بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض همکاری با جادوگر !

من سال‌هاست امیر -الف را می‌شناسم و به کار او اعتقاد دارم. نمی‌دانم او نیروی ماوراءالطبیعه دارد یا انرژی خاص ولی در سال‌های اخیر از او کمک گرفته‌ام و تا آخرش هم هستم!

الف. الف! فوتبالی‌ها و روزنامه‌نگاران ورزشی به خوبی با این اسم آشنایند. اسم کوچک او امیر است و فامیلی‌اش منتسب به یکی از چهره های بنام تاریخی. او نه بازیکن است نه مدیر و نه مربی!

از سال‌های گذشته و اگر دقیق‌تر بگوییم از سال 82 ، نام این چهره غیررسمی فوتبال ایران توسط خبرنگاران ورزشی دهان به دهان چرخید. اینکه امیر الف، با بهره‌گیری از نیروی ماوراء‌الطبیعه باعث برد و باخت تیم‌ها در میادین فوتبال می‌شود.

اولین بار ، روزنامه ورزشی دولت این شایعه را منتشر کرد و حتی خبرنگارانی به کلاک کرج فرستاد.

محل سکونت این چهره خبرساز فوتبال ایران. کلاک کرج محله فقیرنشینی است و خبرنگاران مذکور راه پرپیچ و خم و پر از سراشیبی این منطقه را طی کردند تا به خانه‌ای که گفته می‌شد محل سکونت وی است رسیدند غافل از اینکه خانه‌اش در منتهی‌الیه این محله قرار دارد جایی که مستقیما به اتوبان می‌خورد.

دم در ورودی آن ، اشخاصی با لباس یکی از تیم‌های لیگ برتری حضور داشتند که معلوم نبود از خود باشگاهند یا افرادی عادی که صرفا پیراهن این باشگاه را پوشیده‌اند. خبرنگاران اجازه ورود خواستند اما پاسخ منفی شنیدند تا شایعه همچنان شایعه بماند.

امیر الف در تمام این سال‌ها در فوتبال ایران یا بهتر بگوییم ورزش ایران حضور داشته اما هیچ ورزشکار، مربی یا مدیری حاضر به تایید همکاری با وی نشده است و شایعات متعددی از حضور مربیان و بازیکنان مختلف و مشهور در منزل الف. الف در این چند سال دهان به دهان منتقل شده و حتی به صفحات روزنامه‌ها راه یافته اما همه‌اش در حد شایعه مانده است.

دیروز اما یک مدیر فوتبال ایران معترف شد که با او طی سالیان متمادی همکاری داشته و از نیروی او بهره گرفته است. این تاییدیه در واقع تاییدیه‌ای است بر حضور جادوگر و به عبارتی نیروهای ماوراء‌الطبیعه در فوتبال ایران.

منوچهر صالحی از جمله باتجربه‌ترین مدیران فوتبال ایران است. او سال‌ها مدیرعامل باشگاه سایپا بوده ، در استقلال مدیریت کرده و مدتی هم در فدراسیون فوتبال بوده است. او روز گذشته معترف شد که سال‌های سال با امیر الف همکاری می‌کرده و از این همکاری نیز به غایت راضی بوده است: من سال‌ها مدیر بودم. این آقایی را که اسمش را بردید به خوبی می‌شناسم و به او اعتقاد راسخ دارم. امیر ... از دوستان من است. نمی دانم او نیروی ماوراءطبیعی دارد ، انرژی خاصی دارد یا به چیزهایی رسیده که یک فرد عادی به آنها نرسیده اما هر چه باشد من به او اعتقاد دارم و بارها و بارها در این سال‌ها از او کمک گرفته‌ام.

او ادامه می‌دهد: باید بگویم که برای پنج تیم از او کمک گرفته‌ام چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم. چه زمانی که مدیرعامل بودم و چه زمانی که نماینده تام‌الاختیار بودم. او واقعا به ما کمک کرد. او از طریق نیرویی که دارد کارهایی به ما توصیه کرد و آنها را انجام دادیم و باید بگویم که از کمک‌های او نتایج خوبی هم گرفتیم!

صالحی در سایپا مدیرعامل بوده و منظورش از جایی که تام‌الاختیار بوده بدون شک ، استقلال است. او مدیر بازاریابی فدراسیون و از نزدیک‌ترین دوستان دادگان هم بوده است.

به عبارت دیگر ، امیر الف به تمامی این تیم‌ها کمک کرده است. صالحی توضیحات کامل درباره شیوه کار امیر الف را به آینده موکول می‌کند اما نکته جالب دیگری را هم فاش می‌کند؛ اینکه او با تیم ملی هم همکاری غیرمستقیم در یک پروژه داشته و با راه‌آهن نیز همکاری می‌کرده است.

درباره امیر الف شایعه کم نیست که با اعترافات منوچهرصالحی حالا باید به دیده جدی‌تری به آنها نگریست. اینکه مدال یکی از نامی‌ترین ورزشکاران ایران به وی اهدا شده و اینکه یک مربی فوق‌العاده شهیر نزد او رفت و آمد داشته است.

صالحی می‌گوید او قادر است 30 سال فوتبال ایران را به جلو ببرد! واقعا ادعای جالبی است. امیر الف چه می‌کند که این گونه در مورد او سخن می‌گویند؟

و اما آنچه باعث شد برای اولین بار ، همکاری امیر الف، جادوگر و رمال از دید افرادی که به این مسائل اعتقادی ندارند و آن را خرافه می‌خوانند و مردی با نیروی ماوراء‌الطبیعه و دارای انرژی خاص از دید افرادی که او را قبول دارند با تیم‌های لیگ برتری به طور رسمی تایید شود، شایعه‌ای بود که با منوچهر صالحی در میان گذاشته شد.

اینکه قبل از آخرین بازی فصل یکی از مدعیان قهرمانی لیگ گذشته، او به همراه سرپرست و سرمربی آن تیم نزد امیر الف می‌رود و از او برای قهرمانی این تیم کمک می‌خواهد.

گفته می‌شود این جلسه نیمه‌کاره می‌ماند چرا که آقای سرپرست چای میزبان را نمی‌نوشد و باعث دلخوری او می‌شود به طوری که او با چهره‌ای بر افروخته به سرپرست و سرمربی می‌گوید: اگر اعتقادی به من ندارید نمی‌شود کاری کرد...

صالحی این ملاقات را تکذیب می‌کند اما در ادامه مسائلی را بازگو می‌کند که حکایت از حضور الف. الف در فوتبال ایران و تاییدیه شایعاتی است که درباره این چهره مرموز فوتبال ایران شنیده می‌شود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی استقلال تهران
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)