بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا

ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا در این تالار به بحث و بررسی ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-28-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض لحظه ای که گواردیولا گفت: خداحافظ بارسا! / عکس

این لحظاتی ست که گواردیولا به هواداران بارسا گفت دیگر در این تیم نمی ماند.

پپ گواردیولا بعد از اینکه دو جام را در کمتر از یک هفته از دست داد ، بی آنکه بگوید ال کلاسیکو را به صورت متوالی برده است ، رو به روی خبرنگاران ایستاد گفت:« بهترین کار این است که بروم و استراحت کنم. » این تصاویر را سایت «دیاریو دنوارا » از لحظه خداحافظی پپ منتشر کرده است.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
2 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-06-2012
hossein آواتار ها
hossein hossein آنلاین نیست.
مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 7,693

7,279 سپاس در 3,383 نوشته ایشان در یکماه اخیر
hossein به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض صحبت های گواردیولا در خداحافظی با هواداران

در جریان مراسم خداحافظی پپ گواردیولا در نیوکمپ بود که او میکروفن را در دست گرفت. پپ درمرکز میدان ایستاده بود و صحبتهایش را این طور آغاز کرد.:« من هم به اندازه شما خوش شانس بودم ولی اندکی نزدیک تر به این بازیکنان فوق العاده، نسبت به شما بودم. نمی دانیم که چه لطف و محبتی را به همراه دارم.»

پپ ادامه داد:« از همه شما متشکرم. از فاصله خیلی نزدیکی احساس شما را درک کردم. بدانید که دلم برایتان خیلی تنگ می شود.کسی که بیش از بقیه چیزی را از دست می دهد، من هستم. ولی تیم را بهترین شرایط در دستان شما می گذارم. امیدوارم که عمر این بارسونا طولانی باشد. آرزوی موفقیت می کنم و به زودی همدیگر را خواهیم دید. شما هیچ وقت من را از دست نخواهید داد.»
پپ گواردیولا بعد از برد ۰-۴ مقابل اسپانیول در کنفرانس خبری گفت:« زمانی که می بینی که ورزشگاه تا ردیف آخر پر است، تنها کاری که می توانی بکنی، این است که مملو از رضایت و شادی باشی. من واقعا راضی و خوشحالم و به خاطر محبت هایی که در طول این مدت داشتید از شما تشکر می کنم.»
گواردیولا همچنین به تمجید از شاگردانش پرداخت و گفت:« من همیشه به این بازیکنان نزدیک خواهم بود. در طول این ۴ سال و از ابتدا تا انتها هم همین طور بوده.اصلا آسان نیست که تیمی این چنینی را رها کنی. همه به من کمک کردند تا مربی بهتری باشم. مسی هم به من کمک کرد تا مبدل به مربی بهتری شوم. من عشق و علاقه زیادی را دریافت کردم.این بازیکنان می دانند که من آنها را خیلی دوست دارم.»
گواردیولا درمورددرخشش مسی دردیدار شنبه شب و جشن گرفتن گل چهارم بازی با پپ گفت:«به خاطر این جزئیات بسیار خوشحالم.خوشحالم که عضوی از این باشگاه بوده ام. مسی خیلی حرف نمی زند. تنها کاری که انجام می دهد، گل می زند، از او متشکرم.»

گذشته و آینده آنچنان سخت از دو طرف فشار وارد میكنند

كه دیگر جایی برای حال باقی نمی ماند...
2 کاربر زیر از hossein سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 06-02-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض گواردیولا: دیگر از بازی های بارسا لذت نمی بردم

پپ گواردیولا، سرمربی سابق بارسا، در مورد دلیل جدایی اش از این باشگاه اعلام کرد دیگر از حضور روی نیمکت کاتالان ها لذت نمی برد.

این مربی 41 ساله که در سال 2008 هدایت بارسا را برعهده گرفت، در طول 4 فصل 14 جام مختلف به دست آورد و بارسا را به بهترین تیم دنیا تبدیل کرد.
اما دو ماه قبل به طور رسمی جدایی اش از آبی و اناری ها در پایان فصل را اعلام کرد و تاکید کرد قصد دارد برای یک سال از دنیای مربیگری دور باشد.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من از بازی های بارسا در لالیگا و چمپیونزلیگ لذت نمی بردم. کار کردن خیلی سخت شده بود. مربی بارسا بودن به انرژی زیادی نیاز دارد. بعد از این زمان طولانی، باید کمی از کار فاصله بگیرید."
این مربی اسپانیایی همچنین فاش کرد که سال آینده در منهتن نیویورک ساکن خواهد بود و البته احتمال بازگشتش به نوکمپ را رد نکرد.
" هنوز در مورد چیزی تصمیم نگرفتم، باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. شاید به بارسا برگردم و شاید هم نه. اما همیشه بارسا در قلب من خواهد بود و همیشه در نزدیک این باشگاه خواهم ماند."

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
2 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 01-14-2013
hossein آواتار ها
hossein hossein آنلاین نیست.
مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 7,693

7,279 سپاس در 3,383 نوشته ایشان در یکماه اخیر
hossein به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض آشنایی با همسر لیونل مسی

به گزارش پایگاه تکناز به نقل از سایت گل، چند روز قبل لیونل مسی، ستاره بارسا، اعلام کرد علاقه زیادی به پدر شدن دارد. همین مسئله موجب شد تا رسانه ها توجه بیشتری به زندگی خصوصی این ستاره کم حاشیه بیندازند.
مسی در همه سال هایی که به عنوان یکی از بهترین بازیکنان دنیا شناخته می شود، تنها با آنتونلا روکوسو، نامزد قدیمی اش دیده شده و به نظر می رسد آنها به زودی با هم ازدواج خواهند کرد.
آنتولا که همراه خانواده اش در بارسلونا زندگی می کند، مانند مسی اهل روساریو و دانشجوی رشته تغذیه است.

گذشته و آینده آنچنان سخت از دو طرف فشار وارد میكنند

كه دیگر جایی برای حال باقی نمی ماند...
2 کاربر زیر از hossein سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 02-16-2013
hani77 آواتار ها
hani77 hani77 آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 295

131 سپاس در 45 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بازی رفت
آث میلان – بارسلونا ( مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل 2012-2013 )
چهارشنبه ، دوم اسفند ، 23:15
ورزشگاه سن سیروی میلان
.
بازی برگشت
* سه شنبه – 12 مارس (22 اسفند)
بارسلونای اسپانیا – میلان ایتالیا، ساعت 23:15، ورزشگاه نیوکمپ بارسلونا
.
5 بازی آخر دو تیم مقابل هم
بارسلونا 3 – میلان 1
میلان 0 – بارسلونا 0
میلان 2 – بارسلونا 3
بارسلونا 2 – میلان 2
بارسلونا 3 – میلان 2
.
اظهار نظر مسئولان و مربیان تیم‌ها پس از قرعه‌کشی:
.
* اومبرتو گاندینی، مدیرورزشی میلان درباره بارسلونا: ” فصل پیش ما دو بار با آنها روبرو شدیم (یک بار در مرحله گروهی و بار دیگر در مرحله یک چهارم نهایی). خوشبختانه امسال شانس آوردیم و فقط یک بار با آنها روبرو می‌شویم. دیگر به بازی در کاتالونیا عادت کرده‌ایم. با تیتو ویلانووا و خانواده او بسیار نزدیک هستیم و برای او آرزوی سلامتی داریم. امیدوارم در سن سیرو او را روی نیمکت بارسلونا ببینیم. در حال پیشرفت هستیم و من مطمئنم که تا ماه فوریه به این روند ادامه می‌دهیم. بارسلونا شاید این فصل در مرحله گروهی بیشتر از همیشه مشکل داشت اما هنوز هم یک تیم بی عیب و نقص است. بگذارید امیدوار باشیم که این بار می توانیم شکست‌شان دهیم و صعود کنیم. بارسلونا سخت‌ترین مانعی بود که می‌توانستیم به آن برخورد کنیم و اگر بتوانیم از پس این تیم برآییم تا فینال می‌رویم.”
* کارلس پویول، کاپیتان بارسلونا درباره میلان: ” خیلی از این قرعه راضی‌ام اما نه به این خاطر که فکر می‌کنم بازی آسانی است و برعکس این موضوع فکر می‌کنم. خوشحالم، چون حریف‌مان تیمی است که من همیشه دوستش داشته‌ام و از بازی در آنجا لذت می برم. استادیوم میلان فوق العاده است و من مطمئنم که این بازی یک بازی حذفی استثنایی می‌شود. فصل گذشته ما لیگ قهرمانان و لالیگا را عملا در یک هفته از دست دادیم. این فصل اما کارمان را خوب شروع کرده‌ایم و امیدواریم در سال 2013 هم به همین روند ادامه دهیم.”

ویرایش توسط ترنم : 02-16-2013 در ساعت 03:46 PM دلیل: حذف لینک
کاربران زیر از hani77 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش