بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-06-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض «شيث» ۵ ميليون تومان جريمه شد ، ۲ بازى ديگر محروم

تهران IranSport.Net - مدافع ناراضى پرسپوليس از سوى كميته انضباطى اين باشگاه جريمه شد.«شيث رضايى» به خاطر حاشيه ها و اتفاقات روزهاى اخير مبلغ ۵ ميليون تومان جريمه شد ضمن آنكه ۲ بازى آينده اين تيم را نيز از دست داد. جلسه كميته انضباطى باشگاه در مورد بازيكن خاطى و ناراضى سرخپوشان ديروز در دفتر باشگاه پرسپوليس برگزار شد و نتيجه آن، حكم سنگين براى شيث رضايى بود كه بازيهاى اخير پرسپوليس را به دليل تنبيه انضباطى سرمربى تيم از دست داده بود.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-06-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض بليت ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و شيرين فراز صبح روز پنجشنبه فروخته مي‌شود

تهران IranSport.Net - هيات فوتبال استان كرمانشاه اعلام كرد بليت مسابقه تيم‌هاي شيرين فراز كرمانشاه و پرسپوليس تهران از ساعت ‪ ۸‬صبح پنجشنبه به فروش مي‌رسد.

بهاي بليت اين بازي ‪ ۱۰‬هزار ريال است كه در ورزشگاه آزادي كرمانشاه به فروش خواهد رسيد.

ديدار تيمهاي پرسپوليس تهران و شيرين فراز كرمانشاه از هفته سيزدهم مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران ساعت ‪ ۱۵‬روز پنجشنبه هفته جاري در ورزشگاه آزادي كرمانشاه برگزار مي‌شود.

اعضاي تيم فوتبال شيرين فراز كرمانشاه براي برگزاري اردوي خود تا پيش از پيكار حساس با پرسپوليس تهران روز يكشنبه وارد كرمانشاه شدند.

تيم فوتبال شيرين فراز از بعد از ظهر امروز تمرينات خود را زير نظر " محمود فكري " مربي موقت اين تيم آغاز خواهد كرد.

مدير عامل باشگاه فرهنگي، ورزشي شيرين فراز كرمانشاه "ميودراگ يسيچ " سرمربي صربستاني اين تيم و دستيارانش را چند روز پيش از كار بركنار كرد.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-06-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض رودباريان: با اين وضعيت پيراهن تيم ملى را از دست مى دهم

هران IranSport.Net - دروازه بان ملى پوش پرسپوليس گفت: در صورت تداوم نيمكت نشينى ام پيراهن تيم ملى را از دست خواهم داد. وى كه ۲ بازى متوالى تيمش را از روى نيمكت نظاره گر شد ادامه داد: به نظر كادر فنى احترام مى گذارم اما از وضعيتى كه در تيم دارم اصلاً راضى نيستم. البته منكر اين نمى شوم كه در چند بازى كه به ميدان رفتم گل هاى بدى خوردم. رودباريان خاطر نشان ساخت: وضعيتم نسبت به يكى دو هفته گذشته خيلى بهتر شده و در صورت اعتماد مربيان سعى مى كنم بهترين عملكرد را داشته باشم. او در خاتمه در خصوص عملكرد واعظى نيز گفت: مهدى دروازه بان بسيار خوش فكر و باهوشى است. او با عملكرد خوبش در اين فصل نشان داده كه انگيزه بسيار زيادى براى پوشيدن پيراهن تيم ملى دارد.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-06-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض قطبى: هنوز در مورد « شيث » تصميم نگرفته ام

تهران IranSport.Net - سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با وجود اعلام راى كميته انضباطى باشگاه، تاكنون تصميمى درباره بازگشت شيث رضايى به تركيب نگرفته ام. «افشين قطبى» در پايان تمرين ديروز درباره ديدار حساس پرسپوليس در هفته سيزدهم تصريح كرد: تاكنون هيچ فيلمى از بازى هاى شيرين فراز را تماشا نكرده ام اما چند فيلم از بازى هاى اين تيم را در اختيار دارم و امروز به خوبى نماينده كرمانشاهى را آناليز خواهم كرد. وى ادامه داد: مى دانم كه در كرمانشاه بازى سختى را پيش رو داريم اما مانند ديدارهاى قبلى فقط به پيروزى فكر مى كنيم و اميدوارم با جو مناسب در ورزشگاه شيرين فراز با خاطره اى خوش اين شهر را ترك كنيم. سرمربى پرسپوليس تأكيد كرد: از بدو ورود به پرسپوليس، تفكرات حرفه اى را به اين تيم آورده ام و انتظار دارم همه بازيكنان رفتار كاملا حرفه اى داشته باشند.
وى در خصوص بخشيدن مدافع تيمش خاطر نشان كرد: تا كنون هيچ تصميمى درباره بازگشت رضايى به تركيب تيم اتخاذ نكرده ام. شنيده ام كه كميته انضباطى وى را ۵ ميليون جريمه نقدى و از ۲ مسابقه محروم كرده است اما درباره زمان بازگشت وى به تركيب پرسپوليس هنوز حرفى نزده ام. قطبى افزود: در باشگاه پرسپوليس به دنبال منافع شخصى خود نيستم و سعى دارم بهترين تصميمات را بگيريم و راجع به رضايى نيز چنين خواهم كرد. وى درباره عملكرد دروازه بانان پرسپوليس گفت: در فصل جارى بهترين ها را در اختيار داريم و مهدى واعظى مقابل مس كرمان با مهار چند موقعيت مطلوب نشان داد كه توانايى بالايى دارد اگر چه حسن رودباريان نيز دروازه بان ملى پوش است و نمى توان به راحتى وى را ناديده گرفت. رقابت ميان دروازه بان هاى پرسپوليس بسيار جدى است و آماده ترين نفرات مى توانند در تركيب ثابت تيم بازى كنند. دستيار سابق پيم وربيك درباره تخلفات بازيكنان تيم ملى كره جنوبى در جام ملت هاى ۲۰۰۷آسيا اظهار داشت: در ۲ دوره جام جهانى همراه بازيكنان كره جنوبى بودم و باشنيدن تخلف آنها در مالزى شوكه شدم، چرا كه از بازيكنان حرفه اى ارتكاب چنين اعمالى بعيد بود. با توجه به شناختم از اهميت اين موضوع براى كره اى ها، اطمينان دارم فدراسيون كره جنوبى با آنها برخورد سختى خواهد داشت، زيرا علاوه بر مسائل ورزشى در زمينه فرهنگى نيز كره جنوبى را زير سؤال برده اند. وى ادامه داد: اميدوارم هرگز در پرسپوليس چنين اتفاقاتى رخ ندهد اما مطمئن باشيد در صورت بروز حاشيه به شدت با خاطيان برخورد خواهم كرد، چرا كه بازيكنان پرسپوليس اجازه ندارند با احساس ميليون ها هوادار بازى كنند.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-09-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض پرسپوليس مقابل شيرين فراز متوقف شد

تهران IranSport.Net - تيم فوتبال شيرين فراز كرمانشاه در هفته سيزدهم ليگ باشگاه‌هاي برتر ايران تيم پرسپوليس صدرنشين و مدعي قهرماني اين مسابقات را متوقف كرد. اين ديدار با حضور هفت هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي كرمانشاه برگزار شد و دو تيم در پايان ‪ ۹۰‬دقيقه تلاش به تساوي بدون گل رسيدند. "خداداد افشاريان" داوري اين بازي را به عهده داشت و "عليرضا يزداني" و "محمد نجفي داوري" وي را كمك كردند.

در اين مسابقه "سپهر حيدري" و "احسان خرسندي" از پرسپوليس و"بدرر آلو جكيته" از شيرين فراز كارت زرد دريافت كردند.

"عباس آقايي" و "احسان خرسندي" از پرسپوليس در نيمه دوم بازي به جاي "كريم باقري" و "عليرضا نيكبخت واحدي" وارد زمين شدند.

تيم شيرين فراز نيز در نيمه دوم دو تعويض انجام داد كه "حميد كاظمي" و "محمد احمدي پور" جايگزين "پويا يوسف پناهي" و "داريوش ميكائيلي" شدند.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-09-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض علي‌آبادي پرداخت جريمه ‪ ۴۲‬هزار دلاري را متقبل شد

تهران IranSport.Net - سايت باشگاه فرهنگي ،ورزشي پرسپوليس تهران روز پنجشنبه اعلام كرد رييس سازمان تربيت بدني پرداخت جريمه اين باشگاه به " رافائل " را متقبل شد.

اين سايت نوشت " محمد علي‌آبادي " معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني در ديدار " حبيب كاشاني " مديرعامل باشگاه پرسپوليس با وي جريمه ‪ ۴۲‬هزار دلاري در نظر گرفته شده اين باشگاه توسط فدراسيون بين‌المللي فوتبال/ فيفا/ را تقبل كرد.

در پي شكايت " رافائل " ، فيفا ، باشگاه پرسپوليس را به پرداخت ‪۴۲‬ هزار دلار جريمه به اين بازيكن محكوم كرده بود.

دادگاه داوري ورزش (‪ (C.A.S‬با تاييد حكم فيفا، از باشگاه پرسپوليس خواسته‌بود تا نسبت به پرداخت ‪ ۴۲‬هزار دلار حقوق رافائل و جريمه مربوط به تاخير در پرداخت آن را اقدام كند.

اين دادگاه همچنين از باشگاه پرسپوليس خواسته بود تا جريمه ‪ ۱۳۰‬هزار دلاري را به باشگاه كوپيان كه رافائل عضو آن بوده است هر چه سريع‌تر پرداخت كند.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-09-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض افشين قطبي: شيرين فراز از ما برتر بود

تهران IranSport.Net - سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران پس از تساوي بدون گل تيمش مقابل شيرين فراز كرمانشاه گفت: در بازي امروز تيم شيرين فراز خوب بازي كرد و حتي در نيمه اول از ما برتر بود.

" افشين قطبي " روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: من قبل از بازي نيز گفته بودم كه اين ديدار براي ما سخت خواهد بود و ديديم كه شيرين فراز خيلي خوب در مقابل ما بازي كرد.

وي افزود: تشويق مدام تماشاگران كرمانشاهي عامل ديگري بود كه امروز پرسپوليس در مقابل شيرين فراز متوقف شد.

قطبي اظهارداشت : بازيكنان تيم پرسپوليس در اين ديدار خوب بازي نكردند.

قطبي افزود: ما بايد سه امتياز بازي را مي‌گرفتيم ولي كسب يك امتياز در خارج از تهران نيز نتيجه خوبي است.

وي افزود: براي تيمي كه در صدر جدول است خيلي سخت است كه در مقابل تيمي كه پايين جدول قرار دارد بازي كند چرا كه بازي را ساده تصور مي‌كند در حالي كه اين تيمها براي بازي با پرسپوليس انگيزه بالايي دارند و بيشترين تلاش خود را مي‌كنند.

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس تهران و شيرين فراز كرمانشاه از هفته سيزدهم مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران عصر امروز بدون گل به تساوي انجاميد.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-09-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض محمود فكري: از بازي بازيكنان شيرين فراز راضي هستم

تهران IranSport.Net - سرمربي تيم شيرين فراز كرمانشاه پس از تساوي بدون گل تيمش مقابل تيم پرسپوليس تهران گفت: بازيكنان شيرين فراز امروز خيلي خوب بازي كردند و از آنان كاملا راضي هستم.

" محمود فكري " عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: بازي خوب شيرين فراز كرمانشاه نتيجه تلاش بازيكنان، تغير تاكتيك و تمرينات اين تيم بود.

وي گفت: بازيكنان شيرين فراز در نيمه نخست اين بازي با ارايه يك بازي خوب توانستند موقعيتهايي خوبي را روي دروازه پرسپوليس ايجاد كنند كه اگر از آنها استفاده مي‌كرديم مي‌توانستيم برنده بازي باشيم.

وي گفت: در نيمه دوم هم بازيكنان ما خوب بازي كردند و ما فقط به فكر دفاع كردن و گل نخوردن نبوديم و موقعيتهايي را روي دروازه پرسپوليس به وجود آورديم .

وي افزود: نتيجه در اين بازي براي من مهم نبود بلكه ارايه يك بازي خوب مد نظرم قرار داشت و حتي اگر در اين بازي شكست مي‌خورديم از بازيكنان راضي بودم چرا كه آنان نهايت تلاش خود را كردند.

وي گفت: در هفته گذشته نحوه تمرينات و تاكتيك تيم شيرين فراز را تغيير دادم و جو دوستي و يكدلي را كه متاسفانه كم رنگ شده بود در بين بازيكنان تيم تقويت كردم.

فكري درباره قبول مسووليت سرمربيگري تيم شيرين فراز كرمانشاه گفت: من عضوي از تيم شيرين فراز هستم و فعلا به‌خاطر اينكه فرصتي به كريمي مدير عامل باشگاه داده باشم تا يك مربي خوب براي تيم انتخاب كند اين سمت را پذيرفتم .

وي افزود: در آينده نيز به عنوان يك سرباز وظيفه خود را در اين تيم انجام خواهم داد.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-09-2007
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

دیروز که بازی شیرین فراز پرسپولیس بود با وجود اینکه هم کرمانشاهیم هم کم و بیش پرسپولیسی نمیدونستم دوس داشته باشم کدوم تیم برنده بشه البته کرمانشاه هم نبودم که بازی رو ببینم فقط از تلویزیون نیمه دوم رو دیدم که آخراش بازی جالب شده بود
اما ظاهرا نیمه دوم بهتر از نیمه دوم بوده و آخر بازی دیدم که کرمانشاهی ه ا و شیرین فرازی ها
خوشحال به نظر میرسیدند
که منطقیه به نظرم و نتیجه خوبی حاصل شد

قدیمی 11-17-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض افشين قطبي: برخي ها حاشيه‌سازي مي‌كنند

تهران IranSport.Net - سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران در خصوص استعفاي كاشاني و بازگشت‌اش به تيم با اصرار بازيكنان و كادر فني گفت : هيچ بحراني در كار نيست، برخي ها حاشيه‌سازي مي‌كنند.

"افشين قطبي" روز چهارشنبه در گفت و گو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس گفت: تيم پرسپوليس همچنان صدرنشين ليگ است و تاكنون شكستي نداشته‌ايم.

وي اظهار داشت : از نظر من بحراني در كار نبود ، هميشه يكسري حاشيه‌ها وجود دارد و ما در كادر فني روي اين مسايل بحث و بررسي لازم را داشتيم.

وي درباره مصاف پرسپوليس در هفته چهاردهم با سايت رسمي باشگاه گفت و گويي داشت كه متن آن در زير مي‌آيد:
س: نتيجه جلسه كادر فني با بازيكنان را چطور ديديد؟
ج: بعد از اتفاقاتي كه افتاد، لازم بود يكسري حرف‌ها گفته شود، يك جلسه رك و راست بود.

راجع به تمامي مطالب موجود صحبت شد، براي بازيكنان هم توضيح دادم كه لازم نيست براي كار كردن حتما همكار خودمان را دوست داشته باشيم.

ما نمي‌توانيم همه را دوست بداريم و همه نمي‌توانند ما را دوست داشته باشند.

بايد حرفه‌اي فكر كنيم، فوتبال كار ماست، با پرسپوليس قرارداد بسته‌ايم و پول مي‌گيريم. اگر نتوانيم اينطور كار كنيم بايد اين حرفه را رها كنيم.

س: مسايل بسيار ديگري هم مطرح شد؟
ج: بله،مسايل بسيار بودند،ازبازوبند كاپيتاني تا نوع تمرينات، تاكتيك و بدنسازي صحبت شد.

از بازيكنان خواسته شد به جاي گوش دادن به حرف اين و آن با منطق صحبت كنند و مسائل داخلي را هم خيلي زود به بيرون نبرند.

س: چقدر به موثر بودن اين صحبت‌ها اميدوار هستيد؟
ج: اگر اميدوار نبوديم كه حرف نمي‌زديم، من مي‌خواهم اين بچه‌ها براي آينده خودشان هم كه شده با مسايل حرفه‌اي‌تر برخورد كنند.

اين يك تفريح نيست، فوتبال كار ماست، من به بازيكنان گفتم كه هيچ يك از ما به تنهايي به جايي نمي‌رسيم.

من و آنها بدون كمك به هم قهرمان نخواهيم شد، من باز همان حرف خودم در مصاحبه قبلي را تكرار مي‌كنم، يكي براي همه، همه براي يكي!
س: يك بحث كه درباره شما مطرح مي‌كنند، اين است كه افشين قطبي بسيار مديريتي برخورد مي‌كند، در حالي كه بازيكنان ايراني دوست دارند مربي با او رفاقتي كار كند؟
ج: شما از بازيكنان ايراني شاغل در فوتبال اروپا بپرسيد شرايط به چه گونه است.

يك اصل بسيار مهم در مربيگري اين است كه شما هميشه مقدار فاصله را با بازيكنان حفظ كنيد. ما كه براي پيك نيك برنامه‌ريزي نمي‌كنيم كه بخواهيم با رفقايمان به كوه و جنگل برويم.

ما يك كارجدي و سخت داريم، من مخصوصا بايد سعي كنم اين‌فاصله تا حدودي حفظ شود تا روي تصميم‌گيري‌ها تاثير نگذارد.

ممكن است يك تصميم، زندگي بازيكني را عوض كند، آخر فصل مجبورم نفرات را گزينش كنم.

اگرقرارباشد احساساتي شوم، تصميم غلط مي‌گيرم، البته نه‌اينكه ديكتاتور باشم.

س: جريان تمرين بدون توپ روز دوشنبه چه بود، شما به اين نوع تمرين اعتقاد نداريد؟
ج: وقتي ديديم بازيكنان خيلي دوست دارند، كمي تمرينات متفاوتي داشته باشند، سعي كرديم فضاي جديدي ايجاد كنيم.

البته درفوتبال روز دنيا، بدنسازي در زمين را هم با توپ انجام مي‌دهند و بسياري از مربيان مطرح دنيا اينطور عمل مي‌كنند.

س:اما در فوتبال ما، يك سري مسايل متفاوت وجود دارد، مثلا بچه‌ها از آن تمرين به خاطر فشاري كه داشت لذت بردند؟
ج: اين نوع تمرين از نظر اصول جديد قابل قبول نيست، ولي شما به نكته ظريفي اشاره كرديد.

گاهي مسايل رواني معجزه مي‌كند، اين اصل درتمام شيوه‌ها وجود دارد، اگر بازيكنان دوست دارند، اينطورتحت فشار باشند، سعي مي‌كنم با مشورت همكارانم گاهي اوقات چنين برنامه‌اي داشته باشيم.

س: با اصول شما منافات ندارد؟
ج: مسايل رواني هم خيلي مهم است، البته‌اي كاش بازيكنان رفته‌رفته رفتار و افكار حرفه‌اي پيدا كنند.

اگرموردي براي آنها سوال‌ايجاد كند يا اگر بخواهند دليل و هدف تمرينات را بدانند، خوشحال مي‌شوم به آنها آموزش بدهم.

ناراحت كه نمي‌شوم، هيچ! خوشحال هم مي‌شوم. بازيكنان بايد باور داشته باشند كه براي حتي يك ثانيه تمرين آنها فكر داريم. در كرمانشاه هم ديديد كه در دقيقه ‪ ۹۰‬حمله مي‌كرديم.

س: بازي با سايپا بسيار حساس است، با تجربه‌اي كه در كرمانشاه داشتيد، شرايط تيم را چطور ارزيابي مي‌كنيد؟
ج: ما بايد بتوانيم در هر بازي عملكرد بهتري را نشان بدهيم، اگر ما تيم قهرمان هستيم، يك بازي مانند آنچه در كرمانشاه انجام داديم بايد ما را وادار كند كه بازي به مراتب بهتري انجام بدهيم.

پرسپوليس بايد يكي از بهترين بازي‌هاي خود را انجام بدهد، منتظر اين مساله باشيد.

س: پرسپوليس در دو بازي گذشته، گلي دريافت نكرده است، اتفاق بود يا اين روند ادامه مي‌يابد؟
ج: به نكته مهمي اشاره كرديد، براي رسيدن به اين نقطه برنامه‌ريزي و كار شد، اين مهارت براي رسيدن ما به قهرماني بسيار مهم خواهد بود.

س: ولي تيم در گلزني با مشكلاتي مواجه شد، خليلي اين روزها گل نمي‌زند، بسياري پست و شرح وظايف جديد را دليل اين مساله مي‌دانند.

ج: دليلي كه مطرح مي‌شود، غلط است. او حالا در پستي بازي مي‌كند كه با بهره‌گيري خوب از آن، مي‌تواند بيشتر هم گل بزند.

او در حال بازي بين خطوط است و مي‌تواند از تلاش‌هاي ديگر بازيكنان هم استفاده كند.

س: شايد در تئوري اينطور باشد، اما در عمل...!
ج: در عمل هم به نظر من جواب داد. آيا او صاحب موقعيت نمي‌شود، آيا او براي بازي با ملوان فرصت‌هاي متعددي نداشت او مي‌توانست در همين چهار بازي سه گل بزند، اما كمي بدآورد.

من مطمئن هستم كه موتور او دوباره گرم مي‌شود ، آنچه براي خليلي روي مي‌دهد يك پديده جديد نيست. مهاجمان در ‪ ۱۰‬بازي، ‪ ۷‬گل مي‌زنند.

بعد براي پنج بازي گل نمي‌زنند و دوباره مي‌بيني مثلا در هفت بازي ‪ ۵‬گل زده‌اند.

زندگي يك فوروارد اينطور است و مطمئن باشيد خليلي هم سهم گل‌هايش را خواهد زد.

س: چهار بازي آينده بسيار تعيين‌كننده خواهد بود. برنامه خاصي داريد؟ ج: ما همان برنامه هميشگي را دنبال مي‌كنيم، ولي درست مي‌گوييد، به‌ويژه بازي با سپاهان مهم است.

ما نگران نيستيم چون احساس مي‌كنم حريفاني كه به نظر سخت‌تر هستند، سبب مي‌شوند بازيكنان ما هم با انرژي بيشتري بازي كنند، آنها هر قدر بيشتر تلاش كنند به ما نيرو مي‌دهند.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش