بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-27-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض ويژه نامه ليگ برتر-عكس ها و حواشي ليگ برتر ايران

سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ويژه نامه ليگ برتر-عكس ها و حواشي ليگ برتر ايران

دیدار تیمهای فوتبال راه آهن و سپاهان اصفهان

دیدار تیمهای فوتبال راه آهن و سپاهان اصفهان بعداز ظهر امروز سه شنبه یا نتیجه یک بر یک در ورزشگاه اکباتان تهران به پایان رسید.

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 07-27-2010 در ساعت 09:02 PM
قدیمی 07-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

حاشيه ديدار پرسپوليس و تراكتورسازي تبريز/
اقدام زشت و نامتعارف تماشاگران تبريزي در ورزشگاه آزادي

خبرگزاري فارس: تماشاگران تراكتورسازي تبريز هنگام ترك ورزشگاه صندلي‌ها را شكستند و تعدادي از آنها را آتش زدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، اعتراض تماشاگران تراكتورسازي تبريز پيش از آغاز بازي شروع شد. هنوز سوت شروع مسابقه به صدا درنيامده بود كه هواداران تبريزي با پرتاب كردن بطري آب به داخل زمين باعث ايجاد دردسر براي عكاسان كنار زمين و پشت دروازه شدند.

اين عده در ادامه حركات زشت و ناپسند خود در اواسط نيمه دوم و در اعتراض به داور مسابقه به سمت زمين بطري آب پرتاب كردند و صندلي‌ها را شكستند. آنها معتقد بودند بايد يك پنالتي به سود تراكتورسازي گرفته مي‌شد.

اعتراض نامتعارف تماشاگران تبريزي تا پايان مسابقه ادامه داشت. آنها حتي اقدام به آتش زدن صندلي‌ها كردند به طوري كه ماموران آتش‌نشاني براي خاموش كردن آتش وارد ميدان شدند. مشخص نبود كه چرا تماشاگران تبريزي اين گونه عمل كردند. به هر حال در اولين بازي ليگ نمره منفي در كارنامه آنها ثبت شد و بايد منتظر ماند و ديد مسئولان فدراسيون فوتبال چه تصميمي خواهند گرفت.

بلندگوي ورزشگاه‌ بارها از تماشاگران تبريزي خواست كه آرامش خود را حفظ كنند اما آنها به اين مسئله توجهي نداشتند. طرفداران تراكتورسازي همچنين شعارهاي ناشايستي عليه پرسپوليس سر دادند. البته هواداران پرسپوليس نيز پس از گل برتري از الفاظ ناشايستي استفاده كردند و عليه تبريزي‌ها شعار دادند.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فردوسی پور تنها یک نیمه را گزارش کرد/ قطع صدا به دلیل فحاشی تماشاگران!

در پی شعارهای نامتعارف تماشاگران در نیمه دوم، شبکه 3 سیما مجبور به قطع صدای ورزشگاه و عادل فردوسی پور شد که بازی را گزارش می کرد. این برای اولین بار در چند سال اخیر بود که صدای گزارشگر ورزشگاه به دلیل شعار تماشاگران قطع شد!

سایت گل- اعتراض تماشاگران تراكتورسازي تبريز پيش از آغاز بازي شروع شد. هنوز سوت شروع مسابقه به صدا درنيامده بود كه هواداران تبريزي با پرتاب كردن بطري آب به داخل زمين باعث ايجاد دردسر براي عكاسان كنار زمين و پشت دروازه شدند.

اين عده در ادامه حركات زشت و ناپسند خود در اواسط نيمه دوم و در اعتراض به داور مسابقه به سمت زمين بطري آب پرتاب كردند و صندلي‌ها را شكستند. آنها معتقد بودند بايد يك پنالتي به سود تراكتورسازي گرفته مي‌شد. اعتراض نامتعارف تماشاگران تبريزي تا پايان مسابقه ادامه داشت. آنها حتي اقدام به آتش زدن صندلي‌ها كردند به طوري كه ماموران آتش‌نشاني براي خاموش كردن آتش وارد ميدان شدند. مشخص نبود كه چرا تماشاگران تبريزي اين گونه عمل كردند.

بلندگوي ورزشگاه‌ بارها از تماشاگران تبريزي خواست كه آرامش خود را حفظ كنند اما آنها به اين مسئله توجهي نداشتند. طرفداران تراكتورسازي همچنين شعارهاي ناشايستي عليه پرسپوليس سر دادند. البته هواداران پرسپوليس نيز پس از گل برتري از الفاظ ناشايستي استفاده كردند و عليه تبريزي‌ها شعار دادند.
در پی شعارهای نامتعارف تماشاگران در نیمه دوم، شبکه 3 سیما مجبور به قطع صدای ورزشگاه و عادل فردوسی پور شد که بازی را گزارش می کرد. این برای اولین بار در چند سال اخیر بود که صدای گزارشگر ورزشگاه به دلیل شعار تماشاگران قطع شد!
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 07-27-2010 در ساعت 09:20 PM
قدیمی 07-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

قلعه نویی و کربکندی آشتی کردند/ شعار علیه هافبک پیشین استقلال

دیدار تیم‎های فوتبال راه آهن تهران و سپاهان اصفهان با مراسم آشتی کنان سرمربیان دو تیم آغاز شد.
به گزارش خبرنگار مهر، رسول کربکندی و امیر قلعه نویی که پس از اتفاقات دیدار تیم‎های صبای قم و سپاهان در فصل گذشته رقابت‎های لیگ برتر علیه یکدیگر مصاحبه‏های زیادی انجام داده بودند، در ابتدای دیدار امروز سه شنبه با اصرار حاضران با یکدیگر آشتی کردند. البته از چهره‏های آنها مشخص بود که رضایت قلبی کامل از این بابت ندارند.

* پیش از آغاز مسابقه به خاطر درگذشت داود حیدری پیشکسوت فوتبال و داوری ایران، بازیکنان دو تیم یک دقیقه سکوت کردند. همچنین پیش از آغاز بازی، برنامه‎‏های فرهنگی از جمله دعای فرج، پخش شربت و شیرینی مقابل درهای ورودی و پخش کلیپ مولودی امام زمان از اسکوبورد ورزشگاه توسط بخش فرهنگی باشگاه راه آهن پخش شد.

* علیرضا منصوریان مربی تیم ملی فوتبال، رسول فروغی کمک داور کشورمان، امیر حاج رضایی، فرشاد پیوس، حنیف عمران‌زاده، حسن رودباریان، عباس آقایی، ایمان رزاقی راد، حمیدرضا رضوی، حمید هدایتی، حسن اشجاری، محسن یوسفی، مهرشاد مومنی از جمله مربیان، پیشکسوتان و بازیکنانی بودند که در جایگاه ویژه تماشاگران ورزشگاه اکباتان تهران حضور داشتند.

* در جریان دیدار تیم‎های راه آهن و سپاهان هرگاه خسرو حیدری صاحب توپ می‌شد تماشاگران علیه وی شعار می‎دادند. در پایان نیمه هم با شعار "پیراهن استقلال بازیکن متعصب می‎خواهد" علیه وی شعار دادند.

* تعدادی از تماشاگران با تعداد دیگر از تماشاگران که علیه خسرو حیدری و برخی بازیکنان دیگر شعار می‌دادند، به درگیری لفظی پرداختند. آنها اعتقاد داشتند که باید احترام تمام بازیکنان حفظ شود.

* در یکی از صحنه‎های مسابقه کمک داور سوم بازی، خطای بازیکن راه آهن را در بیرون از محوطه جریمه این تیم اعلام کرد. اما داور به پرچم کمک داور خود توجهی نکرد. این مسئله با اعتراض شدید مربیان سپاهان به خصوص امیر قلعه نویی مواجه شد.

* حدود 2 هزار تماشاگر با حضور در ورزشگاه اکباتان، این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. بالغ بر 200 از آنها نفر طرفدار سپاهان بودند. ضمن اینکه بیش از 100 تماشاگر دانش آموز با پیراهن یکدست برای تشویق راه آهن در ورزشگاه مستقر شده بودند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دیدار تیمهای فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز
تیم فوتبال پرسپولیس تهران فصل جدید مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور را با پیروزی مقابل تیم تراکتورسازی تبریز آغاز کرد.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-27-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool کمالوند:بطری پرت کردند ، بطری پرت کردیم!

ایسنا نوشت:
فراز کمالوند سه‌شنبه شب پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل تیم پرسپولیس در نشست پس از بازی اظهار کرد: این بازی کیفیت فنی بالایی نداشت چون تیم‌ها به تازگی از شرایط بدن‌سازی‌شان خارج شده بودند؛ اما در هر حال نتیجه‌ی بازی می‌توانست مساوی شود. اگر تیم تراکتورسازی صاحب موقعیت‌های زیادی نشد، تیم پرسپولیس هم موقعیت چندانی نداشت. پرسپولیس تنها یک موقعیت گل داشت که از آن استفاده کرد.
وی افزود: آن گل هم به دلیل کم‌تجربگی بازیکنان ما بود که در لحظات ابتدایی نیمه‌ی دوم هنوز سازماندهی کافی را به دست نیاورده بودند. پرسپولیس پس از آن یک موقعیت نصف و نیمه بیش‌تر نداشت. ما هنوز به کیفیت فوتبال مدنظرمان نرسیدیم و باید در آینده بهتر شویم.
او گفت:‌ البته باید بدانید که تراکتورسازی تمریناتش را زمانی آغاز کرد که پرسپولیس تازه از اردوی آلمان برگشته بود. ما در این مسابقه چند بازیکن اصلی‌مان را هم در اختیار نداشتیم که تمام این موارد به اضافه سنگینی و سخت بودن نخستین بازی لیگ، شرایط را برای تراکتورسازی دشوار کرد.
کمالوند درباره رفتار ناشایست هواداران تیمش که در حین بازی بطری‌های آب زیادی را به درون زمین پرتاب کردند و در دقایق پایانی هم صندلی‌های زیادی را به آتش کشیدند، گفت:‌ نمی‌خواهم رفتار تماشاچیان تراکتورسازی را توجیه کنم؛ اما هر عملی،‌ عکس‌العمل خود را دارد. زمانی که ما برای تمرین به درون زمین آمدیم طرفداران پرسپولیس حدود 200 بطری آب را به سمت بازیکنان ما پرتاب کردند و طرفداران تراکتورسازی هم جوابش را در ادامه کار دادند. رفتار تماشاگران هر دو تیم درست نبود و این هم به دلیل فرهنگ ناسالمی است که در تمام استادیوم‌های ایران وجود دارد.
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

صدرنشینی استقلال پس از 21 هفته

سایت گل- اگرچه در هفته اول لیگ برتر با وجود چندین نتیجه مشابه نمی توان جدولی طراحی کرد، اما درمیان هفت تیم 3 امتیازی و تفاضل گل مشابه +1 در هفته اول، استقلال تهران با توجه به تعداد گل زده بیشتر در صدر جدول قرار می گیرد. استقلالی ها در هفته اول 3 گل زدند که هیچ تیمی به جز انها نتوانست بیش از 2 گل به ثمر برساند. بنابراین استقلال تهران صدرنشین لیگ برتر در فصل جاری تا پایان هفته اول است. استقلال اخرین بار در هفته 13 فصل قبل صدرنشین بود و پس از آن جایگاهش را به سپاهان داد که تا پایان فصل در صدر جدول باقی ماند.

جدول گلزنان لیگ دهم

سایت گل- در هفته اول لیگ برتر 19 گل به ثمر رسید و فقط 2 بازیکن موفق به ثبت بیش از یک گل شدند. در این هفته 17 بازیکن گلزنی کردند و خبری از بازیکنان خارجی در بین گلزنان هفته اول نبود. نکته دیگر اینکه در بین گلزنان هفته اول فقط مهدی رفیعی برای اولین بار در لیگ برتر گلزنی کرد و سایر بازیکنان سابقه گلزنی در ادوار گذشته لیگ برتر را داشتند.

2 گل: میلاد میداودی(استقلال تهران) محمدرضا خلعتبری(ذوب اهن اصفهان)

یک گل: غلامرضا رضایی(پرسپولیس تهران) آرش برهانی(استقلال تهران) سعید دقیقی، علی کریمی(شهرداری تبریز) فرهاد خیرخواه(پاس همدان) میلاد زنید پور(استیل آذین) علیرضا عباسفرد(پیکان قزوین) امین متوسل زاده(راه آهن تهران) رضا عنایتی(سپاهان اصفهان) محمد نزهتی(ملوان انزلی) مهدی رفیعی(نفت تهران) مهدی خیری(سایپا کرج) ایمان حیدری(شاهین بوشهر) روح الله عرب، رسول میرطرقی(نفت آبادان)

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مدیر روابط عمومی ورزشگاه آزادی: تمام خسارتهای وارده از سوی هواداران تراکتور بود

سایت گل- مدیر روابط عمومی ورزشگاه آزادی گفت که تمام خسارتهای وارده به ورزشگاه از سوی هواداران تراکتورسازی بود. مصطفي محبي در گفت و گو با ايرنا افزود: هواداران تيم تراکتورسازي تبريز در طول بازي به تجهيزات، تاسيسات و صندلي هاي ورزشگاه آزادي به شدت آسيب رساندند.
وي ادامه داد : تمامي اين خسارتها در جايگاه هواداران تيم تراکتورسازي تبريز بوده و تاصبح چهارشنبه ميزان خسارتها را بررسي و به سازمان ليگ اعلام خواهيم کرد.

مدير روابط عمومي مجموعه ورزشي آزادي گفت: اين خسارتها از قبيل آتش زدن و شکستن صندلي ها، آسيب رساندن به سرويس هاي بهداشتي و راهروهاي ورزشگاه بوده و اميدواريم که خسارتهاي ورزشگاه آزادي پرداخت شود.

وي در خصوص اين که در مصاحبه هاي پيشين خود اعلام کرده بود صندلي هاي اين ورزشگاه نشکن است گفت: طبق آزمايشهايي که در گذشته انجام داده بوديم اين صندلي ها کاملا نشکن بوده و چگونگي شکستن آنها از سوي هواداران تبريزي جاي تعجب دارد.!

محبی در مورد آتش زدن قسمتي از ورزشگاه توسط هواداران تيم مهمان اظهار داشت: در قسمتي از ورزشگاه نيز صندلي ها به آتش کشيده شده ولي اين مورد چندان جدي نبود
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فراخوان سپاهان برای نامگذاری شیر زرد!

[IMG]http://*****************/Files1/39f9103687d549d1bc3b.JPG[/IMG]

سایت گل- شیر زرد به عنوان کاراکتر رسمی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان معرفی شد. به نوشه سایت باشگاه سپاهان، شیر در فرهنگ ملی و اسلامی ایرانیان نماد قدرت ، عزت و صلابت جاویدان است و باشگاه سپاهان به یمن داشتن ورزشکاران و مجموعه ای که این ویژگی های بزرگ را به کرات نشان داده اند رسما شیر را به عنوان کاراکتر خود معرفی می نماید. روابط عمومی باشگاه در فراخوانی از همه علاقه مندان دعوت نمود تا برای شیر زرد کاراکتر فولاد مبارکه سپاهان نامی زیبا و مناسب انتخاب کنند .

روابط عمومی سپاهان در خواست کرده تا کارشناسان و هواداران سپاهان بهترین و زیباترین نام ها را برای شیر سپاهان تا پایان مردادماه به آدرس الکترونیکی باشگاه info@fooladsepahansport.com ارسال نمایند. به بهترین نام های ارسالی جوایز نفیسی تعلق می گیرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 07-28-2010 در ساعت 12:12 AM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش