بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-01-2009
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض پای عادل فردوسی پور هم به کلانتری کشیده شد

جام جم آنلاين: بعضي از اين آقايان دزد(!) واقعا بي‌معرفت و فرصت‌طلب هستند و با كوچك‌ترين فرصتي كه به دست مي‌آورند با سرقت اموال مردم طومار زندگي آنها را در هم مي‌پيچند.

اخبار رسيده حاكي از آن است كه چند نفر از اين سارقان فرصت طلب كه ظاهرا كمي تا اندازه‌اي هم به فوتبال علاقه دارند، با اطلاع از اين كه عادل خان فردوسي‌پور از اواخر روز دوشنبه با حضور در صداوسيما برنامه معروف نود را اجرا خواهد كرد، از اين فرصت سوءاستفاده كرده و با ورود به آپارتمان وي در غرب تهران و سرقت اموال، مجري تلويزيون را به دردسر انداخته ايد.

عادل خان قصه ما وقتي متوجه شد اموالش به تاراج سارقان رفته، همانند ديگر مالباختگان دست به دامن پليس و قاضي شد تا از خود احقاق حق كند.

با شكايت فردوسي‌پور، پرونده‌اي در اين ارتباط تشكيل و با دستور قضايي براي تحقيقات و شناسايي سارقان به پايگاه دوم پليس آگاهي تهران ارجاع شده است.

در شكايت فردوسي‌پور لپ‌‌تاپ، فرش، ارز، پول، طلا و ... از جمله اموالي است كه به سرقت رفته و يك گروه از كارآگاهان تحقيق در اين زمينه را آغاز كرده‌اند.

ظريفي مي‌گفت: اين عادل خان علاقه عجيبي به فيروز كريمي، اكبر ميثاقيان و همچنين استاد اسدي دارد و با اين سرقتي كه از فردوسي‌پور شده است، اين بار نوبت آنهاست تا مدام از او سوال كنند، آقا ماجراي اين دزدهاي فرصت‌طلب به كجا كشيد و آنها چگونه شما را نقره‌داغ كردند و آيا تا فصل آينده فوتبال آقايان دستگير خواهند شد.
با تشکر فریبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 09-25-2009
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام
جدید شوک الکتریکی به خبرنگار 90 در مشهد!

شوک الکتریکی به خبرنگار 90 در مشهد!

جواد طاری بخش بعد از از آنکه باتوم به قفسه سینه اش اصابت کرد نقش برزمین شد و به بیمارستان منتقل شد

سایت گل - پس از اتمام بازي و در شرايطي که جوادطاری بخش خبرنگار برنامه تلويزيوني 90 قصد ورود به رختکن بازيکنان استقلال و مصاحبه با صمد مرفاوي سرمربي تيم استقلال را داشت، يک شخص به این بهانه که آنها جلوی راه را گرفته اند، این خبرنگار را با چوب برقی نقش بر زمين کرد.
نکته جالب این است که هر سال در مشهد برای خبرنگاران اتفاقاتی از این دست رخ می دهد. دو سال پیش برگی زر بازیکن ابومسلم به یک خبرنگار حمله کرد و پارسال هم خداداد عزیزی یک خبرنگار شیرازی را مورد ضرب و شتم قرار داد و بعد از آن جمله ای به یاد ماندنی به زبان آورد:«تا می خورد زدیمش !»ظاهرا این نقش در فصل جدید به جناب سرکار استوار رسیده است . گفته می شود برنامه 90 فیلم این درگیری را در برنامه این هفته پخش می کند.طاری بخش که آسیب دیده بود به بیمارستان منتقل شد.
نکته جالب اینکه رييس هيات مديره و مديرعامل باشگاه ابومسلم مشهدکه 5 گل از استقلال دریافت کرد ، در مصاحبه با رسانه هااعلام کرد:« تيم ابومسلم هيچ مشکلي ندارد و اين خبرنگاران هستند که براي ما مشکل ايجاد مي کنند.»بنابراین خوردند باتومی را که حق شان بود!

ویرایش توسط deltang : 09-25-2009 در ساعت 08:17 PM
قدیمی 09-25-2009
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر

کوروش با اینجور خبرها مخالفه. اگر بخش مدیر داره پاکش کنین.
با تشکر فریبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

قدیمی 09-25-2009
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

خانم فریبا این خبره ورزشیه که تو روزنامه گل و سایر روزنامه های ورزشی زده شده و هیچ مشکلی نداره مگه مربوط به سیاسته که دونه مخالف باشه
قدیمی 09-25-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

من خودم امشب این رو در نت دیدم اما نزدمش در سایت

بله به صلاح نیست در سایت باشه..
.هر خبری که میدونین خیلی جالب باشه و با گذشت زمان بازهم به درد بخوره بزنین

اگر کسی گذرش به اینجا خورد لطفا حذفش کنه ...

قدیمی 03-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض قطبي امشب در برنامه نود

سايت گل – افشين قطبي مهمان ويژه برنامه نود امشب خواهد بود. سرمربي تيم ملي كه به محض اعلام فهرست جديد مورد اعتراض شديد برخي مربيان ليگ قرار گرفته است، در اين برنامه از خودش دفاع مي كند و با جزييات درباره همه ابهامات پاسخ مي دهد.
سرمربي تيم ملي ايران كه در دو روز گذشته دو مصاحبه با سايت فدراسيون انجام داده و مورد به مورد پاسخ سوالات را داده، امشب به اين دليل در نود شركت مي كند كه به هر حال هيچ رسانه اي و هيچ برنامه اي قدرت اين برنامه تلويزيوني را ندارد.
قطبي كه شهرت خوب او مدام در تهديد است، اميدوار است امشب با توضيحات، طرفداران خود و تيم ملي را قانع كند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 03-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض يادداشتي در دفاع از عادل فردوسي پور

سایت گل:
محمد مايلي‌كهن كه هميشه شائبه استفاده او از رانت هاي سياسي در تيمداري وجود داشته، بعد از شكست مقابل استيل‌آذين فردوسي‌پور را به سوءاستفاده از برنامه 90 براي اغراض سياسي و مادي متهم كرد. اين مطلب پاسخي به اوست كه مثل هميشه يك طرفه به قاضي رفته است.

قضاوت درباره اين موضوع كه اگر مجري ديگري به جاي عادل فردوسي‌پور، تهيه‌كنندگي و اجراي نود را برعهده داشت، اين برنامه به اهميت امروز نبود دشوار است، اما همين اول كاري مي‌توانيم چند دليل برايتان بشماريم.

1. نود قديمي‌ترين برنامه صداوسيما نيست. پيش از نود، برنامه‌هاي هفتگي بسياري كه شاخص‌ترين آنها «ورزش و مردم» و «ورزش از شبكه دوم» هستند، روي آنتن رفته‌اند. موقعيت امروز اين دو برنامه كه البته در ذهن ماندن آنها بيشتر مربوط به فضاي رسانه‌اي ايران در دهه 1360 است، خود گوياي توانايي مجريان، تهيه‌كنندگان و ايدئولوگ‌هاي آنهاست.

2. فوتبال؟ شايد اما برنامه‌هاي ورزشي ديگر منعي در پخش فوتبال نداشته‌اند. البته تمركز نود روي موضوع فوتبال و به خصوص داوري در توفيق اين برنامه موثر است اما مي‌شود از اين طرف نيز به ماجرا پرداخت. شايد اگر اندكي از ذوق و نه چندان عجيب و غريبي كه صرف برنامه نود مي‌شود، در اين برنامه‌ها وجود داشت، مي‌شد از قابليت‌ ساير رشته‌ها در خبرسازي استفاده كرد؛ اتفاقي كه لازم نيست بگوييم هرگز با رويكرد اين دو برنامه به وقوع نپيوسته است.

3. شك نداريم دوستان بسياري هستند كه دوست داشتند به جاي فردوسي‌پور هدايت برنامه نود را در دست بگيرند. از نظر اقتصادي، نود يك دكان سه نبش در بهترين نقطه تجاري شهر است و دوستان با تبحري كه دارند چه‌ها كه نمي‌توانستند بكنند!
مديرباشگاهي را مي‌شناسم كه علاقه بسياري داشت سرمربي تيم خود را به هر قيمتي به برنامه نود بفرستد تا او به عنوان ميهمان، بخشي از پروژه «شوآف» جناب مدير را پيش ببرد. يك مدير باشگاه ديگر كه در يك بلواي بزرگ داور مسابقه را كتك زده بود، قصد داشت با سوءاستفاده از همشهري‌گري و آشنايي با يكي از اعضاي خانواده فردوسي‌پور، ‌مانع از مانور نود روي حادثه‌اي شود كه محروميت‌ سنگين او از فوتبال را رقم زد. مديربرنامه‌اي (چه با كلاس!) هست كه با ده‌ها بازيكن ليگ و چند دوست روزنامه‌نگار توأمان كار مي‌كند. فكر مي‌كنيد او براي حضور بازيكنان در برنامه نود، با عنوان ميهمان حاضر است چقدر بپردازد؟ پولي كه عين سرمايه‌گذاري است و بدون شك چند برابرش برمي‌گردد.
«شما مي‌تواني مشاور باشگاه ما باشي.» اين پيش‌پاافتاده‌ترين جمله‌اي‌ست كه از زبان صاحبان مكنت در فوتبال ايران خطاب به اهالي رسانه بيرون مي‌آيد. خب، اينجا وقت يك نتيجه‌گيري حماسي است؛‌ عادل به طرزعجيبي ـ تا آنجا كه ما خبر داريم ـ مقابل اين پيشنهادات مقاومت كرده و برنامه‌اش را با فاصله‌اي باورنكردني با انگ‌هاي مالي پيش برده است.
اميدوارم نويسنده در بيان مقصود خود به درازگويي نيفتاده باشد. نويسنده قصد داشت بگويد عادل فردوسي‌پور آدم خارق‌العاده‌اي نيست. او يك مجري محافظه‌كار است كه هرگز اعتبار برنامه و خود را به پيشنهادها، وسوسه‌ها و تهديدها نفروخته است. او يك آدم معمولي است كه سعي كرده يك كارمند شريف و صادق براي صداوسيما باشد كه مديومي وسيع و فوق‌العاده در اختيارش گذاشته است؛ مديومي كه البته مي‌توانست با رفتاري مشابه ديگران نابود شود، ‌اما به حسن‌شهرت مجري جوان و كم‌تجربه‌اش ماند و پا گرفت، تا جايي كه ديگر نمي‌توان دوشنبه‌‌شب‌ها را بدون او و برنامه‌اش تصور كرد.

او با همين رفتار نه‌چندان پيچيده ـ‌ كه البته ممكن است به نظر برخي دوستان درك‌نكردني باشد ـ‌ تبديل به چهره اول صداوسيما در فوتبال و شايد تبديل به چهره اول فوتبال ايران شده و پيش مي‌رود. موقعيتي كه طبق شنيده‌ها باعث تمكن مالي او نيز شده. از اين نظر او يك پيروز مطلق است، كسي كه هرگز آفتابه دزدي نكرد و تا امروز در كمال آرامش و بدون اينكه پايش به هيچ كلانتري و محكمه‌اي باز شده باشد،‌ زندگي‌اش را مي‌كند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-30-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض گزارشی مخفیانه از کلاس درس عادل فردوسی پور در دانشگاه

موبایلش سر کلاس همیشه silent است ولی اگر شاگردانش تا آخر کلاس صبر کنند و کمی دور استاد حلقه بزنند تمامی پیامهای صوتی اش را می شنوند....

یکی از هفته نامه ها گزارش مخفیانه ای از کلاس درس عادل فردوسی پور در دانشگاه منتشر کرده که در این گزارش نکات جنجالی بسیاری از این چهره مشهور تلویزیون منتشر شده است.

بنا به این گزارش؛ عادل فردوسی پور مجری برنامه پر طرفدار نود، در دانشگاه صنعتی شریف زبان تخصصی صنایع را تدریس می کند.

همشهری جوان در گزارشی می نویسد: برعکس خیلی از استادها عادل فردوسی پور دقیقا سر موقع به کلاس می آید تا قبل از آغاز درس با همه خوش و بش کرده باشد وحاشیه های کلاس را هم بگیرد .معمولا روال کلاس به این شرح است که یکی از شاگردان می گوید: استاد دیشب در برنامه ....با همین جمله ساده است که نقد و بررسی فوتبال (با محوریت خود عادل و برنامه اش )شروع می شود. اگر هم خودش از چیزی ناراحت باشد و حاشیه و نکته ای در دلش باقی مانده باشد خودش شروع می کند به حرف زدن که دیشب دراین برنامه این اتفاق افتاد و این طور شد وخیلی وقتها هم بچه ها سوال پیچش می کنند که چرا دیشب این را گفتید و آن را نگفتید ؟.....

البته او با همه این تجربه ها وسابقه فراوان مجری گری 99 در صد ایرادها را نمی پذیرد .ولی برای رد همه نظرها دلیل می آورد کاری نمی کند که یک وقت بچه ها دلگیر شوند .

سر بعضی از کلاسها که دختران (استثنائا )اهل فوتبال نیستند و بدون هر عکس العملی به عادل فردوسی پور نگاه می کنند، با خنده برمی گردد به سمتشان و با دست توپ را نشان می دهد و می گوید : توپ...توپ فوتبال ،می دونید چیه ؟فوتبال ،یک نوع ورزشه ،نود هم یک برنامه است!

البته فردوسی پور حواسش هست که همه این بحثها یک ربع بیشتر طول نکشد .

از همه دانشجویانش که بپرسی تاکید می کنند که تا به حال کسی سر کلاس عصبانیتش را ندیده .ولی نوبت درس که بشود شوخی ندارد و با جدیت آغاز می کند و بچه ها هم یاد گرفته اند که بحث و درس را با هم یکی نکنند.البته همیشه هم اول کلاسش در مورد بحثهای آزادش تذکر می دهد که اصولا حرف سیاسی ممنوع !

حدود پنج سالی است که عادل فردوسی پور فقط فیلم مستندی از زندگی بابی چارلتون را سر کلاس پخش می کند وهمین دستمایه طعنه بچه های قدیمی کلاس هم شده .

موبایلش سر کلاس همیشه silent است ولی اگر شاگردانش تا آخر کلاس صبر کنند و کمی دور استاد حلقه بزنند تمامی پیامهای صوتی اش را می شنوند....

ماجراهای آقای نود تا بیرون دانشگاه ادامه دارد تا هنگام سوار شدن به خودرو!ماشینش قابلیتهای زیادی دارد. یعنی به جز اینکه وسیله حمل و نقل است ،نقش کمد لباس همراه را هم دارد!صندلی عقبش پر از لباس و وسایل ورزشی و روزنامه ورزشی است.خب وقتی هم مجری باشی ،هم استاد ،هم بروی سر زمین فوتبال بازی کنی ،هم .....
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض تکل دو پای سیما برای برنامه فردوسی پور !

بار دیگر فشارها برای تعطیلی برنامه نود شدت گرفت.

نظرسنجی برنامه نود باری دیگر برای برنامه عادل فردوسی پور و این مجری محبوب مردم مشکل ساز شد.
او که در آخرین برنامه سال قبل خود این سوال را از مردم پرسیده بود که بهترین برنامه سال 88 نود ، کدام برنامه بوده است . سوالی که پاسخش برای عادل فردوسی پور مشکل ساز شد چون بسیاری از شرکت کنندگان در این نظرسنجی ، برنامه دادکان را برنامه برتر مسابقه اعلام کرده بودند. برنامه ای که پس از انجامش ، به خاطر حرف های تند و سیاسی رئیس پیشین فدراسیون فوتبال تا هفته ها فضای ورزش ایران را تحت تاثیر قرار داده بود.
آرای مردم به نفع برنامه مصاحبه با دادکان سبب می شود تا تلفن های محرمانه نود در حین برنامه به صدا در آید . منابع موثق در این باره می گویند:« فردوسی پور مدام در گوشی « هدفن» خود می شنود که باید به بهانه ای از زیرنویس کردن و ادامه نظرسنجی پیامکی اش برای این برنامه منصرف شود. تصمیمی که فردوسی پور از آن طفره می رود تا شبکه 3 مستقیما این امکان را از برنامه سلب کند .»
فردوسی پور اما بی آنکه توجهی به اتفاق رخ داده کند مدام خودش سوال نظرسنجی را تکرار می کند و حتی با طعنه می گوید:« احتمالا تا پایان برنامه باید خودم نقش نمودارهای نتایج نظرسنجی را هم برای تان بازی کنم.»
فردوسی پور که پیش از این اعلام کرده بود:«از SMSهای مردم مثل ناموسم پاسداری می کنم ، این بار هم پای رای بینندگانش می ایستد تا تمام عید فشارهای بسیاری را برای تعطیلی برنامه اش تحمل کند و سرانجام هم این جواب را می شنود که تنها تا پایان فصل ، سیما برنامه ای به این اسم خواهد داشت و پس از این دیگر نود روی آنتن نمی رود.
بر اساس نظرسنجی های صدا و سیما در 10 سال گذشته ، برنامه عادل فردوسی پور پر بیننده ترین برنامه سیما وده که در این سالها این برنامه به دلیل مباحثی که در آن طرح شده ، از خط قرمز ها عبور کرده و برای مجری محبوبش دردسرساز شده است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-06-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

با این حال از این فردوسی پور لونگی عوضی بدم میاد
ولی دوس ندارم برنامش تعطیل بشه
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش