بازگشت   پی سی سیتی > هنر > فیلم سينما تئاتر و تلویزیون Cinema and The Movie

فیلم سينما تئاتر و تلویزیون Cinema and The Movie مباحث مربوط به فیلم سینما تلویزیون و تئاتر در این بخش

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به این مقاله چه نمره ای میدهید ؟
عالی 1 100.00%
خوب 0 0%
متوسط 0 0%
ضعیف 0 0%
رأی دهندگان: 1. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-05-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض همه چیز درباره ی فیلم ghost dog ( تحلیل و نقد و بررسی ابعاد پنهان فیلم )

قبل از این که این نقد رو مطالعه کنید باید به شما گوشزد کنم اول باید فیلم رو مشاهده کنید و همچنین نکات زیر :
1-کتاب هاگاکوره یک کتاب عرفانی سامورایی هست ،
2-تومقاله ممکن هست از لغات اینجا استفاده شده باشه که منظور صحنه بعد یا سکانس بعد هست
3-شما تحلیل خالی رو متوجه نمیشید مگر این که فیلم رو تماشا کنید !
4- مهم این نیست که کل فیلم رو متوجه بشید مهم این هست که برای هر سکانس فیلم بهانه ای برای فکر کردن داشته باشید
5- این تحلیل با استانداردهای تحلیلی نوشته نشده ، که ابتدا داستان رو توضیح میدن ، لزومی به توضیح داستان فیلم نیست ، چون فیلم تقریباً بی داستان هست ،
6 - و نکته آخر این تحلیل بدون بازبینی قرار داده شده و آماتوری هست
7- روایتها به همراه سکانسها هست و شیوه بدین صورت هست
فراتر از قانون زندگی کن
و کدها رو دنبال کن

باید بگم بسیار فیلم معنا گرایی هست و هنوز حتی ذره ای از کاری که انجام دادم راضی نیستم ، ولی خوب سعیم رو کردم ، هر چی کارم بیشتر ادامه پیدا میکنه بدتر میشه چون وسواسم بیشتر میشه
من به نقطه ای رسیدم که خودم رو محق میدونم که به نقطه ی ضعف های این فیلم اشاره کنم ، همینش کلی هست ولی خوب راضی نیستم این شما و این گوست داگ تو یک فایل پی دی اف برای شما ضمیمه کردم ، همچنین میتونید در نظر سنجی شرکت کنید و نمره دلخواهتون رو بدید ، نظر شخص معیار نیست ، نظر جمع معیار هست

فایل رو برای دانلود هم قرار دادم نیاز نیست عضو بشید میتونید فایل پی دی اف رو از اینجا هم دانلود کنید

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: pdf ghost dog.pdf‏ (890.3 کیلو بایت, 6 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 06-05-2013 در ساعت 11:56 PM
کاربران زیر از bigbang به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

برچسب ها
ghost dog, گوست داگ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش