بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > نرم افزار - سخت افزار و بازیهای کامپیوتری

نرم افزار - سخت افزار و بازیهای کامپیوتری در این تالار مباحث مرتبط با نرم افزار های کاربردی دانلود برنامه های جدید سخت افزار قیمت ها تازه ترینهای بازار و نیز بازیهای رایانه ای دانلود کدهای تقلب و سایر موارد قرار میگیرد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-10-2014
conquest conquest آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0
در ماه گذشته یکبار از ایشان سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط bigbang نمایش پست ها
ابتدا نرم افزار Windows Movie Maker را باز نموده و نوشته خود را در قسمت Make titles or credits تایپ نمایید.
...
متشکرم؛اما من قصد دارم روی متنم افکتهای حرکتی اعمال کنم.وقتی از Movie Maker خروجی ویدئویی بگیریم دیگه نمیشه روش اون افکتها رو زد؛آیا Movie Maker این افکتهای متنی رو داره؟
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-10-2014
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض بله

نقل قول:
نوشته اصلی توسط conquest نمایش پست ها
متشکرم؛اما من قصد دارم روی متنم افکتهای حرکتی اعمال کنم.وقتی از Movie Maker خروجی ویدئویی بگیریم دیگه نمیشه روش اون افکتها رو زد؛آیا Movie Maker این افکتهای متنی رو داره؟
make title or credits ( c
برای نوشتن هر گونه متنی از این گزینه استفاده کنید با کلیک کردن بر روی این گزینه ؛ پنجره ای باز می شود که اجزای آن عبارتند از :
: Add title at beginning of the movie عنوان آغازین پروژه
: Add title before the selected clip on the storyboarقرار دادن متن قبل از تصویر
: Add title on the selected clip on the storyboard قرار دادن متن روی تصویر
: Add title after the selected clip on the storyboardقرار دادن متن بعد از تصویر
Add credits at the end of the movie : متن پایانی پروژه
بعد ازتایپ متن در کادر گشوده شده در قسمت های زیر می توانید رنگ و نوع فونت و افکت مربوط به متن را تغییر دهید .
وسپس گزینه ی done add title to movieرا کلیک کنید تا نوشته، در کارگاه قرار بگیرد.
ویرایش متن با استفاده از :
hange the title animation با استفاده از این گزینه نوع انیمیشن (‌حرکت ) کلمات را انتخاب کنید.
change the text font and color در این قسمت نوع فونت و رنگ آن را مشخص کنید.
change the text font and colorاز این قسمت نوع فونت و رنگ آن را مشخص کنید.

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 05-10-2014 در ساعت 09:12 PM
قدیمی 05-11-2014
تازه کار

نقل قول:
نوشته اصلی توسط bigbang نمایش پست ها
make title or credits ( c
برای نوشتن هر گونه متنی از این گزینه استفاده کنید با کلیک کردن بر روی این گزینه ؛ پنجره ای باز می شود که اجزای آن عبارتند از :
: Add title at beginning of the movie عنوان آغازین پروژه
: Add title before the selected clip on the storyboarقرار دادن متن قبل از تصویر
: Add title on the selected clip on the storyboard قرار دادن متن روی تصویر
: Add title after the selected clip on the storyboardقرار دادن متن بعد از تصویر
Add credits at the end of the movie : متن پایانی پروژه
بعد ازتایپ متن در کادر گشوده شده در قسمت های زیر می توانید رنگ و نوع فونت و افکت مربوط به متن را تغییر دهید .
وسپس گزینه ی done add title to movieرا کلیک کنید تا نوشته، در کارگاه قرار بگیرد.
ویرایش متن با استفاده از :
hange the title animation با استفاده از این گزینه نوع انیمیشن (‌حرکت ) کلمات را انتخاب کنید.
change the text font and color در این قسمت نوع فونت و رنگ آن را مشخص کنید.
change the text font and colorاز این قسمت نوع فونت و رنگ آن را مشخص کنید.
البته به نظر میرسه شما گزینه ها رو از ویندوز XP فرمودید.من با Movie Maker از Microsoft essentials مخصوص ویندوز 8.1 کار میکنم که مثل اینکه یه کم گزینه هاش متفاوته؛به هر حال از پاسختون ممنونم.فقط من برای اینکه افکتهاش بیشتر بشه نرم افزار SpiceFX رو دانلود کردم از http://download.informer.com/win-1192915748-bc9a16cb-5c27b3d8/spicefx6demo-installer.exe
اما موقع نصب،وقتی آدرس رو بهش میدم ارور زیر رو میده و میگه Movie Maker در آدرس مورد نظر یافت نشد،اگه ممکنه راهنماییم کنید.
(البته سؤال دومی که در ابتدای پست پرسیده بودم هم هنوز دنبال جوابش هستم)

قدیمی 05-11-2014
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بله این پیغام کاملاً طبیعی هست ! چرا ؟ به خاطر این که در خود سایت سازنده عنوان شده که نرم افزار movie maker live کاملاً دوباره نویسی شده و ناکامل و ناپخته هست
نقل قول:
Windows Live Movie Maker was a complete re-write of the Movie Maker program by Microsoft. Windows Live Movie Maker needs more development work by Microsoft before it will become a very useful video editing tool -- or to match many of the key capabilities of prior Movie Maker versions. Windows Live Movie Maker lacks a timeline and also does not accept any add-ons or plugins currently (other than for social networking) which greatly limits its potential editing power.

In Windows 7 and Windows 8, SpiceFX 6 requires Movie Maker 2.6 or Movie Maker 6.0. Is that a problem? No, it's actually an easy opportunity for you to have a more powerful version of Movie Maker. Thousands of Movie Maker users worldwide have done this

من نمیدونستم شما ویندوز 8.1 دارید چون خودم 7 استفاده میکنم و 8 رو بنا به دلایلی قبول ندارم ولی مشکلی نیست راه حلش رو در زیر براتون آوردم :

شما میتونید با نصب movie maker 6 که با این نرم افزار هم سازگار هست مشکلتون رو حل کنید
برای ویندوزهای 64 بیت
Movie Maker 6.0 64-bit download

برای ویندوز های 32 بیت

Movie Maker 6.0 32-bit download

و اگر بپرسید مشکلی پیش نمیاد ؟ پاسخ من نه هست ! اگرم اومد live رو فقط پاک کنید
البته پرواضح هست وقتی یک نرم افزاری دوباره نویسی میشه ، برنامه نویسی و هماهنگ کردن همه نسخه های نرم افزاری با اون تقریباً غیر ممکن هست که داد برنامه نویس ها رو در آورده
و خود من اسمش رو میزارم حماقت بزرگ مایکروسافت ! اونوقت تعجب میکنن چرا فروش ویندوز 8 اومده پایین

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 05-11-2014 در ساعت 07:51 PM
قدیمی 05-12-2014
تازه کار

دانلود کردم،مرسی از پاسختون.
راستی در مورد سؤال دومم،راه حلی رو پیدا کردم که البته در مورد همه افکتها جواب نمیده؛
کسانی که به مشکل من(افکت گذاری بر روی متن فارسی به صورتی که افکت برعکس(از راست به چپ تایپ کنه)) برخوردن میتونن از این راه اقدام کنن:
توی Movie Maker از افکتهای متنی fade,wipe رو انتخاب کنید.فیلم ایجاد شده رو publish کنید.توی نرم افزارهای میکس بعد از قرار دادنش روی Time line فیلمو Reverse کنید.
کاربران زیر از conquest به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش