بازگشت   پی سی سیتی > موبایل Mobiles > گوشی های موبایل MObile phones > گوشی های متفرقه

گوشی های متفرقه در این تالار به معرفی و بحث در مورد گوشی های مختلف که آنقدر عمومیت ندارند در بازار خرید ما پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-23-2010
schweiz schweiz آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 0

4 سپاس در 4 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید تماس تلفنی ارزان با همه نقاط دنیا

سلام
شاید خیلی از دوستان در خارج کشور زندگی میکنند و دوست دارند با خانواده خود در ایران یا کشورهای مختلف تماس بگیرند ولی نگران هزینه آن هستند.
من نرم افزاری را به شما معرفی میکنم که بتوانید با هزینه واقعاً ارزان و در بعضی از کشورها بصورت کاملاً رایگان و بدون محدودیت تماس بگیرند و اس ام اس ارسال کنید.

نرم افزار ٌWebcalldirect نرم افزاری است برای تماس با تمام نقاط دنیا از طریق کامپیوتر.شاید شما دوستان باور نکنید ولی تماس با ایران فقط و فقط 4 سنت برای تلفن ثابت و 5 سنت برای موبایل هست و کشورهایی مثل آمریکا،کانادا،بلژیک،دانمارک و چند کشور دیگر بصورت کاملاً رایگان هست.البته دوستان اول باید Credit داشته باشند و ثبت نام کنند.

برای ثبت نام کلیک کنید:
بعد وارد قسمت ثبت نام مانند تصویر زیر میشوید که باید گزینه ها را پر کنید.

بعد از ثبت نام وارد پرفایل خود میشود و میتوانید هر چقدر که میتوانید شارژ کنید و برنامه را دانلود کنید.

لینک صفحه اصلی سایت

دفتر این شرکت در آلمان هست و در کل اروپا بصورت رایگان استفاده میشود.البته گفته میشود اگر این نرم افزار در اروپا نصب شود(چون دفتر در اروپا هست) و آپی در شرکت ثبت میشود دوستانی که به ایران سفر میکنند با استفاده از اینترنت پر سرعت میتوانند همان هزینه ای که در اروپا میپردازند را بدهند و در اروپا رایگان حساب میشود چون متوجه جا به جایی شما نمیشوند.(البته این را خود من امتحان نکردم ولی از کسانی که امتحان کرده اند شنیده ام) شما میتوانید هزینه تماس را در این قسمت ببینید:

http://www.webcalldirect.com/en/calling-rates.html

استفاده از این نرم افزار راحت هست و نیازی به توضیحات تصویری ندارد که من قرار بدهم.

امیدوارم که خوب لذت ببرید و نهایت استفاده را ببرید.

دوستان اگر جایی را اشتباه نوشتم و مشکلی بود ببخشید ولی اگر مشکلی بود حتماً پیغام بگذارید تا بتوانم مشکل را برطرف کنم.

ویرایش توسط schweiz : 12-23-2010 در ساعت 04:21 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)