بازگشت   پی سی سیتی > موبایل Mobiles > بخش عمومی موبایل

بخش عمومی موبایل این بخش شامل اخبار گوناگون در مورد موبایل و شبکه ها ی آن و سایر موارد مربوط به موبایل میباشد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-25-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ابزارهایی برای کنترل آندروید در رایانه و دسترسی به فایلهای سیستمی گوشی access to system file in android

از دیروز بعد از ارسال مطلب گراواتار تصمیم گرفتم گوشی یکی از آشنایان که پیش من بود را به نسخه جدید آندروید که همان ۲.۳.۳ باشد به روز رسانی کنم. همان گونه که چند روز پیش خبرش را منتشر کردیم سونی اریکسون ویرایش آندروید ۲.۳.۳ را برای گوشی های Xperia x10 ها و X8 منتشر کرده. اما از آنجایی که گوشی ما متعلق به آن چند کشوری که فعلا این بروز رسانی را دریافت می کنند نبود، تصمیم به تغییر فایل build.prop گوشی Xperia X10 mini pro در اختیارمان کردیم که چشمتان روز بد نبیند! اشتباهی فایل build.prop گوشی اکسپریا مینی پرو خود را با فایل build.prop اکسپریا x10 عوض کردم!!!!

تمام دیروز و امروز تا افطار مشغول امتحان کردن روش هایی برای برگرداندن فایل اصلی به گوشی بودم که جواب نمی داد. گوشی خاموش می شد و به سختی روشن می شد. وقتی هم که بالا می آمد همه چیز بزرگ بزرگ بود! وقتی از برنامه روت اکسپلورر استفاده می کردم به دلیل این که نمی تونستم Read only را تغییر بدم فایل اصلی جایگزین فایل اشتباه نمی شد و هزار بد بختی دیگه!
اما این خراب کاری یه خوبی داشت که با ابزار های جالب و مختلفی آشنا شدم که سعی می کنم به مرور اونا رو معرفی کنم. اما برنامه ای که به من کمک کرد تا گوشی رو به حال و روز اولش برگردونم چیزی نبود جز برنامه Android Commander می توانید این برنامه را از اینجا دانلود کنید.

این برنامه یک اکسپلورر کامل بر روی رایانه شما است که با وسیله این برنامه می توانید به تمامی فایل های سیستمی گوشی خود دسترسی پیدا کنید و به مرور آن ها بپردازید.

برای نصب این برنامه باید SDK آندروید رو بر روی سیستم خودتون نصب کنید. برای نصب SDK هم باید جاوا رو روی سیستمتون نصب کنید.

دانلود Android SDK برای سیستم عامل شما
دانلود جاوا (هم فایل jre و هم فایل jdk رو دانلود کنید)
پس از نصب SDK گزینه Android SDK Platform-Tools را تیک بزنید و باقی گزینه ها را Reject کنید.

سپس برنامه Android Commander را نصب و اجرا کنید. برنامه از شما درخواست می کند که مسیر فایل adb در SDK را به آن نشان دهید که به عنوان مثال مسیر برای من به شکل زیر است:

C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\platform-tools
حال به سادگی به فایل های سیستمی گوشی خد دسترسی پیدا می کنید.

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 05-25-2013 در ساعت 05:52 PM
2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

برچسب ها
android, root, اندروید, دسترسی به فایلهای سیستمی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش