بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-13-2013
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow حاشیه های دیده نشده از علی دایی (گزارش با متن . جالبه از دست ندین)

16. بازی ایران و آمریکا یکی از دو بازی تاریخی فوتبال ایران است. مثل بازی ایران و استرالیا در سیدنی این بازی هم از یاد مردم نمی رود. فوتبال قشنگی بازی کردیم. در هر سه بازی عالی بودیم. بازی با صربستان باخت حق مان نبود. یک ضربه کاشته کارمان را خراب کرد. این بازی هم که بچه ها سنگ تمام گذاشتند. من همیشه حسرت موقعیت خوبی را می خورم که در این بازی از دست دادم.

17. این هم زمانی که بایرن بازی می کردم. تازه در بایرن فیکس شده بودم که آمدم به بازی های آسیایی بانکوک و خیلی ساده جایم را در این تیم از دست دادم و دیگر هم نتوانستم جایم را پس بگیرم.

18. این پایان یکی از بازی هاست که در خانه برنده شدیم. آنجا عادت این بود که بعد از هر برد تیم ، بازیکنان گروهی سمت تماشاگران می رفتند و از طرفداران تشکر می کردند. این فرهنگ زیبایی است که بازیکنان تیم های ما هم می توانند برای احترام گذاشتن به طرفداران واقعی ، انجامش بدهند. اصلا هم کار سختی نیست. تیم هایی مثل راه آهن طرفدار ندارند ولی تیم های بزرگ مان می توانند این کار زیبا را انجام بدهند.

19. بازی مان در همین فصل با فولاد است و من از قدیم با مهدی امیرآبادی رفاقت نزدیکی داشتم و همیشه سر به سر او می گذاشتم که دماغت بزرگ است. الان هم با اینکه دماغش را چند بار عمل کرده باز هم همان حالتش را دارد. درباره راه آهن هم می توانم بگویم با اینکه تدارک پیش فصل خوبی نداشتیم اما نتایج خوبی گرفتیم. شرایط خوبی را امسال داشتیم. مدیریت همه جوره به تیم ما کمک کرد. با یکسری جوان آینده دار کار کردم. به جوان ها اعتقاد دارم و به کارم هم ادامه می دهم.

20. این هم بازی های آسیایی تایلند. فکر کنم اینجا فقط یک بازی به عمان بد باختیم. قبل این بازی بچه ها مغرور شده بودند و همه جوره به خودشان می بالیدند. ما به همان غرور مان هم بازی را باختیم اما تیم خیلی خوب و کاملی داشتیم. اینجا اولین بازی های علی کریمی بود ، او پیستون چپ بازی می کرد یا ستاره ای مثل علی موسوی که اصلا متوجه نشدیم با آن همه استعداد چطور از فوتبال کنار رفت و حیف شد. ولی در همین تیم بزرگانی مثل محمد خانی ، خاکپور و زرینچه ، حمید استیلی ، مهدی مهدوی کیا که آن روز ها جوانی موفق بود ، حضور داشتند.
2 کاربر زیر از امیر عباس انصاری سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-13-2013

21. این هم که تیم ملی 98 است. خیلی دوست دارم تیم ملی دیگری بیاید مثل این تیم که بتواند برای مردم دوست داشتنی باشد اما خیلی سخت است تیمی به این خوبی دوباره برای فوتبال مان شکل بگیرد. نگاه کن بازیکنانی مثل باقری ، پیروانی خداداد ، مهدوی کیا و عابدزاده و دیگر بچه ها خیلی کم پیش می آید که باز هم کنار هم باشند.

22. دکتر دادکان ، یکی از بزرگترین و بهترین مدیرانی که در فدراسیون فوتبال بوده است. خود من به شخصه خیلی دوستش دارم. او حکم پدر را به ما داشت. متاسفانه در جام جهانی به او جفا شد. حقش نبود که اینجوری از فوتبال برود. مسائل سیاسی باعث شد که از تیم ملی جدا شود.

23. این هم بازی ایران و که است. من بازی با تایلند سرم شکست و در این بازی هم با سر بانداژ شده بازی می کردم. این یکی از بهترین بردها و خاطره انگیزترین نتایج فوتبال ماست. اصلا این بازی بود که که باعث شد تا من به آلمان بروم. نمایندگان آرمینیا آمده بودند تا بازی سئو هافبک کره ای را ببینند که در این بازی از بازی من خوش شان آمد. این بازی سرنوشت فوتبال من را عوض کرد. خدا من را دوست داشت و من را فرستاد آلمان.

24. از آقای خاتمی آدم هرچه بگوید کم گفته است. ایشان کسی بود که خیلی به ورزش و تیم ملی علاقه داشت. فکر کنم دوران خوبی هم در مدیریت مملکت ما داشت. من الان هم یکی از کسانی هستم که اگر وقت کنم می روم دیدن شان. از صحبت های شان استفاده می کنم. با اینکه اصلا آدم سیاسی نیستم اما ایشان را یک طور دیگر دوست دارم. همیشه دوست دارم از صحبت های ایشان استفاده کنم. خیلی وقت ها صحبت هایش خیلی به من کمک کرده. از کسانی هستم که جدای از مسائل سیاسی ایشان را خیلی دوست دارم.

25. علی پروین یکی از بزرگان فوتبال ما است. به غیر از تیم ملی هیچ وقت نشد با علی آقای پروین کار بکنم. هر بار ایشان آمدند پرسپولیس من رفتم یا رفته شدم ، هر وقت هم که من آمدم ایشان نبودند. اما یکی از افتخارات فوتبال ماست که همیشه برایش آرزوی موفقیت دارم.

26. منوچهر نوذری، خدا بیامرز یکی از کسانی بودند که در جامعه هنر خیلی محبوبیت داشتند. خود من که خیلی دوست شان داشتم. همیشه از خدای بزرگ برای شان مغفرت طلب می کنم.

27. نه مشکلی ندارد. درباره این عکس هم حرف می زنم. آقای مایلی کهن مربی من بودند و هستند . من هر بار هم که ایشان را در زمین مسابقه ببینم احترام می گذارم. بزرگترم بودند اما بعضی از چیزهای ایشان را قبول ندارم و مطمئنا همیشه جلوی این چیزها می ایستم اما به عنوان پیشکسوت و بزرگتر همیشه قابل احترام است. ولی به هیچ عنوان در بعضی مسائل قبول شان ندارم.

////
28. راجع به این عکس صحبت نمی کنم ، برویم بعدی.

29. زندگی عشق ، همه چیز من است. یک لبخندش را با دنیا عوض نمی کنم.

30. این لطف خدا بوده ، من هیچ وقت لطف خدا را فراموش نمی کنم. عزت و آبرویی که بهم داده را فراموش نمی کنم و همیشه سپاسگزار و شکرگزار آن بالایی هستم.
3 کاربر زیر از امیر عباس انصاری سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 04-13-2013

31. ما دوران خوبی را با آقای کاشانی داشتیم. دو قهرمانی آوردیم. ولی اواخر با هم به مشکلاتی خوردیم که دورمان کرد. من از 4 ماه قبلش چیزهایی را فهمیده بودم. به ایشان هم گفتم خودت به من از الان بگو اگر قرار است سال بعد با هم نباشیم ، دست بدهیم و دوستانه جدا بشویم تا کسی با مانع من را از پرسپولیس جدا کند. گفتم مثل دو تا مرد دست می دهیم و از هم جدا می شویم. ولی خاطرات خوش مان خیلی بیشتر از خاطرات تلخ مان بوده است.

32. فکر کنم منظورتان پرش هایم باشد. من همیشه خوب می پریدم و خوب سر می زدم چون برایش خیلی زحمت کشیده بودم. این را هم باید بگویم ممنون و وامدار زحمات مربی خوبم در استقلال اردبیل هستم. در برف ساعت ها می ایستاد و مرا مجبور می کرد که به یک چوب با هد ضربه بزنم. این قدر تمرین کردم تا یاد گرفتم و همیشه این زحمت او به کمکم آمد. واقعا او و استقلال اردبیل نقش بزرگی در زندگی ام داشت و مدیون شان هستم.

33. این هم روزهای اول مان در آلمان است ببینید تیپ آن روزها و امروزمان چقدر فرق کرده است. چه خوش تیپ بودیم ، من و کریم! یادش به خیر بیله فلد.

34. من سید حسن خمینی را خیلی دوست دارم. بعضی وقت ها هم با او صحبت می کنم. تو این مدت هم چند باری دیدمش . کری استقلالی هم که برایم بخواند خیلی مهم نیست من دوستش دارم و کاری به این چیزها ندارم . خودش را خیلی دوست دارم.

35. همه زندگی ام را مدیونش هستم. چه می شود درباره مادر گفت.
2 کاربر زیر از امیر عباس انصاری سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 04-13-2013

36. خداداد رفیق صمیمی و عزیز من. او فوتبالیست بزرگی بوده که خیلی از موفقیت هایم را مدیون بازیکنان و هم تیمی هایی مثل او هستم. همیشه شوخ بود. من همیشه با او بودم خوب گاهی هم با هم مشکلاتی پیدا می کردیم. اما همیشه با هم دوست بودیم تا الان رابطه خوبی داریم. خیلی دوستش دارم. او باید در مربیگری خیلی موفق تر از این باشد.

37. اسنوکر بازی مورد علاقه ام است . این بازی به من آزامش می دهد. اسنوکر را در آلمان یاد گرفتم در روزهای تنهایی. چند دوست ایرانی داشتم که الان پسر یکی شان اینجاست. کجایی الیاس؟( فیلم گفت و گوی دایی و الیاس را چندی قبل منتشر کردیم) بابا و عموهایش آن اوایل که بلد نبودم هی مرا می بردند اما حالا دیگر راه به راه به من می بازند!

38. ناصرخان به گردن من خیلی حق دارد. هنوز هم فکر می کنم که او هنوز هم با ماست. خیلی چیزها از او یاد گفتم هم فوتبال و هم زندگی همیشه افتخار می کنم که شاگردش بودم ، او یکی از مردترین کسانی بود که در فوتبال مان داشتیم.
منبع:برترین ها
3 کاربر زیر از امیر عباس انصاری سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 05-16-2013
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض آخرین اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر

آخرین اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر

فرکی و ابراهیم‌زاده دو مربی نفت در دو دوره‌ی اخیر لیگ برتر بوده‌اند که حالا یکی از پرخواهان‌ترین مربیان ایران هستند.

همان‌طور که انتظار می‌رفت براساس بی‌ثباتی که در سال‌های اخیر از تیم‌های حاضر در لیگ برتر سراغ داشته‌ایم، تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها پس از پایان دوره‌ی اخیر آن، به دنبال ترمیم نیمکت‌های خود برآمدند و تنها چند باشگاه به تمدید قرارداد با سرمربی خود تن دادند، البته چند باشگاه نیز موفق به این امر نشدند. در ادامه مروری کوتاه بر داستان نیمکت مربیگری در چند تیم صاحب‌نام خواهیم داشت :

1) استقلال تهران؛ بودن امیر یا نبودن امیر، مساله این است!
استقلال تهران، تیمی که به همراه امیرقلعه‌نوئی برای سومین بار نیز موفق شد طعم قهرمانی در لیگ برتر را بچشد، بسیار امیدوار است تا قلعه‌نوئی متقاعد به ماندن شود و آبی‌پوشان را برای دفاع از عنوان قهرمانی در دوره‌ی سیزدهم نیز هدایت کند. البته ماندن امیر قلعه‌نوئی به نتیجه‌ی دیدار برابر الشباب و صعود به مرحله‌ی بعد لیگ قهرمانان آسیا نیز بستگی خواهد داشت و شاید قهرمانی در آسیا بتواند این مربی را تحریک به تمدید قرارداد با استقلال کند. از سوی دیگر آبی‌پوشان آلترناتیو صاحب‌نامی در حد و اندازه‌های قلعه‌نوئی ندارند تا انتظارات را برآورده سازد. در این شرایط شاید احتمال حضور یک سرمربی نامدار خارجی در راس کادر فنی استقلال افزایش یابد.

2) پرسپولیس؛ سرگیجه همچنان ادامه دارد
سران پرسپولیس پس از ناکامی در جام حذفی و استعفای یحیی گل‌محمدی از سمت سرمربیگری، با یک پروژه‌ی انتخاب سرمربی دیگر روبرو شدند. این پروژه با سایر پروژه‌هائی که به کارگردانی محمد رویانیان برگزار شد، یک تفاوت اساسی داشت و از چهره‌هائی برای هدایت سرمربیگری پرسپولیس نام برده شد که بیش از آن‌که پرسپولیس خواهان به خدمت‌گیری آن‌ها باشد، آن‌ها به دنبال نشستن بر روی نیمکت آرزوهای خود بودند! در شرایطی که در روزهای گذشته حمید درخشان و محمد مایلی‌کهن به عنوان گزینه‌های نهائی معرفی شدند، بار دیگر نام‌هائی همچون علی دائی و برانکو ایوانکوویچ به جمع این گزینه‌ها اضافه شدند تا هواداران پرسپولیس چندان هم ناامید نباشند، هرچند همچنان شانس نخست سرمربیگری پرسپولیس باتوجه به شرایط همان دو گزینه‌ی نخست می‌باشند.

3) سپاهان؛ کرانچار ماندنی شد
تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نهایت با زلاتکو کرانچار، سرمربی موفق کروات چند سال اخیر فوتبال ایران به توافق رسید تا برای یک سال دیگر هدایت طلائی‌پوشان برعهده‌ی این مربی پرافتخار باشد. این در شرایطی است که کرانچار یکی از گزینه‌های پرسپولیس بود و درزمانی‌که در نخستین جلسه با سران سپاهان پیشنهاد 80 هزار دلاری را ارائه کرد و برای تخفیف به این باشگاه متمول هیچ‌گونه نرمشی نشان نداد، بسیاری او را در یک قدمی نیمکت پرسپولیس دیدند!

4) فولاد خوزستان؛ واویلا اگر فرکی نیاید ...
فولاد خوزستان، دیگر تیم صاحب سهمیه‌ی فوتبال باشگاهی ایران در لیگ قهرمانان آسیا، این روزها به شدت به دنبال متقاعد کردن حسین فرکی، سرمربی فصل گذشته‌ی خود می‌باشد، چراکه در غیر این‌صورت هیچ جانشین قابل‌توجهی در حد و اندازه‌ی سطحی که با فرکی در آن قرار گرفته‌اند، پیش‌رو ندارند. فرکی که پس از موفقیت در نفت تهران و همچنین آسیائی کردن فولاد خوزستان، مشتری‌های قابل‌توجه و البته متمول و پرافتخاری از جمله پرسپولیس را پیدا کرده است، درحال حاضر ترجیح داده است استراحت کند و به این مسائل نیز فکر نکند. گفته می‌شود مسئولان فولاد فقط با این مربی به یک توافق شفاهی رسیده‌اند.

5) تراکتورسازی؛ منصور ابراهیم‌زاده در یک قدمی تبریز
سرخ‌پوشان تبریزی پس از اخراج تونی اولیویرا، سرمربی محبوب پرتغالی خود، به دنبال رایزنی برای به خدمت گرفتن یکی از مربیان صاحب‌نام داخلی هستند. جدی‌ترین گزینه‌ی تراکتورسازی کسی جز منصور ابراهیم‌زاده نیست، سرمربی موفق نفت تهران که زمزمه‌های حضور او در تبریز پیش‌تر از این‌ها مطرح بود و حالا چیزی تا رسمی شدن این شایعات وجود ندارد.

6) مس کرمان؛ جلالی مس را در دست می‌گیرد؟
در شرایطی که به نظر می‌رسید پس از کسب نتایج قابل‌قبول مس با هدایت لوکا بوناچیچ در نیم‌فصل دوم لیگ برتر و قرارگیری در رتبه‌ی ششم در دوره‌ی دوازدهم، سران این تیم قرارداد این مربی را برای یک فصل دیگر تمدید می‌کنند، این مربی کروات بار دیگر مس را به دلیل عدم توافق بر سر شرایط مالی ترک خواهد کرد. این‌درحالی است که گفته می‌شد بوناچیچ با قرارداد ریالی در کرمان خواهد ماند.
مجید جلالی که یک‌سالی است در فوتبال باشگاهی تیمی را تحت هدایت نداشته است و به قول خود او سراسر از انرژی برای هدایت تیم آینده‌ی خود است، در یک قدمی هدایت مس کرمان است و تمامی توافقات اولیه با این مربی انجام شده است و همه‌چیز در انتظار جلسه‌ی آخر سران مس و جلالی است. این در شرایطی است که مدیرعامل مس همچنان معتقد است بوناچیچ به کرمان برخواهد گشت.

7) ملوان بندانزلی؛ فقط گزینه‌های خارجی را دنبال کنید!
در شرایطی که از گزینه‌های این باشگاه برای انتخاب به عنوان سرمربی فصل آینده نامی مطرح نشده است، اما این‌طور به نظر می‌رسد که این باشگاه فقط به دنبال استخدام یک سرمربی خارجی است و دیگر قصد اعتماد به گزینه‌های داخلی را ندارد.

8) نفت تهران؛ انتظار برای ماندنی شدن ابراهیم‌زاده!
نفت تهران، باشگاهی کم‌حاشیه‌ای که ثبات مالی قابل توجهی را نیز دارد و جدا از سیاسیت‌های انقباضی مالی، در سال‌های اخیر بسیار با برنامه و موفق در لیگ برتر ظاهر شده است، بی‌صبرانه در انتظار متقاعد کردن ابراهیم‌زاده برای ماندن در این تیم است. نفت که پس از جدائی فرکی موفق به جذب ابراهیم‌زاده شد، مطمئن است با جدائی ابراهیم‌زاده مربی با کیفیت‌های او نصیب‌شان نخواهد شد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
قدیمی 04-02-2014
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض آقای گل جهان کجاست!؟+عکس

آقای گل جهان کجاست!؟+عکس
سایت یاهو با انتشار مطلبی از سایت گل دات کام انگلیسی به بررسی وضعیت فعلی بازیکنانی که در فینال لیگ قهرمانان سال 1999 حضور داشتند پرداخته است.
سایت یاهو با انتشار مطلبی تحت عنوان "اسطوره فوتبال ایران کجاست؟" به بررسی وضعیت فعلی علی دایی بازیکنان پیشین تیم ملی ایران و آقای گل جهان که در فینال لیگ قهرمانان اروپا سال 1999 روی نیمکت تیم فوتبال براین مونیخ نشسته بود پرداخته است.
در این مطلب که در آستانه دیدار امشب منچستریونایتد مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان منتشر شده و یادآور فینال به یادماندنی سال 1999 است وضعیت فعلی تک تک بازیکنان بازی فینال 1999 مورد بررسی قرار گرفته است.

در زیر نام علی دایی که در آن دیدار 120 دقیقه روی نیمکت بایرن مونیخ حضور داشت این طور نوشته شده است: علی دایی برترین گلزن تاریخ فوتبال جهان در رده ملی بعد از اینکه در سال 2007 از بازی‌های ملی خداحافظی کرد وارد عرصه مربیگری شد. علی دایی دوران ناموفقی را به عنوان سرمربی تیم ملی پشت سرگذاشت و بعد از آن هدایت تیم فوتبال پرسپولیس را به عهده گرفت. او در سال 2011 پرسپولیس را ترک کرد اما سال گذشته بار دیگر به نیمکت این تیم بازگشت. او همچنین یکی از اعضای کمیته فوتبال فیفا بین سال‌های 2007 تا 2013 بود.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 07-07-2014
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض همه نقل و انتقالات لیگ ایران را با یک نگاه ببینید / اسامی جدید

همه نقل و انتقالات لیگ ایران را با یک نگاه ببینید / اسامی جدید

16 تیر 1393

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 07-12-2014

ملون همون ملوانه دیگه نه؟؟
پاسخ

برچسب ها
فوتبال, علی دایی, علی دائی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش