بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام ملتها

جام ملتها مسائل مربوط به جام ملتهای قاره ها

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 06-18-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

سپاسها: : 0

299 سپاس در 262 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ستايش سرمربي فرانسه از عملكرد شاگردانش درديدار فاجعه بار با ايتاليا
یوفا: ريمون دومينك سرمربي تيم ملي فوتبال فرانسه به رغم شكست دو بر صفر تيم ده نفره‌اش از ايتاليا و خروج زودهنگام از مسابقات يورو ‪۲۰۰۸‬ ، نحوه واكنش شاگردانش را نسبت به بروز فاجعه‌هايي براي آنان در اين ديدار ستود.

به گزارش یوفا: هرچند كه فرانسه تنها يك گل در مسابقات يورو ‪ ۲۰۰۸‬زده و تنها يك امتياز كسب كرده است ولي دومينك ‪۵۶‬ ساله معتقد است كه تيمش از استحكام كافي براي رفتن براي ميدان نبرد جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬برخوردار است .

وي بيش از همه بدشانسي را دليل شكست تيمش از ايتاليا مي‌داند نتيجه اي كه ممكن است به رغم قرارداد وي با فرانسه تا سال ‪ ، ۲۰۱۰‬موضع وي را تضعيف كند.

دومينيك با حضور ستيزه جويانه‌اش در كنفرانس مطبوعاتي بعداز بازي گفت : بله من متاسفم ولي از آنچه كه بازيكنانم در ميدان به نمايش گذاشتند به خود مي‌بالم .

وي افزود : ما ظرف همان ده دقيقه اول يك نفر ( فرانك ريبري را به دليل مصدوميت ) از دست داديم و سپس يك پنالتي بر ضد ما گرفته شد و يك بازيكن ( اريك ابيدال ) نيز كارت قرمز دريافت كرد .

دومينك گفت : اين خود يك نقطه عطف بود . بعيد است كه در يك بازي اين همه فاجعه رخ دهد .

وي اظهار داشت : من به تيم خود گفتم از اينكه مربي آنان هستم به خود مي‌بالم .

سرمربي فرانسه اظهار داشت : وي از اينكه مشخص نساخته است مسابقات يورو ‪ ۲۰۰۸‬ابزاري براي توسعه تيم خود در فرآيند صعود به جام جهاني بعدي است ، مرتكب يك اشتباه شده است .

وي افزود : من بايد شش ماه قبل مي‌گفتم كه اين رقابتها براي آماده سازي نسل جديدي براي حضور در جام جهاني بعدي مفيد خواهد بود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)