بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-07-2011
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

خانم ROJINAjoON سپاس بابت فعالیتتون خسته نباشید
سپاسگزار میشویم دقت بیشتری روی نوشته های ارسالی داشته باشید
از نظر فونت عکس رنگ قالب سهولت خوانایی و تمام موارد
برای مثال دقت کنید که روی عکسها یا نوشته ها لینک سایتهای دیگر وجود نداشته باشه
بر روی این نوشته ی شما کلی لینک وجود داشت
به سادگی با انتخاب متن نوشته و بعد کلیک کردن بر روی
میتونین لینک ها رو حذف کنید .
سپاس .

کاربران زیر از دانه کولانه به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-08-2011
kiana آواتار ها
kiana kiana آنلاین نیست.
کاربر بسیار فعال

سپاسها: : 843

1,438 سپاس در 268 نوشته ایشان در یکماه اخیر

لطف فرمودن ایشون با عذر خواهیشون .اصولا من شرمنده اخلاق و رفتار ورزشکاری این بازیکن پرتوانمون شدم.با این عذر خواهیم که دیگه همه را خجالت زده فرمودن.......افرین بر شما اقای رضایی......
از خودم میپرسم : ارزش قلب من از شیشه ی یک پنجره هم کمتر بود ؟

قدیمی 11-10-2011
ترنم آواتار ها
ترنم ترنم آنلاین نیست.
ناظر و مدیر تالارهای آزاد

سپاسها: : 7,641

11,675 سپاس در 3,736 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ساختار جدید باشگاه پرسپولیس اعلام شد
مهر: در جلسه شورای مدیران باشگاه پرسپولیس مصوب شد تا هرگونه اظهارنظر و مصاحبه در زمینه فنی و فوتبال از سوی علی پروین که مسئولیت مدیر راهبری تیم را دارد، انجام شود.

جلسه شورای مدیران باشگاه پرسپولیس عصر امروز چهارشنبه با حضور مدیرعامل، قائم مقام، مدیران باشگاه، سرمربی و سرپرست تیم تشکیل شد. در این جلسه مقرر شد علی پروین به عنوان مدیر فنی و راهبری تیم، تمامی اظهارنظرها و مصاحبه‌های فنی و فوتبالی را انجام دهد.

همچنین مسئولیت اجرایی ساختار باشگاه و امور اجرایی برعهده قائم مقام بوده و سیاست‌های کلی در امور اقتصادی، فرهنگی و روزنامه پرسپولیس راسا از سوی مدیرعامل باشگاه پیگیری خواهد شد.

در پایان از آقای حمید استیلی و وحید هاشمیان که از سوی کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال به عنوان مربی و بازیکن اخلاق انتخاب شده‌اند، تقدیر شد.

در جلسه عصر امروز چهارشنبه مدیران باشگاه پرسپولیس همچنین ساختار جدید این باشگاه از سوی مدیرعامل اعلام شد. پس از بررسی 45 روزه و براساس مطالعه ساختار باشگاه‌های موفق دنیا و استفاده از نظرات کارشناسان متخصص در امر فوتبال، ساختار جدید باشگاه پرسپولیس، تصویب شد.

در این جلسه ساختار جدید به تصویب شورای مدیران رسید و از سوی مدیر عامل جهت اجرا، ابلاغ شد. این ساختار از روز شنبه 21 آبان اجرایی می شود.
.
.
کاربران زیر از ترنم به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 01-30-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تمرین پرسپولیس تعطیل شد

تمرین پرسپولیس تعطیل شد
کریمی وعده مصاحبه بعد از دربی را داد
خبرگزاری فارس: کاپیتان پرسپولیس وعده داد بعد از دیدار با استقلال با رسانه‌ها گفت و گو کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی کریمی در پایان بازی با ذوب آهن که با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید به خبرنگاران وعده داد که بعد از بازی با استقلال مصاحبه کند.
همچنین کادر فنی پرسپولیس تمرین فردای این تیم را تعطیل اعلام کرد.

قدیمی 01-30-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض منصوری: برای بازی مقابل پرسپولیس انگیزه داشتم

منصوری: برای بازی مقابل پرسپولیس انگیزه داشتم
خبرگزاری فارس: بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: برای بازی مقابل پرسپولیس انگیزه داشتم اما مصدوم شدم.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد منصوری پس از تساوی بدون گل برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی چنگی به دل نزد. برای پرسپولیس و دنیزلی آرزوی موفقیت می‌کنم خودم هم انگیزه بازی مقابل تیم سابقم را داشتم که مصدوم شدم.
وی ادامه داد: از حضورم در ذوب آهن راضی هستم و هدفم در این تیم حضور در ترکیب ثابت تیم است البته کار سختی دارم. به خصوص اگر این مصدومیت‌ها و بدشانسی‌ها من را رها کند.

قدیمی 01-30-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض رضایی: هدفمان سه امتیاز بود/ به خاطر دربی مراعات نکردیم

کدام موقعیت خوب گلزنی را از دست دادم؟
رضایی: هدفمان سه امتیاز بود/ به خاطر دربی مراعات نکردیم
خبرگزاری فارس: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هدف ما در دیدار مقابل ذوب آهن گرفتن سه امتیاز بود و به خاطر دربی مدارا نکردیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامرضا رضایی پس از تساوی بدون گل برابر ذوب آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای گرفتن هر سه امتیاز به میدان آمده بودیم و نمی‌خواستیم به خاطر دربی مدارا کنیم.
وی در مورد از دست دادن موقعیت‌های گلزنی گفت: کدام موقعیت ۱۰۰ درصد گلزنی نصیب من شد؟ سه بار حرکت کردم که نتوانستم گل بزنم. مساوی برابر ذوب آهن نتیجه خوبی نبود.
مهاجم پرسپولیس در مورد تعویضش در نیمه دوم گفت: این نظر کادر فنی بود و من هر وقت در میدان باشم تمام تلاشم را برای موفقیت تیم انجام می‌دهم.

قدیمی 01-30-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض نسخه چاپيارسال به دوستان پرسپولیس هر چه زد به در بسته خورد

پرسپولیس هر چه زد به در بسته خورد
کاظمیان: مدافع ذوب آهن توپ را با دست زد
خبرگزاری فارس: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدافع تیم ذوب آهن در داخل موحطه جریمه با دست توپ را زد اما داور خطایی نگرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، جواد کاظمیان پس از تساوی بدون گل برابر ذوب آهن اظهار داشت: ما هرچه زدیم به در بسته خورد و ذوب آهن لایه‌های دفاعی زیادی داشت. با این حال مدافع ذوب آهن توپ را با دست زد و آن صحنه می‌توانست پنالتی باشد.
وی در مورد حضور یک نیمه‌ای خود در بازی گفت: این نظر سرمربی تیم بود.
جواد کاظمیان در مورد فریاد کریمی بر سر او گفت: کریمی سر من فریاد نزد. به هر حال موقعیت گل گاهی اوقات خراب می‌شود.

قدیمی 01-30-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض ابراهیم‌زاده: تمام مسیرهای خطرناک را مقابل پرسپولیس بستیم

باخبر شدیم ذوب‌آهن وارد بورس شده است
ابراهیم‌زاده: تمام مسیرهای خطرناک را مقابل پرسپولیس بستیم
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: تمام مسیرهای خطرناک پرسپولیس را بستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، منصور ابراهیم‌زاده پس از تساوی بدون گل برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایطی که ما و پرسپولیس داشتیم بازی سختی بود به خصوص اینکه پرسپولیس همیشه در ورزشگاه آزادی خوب بازی می‌کند و حریفانشان را با اختلاف گل زیاد شکست می‌داد اما امروز تمام مسیرهای خطرناک پرسپولیس را بستیم و به جز دقایق آخر که علی کریمی خیلی خوب بازی کرد تیم ما منظم کار کرد.
وی ادامه داد: امروز با خبر شدیم کارخانه ذوب‌آهن وارد بورس شده است و این خبر خوبی بود که به ما رسید و نویدبخش روزهای خوش در آینده است.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد نیمکت‌نشینی شهاب گردان گفت: ما دو سه دروازه‌بان خوب داریم محمدباقر صادقی هم در سه بازی گلی نخورده است و به همین دلیل از او استفاده کردیم ضمن اینکه شهاب گردان نیز مصدومیتی جزیی داشت.
ابراهیم‌زاده در مورد دیدار با استقلال گفت: استقلال بازیکنان بسیار خوبی دارد و حتی اگر برخی از آنان نباشد باز هم مشکلی ندارند زیرا نفرات جایگزین خوبی دارند ضمن اینکه ذوب‌آهن همیشه بیرون از خانه فوتبال را بهتر بازی کرده است مسابقه ما با این تیم در پلی آف آسیایی نیز جایگاه خودش را دارد.
وی در مورد شیوه بازی تیم ذوب‌آهن گفت: امروز به دلیل حساسیت بازی شرایط سخت‌تر بود و ما تلاش می‌کردیم از جناح چپ خودمان بیشتر نفوذ کنیم و توپ‌ها را به کاسترو می‌رساندیم اما فشردگی و حساسیت بازی روی این شیوه بازی ما تأثیر می‌گذاشت.

قدیمی 02-05-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض علی کریمی به بازی با فجرسپاسی می‌رسد

چشمه‌سری در گفت‌وگو با فارس:
علی کریمی به بازی با فجرسپاسی می‌رسد
خبرگزاری فارس: پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کریمی به بازی مقابل فجرسپاسی می‌رسد اما محمد غایب است.

به گزارش خبرگزاری فارس، دکتر وجیه‌‌الله چشمه‌سری در خصوص آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس گفت: با توجه به تمریناتی که برای کریمی در نظر گرفتیم، او احساس درد نداشت و اگر شرایط همین‌گونه باشد این بازیکن برابر فجر سپاسی به میدان خواهد رفت.

وی درباره شرایط علیرضا محمد عنوان کرد: محمد فعلا نیاز به فیزیوتراپی و درمان دارد و در بازی با فجر غایب است.

پرسپولیس روز سه شنبه هفته جاری در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان فجرسپاسی شیراز خواهد بود.

قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض انصاری‌فرد: برای کمک به رویانیان اعلام آمادگی کردم

در گفت‌وگو با فارس
انصاری‌فرد: برای کمک به رویانیان اعلام آمادگی کردم
خبرگزاری فارس: مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: در صحبتی که با رویانیان انجام دادم برای همکاری با او اعلام آمادگی کردم.

عباس انصاری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد پیشنهاد رویانیان برای همکاری با این باشگاه اظهار داشت: یکی دو بار با رویانیان در خصوص این مسئله صحبت و آمادگی‌ام را برای کمک به پرسپولیس اعلام کردم. قرار است در جلسه‌ای درباره مسائل مختلف با یکدیگر گفت‌وگو کنیم.
وی افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است و خوشحال شدم در دربی توانست دل هواداران را شاد کند. در خصوص همکاری‌ام هم باید دید در آینده چه اتفاقی می‌افتد، با این حال از حسن نیت رویانیان تشکر می‌کنم.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)