بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > فرهنگ و تاریخ > ایران ما > استان کرمانشاه

استان کرمانشاه در این تالار به بحث و بررسی مطالب مرتبط به استان کرمانشاه میپردازیم.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-15-2010
imann imann آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 46

9 سپاس در 9 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض آخرین خبرات دربی 69

اسکوبورد ورزشگاه آزادي که از همان ابتداي باز شدن درب هاي ورزشگاه روشن بود دقايقي به پخش گل هاي پرسپوليس و استقلال در دربي هاي گذشته پرداخت که اين نمايش هواداران سرخابي را به وجد آورد.

* شب گذشته ناصر حجازي در اردوي آبي پوشان حاضر شد و با مربيان اين تيم به صحبت پرداخت.

* هواداران استقلال پرچم هاي بزرگي را براي حمايت از تيم خود به ورزشگاه آورده اند که با نشان دادن آن به هواداران سرخ اين حمايت را به رخ آنها مي کشند.

* هواداران پرسپوليس در طبقه دوم ورزشگاه آزادي دو پرچم بزرگ قرمز رنگ را پهن کرده اند.

* درحالي که ساعت 11:15 است 70 هزار هوادار در ورزشگاه حضور پيدا کرده اند.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-15-2010
imann imann آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

پیش فرض بسته های غذایی برای استقلالی ها

مديريت باشگاه استقلال شب گذشته به تعداد پنج هزار بسته غذايي بين هواداراني که مقابل ورودي اصلي ورزشگاه آزادي حضور داشتند تا صبح امروز در ورزشگاه مستقر شوند توزيع کرد.

* تمامي ليدرهاي باشگاه استقلال به دليل درگذشت مرحوم داود جورابلو با پيراهن‌هاي مشکي که عکس اين ليدر مرحوم روي آن حک شده بود در ورزشگاه حضور پيدا کرده اند.
آنها در قسمتي که هميشه اين ليدر مستقر مي شد عکس وي را پهن کرده اند و ياد او را گرامي داشتند. همچنين براي دقايقي تمامي هواداران حاضر در ورزشگاه يک صدا ياد و خاطره اين ليدر تازه در گذشته را گرامي داشتند.

* چندين هوادار پرسپوليس با ويلچر در جايگاه هواداران اين تيم مستقر شده اند.

* ماموران نيروي انتظامي کنترل شديدي روي هواداران دارند.

* آمبولانس از ساعات ابتدايي صبح در ورزشگاه حاضر شده است.

* درحالي که خبرنگاران رسانه هاي گروهي براي پوشش حاشيه ها و بازي دربي از 9 صبح در ورزشگاه حاضر شده اند اما کارمندان بخش جايگاه خبرنگاران در ورزشگاه آزادي هنوز به محل کار خود نيامده اند.

* در جايگاه پرسپوليسي ها بنري از شيث رضايي نصب شده است.
قدیمی 10-15-2010
imann imann آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

پیش فرض بازار سیاه

در فاصله 3 ساعت مانده تا شروع بازي بليت هاي 4 و 8 هزار توماني فروخته شد اما در بازار سياه بليت هاي 8 هزار توماني به قيمت 14 هزار تومان فروخته مي شود و جالب است که شماري از هواداران براي اينکه بتوانند از طبقه اول اين ديدار را تماشا کنند اين پول را پرداخت مي کنند.
نکته جالب اينجاست که اکنون طبقه اول ورزشگاه آزادي پر شده و معلوم نيست خريداران بليت هاي فروخته شده در بازر سياه چطور قرار است در طبقه اول مستقر شوند.

* هواداران استقلال به دليل باخت هفته گذشته پرسپوليس مقابل ملوان با شعارهاي خود روحيه هواداران اين تيم را پايين آوردند و بارها تيم ملوان انزلي را تشويق کردند.

* مسئولان شهرداري تهران ماموراني را بيرون ورزشگاه گمارده اند تا با دستفروشان برخورد کرده و آنها را از محل ورزشگاه آزادي دور کنند.

* در اطراف ورزشگاه آزادي بر خلاف تصور ترافيک سنگين نيست.
قدیمی 10-15-2010
imann imann آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

پیش فرض سکوت به خاطر درگذشت لیدر آبی ها

مسئولان برگزار کننده دربي براي سرگرم کردن هواداران استقلال و پرسپوليس اقدام به پخش موزيک شاد از طريق بلندگوهاي ورزشگاه آزادي کردند. آنها همچنين از يک خواننده نه چندان معروف نيز دعوت به عمل آورده بودند تا براي هواداران برنامه زنده اجرا کند اما اين اقدام با عدم استقبال شديد هواداران سرخابي مواجه شد.
هواداران استقلال و پرسپوليس يک صدا در ورزشگاه آزادي نداي " کمش کن کمش کن استقلالي عزادار است " اعتراض خود را نسبت به پخش موزيک شاد در ورزشگاه نشان دادند.
تماشاگران دو تيم به دليل درگذشت داود جورابلو ليدر آبي پوشان که به دليل سانحه رانندگي جان خود را از دست داده راضي به پخش آهنگ شاد نبودند و با سينه زني پياپي و گسترده خود اعتراض خود را بروز دادند.
حتي ليدرهاي باشگاه پرسپوليس نيز در اعتراض به اين اقدام نزد مجري برنامه رفته و خواستار قطع موزيک شدند.
اين اعتراض ها با سوت هاي ممتد و آزار دهنده هواداران دو تيم نيز باعث نشد تا صداي آهنگ شاد قطع شود، اما هواداران بار ديگر با فرياد زدن نام ليدر مرحوم نام ياد او را گرامي داشتند.
خواننده حاضر در ورزشگاه که به دليل اعتراض هاي ممتد هوداران استقلال مجبور به قطع برنامه خود شده بود به سمت آنها رفت تا از اين هواداران دلجويي کند اما با هو شدن از سوي آبي ها به سمت هواداران پرسپوليس رفت اما آنها هم همين حرکت را انجام دادند.
قدیمی 10-15-2010
esygolden esygolden آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 108

186 سپاس در 56 نوشته ایشان در یکماه اخیر

و اما اخرین خبر1_0ایووولی استقلال
قدیمی 10-15-2010
imann imann آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

پرويز مظلومي پس از پيروزي يک بر صفر مقابل پرسپوليس در نشست خبري اظهار داشت: خوشحالم که اين بازي را برديم. در هر شرايطي به سه امتياز نياز داشتيم. به هواداران استقلال و بازيکنان تبريک مي‌گويم. دربي هميشه به دليل استرس و فشاري که دارد کم کيفيت است.
وي افزود:‌ نيمه اول بايد با سه گل بازي را مي‌برديم در 15 دقيقه ابتدايي سه موقعيت تک به تک داشتيم. هدفمان اين بود که از فضاي خالي پرسپوليس استفاده کنيم و از همين طريق هم به گل رسيديم.
سرمربي استقلال با بيان اينکه بازيکنان اين تيم در طول 90 دقيقه صبوري پيشه کردند گفت: هدف ما اين بود که پرسپوليس را به جلو هدايت کنيم. اين تيم به جز يک موقعيت در نيمه دوم فرصت ديگري نداشت. از بازيکنانم راضي هستم و خوشحالم که اين دربي مساوي نشد. همه ديدند که من تيمم را هجومي به ميدان فرستادم و مهاجمي هم کم نکردم.
مظلومي تاکيد کرد: با وجودي که مجتبي جباري يک ماه از ميادين دور بود اما از خلاقيت‌او در اين بازي استفاده کردم. اين نشان‌دهنده اين است که تيمي که مالکيت توپ را داشته باشد برنده نيست. استقلال روي اتحاد و يکدلي بازيکنانش به پيروزي رسيد.
وي درباره قضاوت مسعود مرادي عنوان کرد: مرادي قضاوت خوبي انجام داد. گل پرسپوليس صد درصد آفسايد بود و نوري يک گام جلوتر از مدافعان استقلال قرار داشت.
مظلومي تصريح کرد: حاضرم هم اکنون از استقلال بروم چون تا همين جا دينم را به اين تيم ادا کردم و اگر از اين تيم بروم خوشحال مي‌شوم. نمي‌خواهم درددل کنم اما سختي‌هاي زيادي در اين مدت کشيدم.
وي در خصوص آرش برهاني گفت: او بازيکن بزرگي است. با وجود اينکه موقعيت‌هايي را خراب کرد نشان داد شعور فوتبالي دارد. او در بازي‌هاي قبلي گل زده است. برهاني خودش هم نمي‌خواهد موقعيتش را از دست بدهد. من صبوري مي‌کنم تا آرش به برهاني آقاي گل تبديل شود.
اين مربي در خصوص عملکرد آندره لوييز اظهار داشت: او در آن قسمت که بازي مي‌کرد تنها بود، اما عملکرد خوبي داشت. برنامه ما کشيدن پرسپوليس به جلو بود. يک نيمه فرصت را به پرسپوليس داديم و به هدف‌مان هم رسيديم.
مظلومي با بيان اينکه فتح‌الله زاده پيش از بازي به او عنوان کرده بود که از باخت نگراني نداشته باشد، ادامه داد:‌من چسبيده به نيمکت استقلال نيستم. خدا کمک کرد به اينجا برسيم. هدف‌مان قهرماني است. روزي که تاريخ دربي قرعه‌کشي شد و فهميدم اين بازي در مهر ماه است خوشحال شدم. خاطره‌ مهر سال 1362 را زنده کرديم، در آن سال هم بازي را يک بر صفر برديم و از هواداران دو تيم هم ممنون هستم.
قدیمی 10-15-2010
imann imann آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

علی دایی پس از شکست یک بر صفر عصر امروز تیمش برابر استقلال ضمن بیان این مطلب گفت: همه دیدند که متاسفانه داور دوباره با اشتباهاتش سر پرسپولیس را برید و گل صحیح ما را آفساید اعلام کردند. من نمی دانم این چه داوری است که زحمات بازیکنان ما را به این راحتی از بین می برد.
وی ادامه داد: گل سالم ما در شرایطی پذیرفته نشد که ما می توانستیم پس از این گل بازهم دروازه استقلال را بازکنیم و نتیجه این دیدار را از ان خود کنیم. حالا داور بیاید و بگوید اشتباه کردم چه مشکلی را از ما حل می کند. اشتباه داور باعث شد من و بازیکنانم شرمنده هواداران باشیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد روند بازی گفت: ما در نیمه اول فوتبال خوبی را ارائه دادیم اما موقعیت های استقلال بیشتر بود. با این حال در نیمه دوم پرسپولیس تیم برتر میدان بود و بارها تا رسیدن به گل پیش رفت اما بازیکنانم نتوانستند از این موقعیت ها استفاده کنند.
علی دایی در ادامه انتقاداتش از مردود اعلام شدن گل پرسپولیس گفت: یکی به من بگوید چرا و به چه دلیل داور این گل را مردود اعلام کرد بنده از فوتبال کنار می روم. نمی دانم تیم ما تا چه زمانی باید چوب اشتباهات داوری را بخورد. در بازی با ملوان قبول دارم که بد بودیم و شکست خوردیم اما نمی توانم بپذیرم که در این بازی هم مستحق باخت بودیم.
وی ادامه داد: پرسپولیس در طول این بازی تیم برتر میدان بود و باید به پیروزی می رسید اما متاسفانه یک تصمیم اشتباهات تمام زحمات و تمرینات ما را برباد داد و اجازه رسیدن به پیروزی را به ما نداد. در بازی قبلی آقای افشاریان سر تیم ما را برید و این بار آقای مرادی!
دایی افزود: در این شرایط دیگر کاری از دست من برنمی آید و نمی دانم باید چه بگویم. فقط شرمنده هواداران پررسپولیس شدم که در این بازی برای ما سنگ تمام گذاشتند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: استقلالی ها در این دیدار موقعیت های زیادی نداشتند اما یک اشتباه داور این فرصت را به آنها داد که به پیروزی برسند.
دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر عصر امروز جمعه با پیروزی یک بر صفر استقلال در ورزشگاه آزادی به پایان رسید.
قدیمی 10-15-2010
imann imann آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

افشین قطبی همانند سایر دیدارهایی که برای تماشای عملکرد دو تیم به ورزشگاه‌ها می‌آمد در دقیقه 89 بازی ورزشگاه را ترک کرد که به این دلیل گل استقلال را ندید.
وی همچنین در گفتگو با خبرنگار مهر از اظهار نظر در خصوص این بازی خودداری کرد و گفت: هیچ صحبتی در خصوص هیچ چیز نمی‌کنم.
دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر با برتری یک بر صفر تیم استقلال به پایان رسید.
قدیمی 10-15-2010
imann imann آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

پیش فرض ناراحتی حمید استیلی از باخت پرسپولیس

حميد استيلي پس از پيروزي تيمش مقابل پاس همدان در نشست مطبوعاتي گفت: امروز من با تيمي بازي کردم که مربي‌اش همانند برادرم بود و هنگامي که او را در نيمکت ديدم مانند اين بود که برادر خودم روي نيمکت رقيب نشسته بود.
وي ادامه داد: تيم ما بازي را خوب شروع کرد و خوشبختانه توانستيم با احتياجي که به اين 3 امتياز داشتيم آن را کسب کنيم. پاس نيز تيم خوبي است اما جاي کار دارد.
سرمربي تيم شاهين با اشاره به اينکه در بازي‌هاي قبل نتايج خوبي را کسب نکرده بود، گفت: در بازي‌هاي گذشته در عين ناباوري در صورتي که شايستگي داشتيم نمي‌توانستيم نتيجه کسب کنيم. تيم من از لحاظ بدني و تاکتيکي در شرايط خوبي است اما در 20 دقيقه پاياني بازي را به پاس واگذار کرديم و اين تيم توانست يک گل به ما بزند.
وي در خصوص اينکه بازيکنانش به وظايف خود به درستي عمل کرده‌اند، اظهار داشت: تمام خواسته‌هايي که از بازيکنانم داشتم به آنها رسيده‌ام. بازيکنان در زمين هر چه را مي‌خواستم پياده کردند، تيم ما نظم و انضباط تاکتيکي دارد به همين دليل توانستيم در بازي امروز پيروز ميدان باشيم.
استيلي در خصوص باخت پرسپوليس در دربي امروز گفت: ناراحت شدم پرسپوليس بازي را واگذار کرد اما خوشحالم که تيم شاهين بازي را با پيروزي پشت سر گذاشت. به علت اينکه در گذشته در پرسپوليس بازي مي‌کردم دوست داشتم در دربي امروز پرسپوليس پيروز ميدان باشد.
سرمربي تيم شاهين بوشهر در مورد تيم استيل‌آذين نيز خاطرنشان کرد:‌ استيل‌آذين تيم خوبي است مهره‌هاي خوب و کادر فني خوبي دارد اما اکنون دچار بحران شده است و اميدوارم پيرواني بتواند در آينده اين تيم را متحول کند.
قدیمی 10-16-2010
imann imann آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

پیش فرض نظر دیگر مسئولان فوتبال

تیم فوتبال استقلال روز جمعه موفق شد پرسپولیس را در وقت های تلف شده بازی با یک گل شکست دهد و این در حالی است که گل دقایق ابتدایی بازی که توسط محمد نوری به ثمر رسیده بود از سوی داور مردود اعلام شد اما بازبینی تصاویر نشان داد که گل صحیح بوده است.
مسعود عنایت در این خصوص گفت: می گویند در آن صحنه بازیکن پرسپولیس چند سانتیمتر در موقعیت آفساید قرار داشته اما به عقیده من بهتر می بود که کمک داور پرچم نمی زد. در اینگونه مواقع کمک داوران باید دستور به ادامه بازی دهند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا محرومیتی برای مرتضی کریمی ، کمک داور مسابقه، در نظر خواهد گرفت ، گفت: محرومیت شامل داوران و کمک داورانی می شود که اشتباه فاحش داشته باشند در صورتی که اشتباه صورت گرفته، آشکارا نبوده و واقعا تشخیص اینکه آن صحنه آفساید بوده یا نه ، دشوار بوده است.
رئیس کمیته داوران در خصوص اظهارات دایی مبنی بر اینکه مشکلات مالی او با فدراسیون فوتبال باعث شده تا آنها تعمدا داوری را انتخاب کنند که علیه پرسپولیس قضاوت کند، گفت: از نظر من این یک تهمت است. چرا که اختلاف نظر دایی با فدراسیون فوتبال هیچ ارتباطی با من ندارد. من به عنوان رئیس کمیته داوران هرگز این کار زشت را انجام نمی دهم.
مسعود عنایت در پایان در خصوص اظهار نظر کارشناسان مبنی بر اینکه گل پرسپولیس صحیح بوده، گفت: شما از کدام کارشناس حرف می زنید؟ همان هایی که گفته بودند مسعود مرادی از عهده قضاوت این دیدار برنمی آید؟ قضاوت مرادی تودهنی محکمی بود به تمام منتقدان و از نظر من تنها اشتباه این داور، همان صحنه گل پرسپولیس بود و در مجموع قضاوت خوبی را از او شاهد بودیم
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش