بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > اخبار گوناگون > اخبار حوادث و رخدادها

اخبار حوادث و رخدادها در این بخش اخبار و حوادث همانند آنچه که در روزنامه ها در بخش حوادث دیده میشود با رعایت قوانین گنجانده خواهد شد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-15-2010
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض پدر در جستجوي كودك 2.5 ساله

پدر در جستجوي كودك 2.5 ساله

جام جم آنلاين: با دستور ويژه دادستان عمومي و انقلاب شهريار، پرونده قتل كودك 2.5 به صورت ويژه در دستور كار قرار گرفت و روز گذشته با شكايت پدر اين كودك، ابعاد جديدي از اين جنايت هولناك فاش شد.
به گزارش «جام‌جم» ، مرگ اين پسر كوچولو عصر جمعه گذشته هنگامي فاش شد كه مادرش با حضور در پاسگاه رزكان شهريار ماجرا را خبر داد.
در پي اين شكايت و تشكيل پرونده در شعبه اول بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب شهريار، تحقيقات در اين رابطه آغاز شد و عامل جنايت كه يك قاچاقچي حرفه‌اي به نام مجتبي بود، از سوي كارآگاهان جنايي آگاهي شهريار دستگير شد.
اعتراف عامل جنايت
عامل جنايت در بازجويي‌هاي پليسي به قتل اعتراف كرد و گفت: با زن شاكي ـ مادر كودك ـ ارتباط پنهاني داشتم و پسر 2.5 ساله او را كه سد راه اين ارتباط بود، كشتم.
متهم به قتل يادآور شد: شب حادثه كودك بي‌قرار بود و مدام گريه مي‌كرد و آرام نمي‌شد. طوري او را كتك زدم كه بي‌هوش شد و ديگر نفس نكشيد.
وي افزود: براي فاش نشدن راز جنايت او را نيمه‌شب از دامداري ـ محل حادثه ـ خارج و در گورستان شهر دفن كردم و پس از بازگشت به دامداري، مادر ‌كودك را نيز به خانه‌اش بردم و پس از آن ديگر او را ملاقات نكردم.
با اعتراف هولناك اين مرد، مادر كودك هم به ارتباط پنهاني‌اش با او اعتراف و مرد قاچاقچي را عامل جنايت معرفي كرد.
شناسايي پدر مقتول
در حالي كه متهمان در بازداشت به سر مي‌برند، 2 روز پيش پدر مقتول شناسايي و به دادسرا احضار شد.
پدر مقتول روز گذشته با حضور در شعبه اول بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب شهريار از همسرش و عامل جنايت شكايت و براي هر دوي آنها تقاضاي اشد مجازات كرد.
اين مرد كه از شنيدن مرگ كودكش بشدت شوكه شده بود، به بازپرس برجسته گفت: من و همسرم چند سال پيش ازدواج كرديم و ثمره ازدواجمان پسر 2.5 ساله‌مان بود كه اكنون ديگر در ميان ما نيست. اختلاف‌هاي من و همسرم از چند ماه پيش شروع شد. او حاضر به ادامه زندگي با من نبود و بناي ناسازگاري مي‌گذاشت.
شاكي ادامه داد: ما با يكديگر مشاجره داشتيم تا عاقبت او به قهر خانه را ترك كرد و پيش يكي از اعضاي خانواده‌اش در شهريار رفت، من و فرزندم نيز در منزلمان در تهران مانديم. در مدت كوتاهي كه پسرم با من بود، از دوري مادرش بي‌تابي مي‌كرد و شب‌ها نمي‌خوابيد. به همين دليل از همسرم خواستم فرزندمان را نزد خودش ببرد. شاكي تصريح كرد: او بعد از چند روز طبق قرارمان فرزندمان را با خود برد.
پس از رفتن آنها هر روز با همسرم تماس مي‌گرفتم و از وضعيت فرزندم جويا مي‌شدم.
پدر قصد آشتي داشت
پدر داغديده اضافه كرد: پس از چند هفته دوري از فرزندم با خودم كلي كلنجار رفتم تا عاقبت تصميم گرفتم به مشاجره با همسرم پايان دهم و او و فرزندمان را به منزل بازگردانم تا دوباره زندگي‌مان را شروع كنيم. چند روز پيش از حادثه در تماس تلفني با همسرم از او خواستم وسايلش را جمع كند و به خانه بازگردد.
شاكي اذعان كرد: روز بعد دوباره با همسرم تماس گرفتم اما او پاسخي نداد، دلواپس شدم و آن شب براي ديدن آنها به خانه خواهرزنم رفتم ولي او اظهار بي‌اطلاعي كرد و گفت كه آنها چند روزي است خانه را ترك كرده‌اند.
وي افزود: با شنيدن اين حرف‌ها شوكه شدم و هر چه به جستجويشان پرداختم، بي‌نتيجه بود، تا اين‌كه با حضور در مركز پليس پي به دستگيري همسرم و كشته شدن فرزندم بردم.شاكي عنوان كرد: از همسرم و عامل جنايت شكايت دارم و مي‌خواهم آنها هر چه زودتر به اشد مجازات محكوم شوند. با ثبت اظهارات شاكي، روند رسيدگي به پرونده وارد مرحله جديدي شد.
عامل جنايت متهم سابقه‌دار بود
بازپرس برجسته، رئيس شعبه اول دادسراي عمومي و انقلاب شهريار با تشريح آخرين جزئيات اين جنايت هولناك به «جام‌جم» گفت: كارآگاهان جنايي آگاهي شهريار در بررسي سوابق كيفري مجتبي ـ عامل جنايت ـ پي بردند كه وي از سال 77 تاكنون چندين بار به اتهام سرقت، كيف‌قاپي، قاچاق موادمخدر و زورگيري دستگير و روانه زندان شده و پس از پايان هر محكوميت، جرايم خود را از سر گرفته است.
بازپرس برجسته يادآور شد: با دستور ويژه قاضي طاووسي دادستان عمومي و انقلاب شهريار، تحقيقات درباره اين جنايت هولناك كه بازتاب گسترده‌اي در جامعه داشت، به طور ويژه ادامه دارد در ضمن با توجه به جرايم متعدد متهم و ارتكاب اين جنايت هولناك از سوي وي اين فرضيه مطرح است كه عامل جنايت ممكن است مرتكب جرايمي مشابه شده باشد كه تحقيقات در اين باره آغاز شده است.
بازپرس پرونده تصريح كرد: هنوز پزشكي قانوني در اين ارتباط كه پسر 2.5 ساله زنده به گور شده يا نه، نتيجه قطعي اعلام نكرده است و به محض كسب نتيجه از پزشكي قانوني، در اين ارتباط اطلاع‌رساني خواهد شد.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)