بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا

ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا در این تالار به بحث و بررسی ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-23-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض کلوپ هواداران باشگاهای انگلیس

بهترین بازیکن لیگ برتر معرفی شد
اتحادیه بازیكنان حرفه ای فوتبال انگلیس ' رابین فان پرسی' مهاجم هلندی تیم آرسنال را بهترین بازیكن سال اعلام كرد.
به گزارش بي باک به نقل از ایرنا به نقل از بی بی سی اسپورت نوشت: این مهاجم 28 ساله در فصل كنونی 38 گل برای آرسنال به ثمر رسانده است.

ملی پوش هلندی آرسنال كه در حال حاضر در صدر گلزنان لیگ برتر انگلیس نیز هست ، گفت: اگر سایر مردم چنین قضاوتی داشتند باشند، برای من خاص است ولی موضوع هنگامی خاص تر می شود كه حریفان هم آن را تایید كنند.
فان پرسی افزود: اگر همه پس از مدتی فكر كردن به این نتیجه رسیده اند كه من بهترین بازیكن هستم برایم افتخار بزرگی است.
وی در عین حال عملكرد خود را ناشی از فعالیت ها و تلاش های هم تیمی هایش دانست و گفت: بدون آنها چنین دستاوردی غیرممكن بود. به طور مثال ' تئو والكات' ، او بیش از 12 بار به من پاس گل داد و من واقعا قدردان او هستم.

'گرث بیل' در فصل 11-2010 ، ' وین رونی' در فصل 10-2009 ، ' رایان گیگز' در فصل 9- 2008 و ' كریستیانو رونالدو' در فصل های 8-2007 و 7 - 2006 برندگان قبلی عنوان بهترین بازیكن انگلیس از نظر اتحادیه بازیكنان حرفه ای فوتبال بودند.
فان پرسی كه در این فصل بهترین دوران فوتبال خود در انگلیس را می گذراند، گفت: اگر بخواهم واقعیت را بگویم؛ ابتدا كه به این تیم آمدند چندان اطمینان نداشتم و نمی دانستم واقعا از عهده این كار برخواهم آمد یا نه. ولی بعد از دو ماه بتدریج متوجه شدم كه می توانم به خوبی كار كنم.

كایل واكر بهترین بازیكن جوان انگلیس شناخته شد
' كایل واكر' مدافع تاتنهام و تیم ملی انگلیس به عنوان بهترین بازیكن جوان فوتبال انگلیس شناخته شد.
اتحادیه بازیكنان حرفه ای فوتبال انگلیس نام مدافع 21 ساله را از میان فهرست نامزدهایی چون ' سرخیو آگرو' از منچسرسیتی و ' دنی ولبك' از منچستریونایتد به عنوان بهترین بازیكن جوان انگلیس برگزید.
واكر در این باره گفت: كمی شگفت زده شدم چون مدافعان به طور معمول چنین جوایزی دریافت نمی كنند و مهاجمان بیشتر به چشم می آیند. كسب این عنوان برایم افتخار بزرگی است و امیدوارم عنوان های بعدی هم متعاقب آن بدست آیند.

'جك ویلشر' در فصل 11- 2020 ، ' جیمز میلنر'در فصل 10-2009 ، ' اشلی یانگ ' در فصل 9 -2008 ، ' سسك فابرگاس' در فصل 8 - 2007 و ' كریستیانو رونالدو' در فصل 7 -2006 عنوان بهترین بازیكن جوان انگلیس را از آن خود كردند.
واكر در این فصل به طور دائم در تركیب تاتنهام قرار داشته و در33 بازی از 34 بازی لیگ برتر از ابتدا به میدان رفته است.
او گفت: این كه كسانی شما را انتخاب كنند كه همیشه مقابلشان به میدان رفته اید برای هر كس یك افتخار محسوب می شود. امیدوارم باز هم بتوانم افتخار كسب كنم و راهی طولانی و پر افتخار را با تاتنهام بپیمایم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-05-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض گل رونی به منچسترسیتی که به عنوان بهترین گل تاریخ لیگ برتر انگلیس انتخاب شد

گلی که مهاجم منچستریونایتد در دربی این شهر برابر منچسترسیتی به ثمر رساند به عنوان بهترین گل تاریخ لیگ برتر انگلیس انتخاب شد.
به گزارش فارس به نقل از سایت رسمی لیگ برتر انگلیس نوشت: وین رونی در فوریه 2011 گل زیبایی برابر رقیب همشهری به ثمر رساند که با رای صدها هزار هوادار فوتبالی در سراسر دنیا به عنوان بهترین گل تاریخ لیگ برتر انگلیس در 20 سال برگزاری این رقابت‌ها انتخاب شد.

رونی در این رقابت توانست 9 نامزد دیگر را شکست داده و 26 درصد از کل رای هواداران را از آن خود کند. گل دنیس برکمپ در مارس 2002 برابر نیوکسل یونایتد با 19 درصد رای و گل تیری آنری در سپتامبر 2000 برابر منچستریونایتد با 15 درصد در رده‌های بعدی بهترین گل‌ها قرار گرفتند.

تصویر گل رونی به منچسترسیتی که به عنوان بهترین گل تاریخ لیگ برتر انگلیس انتخاب شد

رونی در این زمینه گفت: با تماشای مسابقه‌های لیگ برتر بزرگ شده‌ام و اکنون از اینکه گلم به عنوان بهترین گل تاریخ این رقابت‌ها انتخاب شده احساس خیلی خوبی دارم. گل‌های بسیار زیبایی به عنوان نامزد انتخاب شده بودند، گل‌هایی که من در دوران کودکی آنها را از طریق تلویزیون دیده‌ بودم. گل‌های پائولو دی کانیو، الن شیرر، تونی یبوا و دیوید بکام. رقابت با گل‌‌های زیبای چنین بازیکنانی مایه سرافرازی من است و انتخاب گلم به عنوان بهترین، چیزی است که باید به آن افتخار کنم. از همه هوادارانی که به گل من رای دادند تشکر می‌کنم.
انتخاب بهترین‌های 20 سال تاریخ لیگ برتر انگلیس در بخش‌های بهترین گل، بهترین شادی پس از گل، جذاب‌ترین مسابقه و بهترین دفع توپ برگزار شد که نتیجه نهایی این رای گیری 11 روز دیگر به شکل رسمی اعلام می‌شود.
وین رونی با بدست آوردن این عنوان جای دیوید بکام را گرفت. گل بکام در آگوست 1996 به ویمبلدون به عنوان بهترین گل 10 سال نخست لیگ برتر انگلیس انتخاب شده بود.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 05-14-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض گزارش تصویری: جشن قهرمانی منچسترسیتی

44 سال بود که هواداران سیتی چنین جشنی را تجربه نکرده بودند

سیتی در دیداری دراماتیک مقابل کوئینزپارک رنجرز به پیروزی رسید و قهرمان لیگ برتر شد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش