بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

همه اتفاقات هفته اول لیگ برتر

-در هفته اول لیگ برتر 19 گل توسط 17 بازیکن به ثمر رسید. استقلال با 3 گل زده بهترین عملکرد را داشت.

-حسین فرکی، آلفردو کاسیمیرو و لوبیسا تمباکوویچ برای اولین بار مربیگری در لیگ برتر ایران را تجربه کردند.

-استقلال تهران، استیل آذین و نفت آبادان تیمهای پیروز در بازیهای خارج از خانه هفته اول بودند.

-شهرداری تبریز پس از یک فصل بدون شکست که در دسته اول داشت، در اولین بازی تاریخ خود در لیگ برتر شکست خورد.

-تیمهای نفت تهران و شهرداری تبریز برای اولین بار حضور در لیگ برتر را تجربه کردند.

-35 بازیکن جدید در هفته اول لیگ برتر به میدان رفتند. نفت تهران 9 بازیکن در ترکیب خود داشت که برای اولین بار در لیگ برتر حضور می یافتند.

29 کارت زرد و 2 کارت قرمز در هفته اول از جیب داوران خارج شد. امین منوچهری از سایپا و مهدی رجب زاده از ذوب آهن اخراجی های هفته اول بودند.

2 ضربه پنالتی در هفته اول لیگ ثبت شد که ذوب اهن پنالتی خود را گل کرد، ولی ملوان ان را از دست داد. حسین آشنا اولین پنالتی لیگ دهم را مهار کرد.

-تیم استقلال تهران برای اولین بار در تبریز موفق به شکست تیم شهرداری شد. تراکتورسازی نیز همچنان پس از 17 سال موفق به شکست پرسپولیس نشد.

-فرهاد خیرخواه، غلامرضا رضایی، سعید دقیقی، میلاد میداودی، امین متوسل زاده، رضا عنایتی و میلاد زنیدپور در اولین بازی خود برای تیمهای جدیدشان موفق به گلزنی شدند.

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

هشت‌پاي پيشگو در ورزشگاه آزادی !

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

آمار تماشاگران هفته اول لیگ برتر؛ میانگین 12500 نفر

سایت گل- در هفته اول لیگ برتر 112 هزار تماشاگر در ورزشگاهها حاضر شده و 9 بازی این هفته را تماشا کردند. البته با توجه به بازی پرسپولیس و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی انتظار می رفت این ورزشگاه پر از تماشاگر شود، اما فقط حدود 45 هزار تماشاگر داشت که با این وجود پرتماشاگرترین بازی هفته اول لیگ برتر همین بازی بود. شهرداری و استقلال با 30 هزار تماشاگر دومین بازی پرتماشاگر هفته اول بود. شاهین علیرغم گرمای شدید بوشهر 18 هزار تماشاگر را در ورزشگاه شهید بهشتی حامی خود می دید و ملوان نیز مثل همیشه 10 هزار تماشاگر خود را در روزشگاه تختی انزلی داشت. از بازی فولاد و استیل آذین فقط حدود 3 هزار تماشاگر دیدن کردند و بازی ذوب آهن- پیکان و راه آهن- سپاهان نیز فقط 2 هزار تماشاگر داشت. بازی تیمهای سایپا و صبا در کرج نیز کمتر از هزار نفر تماشاگر داشت که کم تماشاگرترین بازی هفته بود. در مجموع 112 هزار تماشاگر در هفته اول بازیهای لیگ برتر را از نزدیک تماشا کردند.

میانگین 12500 نفر برای هر بازی در هفته اول آمار قابل قبولی برای لیگ برتر ایران محسوب می شود، اگرچه چند تیم لیگ برتری ذاتا تماشاگر کمتری دارند. اما با توجه به حضور تیم نقت آبادان و شهرداری تبریز انتظار می رود لیگ دهم پرتماشاگر تر از لیگ نهم باشد.

نکته مهم دیگر اینکه بعد از گذشت سالها از حرفه ای شدن لیگ در ایران، هنوز ثبت یک آمار واقعی و دقیق از تماشاگران یک آرزو به شمار می رود! هر کدام از رسانه ها با توجه به تخمین خبرنگار خود از تعداد تماشاگران حاضر در یک ورزشگاه عددی را اعلام می کنند که این اعداد مختلف هیچگاه باهم تناسب ندارند. ضمنا مراجعه به آمار بلیت فروشی برای تعیین دقیق تعداد تماشاگران نیز قابل استناد نیست، چرا که بسیاری از تماشاگران بدون بلیت وارد ورزشگاه می شوند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

گرانترین مربی ليگ کیست؟

در بین مربیان داخلی، بدون تردید امیر قلعه‌نوعی گرانترین مربی فوتبال ایران است که بعد از قهرمانی با سپاهان قرارداد خود را در شرایطی بهتر تمدید کرد.

سایت گل – در حالی که هفته اول دهمین دوره لیگ‌برتر فوتبال ایران فردا آغاز خواهد شد، یک نکته قابل توجه در این زمینه این است که دریافتی مربیان لیگ، به نسبت سال‌های گذشته و با توجه به گرانی موجود در فوتبال ایران، افزایش چشمگیری داشته است. حال آنکه مربیان ایرانی در خارج از ایران کمترین بازاری ندارند.

امسال از 18 تیم لیگ برتر، 16 تیم مربی داخلی و 2 تیم مربی خارجی دارند.

در بین مربیان لیگ‌برتر، تومباکوویچ، مربی اهل یوگسلاو استیل‌آذین با قراردادی بالای یک میلیون دلار بیشترین دریافتی خالص را در میان مربیان شاغل در لیگ داشته است. البته مسوولان استیل‌آذین در حالی این رقم را به وی می‌پردازند که به‌نظر می‌رسد شرایط کلی موجود و مشکلات در جذب مربیان خارجی وجود دارد، باعث افزایش قیمت آنها شده است.

اما در بین مربیان داخلی، بدون تردید امیر قلعه‌نوعی گرانترین مربی فوتبال ایران است که بعد از قهرمانی با سپاهان قرارداد خود را در شرایطی بهتر تمدید کرد. در مورد قلعه‌نوعی گفته می‌شود که او در صورت کسب مجدد عنوان قهرمانی و دریافت پاداش‌ها و کسب جام‌حذفی و صعود در آسیا مبلغی حول و حوش یک میلیارد تومان را دریافت خواهد کرد. نوع قراردادها در سپاهان مشروط است و با توجه به میزان موفقیت پرداخت می‌شود که قلعه‌نوعی نیز از این مساله مستثنی نبوده است.

در کنار امیر قلعه‌نوعی، علی دایی نیز مربی گرانقیمتی است و با توجه به سوابق قبلی، به‌نظر نمی‌رسد او بابت یک سال کار در پرسپولیس، مبلغی کمتر از 800 میلیون تومان بگیرد. البته در مورد مبلغ قرارداد علی دایی هیچ اظهارنظر رسمی‌ای وجود ندارد و همه چیز در حد حدس و گمان است.

در رده بعدی مربیان ایرانی، به مجید جلالی و منصور ابراهیم‌زاده می‌رسد که دریافتی آنها در طول فصل حول و حوش رقم 400 میلیون و بیشتر خواهد بود. مربیان دیگری مثل اکبر میثاقیان، صمد مرفاوی، فراز کمالوند، محمد احمدزاده، اصغر مدیرروستا، حمید استیلی نیز رقمی بالای 350 میلیون تومان دریافت کرده‌اند و مربیانی مثل رسول کربکندی، محمد مایلی‌کهن، محمود یاوری و حسین فرکی نیز در همین حول و حوش دستمزد گرفته‌اند. به‌نظر می‌رسد ارزانترین مربی لیگ‌برتر فرهاد پورغلامی سرمربی ملوان است. از میزان دریافتی کاسیمیرو مربی برزیلی نفت آبادان هم هیچ اطلاعی در دست نیست.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پيش بيني اشتباه هشت پاي قلابي!

در بازي تراكتورسازي و پرسپوليس هم هواداران تبريزي از همان نوع هشت پاي ايراني استفاده كردند و كاملاً نتيجه عكس برايشان حاصل شد.تراكتورسازي بر خلاف پيش بيني هشت پا، با نتيجه 1 بر صفر بازي را واگذار كرد.

عصر ايران ورزشي- در مسابقات جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي، هشت پاي آلماني بازي هاي جام جهاني را پيش بيني مي كرد و اين هشت پا، 80 درصد از پيش بيني هايش درست از آب درآمد.

پيش بيني هاي آقاي پل چنان در دنيا سر و صدا به پا كرد كه بسياري از كشورهاي دنيا به تقليد از اين كار آلماني ها به پيش بيني مسابقات دست زدند.

البته برخي كشورها به جاي هشت پا حيوانات ديگري را نيز براي پيش بيني برمي گزيدند كهدر نوع خود بسيار جالب توجه بود.

اينكه اين مساله چقدر راست بود و چقدر دروغ، مهم نيست چرا كه مانند بسياري از چيزهاي جالبي كه در دنيا مد مي شود، اين نوع پيش بيني در ايران هم براي بسياري جالب بود و طرفداران خود را پيدا كرد.

از آن جايي كه جنس اصل هشت پا در ايران نيست، هواداران برخي تيم هي ليگ برتري از هشت پاي قلابي و يا به اصطلاح جنس ايراني آن استفاده كردند.

در بازي تراكتورسازي و پرسپوليس هم هواداران تبريزي از همان نوع هشت پاي ايراني استفاده كردند و كاملاً نتيجه عكس برايشان حاصل شد.

تراكتورسازي بر خلاف پيش بيني هشت پا، با نتيجه 1 بر صفر بازي را واگذار كرد.

البته شايان ذكر است كه اين كار را فقط تبريزي ها انجام ندادند و بازار پيش بيني هشت پاي قلابي در بوشهر و آبادان هم بسيار داغ بود.

به هرحال با شكست تراكتور در هفته اول مشخص شد كه كار هشت پايشان درست نيست و يك پايش مي لنگد!

شايد حالا هواداران تيم هاي ديگر بترسند كه به سمت هشت پا بروند و بايد گفت كه هشت پاي ايراني خيلي زود خرابكاري و اشتباه كرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

گزارش روز:هفته اول به پایان رسید - تیمها چطور بودند؟

گرچه نمایش تیم ها در هفته اول ملاک خوبی برای قضاوت نیست اما می شود به شرایط کیفی و فلسفه مربیان پی برد. ارزیابی سایت گل از 18 تیم لیگ بعد از مشاهده 90 دقیقه ای آنها چنین است:

سایت گل - هفته اول ليگ دهم ديشب در حالي با ديدار شاهين بوشهر و نفت ابادان به پايان رسيد كه فقط 19 گل از خط دروازه ها گذشت .با هم نگاهي اجمالي داريم به عملكرد تيمها در هفته اول.

نفت ابادان:شگفتي هفته اول را شاگردان كاسميرو پرتغالي رقم زدند.نفت ابادان كه بعداز سالها اميد شريفي نسب درتر كيب خود ميديدند 3 امتياز شيرين را ار خارج از خانه به ارمغان اوردند.نفت ابادان كه به نسبت ساير تيمها از فرصت كمتري براي اماده سازي بهره ميبرد شايسته عنوان برترين تيم هفته اول ميباشد. انچه كه از هفته اول ليگ ميتوان برداشت كرد اينست كه جدال بر سر عنوان قهرماني بازهم بين همان مدعيان فصل قبل مي باشد.

مس كرمان:صمد مرفاوي كه براي اولين بار ان هم تك وتنها و بدون حضور دستيارش روي نيمكت مينشت دست خالي همدان را ترك كرد تا بيشتر به فكر هماهنگي ميان بازيكنان جديدش با ساير بازيكنان باشد.مس كه در فصل قبل بدجوري از درون دروازه ضربه خورد اميدوار است با ارشاد يوسفي اين نقص را جبران كند.

استقلال:ابي پوشان پايتخت با كادر فني جديد و تيم تقريبا متحول شده در اولين ديدار به 3 امتياز شيرين دست پيدا كردند .به نظر ميرسد خريدهاي اين فصل به خوبي بتوانند جاي جداشده هارا پر كنند.هر چند كه بابازگشت جباري و مجيدي شاهد رقابت داغي در خط مياني استقلال خواهيم بود.2 گل خورده استقلال نشان داد نيمكت نشيني طالب لو در فصل گذشته زياد هم بي دليل نبوده است .

شهرداري تبريز:شاگردان اكبر ميثاقيان كه به نسبت 2 تيم ديگر تازه صعود كرده به ليگ برتر از زمان بيشتري براي آماده سازي برخوردار بودند مثل اينكه فعلا به دنبال كسب تجربه در ليگ هستند.فرق بين ليگ دسته اول و ليگ برتر به خوبي براي انها معلوم شد.اين تيم به نسبت تراكتور سازي در تبريز هوادارن كمتري را دارد ...

پاس همدان :شاگردان مديرروستا در همدان و در يك بازي سردوبي روح با تگ گل خيرخواه به سه امتياز شيرين دست پيدا كردنداينطور كه به نظر ميرسد تيم پاس در مقايسه با فصل قبل تيم جوان و كم تجربه تري را در اختيار دارداستقبال بسيار اندك تماشاگران همداني بار ديگر انتقال پاس به همدان را زير سوال ميبرد.

استيل اذين:تيم پر سرو صداي فصل نقل و انتقالات در حالي در گرماي اهواز 3 امتياز به ارمغان اورد كه از وجود كريمي و معدنچي بهره نميجست.هر چند قضاوت در مورد اين تيم به دليل انتخاب سرمربي كمي زود است اما از ياد نبريم در اين تيم بازيكناني وجود دارند كه زياد هم احتياج به سرمربي ندارند.

فولاد:شاگردان مجيد جلالي در اولين ديدار خانگي سه امتياز را تقديم استيل اذين كردند.نكته جالب توجه اينكه در فصل قبل جلالي براي اولين بار در برابر استيل اذين روي نيمكت نشست و مثل اينكه به تخصص ويژه اي در شكست در زمين خودي برابر استيل اذين دست پيدا كرده.يكي از جدي ترين رقيبان امسال فولاد چمن ناهموار ورزشگاه تختي اهوازست.

ذوب اهن:در بازي برابر پيكان معلوم شد كه ابراهيم زاده چرا انقدر براي حفظ خلعتبري تقلا ميكرد.2 گل اين بازيكن در برابر پيكان ذوب اهن 10 نفره را به 3 امتياز شيرين رساند.اين تيم با حفظ استخوانبندي فصل قبل امسال هم يكي از مدعيان اصلي قهرماني در ليگ برتر است .

پيكان:بعداز سالها پيكان بازي بدون محمد رضا طهماسبي را تجربه ميكند.شاگردان احمد زاده كه ابراهيم ميرزاپور ملي پوش را براي اولين بار درون دروازه ميديدند دست خالي اصفهان را ترك كردند تا خود را اماده اولين بازي خانگي برابر شاهين زخم خورده بكنند.

سايپا:كار كردن با جوانان انگار بد جوري به مذاق حاجي مايلي سازگار است خريد چند بازيكن جوان و كم تجربه در فصل نقل و انتقالات اين مسئله را به اثبات ميرساند.تك گل خيري در كرج در حالي 3 امتياز را براي نانجي پوشان به ارمغان اورد كه خود مايلي نيز تا حدودي به خوش شانسي برابر صبا اذعان داشت.

صباي قم.شاگردان محمود ياوري كه ديگر مثلث قدرت فصل قبل را در اختيار ندارند و نيز فعلا از وجود نيكبخت نيز بهره نميبرند به نظر ميرسد كه در خط اتش خود كار سختي را در ادامه فصل خواهند داشت هرچند كه فرزاد حاتمي تازه وارد ميتواند همچنان اميد را در دل هوادارن قمي زنده نگه دارد.به هر حال در اولين ديدرا چيزي جز شكست عايدشان نشد

سپاهان:ديدار سپاهان برابر راه آهن كه به نوعي تصفيه حساب ميان كربكندي و قلعه نوعي بود يك امتياز را نصيب هر 2 تيم كرد.تيم پر سرو صداي سپاهان بدون حضور نويدكيا-جانواريو و جمشيديان در ميانه ميدان با مشكل مواجه بود.قلعه نوعي بار ديگر فصل را بدون برد اغاز كرد اما معمولا به خوبي به پايان ميبرد.رضا عنايتي نيز با گلزني در اولين ديدار تا حدودي جاي خود را در تركيب تيمش اثبات كرد.

راه اهن:رسول كربكندي با انگيزه نشان داد كه به خوبي از تيم سابق خود شناخت دارد.راه اهن در حالي با تگ گل متوسل زاده تازه وارد به تساوي در برابر سپاهان دست يافت كه كادر مديريتي اين تيم همچنان مانند سال گذشته از هر حربه اي براي كشاندن تماشاگر به اكباتان استفاده ميكند اما فعلا زياد در اين كار موفق نشان نداده.

ملوان:شاگردان فرهاد پور غلامي كه اين اواخر بد جوري ذهنشان درگير قرارداد پژمان نوري بود در برابر نفت تهران متوقف شدند.پنالتي از دست رفته انزلي چي ها ميتوانست انها را در برابر تماشاگران پرشورش به پيروزي برساند اما حيدري حسرت اولين 3 امتياز رابر دل هواداران ملوان گذاشت.

نفت تهران:تيم تازه صعود كرده نفت تهران با درخشش حسين اشنا به اولين امتياز خود در تاريخ ليگ برتر دست پيدا كرد.قضاوت در مورد شاگردان حسين فركي زود است هرچند كه تجربه ثابت كرده چنين تيمهايي مدعي اصلي صعود به دسته پايين تر هستند اكثر بازيكنان نفت را چهره هاي گمنام تشكيل ميدهند.

پرسپوليس:حساس ترين بازي هفته اول بين قرمز پوشان پايتخت و تراكتور سازي با تك گل غلامرضا رضايي به سود پرسپوليس به پايان رسيد.انچه در بازي ديروز به چشم امد اين بود كه دايي حساب ويژه اي بر روي زوج رضايي_نوري باز كرده هر چند اين دو هنوز به طور كامل با سايرين به هماهنگي نرسيده اند.

تراكتورسازي:شاگردان فراز كمالوند كه ديروز مجددا كاپيتان محمد نصرتي را در قلب دفاع ميديدند دست خالي ازادي را ترك كردند تا ادعاي كمالوند مبني بر قهرماني در ليگ زير سوال برود.اما بالعكس بازيكنان تراكتور تماشاگران اين تيم بودند كه كاملا با دست پر به ورزشگاه امده بودند و هر چيزي را كه دم دستشان بود را به سمت زمين نشانه رفتند.در بازي ديروز جنگ روي سكوها بسيار بيشتر از جنگ روي چمن به چشم امد.

شاهين بوشهر:حميد استيلي با شكست در برابر ديدگان تماشاگران بوشهري كه تيمشان را به نسبت فصل قبل با تجربه تر ميديدند خشت اول را كج بنا نهاد تا از همين ابتدا پايه هاي نيمكتش را لرزان بداند.شاهين در دربي جنوبيها با نتيجه 2-1 مغلوب نفت ابادان شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 07-28-2010 در ساعت 03:47 PM
قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

آشتي‌كنان زوركي قلعه‌نويي و كربكندي

اين دو در پايان بازي نيز به‌دليل شلوغي براي خسته‌نباشي، سمت هم نرفتند.

سايت گل – امير قلعه‌نويي سرمربي سپاهان بعد از درگيري لفظي شديد با رسول كربكندي، در پايان مسابقه جنجالي فصل قبل سپاهان و صبا كه با تساوي به پايان رسيد، روز گذشته با اصرار نيك‌جو سرپرست تيم راه‌آهن صورت اين مربي اصفهاني را بوسيد.

قلعه‌نويي تهراني كه مربي تيم اول اصفهان است، در حالي آشتي‌كنان را با همتاي اصفهاني‌اش كه مربي يك تيم تهراني است، انجام داد كه در پايان بازي در پاسخ به سوالي در همين‌باره، اينكه نظرش درباره آشتي‌كنان با كربكندي چيست، با لحني خشك جواب داد: سوال فني بپرسيد، من جوابي براي اين جور سوال‌ها ندارم.

اين دو در پايان بازي نيز به‌دليل شلوغي براي خسته‌نباشيد، سمت هم نرفتند.

ظاهرا جنگ سرد كربكندي و قلعه‌نويي همچنان پايدار است. با اين حال كربكندي نشان داده كه مهارت خوبي در بازي مقابل تيم‌هاي امير قلعه‌نويي دارد. گرچه رويه هميشگي تيم‌هاي قلعه‌نويي كه فصل را با نتايج ضعيف آغاز مي‌كنند نيز به كمك كربكندي آمده است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

محرومیت از بازی خانگی، جریمه نقدی حاصل اخلال در نظم عمومی
کمیته انضباطی تراکتور سازی و شهرداری تبریز را نقره داغ کرد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود پیرامون اتفاقات و حواشی دیدار تیم‌های پرسپولیس تهران - تراکتور سازی تبریز و شهرداری تبریز و استقلال تهران را اعلام کرد.

به گزارش شبکه ایران،باشگاه تراکتور به دلیل تخلفات تماشاگران منتسب مبنی بر فحاشی و توهین و استعمال الفاظ رکیک نسبت به داوران و تیم مقابل و آتش زدن و پرتاب اشیا محترقه و دودزا ، پرتاب سنگ ، بطری و اشیاء مختلف به داخل زمین مسابقه به برگزاری دو دیدار خانگی بدون حضور تماشاگران ، توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت مبلغ سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می گردد.

تیم پرسپولیس تهران نیز به دلیل تخلف تماشاگران منتسب مبنی بر فحاشی ، توهین و پرتاب بطری و اشیاء مختلف به داخل زمین مسابقه به توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت مبلغ سیصد میلیون ریال و برگزاری یک دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر محکوم گردید.

رسول خطیبی بازیکن شماره 10 تیم تراکتور به دلیل اعتراض به نحوه قضاوت که منجر به تحریک و تهییج تماشاگران و فحاشیب آنها به داوران مسابقه و پرتاب اشیاء به داخل زمین مسابقه گردید نیز به دو (2) جلسه محرومیت از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات رسمی و پرداخت مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

همچنین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود پیرامون حواشی دیدار تیمهای شهرداری تبریز و استقلال تهران را اعلام نمود:

تیم شهرداری تبریز به دلیل تخلف تماشاگران منتسب مبنی بر فحاشی و استعمال الفاظ رکیک بر علیه بازیکنان و داوران مسابقه ، پرتاب سنگ ، بطری، و اشیاء مختلف به داخل زمین مسابقه که منجر به شکستن سر یکی از بازیکنان تیم استقلال گردید به برگزاری یک دیدار خانگی بدون حضور تماشاگران منتسب با هماهنگی سازمان لیگ برتر و پرداخت مبلغ سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-29-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

آرش برهاني دومين گلزن برتر تاريخ استقلال در ليگ

سايت گل- آرش برهاني مهاجم تيم استقلال تهران در بازي هفته اول تيمش مقابل شهرداري تبريز گل اول آبي پوشان را به ثمر رساند و با اين گل به رده دوم برترين گلزنان تاريخ استقلال در ليگ رسيد. البته برهاني در اين رده با غلامحسين مظلومي مهاجم سابق استقلال در دهه 50 شريک است. برهاني تاکنون 40 گل براي استقلال در ليگ برتر به ثمر رسانده است. رضا عنايتي با 55 گل زده بهترين گلزن استقلال در تاريخ ليگ است و برهاني با گلزني هاي خود در اين فصل حتي مي تواند اميدوار به شکستن رکورد عنايتي نيز باشد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-29-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool اسامي داوران هفته دوم ليگ برتر

جام جم آنلاين: کميته داوران فدراسيون فوتبال اسامي داوران ديدارهاي هفته دوم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور را اعلام کرد که براين اساس مسابقه استقلال تهران - فولادخوزستان با قضاوت يدالله جهانبازي برگزار مي شود.

به گزارش مهر، جهانبازي را در امر قضاوت اين بازي حيدر شکور و رسول فروغي همراهي خواهند کرد. اين بازي ساعت 17:30 روز شنبه هفته پيش رو در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي شود.
کميته داوران همچنين قضاوت ديدار صباي قم - پرسپوليس را نيز به محسن ترکي سپرده است. کمک‌هاي ترکي براي قضاوت اين بازي رضا سخندان و مسعود فرح نيا هستند.
- اسامي داوران و برنامه ديدارهاي هفته دوم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور به شرح زير است:

شنبه - 9/5/89

* استيل آذين - پاس همدان، ساعت 17:30، ورزشگاه دستگردي تهران
داور: تورج حق‌وردي، کمک‌ها: محبت علي رضايي تبار و حسن يوسفي، داورچهارم: حسين زرگر
ناظر: رحيم رحيمي مقدم

* مس کرمان - ذوب آهن اصفهان، ساعت 17:30، ورزشگاه شهيد باهنر کرمان
داور: غلامرضا جباري، کمک‌ها: علي موغلي و بابک داوري، داورچهارم: قاسم واحدي
ناظر: ابراهيم ميرزابيگي

* استقلال تهران - فولاد خوزستان، ساعت 17:30، ورزشگاه آزادي تهران
داور: يداله جهانبازي، کمک‌ها: حيدر شکور و رسول فروغي، داورچهارم: محمدرضا اکبريان
ناظر: محمد حاتم

يکشنبه -10/5/89

* تراکتورسازي تبريز - راه آهن شهرري، ساعت 17:30، ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز
داور: عليرضا فغاني، کمک‌ها: صادق نوري و بهرام کياني، داورچهارم: محمد ملکي
ناظر: محمدرضا فلاح

* پيکان قزوين - شاهين بوشهر، ساعت 18:15، ورزشگاه شهيد رجايي قزوين
داور: شاهين حاج بابايي، کمک‌ها: رحيم شاهين و مصطفي فراهاني، داورچهارم: منصور نوري
ناظر: نادر جعفري

* نفت تهران - شهرداري تبريز، ساعت 18:15، ورزشگاه اکباتان تهران
داور: جمشيد دانش مهر، کمک‌ها: حميد غمزه و تورج عيوض محمدي، داورچهارم: سعيد فتاحي
ناظر: عبود سنگاشکن

* سپاهان اصفهان - ملوان بندرانزلي، ساعت 18:15، ورزشگاه فولادشهر اصفهان
داور: محسن قهرماني، کمک‌ها: مجيد شمس و سعيد زارع، داورچهارم: جواد شرفي
ناظر: محمدعلي فروغي

* نفت آبادان - سايپا، ساعت 20:45، ورزشگاه تختي آبادان
داور: احمد صالحي، کمک‌ها: حميد نظري و سعيد قاسمي، داورچهارم: رضا کرمانشاهي
ناظر: حسين عسگري

* صباي قم - پرسپوليس تهران، ساعت 20:45، ورزشگاه يادگار امام (ره) قم
داور: محسن ترکي، کمک‌ها: رضا سخندان و مسعود فرح نيا، داورچهارم: جمشيد محمدي
ناظر: فرج اله يثربي

دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش