قدیمی 06-26-2014
ali_zangeneh آواتار ها
ali_zangeneh ali_zangeneh آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 54

31 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر
ali_zangeneh به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض دانلود کتاب فارسی سیشارپ

سلام بر همه دوستان و عزیزان گلم
وقت همتون بخیر امیدوارم همگی شاد و سر زنده باشید من رو هم به خاطر این تاخیر طولانی ببخشید

چهار کتاب از نظر من درجه یک راجع به اموزش سیشارپ به زبان فارسی براتون اپلود کردم امیدوارم برای کسانی که میخواهند باز اموزی داشته باشند و یا کسانی که دوست دارند این زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرند مفید باشه و در این تعطیلات تابستونی انگیزه ایی پیدا کنند و استارت کارو بزنن

1:کتاب اول نوشته دوست عزیزمون از دانشگاه سیستان و بلوچستانه نیک محمد بلوچ زهی که در دانشکده سیستان و بلوچستان مدیر گروه فناوری اطعات هستند و این کتاب رو اکادمیک جمع اوری کرده اند برای درس برنامه نویسی پیشرفته با سیشارپ که سر فصل واجدی به همین نام در مقاطع کاردانی دانشکده جامع علمی و کاربردی هم هست. اینک زیر لطفا دانلود بفرمائید

2:کتاب دوم کتاب اموزش سیشارپ هست نوشته اسلام احمد زاده استاد اموزشکده فنی باهنر شیراز هستند ایشان و استاد غیر انتفاعی زند شیراز(استنباط بنده این هست این کتاب تالیفی نیست صفا ترجمه دقیق و خوبی از یک کتاب مرجع سیشارپ باید باشه)

3:کتاب سوم هم کتاب سیشارپ 2005 + اس کیو ال محمد هاشمیان هست که برای درس پایگاه داده و مهندسی نرم افزار 2 که پیاده سازی اپلیکیشن بانک اطلاعاتی است واقعا کتاب خوبیه و تالیفی هم هست و حاصل تجربیات و دانسته های مولفه

4: کتاب چهارم برنامه نویسی موازی یا سوکت پروگرامینگ با سیشارپه تحت دات نت هست که امکان نوشتن برنامه های تعاملی تحت شبکه رو به عزیزان میده ولی لازمه اش دونستم سیشارپ در حد بیشتر از مقدماتی و شبکه است(به نظر من بهترین کتاب شبکه کتاب شبکه های کامپیوتری از فراز به فروده که حاج رسولی هم ترجمه کرده نوشته کروس و راس هستش)

2 کاربر زیر از ali_zangeneh سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش