بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-18-2011
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

چرخش ناگهاني علي دايي، اعلام برنامه مربيگري براي ادامه كار در پرسپوليس

كاشاني علاقه فراواني به حضور استيلي در نيمكت پرسپوليس دارد، اما از روز گذشته تا به حال شرايط كمي براي بازگشت دايي به اين تيم هموار شده

سايت گل ـ‌ 48 ساعت پس از آنكه علي دايي و حبيب كاشاني در برنامه نود روبه‌روي يكديگر قرار گرفته و تندترين حملات را نسبت به هم انجام دادند، علي دايي در چرخشي ناگهاني برنامه كاري خود را براي ادامه حضور در باشگاه پرسپوليس به مسئولان اين باشگاه تحويل داد.

علي دايي كه ديروز در مصاحبه‌هاي مختلف روي موضع سفت و سخت خود در برنامه نود پافشاري كرده بود امروز ناگهان در اقدامي غافلگيركننده برنامه خود را تحويل كاشاني و تيمش داد و حالا آنها بايد پاسخگوي جمله‌اي باشند كه كاشاني در برنامه نود به زبان آورده ...او گفته بود كه اولويت پرسپوليس براي مربيگري علي دايي است و حالا با اين اعلام آمادگي كاشاني در موقعيت جديدي قرار گرفته است.

بدون ترديد شخص مورد علاقه كاشاني براي مربيگري در پرسپوليس حميد استيلي است كه به نظر مي‌رسد فاصله چنداني با پست مورد علاقه‌اش نداشته باشد اما فعل و انفعالات اخير در سازمان تربيت بدني و مشاوره دايي با دوستان نزديكش او را مجاب به اين تصميم كرد.

كاشاني حالا بايد به حرفي كه زده عمل كند و علي دايي را به عنوان گزينه اصلي در صدر مذاكره شوندگان قرار بدهد. اينكه اين دو بعد از آن برنامه براي مذاكره روبه‌روي هم مي‌‌شنينند براي هواداران پرسپوليس جالب خواهد بود و جالب‌تر اين است كه كاشاني و دايي فصل سوم همكاري با يكديگر را آغاز كنند.

امروز پرسپوليس در حالي با علي كريمي به عنوان اولين خريد فصل قرارداد بست كه دايي ساعتي پيش‌تر در برنامه خود جذب كريمي را در صدر خواسته‌هاي خود قرار داده بود.

قدیمی 06-29-2011
shokofe آواتار ها

درجه اول بازار نقل‌وانتقالات/ اين‌ها كجا مي‌روند؟
اين‌ها بازيكن‌هايي هستند كه مهم‌ترين چهره‌هاي نقل و انتقالات در روزهاي آينده خواهند بود.

سايت گل- بعد از اين‌كه موج اول بازار نقل وانتقالات با جذب جاسم كرار به استقلال و علي كريمي به پرسپوليس و سفر 3،4 نفر از برترين‌هاي ليگ به قطر و امارات به پايان رسيد حالا به نظر مي‌رسد اين بازار وارد موج دوم خود شده و در روزهاي آينده بايد شاهد چند انتقال درشت و مهم ديگر باشيم. اين‌ها بازيكن‌هايي هستند كه مهم‌ترين چهره‌هاي نقل و انتقالات در روزهاي آينده خواهند بود.
1-سيدجلال حسيني

سپاهاني‌ها مي‌گويند با توجه به رفتن عقيلي به هر قيمتي او را حفظ مي‌كنيم. ابهران مدعي است تراكتورسازي فردا با او قرارداد مي‌بندد. استقلال اعلام كرده 4ملي‌پوش در روزهاي آينده با اين تيم قرارداد خواهند بست كه لابد يكي از آن‌ها سيدجلال است. و بالاخره پرسپوليس هم به سبك خود و به شكلي كاملا مخفي(!) در حال مذاكره با اوست. بنابراين در مورد جلال حسيني فقط مي‌توان گفت او سال آينده در يكي از اين 4تيم بازي مي‌كند.

2-كريم انصاري‌فر
خيلي صادقانه اعلام كرده سال آينده در تيمي بازي مي‌كند كه آسيايي باشد و پول بيبشتري بدهد. پس تراكتورسازي را بايد از بين گزينه‌هاي او حذف كرد. سپاهان هم كه بيشتر از سقف قرارداد نمي‌دهد. پرسپوليس هم كه خواب است! با اين حساب لابد او هم يكي ديگر از همان 4ملي‌پوشي است كه به استقلال خواهد رفت. البته اگر پرسپوليس به موقع از خواب بيدار نشود. در مورد تيم آينده كريم مشاوره‌هاي دايي هم نقش مهمي را ايفا خواهد كرد، اما بعيد است فلشي كه شهريار به همشهري خود نشان مي‌دهد به سمت پرسپوليس باشد.
3- محمد نصرتي
اين هم از آن اتفاقات نادر است كه مدافعي كه اتوگل‌هايش از خودش مشهورتر است به سوژه مهم بازار نقل و انتقالات تبديل شده. نصرتي را استقلال و پرسپوليس و سپاهان مي‌خواهند و تراكتور هم اعلام كرده او در تبريز ماندني است. هر چند هواداران تراكتور چندان گرايش مثبتي نسبت به او ندارند. نصرتي يك قرارداد داخلي هم با استقلالي‌ها دارد كه مي‌تواند نقش مهمي در اين معادله ايفا كند.
4-آندرانيك تيموريان
او هم يك وجه مشترك با تمام بازيكن‌هاي اين ليست دارد: فتح‌الله‌زاده به شدت خواهان اوست و كاشاني جز اين‌كه گاهي نامش را تكرار كند كاري به كار او ندارد! تبريزي‌ها مي‌گويند آندو در تبريز ماندگار مي‌شود اما اين ادعا را خيلي نمي‌توان جدي گرفت. راستي؛ آندو پيشنهاد خارجي ندارد.
5-مهدي رحمتي
به نظر مي‌رسد تكليف اين يكي از بقيه معلوم‌تر باشد. با توجه به اين‌كه هر دو دروازه‌بان سال گذشته استقلال در عرض يك روز با تيم‌هاي جديد خود قرارداد بستند ظاهرا آبي‌ها با رحمتي به توافق رسيده و از آمدن او مطمئن شده‌اند. فروش طالب‌لو و محمدي شرط اصلي رحمتي براي آمدن به استقلال بود كه برآورده شد.

قدیمی 08-19-2011
shokofe آواتار ها

تیم منتخب هفته چهارم

سایت گل : تیم منتخب هفته چهارم لیگ برتر در شرایطی توسط نویسندگان گل انتخاب شد که همفته نسبتا پر گلی در لیگ شکل گرفت . این هفته باز هم با سیستم 3-3-4 به انتخاب بهترین ها پرداختیم . سیستمی که کمتر در ایران به کار گرفته می شود . به نظر شما بهترین سرمربی هفته چهارم لیگ برتر کیست ؟ ویسی ، قلعه نویی ، لوکا و یا مظلومی ؟ کدامیک ؟ برای ما در بخش نظرات بنویسید

دروازه بان : شهاب کردان - ذوب آهن
ذوب آهن برای پیروزی مقابل فولاد به شانس نیاز داشت و چه شانسی بهتر از درخشش شهاب کردان . او پنالتی نورزوی را دفع کرد و در چند صحنه منجی ذوب بود

مدافعان :
حنیف عمران زاده - استقلال : وقتی رحمتی به دردسر نمی افتد ، وقتی پژمان نیست و البته استقلال در آزادی گل نمی خورد حتما دفاع استقلال قابل تحسین است . در بازی با داماش درخشش رحمتی ، ضعف خط دفاعی استقلال را پوشش داد اما دیشب حنیف مطمئن و خوب بود.

جلال حسینی - سپاهان : یکی از بهترین های ایران باز هم بهترین است . به خصوص بعد از گل اول سپاهان با وجود حملات متعدد شهرداری سپاهان گل نخورد و بازی حسینی بسیار موثر بود

محسن حسینی - تراکتورسازی : مدافع قدبلند تراکتورسازی دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند و در دفاع هم از مدافعان دیگر تراکتور که پر اشتباه بود کم اشتباه تر بود

هافبک ها :

محمد نوری - پرسپولیس :
تا دقیقه 30 که به میدان بیاید تیمش دو گل از مس خورده بود اما بعد از ورود او نظمی که به بازی داد ، پانزده دقیقه بعد بازی مساوی شد . او روی گل دوم پرسپولیس نقش مهمی داشت

محمد ابراهیمی - تراکتورسازی : در شبی که خط هافبک تراکتورسازی کم تحرک به نظر می رسید او با جنب و جوشش نتیجه را تغییر داد . ابراهیمی گل سوم تراکتور را به ثمر رساند و البته روی گرفتم پنالتی هم نقش بسزایی داشت

امید ابراهیمی - سپاهان : او بعد از سه فصل بازی در سپاهان حالا با اعتماد به نفس بیشتری برای سپاهان میدانداری می کند . او دیروز هم دو گل برای تیمش زد و لوکا هم البته اعتقاد عجیبی به او دارد

حسین حجازی پور - صبا قم : حجازی پور که البته یک پاس گل در این مسابقه داد را می توان به عنوان نماد بایکنان خوب تیم کم ادعای ویسی دانست . اسلامی زاد و هاشمی زاده هم می توانستند جزو برگزیده ها باشند

مهاجمان :

میلاد سلیمان فلاح - صبا قم:
جوان گمنام کرجی که در تست های تیم سایپا رده شده بود در عرض 15 دقیقه که در زمین بود دو گل به سایپا زد تا به همه یادآور شود که در تست و آزمایش از بازیکنان بیشتر دقت کنیم !

سید ایمان موسوی - نفت تهران : او دو بار با گلهایش مقابل راه آهن تیم نفت را از شکست نجات داد . به نظر شما این دلیل کافی نیست ؟!

فرهاد مجیدی - استقلال : یک پاس گل و یک گل و بدون شرح !

قدیمی 08-19-2011
shokofe آواتار ها

جنجال بزرگ در رشت/ هواداران جداجدا از ورزشگاه خارج شدند

امیر قلعه نویی قبل از ترک ورزشگاه در مصاحبه ای کوتاه از شعارهای هواداران داماش گلایه کرد

سایت گل – همان طور که پیش بینی می شد، تنش ایجاد شده در 24 ساعته قبل از بازی داماش – تراکتورسازی، تبدیل به اتفاقات تلخی در شهر رشت شد.

به گزارش خبرنگار گل از رشت، هواداران داماش در پایان مسابقه به سمت اتوبوس تیم تراکتورسازی حمله کردند و راننده اتوبوس تراکتور برای آنکه دچار مشکل خاصی نشود، به جای بازگشت به هتل به کوره راهی پناه برده است.

این اتفاق در شرایطی است که در پایان مسابقه خبرنگاران محلی کنفرانس مطبوعاتی را تحریم کردند و بنابراین مربیان مصاحبه ای انجام ندادند. البته حساسیت و تغییر ناگهانی نتیجه بازی چنان تاثیرگذار بود که هم امیر قلعه نویی و هم امیر عابدینی، چهره های شاخص دو جبهه روی نیمکت میخکوب شده و توان تکان خوردن نداشتند.

امیر قلعه نویی قبل از ترک ورزشگاه در مصاحبه ای کوتاه از شعارهای هواداران داماش گلایه کرد و گفت: «هرگز انتظار چنین برخوردی از مردم رشت نداشتم.» او با ابراز خوشحالی از پیروزی به دست آمده اعلام کرد که تراکتورسازی مزد زحماتش را گرفت.

در پایان بازی نیروهای امنیتی برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اول اقدام به خارج کردن تماشاگران رشتی کردند و سپس هواداران تراکتورسازی را به بیرون فرستادند. این حساسیت حتی درباره پلاک ماشین ها وجود داشت تا مبادا درگیری پیش بیاید
قدیمی 01-29-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید قلعه نویی

يکشنبه 09/11/1390 18:55

پنالتي استقلال درست باشد مربيگري را کنار مي‌گذارم
قلعه‌نويي: اين نه عدالت است و نه مردانگي

سرمربي تراکتورسازي با اشاره به اتفاقات ديدار با استقلال گفت: در زمين نمي‌توانند ما را ببرند و اين گونه وارد عمل مي‌شوند.

امیر قلعه نویی پس از شکست 2 بر صفر برابر استقلال گفت: قبل از هر چیز از همه طرفداران تراکتورسازی تشکر می‌کنم که امروز روز قشنگی را برای ما رقم زدند. ما حاکم توپ و میدان بودیم و یکی دو موقعیت نیز قبل از صحنه پنالتی داشتیم. 95 دقیقه فوتبال بازی کردیم اما دروازه‌بان تیم ما حتی یک دقیقه هم زمین نخورد. اگر حرف بزنیم می‌گویند اعتراض کردند اما امروز قانون سلیقه‌ای اعمال شد.
وی تاکید کرد: یک بار به وسط زمین رفتم اما فلان مربی چند بار به میانه میدان رفت و اعتراض کرد و هیچ اتفاقی نیفتاد. تا امروز 10 ، 12 امتیاز ما را گرفته‌اند ولی کسی کاری انجام نمی‌دهد. 8 سال پیش گفتم دست‌های پشت پرده وجود دارد که پس از سال‌ها این دست‌ها مشخص شد اما با این روند هیچ کاری نمی‌توانیم انجام دهیم. به جان پسرم اگر یک کارشناس بگوید صحنه اول، پنالتی یا اخراج داشت دیگر مربیگری نمی‌کنم و فوتبال را کنار می‌گذارم. ما هم کتاب داوری می‌خوانیم و اطلاعات لازم را داریم.
قلعه نویی عنوان کرد: در بازی با شهرداری علنا پنالتی روی لوپز اتفاق افتاد اما می‌گویند پنالتی نبود. در زمین نمی‌توانند ما را ببرند و این گونه وارد عمل می‌شوند. حتی من نتوانستم در جریان بازی 2 تعویض تاکتیکی انجام دهم. دلم می‌خواهد به رختکن تیم ما بروید و وضعیت بازیکنان تیم ما را ببینید.
سرمربی تراکتورسازی اظهار داشت: این نه عدالت است و نه مردانگی؛ خسرو حیدری و ساموئل باید اخراج می‌شدند اما داور خیلی راحت از کنار این صحنه‌ها گذشت. اگر آن صحنه که حاج صفی انجام داد پنالتی بود پس روی حسینی ما هم خطا اتفاق افتاد. ما هر روز باید جریمه شویم و این گونه تلاش کردن هیچ گونه فایده‌ای ندارد. اگر با امیر قلعه نویی مشکل دارند خیلی راحت بگویند که حداقل مردم آذربایجان این همه زجر نکشند.
وی در واکنش به اظهارات مظلومی که گفته بود تراکتورسازی موقعیتی برای گل زدن نداشت، گفت: در دقیقه 9 می‌توانستیم توسط لوپز گل بزنیم و بعد از گل استقلال هم 2 موقعیت خوب داشتیم. ما حدود 20 دقیقه 9 نفر بازی کردیم و حتی یک لحظه هم فروزان زمین نخورد. مطمئن هستم که با قلعه نویی مشکل دارند و اگر بخواهم حرف‌های دیگری بزنم کارم به جاهای دیگر خواهد کشید.
قلعه نویی با تاکید بر اینکه صحنه پنالتی دوم را ندیده گفت: نمی‌توانم روی آن صحنه قضاوت کنم چون داور در جریان بازی سوت‌هایی زد که عدالت نداشت. همین جا به آقای حسن‌زاده می‌گویم که هر جور دوست دارد در مورد من تصمیم بگیرد چون امسال قانون در مورد من به شکل دیگر اعمال شد. دوست دارم به رختکن ما بروید و ببینید چه بلایی سر بازیکنان ما آورده‌اند. به خدا قسم قبل از بازی به بازیکنانم گفتم که مردانه بازی کنید و مراقب ساق پای آنها باشید. آنها هفته بعد دربی در پیش دارند و با بازیکنانش جر و بحث نکنید که از داور کارت بگیرند. ما این گونه رفتار کردیم اما آنها به چه شکل پاسخ ما را دادند.
سرمربی تراکتور سازی افزود: چگونه یک داور باید چند هفته برای یک تیم قضاوت کند. شما ببینید ترکی چند بازی برای استقلال داوری کرده است. اگر یک داور امروز برای یک تیم قضاوت کرد باید 4 هفته بعد مجددا برای آن تیم داوری کند. من خودم را برای همه چیز آماده کرده‌ام.
وی ضمن تشکر مجدا از هواداران تراکتور سازی گفت: مثل آنها در دلم گریه می‌کنم چون وقتی حقت را بخوردند نمی‌توانی کاری انجام دهی.
وی در پایان صحبت‌هایش در خصوص کیفیت چمن ورزشگاه یادگار گفت: 4 ماه پیش هم مشکلات زمین را گفتم اما امروز زمین نرم بود و ما 9 نفره چند کرنر زدیم. این پیروزی مبارک آنهایی باشد که دوست نداشتند تراکتورسازی نتیجه بگیرد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
قدیمی 01-29-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض دایی

يکشنبه 09/11/1390 18:17

دايي باز هم از داوري انتقاد کرد

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن تيمش را شايسته‌ي پيروزي مقابل شهرداري تبريز در هفته‌ي بيست و سوم ليگ برتر دانست و البته باز هم انتقاداتي نسبت به داوري داشت.

سرمربي تيم فوتبال راه آهن پس از پيروزي 2 بر يک تيمش مقابل شهرداري تبريز در هفته بيست و سوم ليگ برتر در نشست خبري اظهار کرد: ما در نيمه اول اصلا خوب نبوديم و شانس آورديم که گلي نخورديم. اما بين دو نيمه با بازيکنان صحبت کرديم و تغييراتي را در تيم انجام داديم و در نيمه دوم به يک تيم ديگر تبديل شديم.
دايي ادامه داد: مي‌توانم بگويم که در نيمه دوم عالي بوديم و اگر کمي خوش‌شانس بوديم مي‌توانستيم 4 ـ 5 گل به شهرداري بزنيم. خوشبختانه بازيکنان ما اين سه امتياز را به دست آوردند و حالا بايد خودمان را براي بازي سخت بعد آماده کنيم.
سرمربي راه آهن درباره عملکرد شهرداري گفت:شهرداري فقط در نيمه‌ي اول خوب بود اما ما در اين بازي مزد زحماتمان در يک نيمه را گرفتيم. متاسفانه من نمي‌دانم چطور مي‌شود که داوران اين‌قدر اشتباه مي‌کنند. گلي که ما از شهرداري خورديم آفسايد بود و در يک صحنه‌ي ديگر هم غفوري بازيکن شهرداري يکي از بازيکنان ما را بدون توپ زد و بايد اخراج مي‌شد اما داور اين کار را نکرد. متاسفانه هيچ‌کس درباره‌ي اين داوري‌ها پاسخگو نيست. من از کميته‌ي داوران مي‌خواهم که بيشتر دقت کنند تا ضريب اشتباهات داوران کمتر شود.

دايي ادامه داد: در هفته‌ي گذشته هم در بازي مقابل مس سرچشمه اشتباهاتي از سوي داور رخ داد و داور بايد پيش از شروع نيمه‌ي دوم اعلام مي‌کرد که اگر تصميمش را عوض کرده، کارت بايد به کدام بازيکن داده شود. حالا طبق قانون پنجم داوري، بازي يا بايد 3 بر صفر به سود ما شود يا تکرار شود. به هر حال براي ما 3 امتيازي اين بازي خيلي مهم است؛ چرا که چهار پنج پله در جدول صعود مي‌کنيم. داور از ابتداي آن بازي، بازيکن ما را عين آب خوردن اخراج کرد و ما مجبور شديم 70 دقيقه 10 نفره بازي کنيم. ما هرچه قانون بگويد قبول مي‌کنيم و دوستان نبايد اين‌طور جبهه بگيرند. الان هم که ما صحبت مي‌کنيم شايد دوباره جواب بدهد اما متاسفانه ضريب اشتباهات داوران خيلي بالا رفته است.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 02-04-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،

ویرایش توسط mohammad.90 : 02-04-2012 در ساعت 08:21 PM
قدیمی 02-04-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض کریمی رفت

شنبه 15/11/1390 13:49

قاسم‌پور گزينه‌ اصلي
کناره گيري کريمي از سرمربيگري شاهين بوشهر

رئيس هيئت موسسين باشگاه شاهين بوشهر از کناره گيري فيروز کريمي از اين تيم خبر داد.

احمد گزی گفت: فیروز کریمی از سرمربیگری شاهین بوشهر کنار رفت. ایشان به دلیل بیماری که داشت گفت که قادر نیست به همکاری با شاهین ادامه بدهد.
وی ادامه داد: ابراهیم قاسم‌پور یکی از گزینه‌های اصلی شاهین بوشهر است و هم اکنون با مدیر عامل باشگاه در حال مذاکره و رایزنی است

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش