بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-24-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb شمسايي: مشكلات درون خانوادگي ماهان به زودي برطرف مي‌شود

خبرگزاري فارس: مدير فني تيم فولادماهان گفت: مواردي كه اخيرا در مورد تيم مطرح شده، مشكلاتي درون خانوادگي است كه به زودي برطرف خواهد شد.

امير شمسايي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: به عقيده من مسائلي كه اخيرا در تيم ايجاد شده، مشكلاتي درون خانوادگي و طبيعي است كه ممكن است در هر تيمي به وجود آيد. به زودي اين مسائل برطرف خواهد شد.

وي تاكيد كرد: قرار است جلساتي برگزار شود تا اگر اختلافي وجود دارد، كنار گذاشته شود. متاسفانه امروز شرايط چندان وفق مراد نيست؛ اما اميدوارم با توجه به اينكه در هفته جاري مسابقه‌اي برگزار نمي‌شود، پيش از آغاز هفته چهارم مسائل به نحو احسن حل شود.

مدير فني تيم فولادماهان در مورد نتايج اين تيم در 3 هفته اخير ليگ برتر خاطرنشان ساخت: اتفاقي كه براي ما رخ داده، ممكن است براي هر تيم بزرگ ديگري اتفاق بيفتد. اينكه قهرمان ليگ 2 سال اخير و تيم اول آسيا هستيم، براي تيم بار رواني ايجاد كرده و كمي استرس به بازيكنان منتقل شده است. مقداري هم عدم هماهنگي بود كه رفته رفته بهتر خواهد شد. نيمه دوم بازي با راه ساري هم بچه‌ها بازي خوبي را ارائه كردند. از حواشي فاصله بگيريم، وضعيت مطلوب مي‌شود.

منبع: فارس
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-24-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool تیم ملی فوتسال درجام جهانی کوچک برزیل

تیم ملی فوتسال مهر امسال در مسابقات جام جهانی کوچک برزیل شرکت می کند.
حسین شمس سر مربی تیم ملی فوتسال با اشاره به اینکه در این مسابقات 16 تیم برتر دنیا شرکت دارند در خصوص برگزاری این تورنمنت می گوید:« امیدوارم ایران نایب قهرمانی این رقابتها را پس از برزیل بدست آورد.»
شمس این را می گوید و ادامه می دهد :« برای شرکت در رقابتهای جام جهانی فوتسال که سال آینده برگزار می شود تا اسفند ماه هر ماه یک یا 2 دیدار تدارکاتی داریم که از جمله آنها دیدار با روسیه ، اکراین ، بلژیک و برزیل است. در حال حاضر بازیکنان تیم ملی در اختیار باشگاه ها هستند اما با انتخاب آنها در روز 5مهرماه بازیکنان را به اردو می آوریم و 23 مهر هم عازم برزیل می شویم.»

منبع:خبرآنلاین

قدیمی 09-05-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Lightbulb 25 بازیکن به اردوی فوتسال ایران دعوت شدند

به گزارش سرویس ورزشی برنا، از سوی حسین شمس سرمربی تیم ملی فوتسال 25 بازیکن به اردوی تیم ملی فوتسال دعوت شدند.

اسامی بازیکنان دعوت شده جهت شرکت در تورنمنت "گراندپریکس" برزیل که مهر امسال در برزیل برگزار می شود، به شرح زیر است:
مصطفی نظری – مجتبی نصیری نیا – علیرضا نورالهی – آرش نعمت الهی – روزبه رضازاده – محمد کشاورز – علی کیایی – محمود لطفی – حمید احمدی – مهرداد جابری – احسان زحمتکش – رشید قلی پور – علی رهنما – بهروز جعفری – ابراهیم حاجتی – محمد طاهری – علی اصغر حسن زاده – مصطفی طیبی – ابراهیم مسعودی – احمد اسماعیل پور – جواد اصغری مقدم – مسعود دانشور – مهدی جاوید – شهرام شریف زاده – مرتضی عظیمایی.

این بازیکنان باید رأس ساعت 12 سوم مهر خود را به کادر فنی در هتل آکادمی تیم ملی فوتبال معرفی کنند. همچنین خبری از وحید شمسایی در این تورنمنت نخواهد بود.

منبع: برنا 14/6/89

قدیمی 09-11-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Lightbulb شمسایی : پیر شدم و آلزایمر هم دارم؛ خوب شد؟

وحید شمسایی در پاسخ به حرف های مصطفی نظری گفت:« حق با او است. من آلزایمر دارم!»
در پایان داربی فوتسال اصفهان میان گیتی پسند و ماهان ، مصاحبه ای در ایسنا از وحید شمسایی منتشر شد که در آن از قول او نقل شده بود ، مصطفی نظری ، گلر سابق تیم ملی و از دوستان قدیمی اش را اصلا نمی شناسد و دوست ندارد حرفی درباره اش بشنود. حرفی که سبب شد تا نظری هم در مصاحبه ای با فارس پاسخ داد و گفت:« شمسایی پیر شده و آلزایمر گرفته ، برای همین هم حق دارد که مرا نشناسد. » گفته هایی که سبب شد تا خبرآنلاین در تماسی با کاپیتان سابق تیم ملی درباره این اتفاق از او بپرسد. وحید که علاقه ای به ادامه این دعوای کلامی نداشت گفت:« نمی خواهم به مشکلات دامن بزنم. آخر بازی خبرنگار تلویزیون حرفی را از زبان نظری درباره ام گفت و من هم که خسته بودم برای اینکه پاسخی نداده باشم گفتم اصلا این اسمی را که می گویید نمی شناسم تا جواب نداده باشم اما این حرف بد منتقل شد.»

او در پایان گفت:« حالا اگر نظری فکر می کند من پیر شدم حتما حق دارد چون الان 34 سال سن دارم و حتما آلزایمر گرفتم که او می گوید!»

منبع: خبرآنلاین

قدیمی 09-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

شمسایی و نظری کتک کاری کردند!

شمسایی با نظری روبه‌رو نشد و در تمام لحظات بازی در تب‌و‌تاب باز کردن دروازه او به‌سر می‌برد و سرانجام در دقیقه 36 از روی نقطه پنالتی دوم موفق به انجام این کار شد. شادی بی‌حد و حصر شمسایی پس از باز کردن دروازه نظری نقطه آغاز جنجال‌های این بازی بود

اختلافات کهنه وحید شمسایی و نظری دروازه بان ملی پوش باعث رخ دادن اتفاقات ناخوشایندی در دربی اصفهان شد. اختلافاتی که در نهایت منجر به جدایی نظری از فولاد ماهان و اظهارنظرهای اخیر او علیه وحید شمسایی شد. به همین دلیل شمسایی به‌عنوان کاپیتان فولاد ماهان در این بازی حتی برای روبه‌رو نشدن با مصطفی نظری، بازوبند کاپیتانی را به طاهری داد تا در مراسم آغاز مسابقه با نظری روبه‌رو نشود. شمسایی با نظری روبه‌رو نشد و در تمام لحظات بازی در تب‌و‌تاب باز کردن دروازه او به‌سر می‌برد و سرانجام در دقیقه 36 از روی نقطه پنالتی دوم موفق به انجام این کار شد. شادی بی‌حد و حصر شمسایی پس از باز کردن دروازه نظری نقطه آغاز جنجال‌های این بازی بود، به‌طوری که تماشاگران حاضر در سالن مسابقه از نحوه شادی او شگفت‌زده شده بودند.

در سوی دیگر میدان هم وقتی گل تساوی گیتی پسند در دقایق پایانی بازی به‌ثمر رسید نظری با حرکات مشابهی ابراز احساسات کرد تا به‌نوعی پاسخ به شمسایی را داده باشد. درگیری شمسایی با بعضی بازیکنان ملی پوش گیتی پسند و شعارهای تند و تیز 1400 نفر از هواداران این تیم علیه او هم از حاشیه‌های قابل اشاره داربی اصفهان بود. کاپیتان سابق تیم ملی در جریان بازی به‌دلیل برخوردی که با محمدرضا زحمتکش، بازیکن ملی پوش گیتی پسند داشت، با او درگیری لفظی پیدا کرد. پس از دخالت مصطفی نظری این درگیری تا مرز کتک‌کاری و زد و خورد پیش رفت اما مسئولان برگزاری مسابقه با جدا کردن طرفین به این غائله پایان دادند. درگیری بازیکنان دو تیم که در زمین مسابقه آغاز شده بود تا راهروی منتهی به رختکن نیز ادامه پیدا کرد و پس از خروج از رختکن هم وحید شمسایی با حضور در دایره خبرنگاران از خجالت مصطفی نظری درآمد:«اسم نظری را برای اولین باراست که می‌شنوم. اصلا چنین فردی را نمی‌شناسم و از هویت او خبر ندارم. لطفا اسم این بنده خدا را جلوی من نیاورید.»

اختلاف بین این دو نفر از نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا در سال 2006، زمانی که مصطفی نظری به‌عنوان بازیکن ذخیره تیم ملی فوتسال به جای رضا ناصری در چارچوب دروازه ایستاد، کلید خورد.

در آن بازی تیم ملی ایران پنج بر یک مقابل ژاپن شکست خورد و پس از پایان بازی شمسایی در حضور تمام بازیکنان تیم ملی و با به کار بردن الفاظی توهین‌آمیز نظری را به‌عنوان عامل این شکست تحقیرآمیز معرفی کرد. اگر چه نظری اکنون عنوان یکی از سه دروازه‌بان مطرح جهان را یدک می‌کشد اما اصطکاک‌های گاه و بی‌گاه با کاپیتان سابق تیم ملی هنوز از ذهن او پاک نشده است. نظری در پاسخ به اظهارات شمسایی پس از پایان داربی اصفهان با طعنه می‌گوید:«کسی که ادعا کرده من را نمی‌شناسد به‌دلیل کهولت سن، حتما آلزایمر دارد.» جالب اینکه شمسایی در محافل خصوصی مدعی شده چند بازیکن تیم ملی به سرکردگی مصطفی نظری مقدمات کنار گذاشتن او از تیم ملی را فراهم کردند و نظری را به باند بازی در تیم ملی متهم کرده است.

این در حالیست که بعدها حسین شمس، سرمربی تیم ملی فوتسال هم به‌عنوان منتقد اصلی شمسایی انتخاب او به‌عنوان مرد سال فوتسال آسیا را زیر سوال برد و بازیکنانی مثل نظری که در جام‌جهانی نمایش قابل اعتنایی داشتند را شایسته کسب چنین عنوانی دانست. قبل از آغاز این مسابقه بازیکنان و مربیان دو تیم برای هم سنگ تمام گذاشته و با دسته گل از یکدیگر برای حضور در میدان رخصت گرفتند. تماشاگران اصفهانی که پس از قهرمانی ماهان در جام باشگاههای آسیا تعدادشان رو به افزایش است پس از تماشای صحنه‌های اکشن این بازی دست آخر هم شاهد اخراج حسین افضلی، سرمربی گیتی پسند و عدم حضور سید مهدی ابطحی در سالن کنفرانس بودند. داربی پرماجرای فوتسال با نتیجه دو بر یک به سود ماهان رو به اتمام بود اما گلی که در سه ثانیه پایانی به‌ثمر رسید بازی را تساوی کشاند.

منبع:عصر ايران
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 10-20-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool سربلند از گروه مرگ خارج شدیم/ وعده‌ها را عملی کنند، زمان نداریم

رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال با ابراز خرسندی از صعود تیم ملی فوتسال کشورمان به مرحله دوم مسابقات جایزه بزرگ برزیل گفت: از گروه d این رقابت‌ها که گروه مرگ خوانده می‎شد، سربلند بیرون آمدیم.

عباس ترابیان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: گروه ایران در مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل را گروه مرگ می‎خواندند؛ گروهی که تیم‌های قدرتمندی چون ایران، پرتغال، روسیه و گواتمالا در آن حضور داشتند. ما از این گروه توانستیم جواز صعود به مرحله دوم مسابقات را آنهم به عنوان تیم صدرنشین کسب کنیم، کاری که واقعا کار دشوار بود.

وی افزود: از سرمربی تیم ملی فوتسال آرژانتین خواسته بودند، تیم‎های برتر مسابقات "گراند پریکس" را پیش‎بینی کند، او از تیم خود به عنوان تیم برتر یاد نکرده بود اما با تعریف و تمجید از تیم‎های ایران، پرتغال و روسیه پیش بینی کرده بود یکی از این سه تیم می‎تواند حتی فینالیست مسابقات شود. این نشان می‎دهد فوتسال ایران خود را به عنوان یک قدرت در دنیا مطرح و احترام دیگر تیم‌ها را متوجه خود کرده است.

رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: ما می‌توانستیم با یک نتیجه تساوی هم به مرحله دوم مسابقات گراند پریکس صعود کنیم اما برای برد به دیدار پرتغال رفتیم و با نمایشی خوب به این خواسته رسیدیم. رویارویی با آرژانتین برای ما خیلی بهتر از تقابل با اسپانیا بود به همین خاطر با تمام وجود برای صدرنشینی در گروه d مقابل پرتغال صف‎آرایی کردیم.

تربیان یادآور شد: بازیکنان ما تیم جوان و با انگیزه پرتغال را که با مربی جدید خود تیم‎های قدرتمند روسیه را شکست داده بود، با قدرت از پیش رو برداشتند تا در مرحله دوم با آرژانتین روبه‌‍رو شویم. فکر می کنم تیمی که بالاتر از پرتغال و روسیه به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جایزه بزرگ برزیل صعود کرده است، این توانایی را دارد که تیم آرژانتین را هم از پیش رو بردارد.

ترابیان با اشاره به شرایط جوی شهر آناپلیس برزیل که محل برگزاری مسابقات گراند پریکس برزیل است، گفت: دیدارها در این شهر برگزار می‏شود اما هتل ما در شهر "گویانا" است و ناچاریم در هوای بارانی شهر این دو شهر هر روز مسافتی 50 تا 60 کیلومتری را برای برگزاری دیدارهای خود طی کنیم.
رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال تغییرات قوانین داوری را باعث غافلگیری بسیاری از تیم‎های حاضر در مسابقات جایزه بزرگ برزیل خواند و گفت: از آنجائیکه پیش از اعزام به برزیل بازیکنان تیم ملی ایران در کلاس‌های توجیهی داوری شرکت کردند، کمتر از دیگر تیم‌ها از تغییرات قوانین داوری لطمه خوردیم.

وی در بخش پایانی گفتگو با خبرنگار مهر از سفر تیم‎های روسیه و برزیل به ایران طی ماه‎های آینده خبر داد.
تربیان اظهارداشت: تیم ملی فوتسال روسیه در آبان‎ماه به تهران خواهد آمد و در روزهای پایانی سال نیز میزبان برزیل خواهیم بود.

تنها انتظار ما از مسئولان ورزش این است که حداقل وعده‌هایی که آقای سعیدلو در دیدار با ملی‎‌پوشان فوتسال ایران دادند، عملی شود. ما اگر می‎خواهیم میزبان رویدادی چون جام جهانی باشیم باید امکانات اولیه فوتسال مان را بهبود بخشیم، کفپوش سالن 12 هزار نفری را ترمیم کنیم و ... . مطمئن باشید اگر نیازهای جامعه فوتسال برآورده شود، ورزشکاران این رشته می‎توانند انتظارات به حق جامعه ورزش را محقق کنند.

منبع: مهر
28/7/89

قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

كفاشيان براي گرفتن ميزباني جام جهاني فوتسال به سوئيس مي‌رود

رئيس فدراسيون فوتبال براي شرکت در اجلاس فيفا و گرفتن ميزباني جام جهاني فوتسال به سوئيس سفر مي‌کند.

علي کفاشيان روز دوشنبه براي شرکت در اجلاس فدراسيون بين‌المللي و گرفتن ميزباني جام جهاني به سوئيس سفر خواهد کرد.
گرفتن ميزباني جام جهاني فوتسال، مهم‌ترين اولويت کاري فدراسيون است که با توجه به اوضاع نامناسب سياسي و اجتماعي در تايلند، مسئولان مصر هستند که در صورت امکان حتي ميزباني جام جهاني پيش رو را بر عهده بگيرند؛ اما اگر اين اتفاق در اين دوره محقق نشود، ميزباني ايران در دوره بعدي بسيار محتمل خواهد بود.

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/1
قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ترابيان: ديدار تيم‌هاي ايران و اسپانيا بيشتر شبيه يك ماراتن بود

رئيس کميته فوتسال گفت: ديدار ايران و اسپانيا در گرندپريکس برزيل بيشتر شبيه يک ماراتن بود که شرايط خاص خودش را داشت.

عباس ترابيان اظهار داشت: بازي با اسپانيا شبيه يک ماراتن بود و شرايط خاص خودش را داشت. در نيمه اول با برد سه بر يک به رختکن رفتيم؛ اما در نيمه دوم تاکتيکشان را تغيير دادند. مربي اسپانيا مدرس فيفاست و از بزرگان دنيا به شمار مي‌رود. گرچه بازيکنان ما هم از نظر گردش توپ و سرعت خيلي خوب عمل کردند؛ اما مرتکب اشتباهاتي شدند که اين شکست را رقم زد.
وي افزود: حتما سرمربي تيم ملي بيشتر و بهتر مي‌تواند در مورد اين اشتباهات صحبت کرده و براي برطرف کردن آنها در آينده اقدام کند. بايد اين را هم در نظر گرفت که بچه‌هاي ما واقعا خسته شده بودند. هر روز 70 کيلومتر مسير هتل تا محل برگزاري مسابقه را طي مي‌کنند. البته اين شرايط جز سه‌ چهار تيم، براي ساير تيم‌ها وجود دارد.
رئيس کميته فوتسال در مورد زمان بازگشت تيم به ايران گفت: قبلا قرار بود دوشنبه برزيل را ترک کنيم؛ اما يک روز پرواز را جلو انداختيم تا تيم صبح روز سه‌شنبه در ايران باشد.
تيم ملي فوتسال ايران در دور مقدماتي تيم‌هاي پرتغال و گواتمالا را شکست داد و برابر روسيه نيز به تساوي رسيد.
شاگردان حسين شمس بعد از غلبه بر آرژانتين در مرحله يک چهارم نهايي،‌ برابر اسپانيا شکست خورده و ساعت 19 امروز به وقت محلي (بامداد يکشنبه به وقت ايران) براي کسب عنوان سوم چهارمي گرندپريکس برزيل رودرروي پاراگوئه قرار خواهند گرفت.

89/8/1

قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

شمس: اما گل‌هاي بچه‌گانه‌اي از اسپانيا دريافت كرديم

سرمربي تيم ملي فوتسال گفت: از نظر فني با اسپانيا برابري مي‌کرديم؛ اما گل‌هاي بچه‌گانه‌اي دريافت کرديم که بايد اين نقيصه را برطرف کنيم.
حسين شمس پيش از سفر به برزيل وعده کرده بود که تيمش براي سومين بار به فينال گرندپريکس راه پيدا خواهد کرد.
شاگردانش براي رسيدن به اين مهم، تيم‌هاي روسيه،‌ گواتمالا، پرتغال و آرژانتين را نيز شکست داده و برابر اسپانيا تيم دوم رنکينگ فيفا نيز در نيمه اول به پيروزي رسيدند؛ اما براي رسيدن به قول سرمربي تيم ملي، فوتسالي‌ها يک نيمه کم آوردند.
آنها برد سه بر يک نيمه اول را با شکست شش بر چهار عوض کردند تا از راهيابي به ديدار نهايي و مصاف دوباره با برزيل محروم شوند.
تيم شمس امشب براي کسب عنوان سومي جام‌جهاني کوچک برابر پاراگوئه قرار مي‌گيرد.
برابر تيمي که به گفته سرمربي تيم ملي، قدرت جديد فوتسال دنياست.
*حرف‌هاي حسين شمس يش از اين مسابقه را بخوانيد:
* چرا نتوانستيد برد نيمه اول را تا پايان نيمه دوم حفظ کنيد؟
شروع بازي براي ما بسيار عالي بود و ابتدا دو بر صفر پيش افتاديم. در ادامه يک گل خورديم؛ اما با به ثمر رساندن يک گل ديگر، نيمه اول را سه بر يک به پايان رسانديم. در رختکن بچه‌ها هم‌قسم شدند که ديگر گلي دريافت نکنند و تمام راه‌هاي حمله را براي تيم مقابل بسته بوديم؛ ولي با شروع بازي، آنها سه گل به ثمر رساندند که دو تاي آن از راه دور بود و شيرازه تيم از هم پاشيد. در واقع سه گل بچه‌گانه دريافت کرديم.
* در واقع از عملکرد گلر و بازيکنان دفاعي در اين بازي راضي نيستيد؟
هم بازيکنان و هم گلر، همه در آن نقش داشتند؛ اما ديدار با اسپانيا يکي از روزهاي بد مصطفي نظري بود. بعد از دريافت اين سه گل، عقب افتاديم و با وجود تلاش بسيار زيادي که داشتيم داور پرتغالي پنالتي تيم ما که روي جواد اصغري‌مقدم رخ داده بود را نگرفت و درنهايت نتيجه شش بر چهار برابر اسپانيا رقم خورد.
* با اين اوصاف از عملکرد شاگردان‌تان راضي نيستيد؟
از نظر فني تيم ما با اسپانيا برابري‌ مي‌کرد؛ اما تمرکز آنها روي بازي بيشتر از ما بود. همان‌طور که گفتم گل‌هايي که دريافت کرديم بسيار بچه‌گانه بود و بايد تلاش کنيم در دو سال باقي‌مانده تا جام‌جهاني، اين نقايص را برطرف کنيم. بايد اين را ياد بگيريم که وقتي دو گل از حريف پيش‌ مي‌افتيم به همين راحتي آن را نبايد از دست دهيم. باز هم شرمندگي خودم را بابت اين اتفاق و خلف وعده‌اي که به خاطر نرسيدن به فينال گرندپريکس رخ داد، اعلام مي‌کنم. دلم مي‌خواست قولم در برزيل و فيناليست شدن دوباره عملي مي‌شد.
* با شکست پاراگوئه هم يکي از عناوين را به خود اختصاص خواهيد داد. بازي امروز را چطور مي‌بينيد؟
آنها هم تيم بسيار خوبي هستند که در نيمه‌‌نهايي مستحق شکست برابر برزيل نبودند؛ اما به خاطر شرايط ميزباني تيم مقابل، داوري و حضور نزديک به شش هزار تماشاگر برزيلي در سالن، مغلوب اين تيم شدند. پاراگوئه قدرت جديد فوتسال دنياست؛ ولي ما اميدوار هستيم با شکست اين تيم حداقل به مقام سومي رقابت‌ها دست پيدا کنيم.
* حرف‌ ناگفته‌اي باقي مانده؟
بايد به مسافت طولاني که از هتل تا سالن مسابقه طي مي‌کنيم، اشاره کنم. اين شرايط براي اغلب تيم‌ها وجود داشت و برابر بود؛ اما ميزبان قول داده سال آينده مسابقات را در شهري برگزار کند که تيم‌ها مجبور به طي مسافتي 70 کيلومتري نباشند. اين مسئله همه تيم‌ها را خسته کرد. همچنين بايستي فاصله بين بازي‌ها را بيشتر کرد تا يک تيم در هفت روز، شش بازي انجام ندهد. به اين شکل کيفيت بازي‌ها هم بالا مي‌رود.

89/8/1

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

تيم ايران به مقام چهارمي فوتسال جام جهاني كوچك قناعت كرد

تيم ملي فوتسال ايران بامداد روز يکشنبه با شکست برابر تيم پاراگوئه به مقام چهارمي رقابت هاي فوتسال جام جهاني کوچک برزيل قناعت کرد.
ديدار رده بندي اين مسابقه ها در سالن ''نيوتن دي فاريا''‌شهر آناپوليس برگزار شد که تيم ايران در وقت هاي اضافي با نتيجه 5 بر 3 مغلوب حريف خود شد تا از قرار گرفتن بر سکوي سوم اين پيکارها باز ماند.
دو تيم در وقت هاي عادي اين بازي به نتيجه تساوي 3 بر 3 دست يافته بودند اما بازيکنان تيم پاراگوئه در وقت هاي اضافي دو گل وارد دروازه تيم ايران کردند تا به مقام سومي اين مسابقه ها برسند.
در اين بازي،‌تيم ايران با گل هاي محمد هاشم زاده و محمد کشاورز از حريف خود پيش افتاد اما بازيکنان تيم پاراگوئه بر روي يک توپ ربايي و يک شوت از راه دور ، بازي را به تساوي کشاندند.
بازيکنان قرمز پوش تيم پاراگوئه در اواسط نيمه دوم از غفلت مدافعان ايراني استفاده کرده و از عمق خط دفاع به سومين گل بازي دست يافتند.
سفيد پوشان ايراني نيز در 10 دقيقه پاياني حملات گسترده اي را بر روي دروازه تيم پاراگوئه طراحي کردند که در نهايت بر روي يک ضربه ايستگاهي و جايگيري مناسب جواد اصغري مقدم در دقيقه 39 به گل تساوي بخش خود رسيدند تا بازي به تساوي کشيده شود.
در وقت هاي اضافي تيم پاراگوئه بر روي يک ضربه پنالتي دوم و يک ضد حمله به دو گل دست يافتند تا براي نخستين بار به مقام سومي رقابت هاي جام جهاني کوچک بزريل دست يابند.
در اين بازي، محمد کشاورز بازيکن عقب گير تيم ملي کشورمان با دريافت دو کارت زرد از زمين بازي اخراج شد.
تيم ايران با ترکيب مجتبي نصيري نيا،‌ محمد کشاورز، محمد هاشم زاده، مسعود دانشور و محمد طاهري در ابتداي بازي وارد زمين شد.
در ديگر ديدارها، تيم ملي ايتاليا با 3 گل تيم پرتغال را شکست داد و به مقام پنجمي دست يافت و تيم آرژانتين با نتيجه دو بر يک از سد جمهوري چک گذشت و در مکان هفتم ايستاد.
همچنين تيم روسيه با دو گل ليبي را پشت سر گذاشت و در رتبه نهم جاي گرفت و گواتمالا با نتيجه 3 بر يک کاستاريکا را مغلوب کرد و رده يازدهم اين مسابقه ها را از آن خود کرد.
تيم هاي هلند و زامبيا به ترتيب مقابل تيم هاي روماني و قطر به پيروزي دست يافتند و در رتبه هاي سيزدهم و پانزدهم اين مسابقه ها قرار گرفتند.

89/8/2

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش