بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > سیستم عامل > ویندوز windows > مقالات آموزش ترفندها... Traning > آموزش طراحی (صفحات وب و انیمیشن)

آموزش طراحی (صفحات وب و انیمیشن) در اين تالار آموزش و مقالات مربوط طراحی صفحات وب CSS و ... و نیز انيميشن و طراحي موضوعات مختلف با نرم افزارهاي گوناگون قرار داده خواهد شد براي مثال آموزش فتوشاپ يا 3ds

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-16-2011
مهسا69 آواتار ها
مهسا69 مهسا69 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

18 سپاس در 16 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مصاحبه با کوین رودهُرست - Kevin Roodhorst

مصاحبه ای با Kevin Roodhorst

Kevin Roodhorst یک هنرمند 19 ساله است که در چند مجله معروف فتوشاپ دارای شهرت است. سبک کاری او بسیار ساده و در عین حال جذاب و تاثیر گذار است. در این مصاحبه کوین برای ما در مورد دیدگاه های منحصر به فرد خود برای رفتن به مدرسه طراحی و در مورد درس های مهمی که از طریق شغل خود یاد گرفته صحبت خواهد کرد. پس توصیه می کنم این مصاحبه را حتما بخوانید.

از اینکه مصاحبه ما را پذیرفتید متشکرم. لطفا خودتان را معرفی کنید، اهل کجا هستید و چگونه وارد عرصه طراحی شدید؟

من کار با نرم افزارهای Adobe را از سن 15 سالگی آغاز کردم. کاری که اغلب انجام می دادم دنبال کردن آموزش های آنلاین و آثار هنرمندان دیگر بود. من ابتدا به طراحی کاور سی دی پرداختم و آنها را به صورت پست های آنلاین از طریق وب سایت های دیگر در اختیار دیگران قرار می دادم؛ در اینجا بود که با بازخوردهای مثبت زیادی از طرف بازدیدکنندگان و کاربران مواجه شدم. در سن 17 سالگی اولین حقوقم را برای طراحی پوستری برای یک مسابقه kick-boxing دریافت کردم.

حالا در سن 19 سالگی برای 22 کلوپ مختلف آگهی های تبلغاتی کوچک، پوستر و بنر طراحی می کنم. من به عنوان طراح در سه مجله طراحی به نام های Advanced Photoshop و Digital Arts و Publish مشغول به کار هستم و در ماه سپتامبر به یک مجله طراحی دیگر به نام Computer Arts Magazine فعالیتم را آغاز می کنم. من همچنین طراحی لیبل برای کمپانی های تنباکو و نوشیدنی های مختلف را نیز به عهده دارم.

آیا می توانید اولین تجربه خود در زمینه کار با فتوشاپ را به یاد بیاورید؟ میزان رشد و پیشرفت شما از زمان تا کنون چقدر بوده است؟ مهم ترین درسی که تا به حال یاد گرفته اید چیست؟

شما باید خودتان را باور کنید تا بتوانید به آنچه می خواهید دست پیدا کنید. تعریف و تمجیدات و بازخوردهایی که از سوی دیگران دریافت می کردم بسیار کمک کننده بود و همیشه مرا ترغیب به ادامه دادن می کرد.

اکثر آثار شما از یک هسته مرکزی تشکیل شده که اطراف آنها با تکنیک های منحصر به فردی تزیین شده اند. چرا این نوع خاص از سبک کاری را انتخاب کرده اید؟

من می خواهم مردم هنر مرا بشناسند و بگویند: این کار توسط Kevin Roodhorst طراحی شده است. من به این دلیل در مرکز کار می کنم چون این کار به شما امکانات بیشتری می دهد و بیشتر مواقع یک ترکیب خارق العاده بدست می آید. وقتی من یک طرح جدید طراحی می کنم سعی می کنم با طرح یا طرح های قبلی ام تفاوت داشته باشد. مثلا از رنگ ها و افکت های کاملا متفاوت استفاده می کنم.

شما در چندین نشریه معروف و عامه پسند فتوشاپ از جمله Advanced Photoshop Magazine فعالیت می کنید. توصیه شما به طراحانی که دوست دارند در زمینه کار در نشریات فعالیت کنند چیست؟

عضویت و شرکت در اجتماعات آنلاین یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای یک طراح گرافیست است. توصیه می کنم با وب سایت هایی از جمله DeviantArt و Behance و Designflavr و Fromupnorth در تماس باشید و آثار خود را به صورت پست روی این وب سایت ها قرار دهید، از دیگر طراحان بخواهید نظرشان را راجع به کارهای شما ارائه کنند و آثار دیگران را تحسین کنید.

"Imagination" یکی از طرح های برجسته و با شکوه شماست که در آن یک ببر خشمگین توسط افکت های نورانی منحصر به فردی تزیین شده است. لطفا فرایند طراحی این اثر را برای ما توضیح دهید.

ایده این طرح فردی است که در حال خواندن یک کتاب ماجرایی است و او در حال تصور کردن بخشی از کتاب است که ببر در آن قرار دارد. بنابراین کاری من سعی در انجام آن داشتم این بوده که ببر را به طریقی جادویی از کتاب خارج کنم. در اطراف ببر چند افکت نور نیز اضافه کردم تا تصویر زنده، واقعی و منحصر به فرد جلوه گر شود.

همه طراحان به وب سایت های مختلفی علاقمند هستند که گاهی تصاویر و عکس ها و بافت های مورد نیاز برای طراحی خود را از آن ها تهیه می کنند. وب سایت مورد علاقه شما کدام وب سایت است؟

وب سایت مورد علاقه من در مورد عکس SXC است. من گاهی برای برای طراحی خودم عکاسی می کنم، که این یکی از سرگرمی های مورد علاقه من نیز هست. مثلا در اثر "The secrets of Egypt"، من به کشور مصر رفته تا بتوانم از مجسمه ها و سایر لوازم عربی بهترین عکس ها را بگیرم.

مجددا از این که در مصاحبه ما شرکت کردید از شما سپاسگزاری می کنم. اگر توصیه و پیشنهادی برای خوانندگان ما دارید به عنوان صحبت پایانی بحث بفرمایید.

به دنبال رویاهایتان باشید. خودتان را باور کنید، با انگیزه باشید و روی آنچه می خواهید بدست آورید تمرکز کنید.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)