بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ديدار دوستانه تيم ملي فوتسال بانوان با روسيه

تيم فوتسال بانوان ايران روزهاي 18 و 19 آبان ماه دو ديدار تدارکاتي با تيم ملي روسيه برگزار مي‌کند.

تيم ملي فوتسال بانوان روسيه هفدهم آبان براي برگزاري دو ديدار تدارکاتي با تيم ملي فوتسال ايران وارد تهران مي شود.
طبق برنامه تنظيم شده ، ديدار دوستانه دو تيم فوتسال بانوان ايران و روسيه ساعت 17 روزهاي هيجدهم و نوزدهم آبان ماه يرپا خواهد شد .

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/2

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

شمس خواستار ديدار دوستانه با روماني و پاراگوئه شد

سرمربي تيم ملي فوتسال خواستار انجام بازي‌هاي دوستانه با تيم‌هاي روماني و پاراگوئه تا پيش از آغاز جام‌جهاني 2012 شد.

تيم ملي فوتسال ايران شب گذشته با نتيجه 5 بر 3 مغلوب پاراگوئه شد تا با کسب عنوان چهارمي به کار خود در رقابت‌هاي گرندپريکس برزيل پايان دهد.
شاگردان حسين شمس خود را براي شرکت در جام ملت‌هاي 2011 آسيا و جام‌جهاني 2012 آماده مي‌کنند.
بر اين‌ اساس سرمربي تيم ملي از رئيس کميته فوتسال خواست در زمان باقي‌مانده تا جام‌جهاني، زمينه حضور دو تيم پاراگوئه و روماني را در ايران فراهم کند.

شمس پيش از ديدار پاياني تيمش در گرندپريکس نيز پاراگوئه قدرت جديد فوتسال دنيا دانسته بود.
به همين دليل او در نظر دارد شاگردانش تا پيش از جام‌جهاني يک بار ديگر برابر اين تيم و همچنين روماني که در گرندپريکس برزيل عملکرد خوبي داشت،‌ قرار گيرند.
تيم ايران در جام‌جهاني قبلي که در سال 2008 در برزيل برگزار شد با درخشش بي‌نظيري که داشت به عنوان پنجمي جهان دست پيدا کرد و بعد از آن در رده چهارم رنکينگ فيفا قرار گرفت.

89/8/2
قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

شمسايي: تيم ملي ارث پدري من نيست؛ بايد منيت‌ها را كنار بگذاريم

وحيد شمسايي گفت: تيم ملي فوتسال ارث پدري من نيست اما بايد منيت‌ها را کنار بگذاريم و يک تيم واحد باشيم.

وحيد شمسايي کاپيتان پيشين تيم ملي اظهار داشت: نمي‌خواهم کسي را زير سوال ببرم، به همه خسته‌نباشيد مي‌گويم؛ ولي احساس مي‌کنم تيم ملي در برزيل بزرگتر نداشت. يک زماني بابک معصومي و محمدرضا حيدريان در اين تيم بودند و بعد دست به دست چرخيد و در جام ملت‌هاي آسيا محمد هاشم‌زاده اين مسئوليت را به عهده داشت و به تيم صلابت مي‌داد. امروز گرچه بازيکنان بزرگي مثل محمد کشاورز، محمد طاهري، مصطفي نظري و جواد اصغري‌مقدم در تيم ملي حضور دارند؛ اما همه شرايط سني‌شان نزديک به هم است، در حالي که تيم ملي به بزرگتر احتياج دارد.
وي در مورد بازي‌هاي تيم ملي فوتسال در گرندپريکس برزيل و کسب مقام چهارمي تصريح کرد: سه ديدار را به صورت کامل از طريق اينترنت تماشا کردم. بازي با اسپانيا گل بازي‌هاي گرندپريکس بود. در نيمه اول مصاف با پاراگوئه ما برتر بوديم؛ اما در نيمه دوم تيم مقابل بهتر کار کرد. اين يک بازي پاياپاي بود.
شمسايي ادامه داد: مسابقه با آرژانتين را هم تماشا کردم. آنها کاملا اسير تيم ايران شدند، دفاعي کار کردند و در آخر هم کم آوردند.

آقاي گل سال‌هاي گذشته ليگ برتر و جام‌ ملت‌هاي آسيا شرکت در اين تورنمنت را يک محک بسيار خوب براي تيم ملي عنوان کرد گفت: دو سال تا جام‌جهاني فرصت داريم، در اين مدت همه بايد بدون حاشيه دست به دست هم داده و مشکلات را برطرف کنيم. همه از يک خانواده هستيم و بايد نقاط ضعف و قوت‌مان را پيدا کنيم تا با بردها، مردم را خوشحال کنيم. تيم ملي ارث پدري من نيست که بخواهم هميشه در آن حضور داشته باشم؛ اما هرگاه کمکي از دستم برآيد دريغ نخواهم کرد. بايد منيت‌ها را کنار بگذاريم و يک تيم واحد باشيم که برابر همه حريفان‌مان تبديل به يک تيم مهارناشدني شويم.

89/8/3

قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

برنامه هفته يازدهم ليگ برتر فوتسال

برنامه و زمان هفته يازدهم ليگ برتر فوتسال اعلام شد.

برنامه مسابقات به شرح زير است:
پنجشنبه: 6 آبان - هفته يازدهم-ساعت 15
فيروزصفه اصفهان-لبنيات ارژن شيراز-پيروزي-اصفهان
پرسپوليس تهران-علم و ادب مشهد-خورشيد-شيخ بهايي
تربيت بدني قم-استراحت
راه ساري-صنايع گيتي پسند-سيد رسول حسيني-ساري-ساعت 17:30
آرش بتن قزوين-دبيري تبريز-شهيد بابايي-قزوين
جمعه: 7 آبان -ساعت 15
گسترش فولاد تبريز-شهيد منصوري قرچک-شهيد پور شريفي-تبريز
فولاد ماهان سپاهان-شرکت ملي حفاري ايران-پيروزي-اصفهان

89/8/3

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

دروازه‌بان تيم ملي فوتسال: شوكه هستم اما به تصميم كادرفني احترام مي‌گذارم

دروازه‌بان تيم ملي فوتسال با بيان اينکه از دعوت نشدن به اردو شوکه است گفت: به تصميم مربيان احترام مي‌گذارم.

مصطفي نظري درباره اتفاقات رخ داده بعد از بازي با اسپانيا در جام گرندپريکس و شايعات مطرح شده عنوان کرد: وقتي چنين صحبت هايي مطرح شد من ايران نبودم و در شرايط بازي بودم و نمي دانستم در تهران چه خبر هست و چه چيزهايي گفته مي شود.
وي افزود: آقاي شمس از عملکرد فني من مقابل اسپانيا ناراحت بود و بعد از همين بازي من را خط زد. از اين جريان شوکه شدم. سال هاي خوبي در تيم ملي سپري کردم و عملکرد خوبي هم داشتم. اکنون که کادرفني صلاح دانسته در تيم ملي نباشم به اين تصميم احترام مي گذارم و در تيم باشگاهي خود تلاش مي کنم دوباره به تيم ملي دعوت شوم.

اين دروازه بان در مورد اينکه گفته مي شود سر بازيکنان تيم ملي داد زده است، گفت: به عنوان دروازه بان بايد با بازيکنان صحبت کنم. گاهي بازيکنان در جاهايي اشتباه مي کنند و من بايد اين موارد را گوشزد کنم. اگر حرفي زدم قصد تخريب نداشتم و فقط هدفم راهنمايي و کمک به تيم بود. بعد از چند سال به اردو دعوت نشده ام اما هر موقع بودم سعي کردم مردم را خوشحال کنم. در اين مدت هم افتخاراتي کسب کردم.
نظري در ارتباط با مسابقات گرندپريکس در برزيل اظهار داشت: مسابقات در حد فوق العاده اي برگزار شد. اين رقابت ها چيزي از مسابقات جهاني کم نداشت.
وي در مورد شکست مقابل پاراگوئه گفت: داور در نتيجه اين ديدار تاثيرگذار بود. به لحاظ فني برتر بوديم. چون اسب خود را براي قهرماني در اين مسابقات زين کرده بوديم وقتي مقابل اسپانيا باختيم براي بازي با پاراگوئه ديگر انگيزه لازم را نداشتيم و اين مسابقه را هم واگذار کرديم.

89/8/6
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش