بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا

ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا در این تالار به بحث و بررسی ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-10-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نتایج بازی های لیگ قهرمانان- گروه پنج: لیورپول 1-2 فیورنتینا

لیورپول دررقابت های این فصل حتی در خانه هم حرفی برای گفتن نداشت

سایت گل- سرنوشت این گروه از پیش مشخص شده بود. فیورنتینا و لیون به دور بعد رقابتها صعود کرده بودند و لیورپول بنیتس باید راهی لیگ اروپا می شد اما پیروزی در آخرین بازی فصل در لیگ قهرمانان و در ورزشگاه آنفیلد، می توانست کمی از ناراحتی هواداران لیورپول کم کند. با این وجود مردان بنیتس در آخرین دیدار هم شکست خوردند تا فصل ناگوار آنها در اروپا، پایانی تلخ داشته باشد.

در دیدار امشب، لیورپول با گل بنایون با پیروزی نیمه اول را پشت سر گذاشت اما در نیمه دوم، یورگنسن بازی را به تساوی کشید و در دقیقه 90، جیلاردینو حساب کار را 2-1 کرد تا هواداران قرمزها چندان به کسب جام در رقابت های این فصل امیدوار نباشند.

در دیگر دیدار گروه نیز لیون تیم نگون بخت مجاری، دبرسنی را با 4 گل شکست داد، تا پشت سر فیورنتینا، در رتبه دوم قرار بگیرد.

تابلوی نتایج:
لیورپول 1-2 فیورنتینا
گل ها: یوسی بنایون 43 (لیورپول) یورگنسن 63، جیلاردینو 90 (فیورنتینا)

لیون 4-0 دبرسنی
گل ها: گومیس 25، باستوس 44، پیانیچ 59، سیسوخو 76

جدول:
1- فیورنتینا 6 بازی 15 امتیاز
2- لیون 6 بازی 13 امتیاز
3- لیورپول 6 بازی 7 امتیاز
4- دبرسنی 6 بازی صفر امتیاز
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-10-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نتایج بازی های لیگ قهرمانان- گروه شش: اینتر 2-0 روبین کازان

دو غول ارپایی به هر زحمتی بود از این گروه صعود کردند

سایت گل- اینتر و بارسلونا، دو تیم بزرگ فوتبال اروپا، سرانجام از این گروه صعود کردند تا شگفتی های این گروه تکمیل نشود.

تیم روبین کازان که در نوکمپ، بارسلونا را شکست داده بود، در مقابل اینتر2-0 بازی را واگذار کرد تا به لطف پیروزی بارسا در مقابل دینامو کیف، راهی لیگ اروپا شود. ساموئل اتوئو و ماریو بالوتلی در این دیدار گلزنی کردند تا آقای خاص حداقل برای مدتی از خطر اخراج در امان بماند.

دردیگر دیدار این گروه، بارسلونا در سرمای کیف، میزبانش را با نتیجه 2-1 از پیش رو برداشت تا به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شود.

ابتدا دینامو کیف روی اشتباه بچه گانه والدس، دروازه قهرمان اروپا را باز کرد اما این پایان کار نبود و بارسلونا روی بازی هماهنگ همیشگی اش توسط ژاوی به گل رسید تا دو تیم با نتیجه مساوی راهی رختکن شوند. در فاصله پنج دقیقه مانده به پایان بازی و در حالی که نتیجه مساوی دینامو کیف را راهی لیگ اروپا می کرد، ضربه آزاد تماشایی مسی، برای بار دوم دروازه الکساندر شوکفسکی را باز کرد تا طرفداران روبین کازان بیش از هواداران بارسا از این گل شادمان شوند.

تابلوی نتایج:

اینتر 2-0 روبین کازان
گل ها: اتوئو 31، بالوتلی 64

دینامو کیف 1-2 بارسلونا
گل ها: میلفسکی 2 (دینامو کیف)، ژاوی 33، مسی 86 (بارسلونا)

جدول:
1- بارسلونا 6 بازی 11 امتیاز
2- اینتر 6 بازی 9 امتیاز
3- روبین کازان 6 بازی 6 امتیاز
4- دینامو کیف 6 بازی 5 امتیاز
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 12-10-2009 در ساعت 09:43 AM
قدیمی 12-10-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نتایج بازی های لیگ قهرمانان- گروه هفت: اشتوتگارت 3-1 انیری ارزیچنی

اشتوتگارت با مربی جدیدش به یک پیروزی درخشان دست پیدا کرد

سایت گل- کریستین گروس تنها سه روز پس از اینکه به عنوان جانشین مارکوس بابل انتخاب شد، در اولین تجربه اش روی نیمکت اشتوتگارت با یک نتیجه درخشان، صعودش تیمش به مرحله بعدی رقابت ها را قطعی کرد.

تیم اشتوتگارت که برای صعود به پیروز نیاز داشت، در همان پانزده دقیقه ابتدایی سه بار دروازه میهمان رومانیایی اش را باز کرد تا تکلیف صعودش را خیلی زود مشخص کرده باشد. انیری ارزیچنی نیز به لیگ اروپا رفت تا در لیگی بازی کند که با آن تناسب بیشتری دارد.

در دیگر دیدار این گروه، سویا که صعودش از این گروه به عنوان تیم اول، پیش از این قطعی شده بود، با یک گل تیم کم رمق رنجرز را شکست داد.

تابلوی نتایج:

اشتوتگارت 3-1 انیری ارزیچنی
گل ها: ماریکا 5، تراش 8، پوگریبینیاک 11 (اشتوتگارت)، سمدو 46 (انیری)

سویا 1-0 رنجرز
گل: کانوته 8

جدول:
1- سویا 6 بازی 13 امتیاز
2- اشتوتگارت 6 بازی 9 امتیاز
3- انیری ارزیچنی 6 بازی 8 امتیاز
4- گلاسکو رنجرز 6 بازی 2 امتیاز
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-10-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نتایج بازی های امشب لیگ قهرمانان- گروه هشت: المپیاکوس 1-0 آرسنال

المپیاکوس به عنوان تیم دوم از گروه صعود کرد

سایت گل- شاگردان زیکو تنها به یک تساوی نیاز داشتند تا به عنوان تیم دوم، پشت سر توپچی ها، به مرحله حذفی لیگ قهرمانان راه پیدا کنند، با این وجود موفق شدند تیم دوم آرسنال را با یک گل شکست دهند. تک گل تیم یونانی را جرالدو به ثمر رساند.

آرسن ونگر همانطور که قول داده بود از بازیکنان جوانی مانند بارتلی، گیلبرت و تام کروز در این دیدار استفده کرد.

در مسابقه دیگر این گروه، آلکمار که در اوایل هفته دیک ادووکات را جانشین رونالد کومان کرد، نتوانست مقابل استاندارد لیژ نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 کسب کند تا از رسیدن به لیگ اروپا نیز باز بماند.

تابلوی نتایج:

المپیاکوس 1-0 آرسنال
گل: جراردو 47

استاندارد لیژ 1-1 آلکمار
گل ها: بولات 90 (لیژ)، لنس 42 (آلکمار)

جدول:
1- آرسنال 6 بازی 13 بازی
2- المپیاکوس 6 بازی 10 امتیاز
3- استاندارد لیژ 6 بازی 5 امتیاز
4- آلکمار 6 بازی 4 امتیاز
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

قرعه کشی مرحله یک هشتم چمپیونز لیگ،مورینیو به چلسی خوردو میلان به منچستر

مراسم قرعه کشی رقابتهای مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا دقایقی پیش به اتمام رسید و 16 تیم حاضر در این مرحله، رقبای خود را شناختند.

سایت گل- با انجام قرعه کشی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، تکلیف 8 دیدار مرحله یک هشتم نهایی این رقابتها مشخص شد. در دوبازی مهم این مرحله اینتر مقابل چلسی قرار می گبرد و مبلان با منچستر بونابتد مسابقه خواهد داد.
بارسلونا، قهرمان دوره پیش این رقابتها می بایست مقابل اشتوتگارت قرار گیرد. سویا، دیگر تیم اسپانیایی مقابل زسکا مسکو قرار خواهد گرفت و رئال مادرید برای صعود به مرحله یک چهارم پایانی می بایست از سد المپیک لیون عبور کند.
تیمهایی که مرحله قبل را در صدر جدول گروهی به پایان برده اند، در دیدار برگشت مرحله یک هشتم میزبانی را برعهده خواهند گرفت.
این دیدارها عبارتند از:

المپیاکوس- بوردو

اینتر- چلسی

بایرن مونیخ- فیورنتینا

پورتو- آرسنال

میلان – منچستر یونایتد

بارسلونا- اشتوتگارت

سویا – زسکا مسکو

رئال مادرید- المپیک لیون
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

برنامه دیدارهای مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا

دیدارهای رفت مرحله یک هشتم پایانی چمپیونز لیگ از امشب با برگزاری 2 دیدار از سر گرفته می شود.

دیدار تیمهای لیون – رئال مادرید و میلان- منچستر یونایتد آغازگر دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود. در این مرحله 16 تیم در 2 دیدار رفت و برگشت مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت که برنامه این دیدارها بدین ترتیب است:

سه شنبه 27 بهمن (16 فوریه):
لیون – رئال مادرید
میلان – منچستر یونایتد

چهارشنبه 28 بهمن (17 فوریه):
پورتو – آرسنال
بایرن مونیخ – فیورنتینا

سه شنبه 4 اسفند (23 فوریه):
اشتوتگارت – بارسلونا
المپیاکوس- بوردو

چهارشنبه 5 اسفند (24 فوریه):
زسکا مسکو – سویا
اینتر – چلسی
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

لیون1- رئال 0: کهکشانی ها کند و ضعیف بودند

میزبان فرانسوی توانست با تک گل ماکن مقابل حریف پرستاره اش به پیروزی برسد.

سایت گل- دیدار رفت مرحله یک هشتم پایانی دو تیم رئال مادرید و لیون، دقایقی پیش در ورزشگاه ژرلند به اتمام رسید و کهکشانی ها در کمال ناباوری با نتیجه 0-1 مغلوب میزبان خود شدند.تک گل این دیدار در دقیقه 47 و توسط ماکن به ثمر رسید.

تیم کهکشانی دراین دیدار با ترکیب کاسیاس، مارسلو، سرخیو راموس، آلبیول ، آربلو، ژابی آلونسو، دیارا، کاکا، رونالدو، گرانرو و ایگواین روانه میدان شد ولی با توجه به حضور ستاره های کلیدی اش نتوانست راه به جایی ببرد.در ابتدای نیمه دوم گارای به جای مارسلو به میدان آمد و کریم بنزما نیز در دقیقه 18 نیمه دوم جانشین ایگواین گردید.

این تعویض هاهم نتیجه ای را برای تیم مادریدی در برنداشت و بدین ترتیب تیم مادریدی نتوانست از طلسم ورزشگاه ژرالد عبور کند.

تک گل تیم فرانسوی که توانست ایکر کاسیاس را از پای در بیاورد، از روی شوتی سهمگین که از خارج از محوطه جریمه شلیک شده بود به ثمر رسید.

در جریان 90 دقیقه این دیدار، لیون تیم برتر میدان بود و از موقعیتهای به مراتب بیشتری نسبت به رئال بهره می برد. این در حالی بود که رئال، تیمی که هفته های اخیر دیده بودیم، نبود و فوتبالی کند و سنگین را ارائه می کرد.

به علاوه مارسلو و ژابی آلونسو با دریافت کارت زرد در جریان این دیدار، شانس حضور در دیدار برگشت دو تیم را که دو هفته دیگر در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شود را از دست دادند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

میلان 2- منچستریونایتد3؛ فتح سن سیرو با پیشانی رونی

الکس فرگوسن با تعویض والنسیا به جای نانی آهنگ بازی تیمش را عوض کرد و خیلی زود به نتیجه رسید. تیم او برای صعود به مرحله بعد باید در خانه از میلان گل نخورد

سایت گل – دو گل از وین رونی مهاجم آماده منچستر یونایتد سناریوی تازه ای برای بازی زییای میلان – منچستر خلق کرد. منچستر در حالیکه در اکثر دقایق بازی در یکساعت اول زیر فشار شدید حریف قرار داشت با حرکت هماهنگ رونی و والنسیا بازیکن تازه وارد ،در دقیقه 66 ضربه ای کاری به میلان وارد کرد که به دلیل از دست دادن بختهای پرشمار گلزنی عصبی به نظر می رسید.

رونی دقایقی بعد (74)روی سانتر سریع فلچر با پیشانی توپ را برای بار سوم از دیدا گذراند تا نتیجه ای عجیب رقم بخورد،برتری 3-1 در سن سیرو که واقعا برای خوشبین ترین هواداران منچستر هم قابل باور نبود.. پیش از این میلان در ابتدای مسابقه با گل زودهنگام رونالدینیو (3) پیش افتاده بود اما منچستر با ضربه عجیب اسکولز (3)بازی را به تساوی کشانده بود.

البته گلهای رونی پایان کار نبود چراکه سیدورف در دقیقه 84 با گلی خارق العاده روی پاس رونالدینهو فاصله را کم کرد و دوباره روند بازی را به سود تیمش بازگرداند. میلان در دقایق پایانی روی حرکات رونالدینهو که غیرقابل مهار به نظر می آمد دو بار تا آستانه فروریختن دروازه منچستر پیش رفت اما آمبروزینی و نستا این دو موقعیت را از کف دادند تا بازی با نتیجه 3-2 به سود منچستر به پایان برسد.

شکست میلان در این بازی بسیار شبیه به باخت این تیم در داربی میلان بود که با وجود همه تلاش بازیکنان این تیم به سود اینتر به پابان رسید.جالب اینکه منچستر هم مثل اینتر بازی را با نفرات کمتر تمام کرد. چراکه مایکل کریک هافبک این تیم در دقیقه 90+3 از بازی اخراج شد!
بازی برگشت این دو تیم روز 19 اسفند در اولدترافورد برگزار می شود.

بهترین بازیکن:
در تیم منچستر رونی، فلچر و البته ادوین ون در سار عالی بودند اما رونی در می تواند با ارزش ترین بازیکن میدان باشد. در میلان هم رونالدینیو بهترین بود. او امید اصلی تیمش برای بازی برگشت است...در میلان پاتو و هونته لار و شاید بکام نمایش ضعیفی داشتند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بایرن 2- فیورنتینا 1: پیروزی بایرن با گل آفساید

تام هنینگ اوربو، داور نروژی بار دیگر با اشتباه در قضاوتش، جنجال آفرین شد

سایت گل- با شروع دیدار حساس بایرن مونیخ و فیورنتینا مشخص شد که فان خال هیچ سورپرایزی در ترکیب تیمش ندارد. بایرن مثل همیشه با سیستم 2-4-4 روانه میدان شد و همان روندی را که در 12 دیدار اخیر، آنها را به 12 پیروزی پی در پی رسانده بود را در پی گرفت.

البته چزاره پراندلی تغییراتی را در ترکیب تیمش ، به ویژه در خط دفاعی اعلمال کرده بود.

با آغاز این دیدار، فیورنتینا در خط دفاعی بسیار منجسم می نمود و بازیکنان تیم میزبان به پاسهای بلند روی آورده بودند. استوان جووتیچ در حقیقت یکی از مهره های کلیدی تیمش بود.نیمه اول این دیدار با تساوی 0-0 پیش می رفت تا اینکه در دقایق پایانی نیمه اول اوضاع برای تیم میزبان تغییر کرد.

در حمله ای که باواریایی ها ترتیب دادند (که شاید بتوان آن را اولین ضد حمله موثر بایرن دانست)، روبن توپ را به ریبری رساند و ریبری با توپ وارد محوطه جریمه شد. توپ به فری، سنگربان فیورنتینا برخورد کرد و به گومزرسید و این ستاره توپ را وارد دروازه بایرن نمود. ولی تام هنینگ اوربو، داور جنجالی این دیدار،با نپذیرفتن گل، اعلام ضربه پنالتی به نفع بایرن نمود. این بار آرین روبن توانست توپ را وارد دروازه بایرن کند تا نیمه اول با برتری 0-1 تیم میزبان به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم دانیل فان بویتن جای خود را به دیه گو کنتنتو داد. بازی با همان نتیجه پایانی نیمه اول دنبال می شد و فیورنتینا فرصتهای کمی را خلق می کرد.البته آنها در دقایق اولیه نیمه دوم توانستند توسط کرولدراپ گل خورده را جبران نمایند تا بازی با تساوی دنبال شود..

در دقیقه 66 اولیچ و کلوزه به جای گومز و مولر وارد میدان شدند و در دقیقه 73 بود که داور نروژی، گوبی، ستاره فیورنتینا را به دلیل برخورد خشنی که با روبن داشت، با کارت قرمز مستقیم از زمین مسابقه اخراج کرد.

در دقیقه 89 این دیدار بود که میروسلاو کلوزه درحالی گل برتری باواریایی ها را به ثمر رساند که این ستاره آلمانی در آفساید و در نتیجه این گل مردود بود ولی داور نروژی با صحیح اعلام کردن این گل، به جنجال آفرینی هایش در دنیای فوتبال ادامه داد و جالب اینکه در پاسخ به اعتراض بازیکنان فیورنتینا نسبت به این تصمیم اشتباه، به وارگاس، بازیکن ویولا یک کارت زرد نشان داد.در نهایت بایرن با نتیجه 1-2 مقابل فیورنتینا به پیروزی رسید تا با روحیه و انگیزه بیشتری برای دیدار برگشت رهسپار فلورانس شود

داور نروژی در جریان این دیدار قضاوتی جنجالی داشت و طبق گفته کارشناسان در اکثر برخوردهای حساس و کلیدی دیدار تصمیمی اشتباه می گرفت و در نهایت نیز با پذیرش گل دقایق پایانی بایرن، پیروزی را به شاگردان فان خال هدیه کرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پورتو 2- آرسنال 1- هدیه فابیانسکی به پرتغالی ها

پورتو توانست در پی اشتباه فاحش سنگربان لهستانی آرسنال، در ورزشگاه خانگی اش به برتری دست یابد.

سایت گل- دیدار رفت دو تیم پورتو و آرسنال از سری رقابتهای مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در استادیو دو دراگائو، با پیروزی 1-2 پورتوی میزبان به پایان رسید.در دقایق اولیه این دیدار، تیم میزبان توپچی ها را تحت فشار قرار داده بود و این لوکاس فابیانسکی، سنگربان لهستانی آرسنال بود که در حالی که در غیاب مانوئل آلمونیای اسپانیایی در دروازه آرسنال قرار گرفته بود، در دقایق ابتدایی دیدار، گلی را به تیم میزبان هدیه کرد. بدین ترتیب پورتو در دقیقه 11 با نتیجه 0-1 از میهمانش پیش افتاد و تنها 7 دقیقه بعد سول کمپبل با تجربه توانست گل خورده را جبران نماید.

بدین ترتیب نیمه اول با تساوی 1-1 دو تیم به پایان رسید.با آغاز نیمه دوم، بازیکنان آرسنال چند حمله را برروی دروازه تیم میزبان انجام دادند که نتیجه ای نداشت و در ادامه این فالکائو بود که توانست در دقیقه 51 برای پورتو گلزنی کند.

این نتیجه تا پایان دیدار حفظ شد تا پورتوی میزبان بتواند با پیروزی در دیدار رفت با امید و انگیزه های بیشتری روانه دیدار برگشت که در امیریتس برگزار خواهد شد شود.

پورتو که در دیدارهای مرحله گروهی اش نیز نمایش خوبی را به اجرا گذاشته بود، در نهایت توانست مقابل آرسنال نیز به پیروزی برسد. این در حالی بود که آرسنالی ها نیز در غیاب مصدومانی از جمله آلمونیا،گالاس آرشاوین و فان پرسی کار گام به پرتغال گذاشته بودند و امیدوارند که این ستاره ها هر چه سریعتر به روزهای اوج بازگردند..

بدین ترتیب پورتویی ها با انرژی و انگیزه زیادی روانه ورزشگاه امیریتس خواهند شد تا از پیروزی شان در دیدار رفت دفاع کنند ولی آرسنالی هاقطعا با توجه به اشتباهات پایه ای سنگربان کم تجربه شان تنها به فراموش کردن نتیجه دیدار رفت و تلاش فراوان برای پیروزی با نتیجه مطلوب در دیدارمی اندیشند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)