بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > سیستم عامل > ویندوز windows > مقالات آموزش ترفندها... Traning

مقالات آموزش ترفندها... Traning در این قسمت مقالات آموزشی ترفندها نکته ها و .... قرار دارند

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-03-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation Login خودکار در ویندوز xp

Login خودکار در ویندوز xp

فرض کنیم شما تنها کاربری هستید که از سیستم‌تان استفاده می‌کنید. اگر شما ویندوز xp را طوری تنظیم کرده‌اید که هر بار باید با پسورد وارد آن شوید و یا اینکه هربار صفحه Logon بی دلیل ظاهر می‌شود با این آموزش می‌توانید کاری کنید که ویندوز XP به صورت اتوماتیک و مستقیم و بدون درخواست پسورد وارد حساب کاربری شما (Account شما) شود.

فقط توجه داشته باشید که این آموزش فقط برای افرادی مفید خواهد بود که به تنهایی از سیستم‌شان استفاده می‌کنند و سیستم کاربر دیگری ندارد، در غیر اینصورت، تمام کاربران می‌توانند بدون هیچ ممانعتی به حساب شما دسترسی پیدا کنند.

برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ابتدا از طریق منوی Start برنامه Run را اجرا کنید.

2- سپس در آن تایپ کنید control userpasswords2 و بعد کلید Enter را بزنید. با این کار برنامه User Accounts باز می‌شود.

3- در صفحه‌ای که باز می‌شود، حساب کاربری را که می‌خواهید به عنوان حساب اصلی و ابتدایی در نظر گرفته شود انتخاب کنید ( آن را Highlight کنید).

4- بعد از این کار تیک کنار عبارت User must enter a user name and password to use this computer را حذف کنید.

5- سپس روی دکمه Apply کلیک نمایید. سپس یک پیغام نمایش داده می‌شود که برای تأیید پسورد کاربری که انتخاب کرده‌اید می‌باشد. پس از تأیید روی دکمه Ok کلیک نمایید.

بعد از یک بار Restart کردن سیستم، تغییرات اعمال می‌شود.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)