طعم خوش پيروزي در دقايق انتهايي برايمان تلخ شد.

زرينه: باقري به دليل خستگي تمرين نکرد
کريم باقري در تمرين ديروز پرسپوليس حضور پيدا نکرد و تنها با لباس شخصي دقايقي با دايي به گفتگو پرداخت.پزشک پرسپوليس در اين باره اظهار داشت: باقري هيچ مصدوميتي ندارد و فقط به دليل خستگي با اجازه دايي تمرين نکرد.فريد زرينه درباره مصدوميت کلاه کج گفت: مصدوميت اين بازيکن کاملاً رفع شده است. براي داربي بدون هيچ مصدومي آماده هستيم و اميدواريم تا پيش از داربي اتفاق خاصي نيفتد.

الهام در ابومسلم !
قائم مقام باشگاه ابومسلم گفت: کار سختي براي بقا در ليگ برتر داريم و بايد از 9 ديدار باقي مانده در 6 مسابقه برنده شويم.محمدرضا عباسي در گفتگو با فارس در مورد وضعيت ابومسلم اظهار داشت: متأسفانه بايد قبول کنيم بضاعت تيمي ما همين است و مظلومي هم هر چقدر در ترکيب تيم جابه جايي انجام مي دهد باز هم مشکل داريم و براي بقا در ليگ برتر کار بسيار دشواري پيش رو داريم.وي با اشاره به حضور يک بازيکن جديد در تمرينات اين تيم گفت: هافبکي از ازبکستان در تمرينات تيم حاضر است و مي گويند سابقه عضويت در تيم ملي ازبکستان را هم دارد. اسم کوچک او «الهام» است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض نظرسنجی سایت رسمی فیفا؛به سپاهان رای دهید

سايت گل - نظرسنجی سایت رسمی فیفا به سپاهان رای دهید سایت رسمی فیفا در قسمت نظرسنجی خود که بر روی صفحه اول این سایت معتبر جای دارد نام هفت تیم را به عنوان مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا معرفی کرده است و از بازدیدکنندگان خواسته به تیم مورد علاقه خود رای دهند.
به گزارش ایمنا جالب اینکه در این نظرسنجی نام تیم سپاهان به عنوان تنها تیم ایرانی در کنار شش تیم گامبا اوزکا و کاشیمای ژاپن، بنیادکار ازبکستان، پوهانگ کره، الهلال و الاتحاد عربستان قرار دارد. سپاهان در حال حاضر با کسب نزدیک به 7 درصد آرا در رده ی پنجم قرار دارد که احتمالاً با توجه به اینکه ایرانی ها و به خصوص اصفهانی ها تازه متوجه این نظر سنجی شده اند احتمال صعود سپاهان در این رده بندی وجود دارد.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-08-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تمرينات ويژه براي اولادي
فرهاد پورغلامي سرمربي ملوان بندرانزلي براي مهرداد اولادي مهاجم تازه وارد خود، تمرينات ويژه اي را در نظر گرفت.
اولادي در دومين ديداري که به ميدان رفت يک گل براي اين تيم به ثمر رساند، اگرچه گل او نتوانست مانع از شکست ملوانان شود. ملوان براي مسابقات جام حذفي حساب ويژه اي روي مهرداد اولادي بازکرده است.

باقري: اگر خداحافظي کنم ديگر کسي من را نمي بيند
پس از پيروزي پرسپوليس در داربي تهران خبر مديرعامل شدن کريم باقري در اين باشگاه حسابي سروصدا به پا کرده است.
باقري در اين مورد مي گويد:« من چيزي از اين مسأله نمي دانم. فقط مي توانم اين را بگويم که علاقه اي به اين کارها ندارم و پس از اينکه از فوتبال خداحافظي کنم ديگر هيچ کس من را نخواهد ديد. اين روزها اخبار و شايعات زيادي در مورد من شنيده مي شود که خودم اطلاعي از آنها ندارم. در حال حاضر فقط به بازيگري فکر مي کنم و نقشه اي براي پس از خداحافظي ندارم و همين طور که گفتم وقتي خداحافظي کنم احتمالاً ديگر در فوتبال نخواهم ماند.»
کاپيتان پرسپوليس در مورد اينکه آيا تيمش مي تواند سهميه حضور در آسيا را به دست بياورد يا نه، ادامه مي دهد: «اما و اگر ندارد ما بايد هر طور شده سهميه آسيا را بگيريم و از اعتبار پرسپوليس دفاع کنيم. در ليگ هم با اينکه اختلاف امتيازمان با سپاهان زياد است، اما 8 هفته فرصت داريم جبران کنيم. در حال حاضر فشارها از روي تيم ما برداشته شده و در عوض سپاهان و استقلال شرايط سخت تري دارند.»
کريم باقري که پس از گل پيروزي بخشش در داربي از هواداران استقلال عذرخواهي کرده بود در اين مورد مي گويد:« به هر حال آنها هم دوست داشتند تيمشان برنده شود و از پيروزي ما ناراحت شدند. اما اگر هواداران استقلال از تيمشان حمايت کنند روزهاي خوبي را خواهند داشت.»

ملامحمد: انتقام شاهين بوشهر را از ايرانجوان مي گيريم
ملامحمد هافبک عراقي پرسپوليس از اهميت بالاي قهرماني درجام حذفي براي تيمش حرف مي زند.
هوار در مورد بازي با ايرانجوان بوشهر به فوتبال ايران مي گويد:«هدف ما قهرماني در جام حذفي است، به همين دليل هم در ديدار با ايرانجوان بوشهر آغاز خوبي در رقابتهاي جام حذفي خواهيم داشت و درصدديم برابر ايرانجوان انتقام شاهين را از ديگر همشهري اش بگيريم.»
وي با ابراز خوشحالي از پايان مصدوميتش خاطرنشان کرد: «در ديدار داربي در برخورد با شماره شش استقلال هادي شکوري دچار مصدوميت شدم، اما با تلاش دکتر زرينه خوشبختانه مصدوميتم کاملاً برطرف شده است و حالا در وضعيت بسيار خوبي قرار دارم. در صورت صلاحديد سرمربي با تمام توان براي برد پرسپوليس مقابل ايرانجوان تلاش خواهم کرد.»

پروين: ناراحتم اما اعتراضي ندارم
محمد پروين با حضور علي دايي هم نتوانست بهبودي در شرايطش ايجاد کند و همچنان به عنوان يک نيمکت نشين پرسپوليس را همراهي مي کند.
پروين انگيزه هاي زيادي داشت تا در بازي مقابل استقلال به ميدان برود، اما در اين ديدار حساس هم نوبت به او نرسيد تا تنها در شاديهاي گل سهيم باشد.
وي دراين مورد مي گويد:« تصميم علي آقا اين بود که من دراين بازي نباشم و من هم به تصميمات او احترام مي گذارم. به سرمربيگري علي دايي اعتقاد دارم و او هر چه بگويد من قبول مي کنم. البته از نبودنم در اين بازي ناراحت هستم، اما هيچ اعتراضي ندارم و فقط تلاشم را چندين برابر مي کنم تا هر چه زودتر بتوانم جايگاهم را پيدا کنم. فقط منتظر يک فرصت هستم. فرصتي که بتوانم توانايي هايم را نشان دهم و بعد از آن ديگر به نيمکت بازنخواهم گشت.»

درخواست پرسپوليس براي تخفيف احکام رضايي و حقيقي
معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس از درخواست تخفيف براي آراي محکوميت شيث رضايي و عليرضا حقيقي خبر داد.
مصطفي شکري گفت: «با توجه به صدور احکام محکوميت شيث رضايي و عليرضا حقيقي و همچنين مفاد آيين نامه انضباطي جديد که متأسفانه اين نوع مجازاتها که شامل سه جلسه محروميت و جريمه 10 ميليون ريالي را خارج از شمول تجديدنظر خواهي مي داند، بر اساس ماده 29 آيين نامه انضباطي درخواست تخفيف مجازات آنان را خواستار شديم.»

درخشان: جام حذفي را براي کسب سهميه آسيا جدي مي گيريم
سرمربي پيکان قزوين گفت: جام حذفي را جدي مي گيريم، زيرا قهرماني در اين جام مي تواند باعث کسب سهميه آسيايي شود.
حميد درخشان در مورد ديدار برابر پتروشيمي تبريز اظهار داشت: هيچ شناختي از اين تيم نداريم و ديدار با تيمهاي ناشناخته بسيار دشوار است. بازيکنان اين تيم با انگيزه دو چندان برابر ما بازي خواهند کرد، با اين حال با تمام توان در اين مسابقه بازي خواهيم کرد.
وي ادامه داد: ميثم رضاپور و مجيد خدابنده لو دو بازيکن مصدوم پيکان هستند که امکان دارد در اين مسابقه نتوانيم از آنها استفاده کنيم.

تقي پور: مديران فوتبال خراسان فقط به فکر خودشان هستند
کمک داور بين المللي فوتبال ايران گفت: انتخاب کامراني فر براي حضور در جام جهاني 2010 مايه افتخار جامعه داوري کشور است.
جواد تقي پور در گفتگو با ايسنا ادامه داد: حضور کامراني فر در جام جهاني در پيشبرد داوري ايران هم کمک بسزايي خواهد داشت.
وي در خصوص حمايت از کامراني فر توسط هيأت فوتبال خراسان گفت: فوتبال خراسان در خواب خرگوشي بسر مي برد و تا پيش ازلغو بازيهاي همبستگي اسلامي تمام هم و غم خود را براي اين مسابقات گذاشته بود و کوچکترين توجهي به داوري استان نشد و اگر موفقيتي هم بوده داوران با توجه به تلاش و توانايي هاي خودشان به آن دست يافته اند.
اين کمک داور مشهدي تصريح کرد: مديران فوتبال خراسان فقط به فکر خودشان هستند و دعا مي کنم از اين خواب خرگوشي بيدار شوند و تنها درخواست ما اين است در کار داوران سنگ اندازي نکنند و جلوي راه ما را نگيرند و ما داوران از آنها حمايت نمي خواهيم.
تقي پور با بيان اينکه موقعيت خوبي نصيب داوري ايران شده است، اذعان کرد: مسعود عنايت با توجه به موقعيتي که در Afc دارد و مدرس بين المللي داوري است مي تواند به کامراني فر کمک کند و تجربه هاي خود را در اختيار او قرار دهد و ما هم فقط مي توانيم براي اين کمک داور خوب کشورمان دعا کنيم.

عزيزمحمدي: صدور کارت بازي مهدوي کيا ارتباطي به ما ندارد
پس از حاشيه هايي که چند باشگاه با بازي کردن مهدي مهدوي کيا در ليگ برتر راه انداخته اند، سردار عزيرمحمدي، رئيس سازمان ليگ توضيحاتي را ارائه داد.
عزيزمحمدي دراين مورد مي گويد: گرفتن کارت بازي مهدوي کيا مسأله اي بوده که در اختيار باشگاه قرار داشته و هيچ ارتباطي به ما پيدا نمي کرد. مشکلاتي براي صدور کارت بازي مهدوي کيا وجود داشت که مسؤولان باشگاه و مدير برنامه هاي خود اين بازيکن با حضور در آلمان و رايزنيهايي که انجام دادند توانستند اين مشکل را حل کنند. بازيکن برزيلي باشگاه پيکان هم چنين مشکلي داشت، اما پيکاني ها نتوانستند مشکل او را حل کنند و اين مسأله ارتباطي به ما پيدا نمي کند.
رئيس سازمان ليگ ادامه مي دهد: ما تاريخ نقل وا نتقال خودمان را به فيفا اعلام کرده ايم و بقيه موارد ميان باشگاه گيرنده بازيکن و باشگاه مبدأ و فيفا انجام مي شود و ما دخالتي در مراحل آن نداريم. هر باشگاهي که فکر مي کند تخلفي صورت گرفته اعلام کند تا ما به آن رسيدگي کنيم. اين هم که اعلام کرده اند چرا فهرست باشگاه استيل آذين پر نمي شود به اين دليل است که اين باشگاه در ابتداي فصل فهرستش را پر نکرده و چندين جاي خالي داشته و در حال حاضر تيمهاي زيادي هستندکه دو يا سه جاي خالي دارند.

غيبت سه بازيکن اصلي استيل آذين
تيم فوتبال استيل آذين در حالي امروز در چارچوب مسابقات جام حذفي باشگاههاي کشور برابر سپاهان نوين به ميدان مي رود که در اين ديدار نمي تواند از سه بازيکن خود به دليل مصدوميت استفاده کند.
اين تيم علي عشوري زاد، فريدون زندي و محمدرضا مهدوي را به دليل مصدوميت در اختيار ندارد. ضمن اينکه ميثم خسروي هم پس از پايان دوران مصدوميت مي تواند برابر سپاهان نوين به ميدان برود.
از سوي ديگر عليرضا نيکبخت واحدي هم که در دو بازي گذشته استيل آذين نتوانسته در ترکيب اصلي اين تيم قرار بگيرد، در گفتگويي با اشاره به انگيزه بالايش براي حضور در ديدار با سپاهان نوين گفت: در شرايط بسيار خوبي قرار دارم. اگر استيلي دوباره به من اعتماد کند، مي توانم به موفقيت تيم در اين ديدار کمک کنم.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض ترين‌هاي ليگ برتر تا پايان هفته بيست و ششم

سايت گل ـ نگاهي به جدول ليگ برتر در پايان هفته بيست و ششم نكات جالبي را در بر دارد. جالب‌ترين آنها اختصاص يافتن اكثر عنوان برترين‌ها به تيم سپاهان اصفهان را دارد.

بيشترين برد: سپاهان(16)، ذوب آهن(12)، پرسپوليس(11)

كمترين برد: ابومسلم(4)، فولاد خوزستان(5)، شاهين بوشهر(6)

بيشترين تساوي: فولاد خوزستان(13)، شاهين بوشهر(12)، مقاومت سپاسي و تراكتورسازي تبريز(11)

كمترين تساوي: صباي قم(6)، سپاهان، استقلال اهواز و مس كرمان(7)

كمترين باخت: سپاهان(3)، ذوب آهن(4)، پرسپوليس(5

بيشترين باخت: ابومسلم(13)، استقلال اهواز و مس كرمان(12)، سايپا كرج، راه آهن شهر ري، پاس همدان و صباي قم(11)

بيشترين گل زده: سپاهان(56)، استيل آذين(43)، استقلال و پرسپوليس(39)

كمترين گل زده: ملوان انزلي و فولاد(23)، ابومسلم(24)، پاس همدان(27)

كمترين گل خورده: سپاهان(22)، ذوب آهن و فولاد(25)، استقلال(29)

بيشترين گل خورده: مس كرمان(45)، استقلال اهواز(43)، سايپا كرج(42)

بهترين تفاضل: سپاهان(34+)، ذوب آهن(13+)، استقلال (10+)

بدترين تفاضل: ابومسلم(16-)، استقلال اهواز(14-)، سايپا(12-)
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض بازيهاي المپيك زمستاني امروز در ونكوور كانادا آغاز مي شود

در ورزشگاه بي‌سي ونكوور با حضور بيش از 2700 ورزشكار به نمايندگي از 82 كشور در 86 رويداد ورزشي آغاز مي‌شود كه اين تعداد يك ركورد جديد را نسبت به المپيك‌هاي گذشته براي اين رقابت‌ها ثبت خواهد كرد.

بيست و يكمين دوره مسابقات المپيك زمستاني اين بار به ميزباني ونكوور كاناد امروز در حالي در ورزشگاه بي‌سي ونكوور با حضور بيش از 2700 ورزشكار به نمايندگي از 82 كشور در 86 رويداد ورزشي آغاز مي‌شود كه اين تعداد يك ركورد جديد را نسبت به المپيك‌هاي گذشته براي اين رقابت‌ها ثبت خواهد كرد.

به گزارش ايلنا، كاروان اسكي ايران براي نهمين بار متشكل از 4 اسكي‌باز جهت حضور در المپيك زمستاني 2010 بامداد سه‌شنبه راهي كشور كانادا محل برگزاري اين رقابت‌ها شد.
حسين ساوه شمشكي و پوريا ساوه شمشكي در قسمت اسكي آلپاين مردان، مرجان كلهر در قسمت آلپاين زنان و سيد ستار صيد در قسمت اسكي صحرانوردي، نمايندگان ايران در اين رقابت‌ها را تشكيل مي‌دهند كه به همراه رستم كلهر مربي اسكي آلپاين مردان، مهين ساوه شمشكي مربي تيم ملي آلپاين زنان و الكساندر اروين مربي تيم ملي اسكي صحرانوردي، به عنوان اعضاي كادر فني در اين دوره از بازي‌ها حضور پيدا خواهند كرد.
ايران تا كنون در المپيك هاي 1956 - كورتينا آمپزو ايتاليا ،المپيك زمستاني 1964 - اينسبروك اتريش ،المپيك زمستاني 1968 - گرونوبل فرانسه ،المپيك زمستاني 1972 - ساپورو ژاپن ،المپيك زمستاني 1976 - اينسبروك اتريش ،المپيك زمستاني 1998 - ناگانو ژاپن حضور داشته ،المپيك زمستاني 2002 - ساوت ليك سيتي آمريكا ، المپيك زمستاني 2006 - تورينو ايتاليا حضور داشته و حضور در المپيك زمستاني 2010 - ونكوور كانادا را از امروز تجربه مي كند.
نكته قابل توجه دستيابي به كسب سهميه المپيك اولين بانوي ايراني در بازي‌هاي المپيك زمستاني و اسكي ايران است.
رقابت‌هاي المپيك زمستاني 2010 ونكوور كانادا از امروز آغاز مي شود و در حالي تا 10 اسفندماه ادامه خواهد داشت كه قرار است پس از هر مسابقه به‌طور منظم و حساب شده از پنج ورزشكار برتر در هر رويداد و 2 شركت كننده در هر مسابقه به طور تصادفي تست دوپينگ گرفته شود.
پس از پيروزي انقلاب اسلامي بنا به دلايلي از جمله جنگ تحميلي ايران 4 دوره از حضور در المپيك‌ زمستاني بازماند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض زنان فوتبالیست ایران با بحرین و اردن همگروه شدند

با انجام مراسم قرعه‌کشی بازی‌های فوتبال زنان غرب آسیا، تیم ملی فوتبال زنان کشورمان در این دوره از رقابت‌ها با تیم‌های فوتبال زنان اردن و بحرین هم‌گروه شد.

به گزارش شبکه ایران، در قرعه‌کشی سومین دوره این بازی‌ها، امارات، کویت و فلسطین در یک گروه ایستادند و تیم ملی فوتبال زنان کشورمان در گروه دوم با تیم‌های اردن و بحرین باید قرار گرفت.

این دوره از رقابت‌ها با حضور شش تیم از 20 فوریه اول اسفند در شهر ابوظبی امارات آغاز می‌شود و به مدت 8 روز ادامه خواهد داشت تا سرنوشت قهرمانی این دوره از بازی‌ها روشن شود.

ایران در هر دو دوره قبلی بازی‌ها با مقام نایب قهرمانی به کار خود پایان داد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)