قدیمی 02-13-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض اخبار بسکتبـــال

هم گروهی ایران و آمریکا در جام جهانی بسکتبال 2010

مراسم قرعه کشی رقابتهای جام جهانی بسكتبال در استانبول تركیه برگزار شد و تیم ملی ایران در كنار تیمهای آمریکا، کرواسی، برزیل، تونس واسلوانی در گروه B این رقابتها قرار گرفت.
گفتنی است تیم ایران پیش از این بر اساس تقسیم‌بندی فدراسیون جهانی در سید پنجم قرار گرفته بود. گروه‌بندی کامل 24 تیم شركت كننده در مسابقات جام جهانی 2010 به قرار زیر است:

* گروه A: صربستان، آرژانتین، اردن، آلمان و آنگولا

* گروه B : آمریکا، کرواسی، برزیل، تونس، اسلوانی وایران

* گروه C : یونان، چین، ترکیه، روسیه، پورتوریکو و ساحل عاج

* گروه D: لیتوانی، فرانسه، اسپانیا، کانادا، نیوزلند و لبنان

این مراسم در حالی با حضور نمایندگان 24 تیم حاضر در مسابقات برگزار شد كه "محمود مشحون" به همراه وسلین ماتیچ و صفا علی كمالیان به نمایندگی از ایران در این مراسم حضور داشتند.
لازم به ذکر است؛ مسابقات جام جهانی بسكتبال تابستان سال آینده به میزبان شهرهای استانبول، آنكارا، قیصریه و ازمیر برگزار می‌شود.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 03-08-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

برنامه رقابت‌های جام‌جهانی 2010 بسکتبال اعلام شد

تیم ملی ایران در جام جهانی در گروه "b" قرار دارد و با تیم‌های کرواسی، تونس، آمریکا، اسلوونی و برزیل هم گروه است.

ایران در بازی اول خود روز 6 شهریور89 از ساعت 19 به وقت تهران به مصاف برزیل می‌رود. سایر بازی‌های تیم ملی بسکتبال ایران به ترتیب با تیم‌های کرواسی، تونس، آمریکا و اسلوونی در روزهای 7، 8، 10 و 11 شهریورماه از ساعت 17 و 20 دقیقه به وقت تهران است. دیدارهای تیم ایران در شهر استانبول برگزار می شود و زمان دیدارهای آن به وقت محلی تنظیم شده است.

پانزدهمین دوره جام جهانی بسکتبال از روز 6 شهریور ماه در ترکیه برگزار می‌شود و تیم ایران به عنوان قهرمان آسیا نخستین حضور خود در این رقابت‌ها را تجربه خواهد کرد.

گروه‌بندی جام جهانی 2010 ترکیه:

گروه A : آنگولا، آرژانتین، آلمان، یمن و صربستان

گروه B: برزیل، کرواسی، ایران، تونس، اسلوونی، امریکا

گروه C: چین، ساحل عاج، یونان، روسیه، پورتوریکو، ترکیه

گروه D: کانادا، فرانسه، لبنان، لیتوانی، نیوزیلند، اسپانی
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 06-14-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید بسکتبال غرب آسیا؛ تیم ایران قهرمان شد

بسکتبال غرب آسیا؛ تیم ایران قهرمان شد

تیم بسکتبال "ب" ایران با کسب سه پیروزی از مجموع سه دیدار خود در رقابت های غرب آسیا در دوهوک عراق، به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم بسکتبال "ب" ایران با کسب سه پیروزی از مجموع سه دیدار خود در رقابت های غرب آسیا در دوهوک عراق، به مقام قهرمانی دست یافت.
تیم بسکتبال ایران در هر سه دیدار خود به ترتیب تیم سوریه را با نتیجه ۵۶ بر ۴۲، عراق را ۵۴ بر ۴۲ و فلسطین را با نتیجه ۶۸ بر ۵۳ شکست داد و صاحب سکوی نخست شد.
دهمین دوره رقابتهای مردان غرب آسیا، امسال در حالی برگزار شد که زمان برگزاری به درخواست برخی فدراسیون ها یک هفته به تعویق افتاد و سرانجام هم با غیبت سه تیم اردن، لبنان و یمن برگزار شد.
مهراد آتشی، محمد زارعی، محمدرضا عامل خبازان، علی باهران ،‌علی جمشیدی جعفرآبادی، وحید حاجیان، محمد جمشیدی جعفرآبادی، محمدرضا ابراهیمی نیا، اصغر کاردوست ، محمد حسن زاده، موسی نبی پور، روزبه ارغوان، فرید اصلانی، مجتبی بردبار و امیر صباغیان اعضای تیم بسکتبال "ب" ایران در این رقابت ها بودند.
محمد کسایی پور به عنوان سرمربی، علی توفیق و علیرضا نیکو نیز به عنوان مربیان این تیم را همراهی می کردند.
همچنین حسن نیکخواه به عنوان داور نیز برای قضاوت در این رقابت ها حضور داشت.
این رقابت‌ها از ۱۹ تا تا ۲۱ خرداد ماه به میزبانی عراق برگزار شد.

خبرگزارى جمهورى اسلامي (ايرنا) (www.irna.ir)

قدیمی 08-21-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb تیم بسکتبال ایران از صعود به جمع هشت تیم برتر بازماند

همشهری آنلاین:پیروزی تیم‎های آرژانتین و مصر در دیدارهای بسکتبال سه نفره بازی‌های المپیک نوجوانان موجب ناکامی تیم کشورمان از صعود به جمع 8 تیم برتر شد.

در چارچوب رقابت‏‎های بسکتبال سه نفره نخستین دوره بازی‏های المپیک نوجوانان، روز پنجشنبه (28 مرداد) تیم آرژانتین در مصاف با لیتوانی صاحب برتری شد.
در دیگر دیدار برگزار شده گروه B نیز مصر موفق به از پیش رو برداشتن پاناما شد.

نتایج به دست آمده در این دو دیدار به شرح زیر است:
* لیتوانی 27 - آرژانتین 31
* مصر 30 - پاناما 7

با توجه به رقم خوردن این نتایج و برد و باخت‏های شاگردان قاسم کیانی در دیدارهای گذشته، تیم کشورمان از صعود به مرحله یک چهارم نهایی و قرار گرفتن در جمع 8 تیم برتر مسابقات بازماند.

تیم بسکتبال سه نفره کشورمان که در مرحله مقدماتی بازی‏های المپیک نوجوانان موفق به شکست مصر و پاناما شد و نتیجه دیدار مقابل آرژانتین و لیتوانی را واگذار کرد، به عنوان تیم سوم گروه B روز شنبه (30 مرداد) برای کسب مقام نهم تا شانزدهم به مصاف نیوزیلند رفت و با نتیجه 29 بر 17 به برتری دست یافت.

ایران با این پیروزی باید در مسابقات بعدی برای کسب مقام نهم تا دوازدهم تلاش کند.

ملی‌پوشان یکشنبه با فیلیپین روبرو می‌شوند و در صورت کسب برتری برای عنوان نهمی تلاش خواهند کرد و در غیر این صورت باید برای یازدهم شدن بازی کنند.
به گزارش شبکه خبر، نخستین دوره بازی‎‏های المپیک نوجوانان با حضور 3600 ورزشکار 14 تا 18 سال از 204 کشور جهان در 26 رشته ورزشی از تاریخ 24 مرداد ماه آغاز شده و 4 شهریور ماه به پایان می‎رسد.

منبع

دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 08-31-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بازتاب پيروزي ايران در رقابتهاي جهاني بسكتبال

تهران-خبرگزاري آسوشيتدپرس از استانبول گزارش داد :ايران به نخستين پيروزي خود در رقابتهاي جهاني بسكتبال دست يافت و هر چند كه برتري 24 امتيازي خود را بر تونس عمدتا از دست داد ولي در نهايت توانست با نتيجه 71 بر 58 بر اين تيم غلبه كند.

جامد حدادي از باشگاه ممفيس گريزليس 23 امتياز و 13 ريباند براي ايرانيان كه برتري آنان در دقايق آخر تنها به سه امتياز رسيد ولي بعدا دوباره افزايش يافت ، به دست آورد .

ايران كه براي نخستين بار در اين رقابتها حضور يافته است پيش از پيروزي راحت خود بر تونس كه اكنون تنها تيم بدون پيروزي در گروه دو است ، در دو بازي ابتدايي خود در مقابل برزيل و كرواسي شكست خورده بود.

ايران در سال 2008 براي نخستين بار طي متجاوز از 60 سال در مسابقات المپيك بازي كرد و حضور ايران در اين مسابقات پس از قهرماني در آسيا در سال قبل از آن رخ داد. ايرانيان سال گذشته ضمن دفاع از عنوان قهرماني خود در آسيا سهميه حضور در رقابتهاي جهاني را دريافت كردند.

ویرایش توسط deltang : 09-01-2010 در ساعت 11:23 PM دلیل: وجود لینک روی عکس
قدیمی 08-31-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اولين پيروزي بسكتبال ايران در نخستين حضور جهاني در تاريخ ثبت شد

تهران - تيم ملي بسكتبال ايران كه اولين حضور خود را در رقابت هاي جهاني بسكتبال را تجربه مي كند، لحظاتي پيش با غلبه بر تيم تونس به نخستين برد تاريخ خود در اين رقابت ها دست يافت.

به گزارش ايرنا، شاگردان 'واسلين ماتيچ' كه در غياب 2 بازيكن اصلي خود حامد آفاق و صمد نيكخواه بهرامي در شانزدهيمن دوره رقابت هاي بسكتبال قهرماني جهان در استانبول به مصاف تيم تونس، قهرمان قاره آفريقا رفته بودند موفق شدند با ارائه يك بازي برتر با حساب 71 بر 58 بر اين تيم غلبه كرده تا نخستين برد اين تيم در اولين حضورش به دست آيد.

ملي پوشان كشورمان كوارتر اول را 23 بر 11 به سود خود خاتمه دادند تا از همان ابتدا قدرت خود را به رخ نماينده قاره آفريقا بكشند، كوارتر دوم 10 بر 12 به سود تونس خاتمه يافت تا بازي در كوارتر سوم ادامه يابد. در اين كوارتر ملي پوشان بسكتبال كشورمان بازهم گوي سبقت را از نماينده آفريقا ربودند و موفق شدند اين كوارتر را با حساب 22 ب ر13 به سود به پايان ببرند.

در كوارتر چهارم بازي با نتيجه 22 بر 16 به سود تيم تونس خاتمه يافت اما اين اختلاف امتياز براي قهرمان قاره آفريقا كافي نبود تا در نهايت بازيكنان اين تيم سومين شكست خود را در شانزدهمين دوره رقابت هاي بسكتبال قهرماني جهان را برابر شيرمردان ايران اسلامي تجربه كنند.

اين پيروزي زماني ارزشمند تر جلوه مي كند كه ملي پوشان كشورمان در غياب كاپيتان باتجربه خود و همچنين حامد آفاق به اين مهم نائل آمدند.

پيش از اين تمامي كارشناسان شانس هر دو تيم را براي پيروزي مساوي دانسته و نتيجه بازي را به زمين مسابقه موكول كرده بودند. تيم ايران در گروه دوم اين رقابت ها كه به گروه مرگ موسوم است با تيم هاي قدرتمند آمريكا، اسلووني، كروواسي، برزيل و تونس همگروه است.

اين بازي ها در شهر استانبول تركيه در حال برگزاري است. اين بازي تنها بازي در اين دوره از رقابت ها بود كه به زعم كارشناسان ايران شانس برتري در آن را داشت كه قهرمان قاره آسيا با شايستگي به آن دست يافت.

در ديگر بازي امشب، تيم هاي آلمان و استراليا رو در روي هم قرار گرفتند كه اين بازي در پايان با نتيجه 78 بر 43 به سود استراليا خاتمه يافت. اين بازي از گروه اول و در شهر قيصريه برگزار شد.

شانزدهمين دوره رقابت هاي بسكتبال قهرماني جهان در 4 گروه در شهرهاي قيصريه، ازمير، آنكارا، استانبول تركيه انجام مي شود. در شانزدهمين دوره اين مسابقات 24 تيم شركت دارند و تيم تركيه به عنوان كشور ميزبان و آمريكا به عنوان قهرمان المپيك حق شركت مستقيم در اين مسابقات را دارا هستند.

در اين مسابقات برزيل به عنوان قهرمان قاره آمريكا، ايران به عنوان قهرمان آسيا، آنگولا به عنوان قهرمان آفريقا، اسپانيا به عنوان قهرمان اروپا و زلاندنو به عنوان قهرمان اقيانوسيه حضور دارند.

ویرایش توسط Omid7 : 09-01-2010 در ساعت 10:59 PM
قدیمی 09-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

روایت تصویری از بسکتبال ایران و آمریکا / شکست تیم ملی برابر غول های بسکتبال

ورزش > بسکتبال - تیم ملی بسکتبال ایرن به رغم نمایشی قابل قبول تا پایان بازی با نتیجه 88 بر 51 از آمریکا شکست خورد

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 09-04-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

رقابت‌های بسکتبال قهرمانی جهان – ترکیه

آسمان‌خراش‌های ایران دوم آسیا، نوزدهم جهان

تیم ملی بسکتبال ایران عنوان نوزدهم رقابت‌های جهانی بسکتبال را به دست آورد.

به گزارش شبکه ایران، مرحله‌ گروهی شانزدهمین دوره بسکتبال جهان روز پنج‌شنبه با صعود شانزده تیم به مرحله بالاتر به پایان رسید و طی آن تیم ایران با کسب یک پیروزی و 4 شکست درگروه خود پنجم شد و از صعود به مرحله بعدی بازماند.

بدین ترتیب براساس امتیاز تیم‌های حذف شده، پس از شانزده تیم نهایی که به مرحله بعد صعود کرد‌ه‌اند تیم ایران پایین‌تر از تیم‌های آلمان و پورتوریکو در مکان نوزدهم این رقابت‌ها قرار گرفت.

هم‌چنین تیم کشورمان در این رقابت‌ها دومین تیم آسیایی در رده‌بندی محسوب می‌شود. تیم چین با صعود به جام شانزده تیم برتر نخستین تیم آسیایی است. تیم‌های لبنان و اردن نیز پایین‌تر از ایران در جدول رده‌بندی قرار گرفتند.
اعضای تیم ملی بسکتبال ایران طی‌روز‌های آینده ترکیه را به مقصد ایران ترک خواهند کرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-12-2014
افسون 13 آواتار ها
افسون 13 افسون 13 آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 3,026

3,197 سپاس در 1,890 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض جدایی لبرون جیمز از میامی

جدایی لبرون جیمز از میامی

USA today به طور رسمی از عقد قرارداد چهارساله "لبرون جیمز" با تیم سابقش کلیولند خبر داد . این سایت در گزارش خود نوشته‌ است : در یک تصمیم دراماتیک که روز گذشته اعلام شد باشگاه کلیولند بهترین بازیکن آزاد این فصل از لیگ NBA را جذب کرد . لبرون جیمز ستاره بی چون و چرای بسکتبال آمریکا با یک قرارداد چهارساله راهی این تیم شده است . این خبر را یکی از هم‌ تیمی های لبرون جیمز تأیید کرده‌است .

جیمز بالاترین مبلغی که این باشگاه می تواند به یک بازیکن پرداخت کند یعنی 88 میلیون دلار برای چهار سال را دریافت خواهد کرد . طبق گفته فردی از باشگاه کلیولند که نخواسته نامی از او برده شود لبرون جیمز فصل آینده نزدیک به 21 میلیون دلار دستمزد خواهد داشت که هر سال مبلغی نزدیک بر 930 هزار دلار به این مبلغ اضافه خواهد شد .

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش